Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Recepčná / Recepčný  Demänovská dolina, Nízke Tatry

Hotel *** SOREA SNP

Hotel *** SOREA SNP, Demänovská dolina - JASNÁ

Náplň práce
práca na recepcii hotela, ubytovanie hostí, rezervácie, zmenárenská činnosť, predaj tovarov a služieb, poskytovanie informácií

Mzdové podmienky
640,00 € brutto  + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov

Iné výhody
stravovanie, zamestnanecké ubytovanie, iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ), voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj, iné bonusy pre zamestnancov SOREA z benefitného programu Corplife, HEJ.sk, DATART.sk, SATUR ...

Požadovné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie (s maturitou)
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium s maturitou)
Znalosť cudzieho jazyka - anglický jazyk B1 a B2, nemecký jazyk A1 a A2, alebo iný jazyk poľský, ruský....A1 a A2
Znalosť PC - WORD, EXCEL, OUTLOOCK - pokročilý

Prax
1 rok, aj bez praxe /pre absolventov/

Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikácia, informačná gramotnosť, kultivovaný prejav – hľadáme kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 26 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu

Ďalšie požiadavky
zodpovednosť, bezúhonnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, asertívnosť, spoľahlivosť

Termín nástupu
ihneď

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje