Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

O spoločnosti

SOREA, spol. s r. o., je hotelová spoločnosť v Slovenskej republike. Vznikla v roku 1993 a patrí k najvýznamnejším subjektom cestovného ruchu na Slovensku. Jej súčasťou je 11 hotelov s celkovou kapacitou takmer 3 000 lôžok.

Hotely sa nachádzajú v najatraktívnejších lokalitách Slovenska: 

  • vo Vysokých Tatrách
  • v Nízkych Tatrách
  • v Ľubovnianskych kúpeľoch
  • v Bratislave

Postupnou rekonštrukciou jednotlivých hotelových zariadení, ich modernizáciou, ako aj zavádzaním nových technológií sa podarilo vytvoriť širokú sieť ponúkaných služieb a produktov. Táto uspokojí ročne vyše 100 tis. klientov, pričom viac ako polovicu tvorí domáca klientela a takmer druhú polovicu tvorí zahraničná klientela, ktorá objavuje krásy našich najmenších veľhôr, liečivé účinky minerálnych prameňov a históriu slovenských miest.

Hotelová spoločnosť SOREA je pripravená uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Tradičná ponuka hotelov sa neustále rozširuje o služby, ktoré moderný cestovateľ požaduje. Nejde len o rozsah a kvalitu doplnkových služieb, športovo-relaxačných aktivít, kultúrnych akcií, ale hlavne o ponuku komplexného balíka služieb s rozličným tématickým zameraním a pre konkrétnu cieľovú skupinu klientov. Klasické rodinné dovolenky takto dopĺňajú rehabilitačno-rekreačné pobyty, regeneračné pobyty zamerané na elimináciu následkov súčasného životného štýlu, klimatické pobyty, antistres a detoxikačné pobyty či ozdravné kúry s využitím liečebných metód. Pre klientov je určený aj výber poznávacích skupinových zájazdov, ktoré predstavujú prírodné a kultúrno-historické zaujímavosti jednotlivých regiónov Slovenska.

Dovolenka s deťmi

Hotely SOREA sú ocenené certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

Komorná, až rodinná atmosféra hotelov, možnosti fakultatívnych výletov do blízkeho okolia, organizovanie spoločenských podujatí sú zvlášť lákavé pre tretiu generáciu, pre ktorú sú každoročne pripravené seniorské pobyty. 

Popularita TOP lyžiarskych centier Vysokých a Nízkych Tatier umožňuje vytvárať zaujímavé ponuky zimných pobytov i lyžiarskych kurzov pre deti a mládež. Nádherné prírodné prostredie v lete poskytuje ideálny priestor pre realizáciu tzv. zelených škôl v prírode alebo letných táborov s množstvom animačných činností. Viaceré z hotelových zariadení umožňujú pobyty handicapovaných klientov, sú prispôsobené pre pobyt alergikov. Vybavenosť hotelov športovými a relaxačnými službami je vhodná aj pre organizovanie sústredení a tréningových príprav aktívnych športovcov.

Kongres

Ďalšia skupina služieb požadovaná na trhu cestovného ruchu a ponúkaná spoločnosťou SOREA je zameraná na kongresovú turistiku. Súčasťou siete sú hotely, ktoré svojou kapacitou patria k najväčším na Slovensku a sú vhodné na usporiadanie aj veľkých medzinárodných kongresových podujatí. Profesionálny prístup v oblasti organizačných činností, zabezpečenosť kvalitnými konferenčnými zariadeniami, ako aj infraštruktúrou, sú zárukou bezproblémovej prípravy a realizácie konferencií, seminárov, školení a kurzov.

Ocenenia 

SOREA získala prestížne ocenenia Slovak Business Superbrands, certifikát ELITE GOLD MEMBER 2023 a Dôveryhodná firma 2021,2022.
Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands v rokoch 2017, 2018, 2019 a 2022. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.
Ocenenie Zlatá firma 2022 a 2023 pre spol. SOREA je prestížne ocenenie na základe skutočných existujúcich výsledkov kvality služieb, ktoré vytvára dôveru medzi zákazníkmi a obchodnými partnermi. 

SOREA — Váš partner pre oddych

Informácie o spoločnosti
Obchodné menoSOREA, spol. s r. o.
SídloOdborárske námestie 3, 815 70 Bratislava
Dátum vzniku1. 1. 1993
IČO31339204
DIČ2020389899
IČDPHSK2020389899
IdentifikáciaObchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 4069/B
Telefón+421 2 5023 9198
E-mailmarketing@sorea.sk