Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

SOREA – sieť hotelov na Slovensku!

OZNÁMENIE !
Vážení klienti a priatelia hotelovej siete SOREA !
S radosťou vám oznamujeme, že postupne otvárame prevádzky hotelov SOREA. Ako prvý sme otvorili hotel SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso dňa 8.6.2020 a v júni pokračujeme hotelom SOREA TITRIS ,Tatranská Lomnica dňa 15.6.2020 a hotelom SOREA URÁN, Tatranská Lomnica dňa 26.6.2020!
WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU ako aj AQUA Relax centrum, či Wellness URANIA OTVORENÉ po odsúhlasení hygienou! Od júla spúšťame hotel SOREA REGIA v Bratislave, hotel SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch, hotel SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne , hotel SOREA ĎUMBIER v Liptovskom Jáne, hotel SOREA SNP v Jasnej a hotel SOREA ĽUBOVŇA na Spiši.

Pripravili sme pre vás príjemné no zároveň bezpečné prostredie. S určitými obmedzeniami v rámci pobytu je však potrebné počítať. Ďakujeme všetkým verným klientom za zmenu termínu pobytu a prejavenú dôveru pri výbere dovolenky v hoteloch siete SOREA ! Objednávky na letnú a jesennú sezónu môžete smerovať aj cez online rezervačný systém priamo na hotely SOREA, alebo na CK SOREA email: obchod@sorea.sk
Tešíme sa na vašu návštevu!


SOREA získala prestížne ocenenia Business Superbrands a certifikát Dôveryhodná firma 2020.
Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach. O spokojnosti našich klientov svedčí aj certifikát Dôveryhodná firma 2020, ktorý sme získali na základe prieskumu a výskumu názorov zákazníkov, pre ktorých sme spoľahlivý a dôveryhodný partner.

Už 27 rokov vám prinášame tie najzaujímavejšie ponuky z dovolenky na Slovensku! Vo svojich 11 hoteloch umiestnených v najkrajších lokalitách Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch a v Bratislave dokážeme uspokojiť najširší okruh záujemcov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Celoročne pripravujeme okrem pobytových programov, ako sú rodinné rekreácie, seniorské pobyty, lyžovačky, športové sústredenia, školy v prírode, kongresy, semináre, školenia, aj zaujímavé produkty pre svojich návštevníkov zamerané na wellness, oddych, relax a regeneráciu.