Отель **** СОРЕЯ РЕГИЯ
  • 811 02, Bratislava
  • GPS: E 17° 5' 7" N 48° 8' 39"
  • Mapa

Отзывы

Dobrý deň pani Lapšanská,
Dovoľte mi, aby som sa Vám touto cestou poďakovala za výborné pripravenie konferencie. Ako pani prevádzkarka, tak aj Váš ostatný personál si svoju prácu odviedli na jednotku a všetko bolo naozaj úžasne pripravené. Dovolím si tvrdiť, že čo sa komunikácie s Vami ako s hotelom, ako aj s personálom týka, a samozrejme aj s celkovou organizáciou a kvalitou služieb, bol toto najlepší a najpríjemnejší ročník konferencie. A za to Vám veľmi pekne ďakujem. Veľká vďaka patrí aj personálu z kuchyne. Na stravu som počúvala samé chvály. Ďakujem Vám za výbornú spoluprácu a dúfam, že sa opäť stretneme pri organizovaní ďalšieho kongresu našim odborom.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za spoluprácu.
S pozdravom a prianím pekného dňa,

Ing. Petra Gereková, PhD.
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR


Dobry den prajem p.Lapšanská,
chceli by sme Vám ako Eventová agentúra veľmi pekne poďakovať za Vašu spoluprácu na príprave niekoľkých kongresov , ktoré sme u Vás realizovali . Recenzie od našich klientov Vás posunuli na najvyššiu priečku kongresových hotelov v Bratislave na zaklade služieb, profesionálneho prístupu a tiez samotných cien . Nakolko sa jednalo aj o klientelu zahraničnú, vysoko si ceníme Vaše služby ako aj samotnú spoluprácu ! Ďakujeme pekne a uz dnes sa tešíme na dalsiu moznu spoluprácu!

Linda Lahhamova


Milá pani riaditeľka, ďakujeme veľmi za ochotu a ústretovosť, vysokú profesionalitu a trpezlivosť s našimi hosťami - bez Vás by sme festival nezvládli. Ešte raz ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme!

Andrea
divadlo Astorka KORZO ´90
Námestie SNP
Bratislava
www.astorka.sk


Dobry den pani Lapsanska,
nakolko sme Vas uz v piatok nezastihli dovolte mi aspon takto, v mene mojom aj pana prezidenta SKP Milera, vyjadrit velke podakovanie za krasne a profi pripravenu konferenciu, uzasne priestory velmi repre, skvele jedlo, krasne dekoracie, personal velmi fajn - ochotna pani recepcna , neocenitelne sluzby pana technika jeho ochota a promptnost riesit cokolvek... prosim vyjadrite mu za nas vdaku.

Zahranicnym sa pacilo, ale aj nasi boli soknuti v dobrom slova zmysle aky pekny hotel...
Samozrejme najvacsie dakujem patri Vam, lebo riaditel robi uroven hotela i sluzieb a to ste Vy pani Lapsanska.

Prajem Vam vela klientov, uspechov a hlavne zdravie!
Bolo mi radstou spolupracovat s Vami a tesim sa na dalsiu spolupracu.

S pozdravom
Mgr. Darina G. Matejova, ABC studium v zahranici


Dobrý deň,
v prvom rade by som Vám a Vášmu personálu chcel poďakovať v mene Ministerstva vnútra SR a UNITOP-u SR za starostlivosť a za všetky vzorne poskytnuté služby, čím ste aj vy prispeli ku zdarnému priebehu akcie, čo ocenil aj medzinárodný delegát z Rumunska..

S pozdravom
Juraj Filan


Vážená pani riaditeľka, vážená pani ing. Lapšanská,
dovoľte, aby som sa v mene OZ PPaP touto cestou srdečne poďakovala Vám a celému kolektívu, marketingu, prevádzke, recepcii, kuchyni, všetkým zamestnancom, čo sa podieľali na akcii, za bezproblémovú, perfektnú prípravu a celý priebeh organizácie nášho zjazdu.

Tešíme sa i do budúcnosti na prípadnú objednávku ďalšej akcie a na osobné stretnutie.
Ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa veľa zdravia a úspechov

Pekný deň prajem,
Látalová, Sekretariát OZ PPaP


Milá pani riaditeľka,
ďakujeme za všetko, za Vašu ochotu, ústretovosť úžasnú profesionalitu a veľkú vďaku posielajú aj naši hostia, ktorí boli znovu Vaším hotelom a personálom nadšené.

Andrea, Astorka Korzo


Good location in case of reason of my travel. Clean and comfort standard roo

Simona, Dansko


Staff very friendly and most can speak English. Good value for money. Spacious, well presented, rooms nice

Chris, Veľká Británia


Kľud, pohoda, ticho, relax

Mária


Personal bol mimoriadne slusny, mily, poriadny a isiel nam vo vsetkom v ustrety. Jedlo v restauracii bolo velmi dobre ( mali sme tam 3 ranajky a 2 obedy). Skoda , ze Vas hotel nie je lahko pristupny zajazdom. Ma velmi tazky vchod a neni parkovisko pre autobus pred vchodom do hotela.

Prajeme Vam vela uspechov.
Róbert


Velice útulný a čistý hotel, personál příjemný a ochotný. Dobrá poloha hotelu vzhledem k dostupnosti MHD a vzdálenosti do staré části Bratislavy

pani Jitka


Vážená pani riaditeľka.
Touto cestou Vám a Vášmu personálu chcem srdečne poďakovať za príkladnú starostlivosť počas nášho pobytu v Hoteli Sorea Regia, v dňoch 18.7.-25.7.2011. Konkrétne chcem vysloviť poďakovanie za príkladnú starostlivosť v reštaurácii hotela pánovi Jozefovi Polákovi a jeho priateľke Stelke. Sú to veľmi milí a úprimní ľudia, ktorí sa o nás starali každý deň počas raňajok, obedov a večerí. Máme veľa pekných spomienok na Vaše zariadenie a v budúcnosti sa s mojim synom veľmi radi do Vášho hotelového zariadenia znovu vrátime, keď prídeme navštiviť naše hlavné mesto.

S pozdravom
MUDr. Agáta Boldižárová


Very nice hotel - should be 4 stars and not 3. Comfortable bed , large rooms, very polite and helpfull staff

Haifa, Izrael


Friendly staff, nice rooms, good choice for buffet breakfast

Edinburgh, Spojené kráľovstvo


Nice hotel, comfortable rooms and despite there was a party at the hotel's restaurant, you didn't hear anything in the room

Argentína


Hotel is really new, strong and good wood smell in the room. Bathroom is clean and of a good quality. Very confortable bed. It is not exactly 20 minutes walk to the old town, maybe 30, but as weather was warm it was worth a walk!

Taliansko


Velice útulný a čistý hotel, personál příjemný a ochotný. Dobrá poloha hotelu vzhledem k dostupnosti MHD a vzdálenosti do staré části Bratislavy

Most, Česká republika


het is een prima hotel voor een bezoek aan Bratislava. De kamer was goed, zo ook de badkamer en balkon. de verschillende receptionisten waren vriendelijk, behulpzaam en spraken in verschillende talen. het hotel zelf ziet er erg netjes uit. met een trap kan je op de doorgaande weg komen, en de tram nemen naar het centrum. maar het is zeker zo leuk om langs de Donau naar het centrum te lopen. je loopt er een half uur op.

Holandsko


mogućnost parkiranja, pogled iz sobe na Dunav
Miran položaj, 
Zagreb, Chorvátsko


le camere sono veramente belle e pulite
sassari, Taliansko