Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Blog

S nami vás nuda trápiť nemusí. Využite skvelé ZĽAVY a BONUSY !

Prichádza leto ! Čo tak si ho spríjemniť fantastickými dovolenkovými zážitkami v najkrajších lokalitách Slovenska ? Hotelová spoločnosť SOREA má pre vás aj tento rok prichystanú bohatú ponuku produktových balíčkov, relaxačných procedúr a bonusových zliav na športové, zábavné či oddychové aktivity. Či už si vyberiete Vysoké alebo Nízke Tatry, ktoré po stáročia vzbudzujú rešpekt u každého svojho návštevníka, Spiš, prezývaný aj Klenotnica Slovenska, či naše hlavné mesto, Bratislavu, o oddych a zábavu budete mať rozhodne postarané !

SOREA boduje v rebríčku NAJ zamestnávateľov !

Napriek tomu, že bol rok 2020 poznačený pandémiou, ktorá sa dotkla aj prevádzok hotelov natoľko, že boli väčšiu časť roka zatvorené, sa hotelovej spoločnosti SOREA podarilo získať hneď niekoľko významných ocenení. Medzi nimi je aj umiestnenie a ocenenie v rebríčku Najzamestnávateľ roka 2020.

JESEŇ MÔŽE BYŤ KRAJŠIA NEŽ SI MYSLÍTE!

Aj vám už začína byť smutno za odchádzajúcim letom? Nemusí to tak byť, pretože krásne chvíle si môžeme vychutnať aj počas jesenných dní.

LETNÁ DOVOLENKA V NÍZKYCH TATRÁCH. Tipy na výlety, ktoré si nesmiete nechať ujsť!

Aj vy by ste si tohto roku radi vychutnali krásnu dovolenku, plnú príjemných a úžasných zážitkov? Navyše takú, kde by ste sa vy i vaši blízki cítili bezpečne a domov by ste sa vrátili plní energie a nezabudnuteľných dojmov? Poradíme vám. Dovolenkujte na Slovensku a vyberte si niektorý z očarujúcich pobytov z ponuky hotelovej siete SOREA! A čo tak napríklad letná dovolenka v Nízkych Tatrách? Pozrite sa, čo všetko tam možno zažiť!

SOREA sa teší novému oceneniu !

Hotelová spoločnosť SOREA získala nové ocenenie Dôveryhodná firma 2020 !

Otvárame brány hotelov SOREA !

Slovensko, malá krajina v srdci Európy, poznačená nepríjemnými udalosťami posledných mesiacov, no stále dostatočne silná na to, aby sme mohli zotrvať vo viere, že toto neľahké obdobie spoločne zvládneme.

JARNÉ OZDRAVNÉ POBYTY v najkrajších lokalitách Slovenska!

Prichádza Jar, priateľka lesov a prírody, dožičte si dávku zdravia, regenerácie a pohody, počas jarných relaxačných pobytov v hoteloch SOREA !

KOPEC ZIMNÝCH ZÁŽITKOV A WELLNESS PLNÝ PÔŽITKOV V HOTELOCH SOREA!

Zima má bezpochyby svoje čaro, a to nielen vďaka rozprávkovej atmosfére ktorou oplýva, ale taktiež pre množstvo obľúbených športov, ktoré sa nám v tomto ročnom období ponúkajú.

JESENNÉ NOVINKY HOTELOVEJ SIETE SOREA

Jeseň nemusí byť len zahmlená a nostalgická.

DOŽIČTE SI FAREBNÚ JESEŇ V HOTELOCH SOREA

Jeseň určite nemusí byť nostalgická, zahmlená či pochmúrna.

Jarné prázdniny a relax v hoteloch siete SOREA

Viete, ako si najlepšie užiť ubiehajúcu zimu a načerpať energiu do blížiacej sa jari? Najlepšie urobíte, ak si dožičíte oddych a naplánujete si peknú dovolenku s rodinou.

Krásna zima, lyžovačka, wellness a pohoda v hoteloch SOREA

Či sa nám to páči, alebo nie – január sa nám rozbehol a s ním skončil aj príjemný čas sviatkov, na ktoré sa väčšina z nás tešila. Netreba však zúfať – pekné spomienky a fotografie si uchovajme a naplánujme si niečo pekné a zaujímavé aj na aktuálne zimné obdobie, ktoré nám ešte dlhší čas bude robiť spoločnosť.

ZIMUJEME A WELLNESSUJEME SPOLU V HOTELOCH SOREA

Zima vo Vysokých a Nízkych Tatrách, na Spiši, ale aj v Bratislave, má svoje čaro.

Vychutnajte si čaro jesene a adventu v hoteloch SOREA

Aj vy patríte k tým, ktorí sa domnievajú, že v čase pokročilej jesene už nemožno nič príjemné zažiť? A čo tak vybrať sa na krátku dovolenku alebo relaxačný pobyt do niektorého z hotelov siete SOREA, alebo si v chladnom a sychravom počasí vychutnať dobrodenie ľubovnianskych kúpeľov?

Spoznávajte jesennú krásu Slovenska

Relaxujte počas babieho leta v hotelových zariadeniach SOREA

 1 2 3 >