Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Pohodové LETO na Slovensku v hoteloch SOREA

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v znamení oddychu a zábavy!

Máme tu leto a s ním aj túžbu zažiť niečo mimoriadne a možno aj dobrodružné. Chceme si dopriať chvíle pohody, oddychu, spoznávať nové miesta, stretať ľudí, s ktorými nám je fajn, alebo si len tak poleňošiť v príjemnom prostredí a vychutnať si čaro okamihu. Hoci aj pri dobrej knihe a šálke kávy, alebo niekde pri vode len tak žmúriť do slniečka a nechať sa hladkať jeho hrejivými lúčmi…

Samozrejme, každý z nás je iný a tak aj máme rôzne potreby. Určite sa však všetci zhodneme na tom, že príjemnú dovolenku môžeme zažiť iba tam, kde sa dobre cítime, kde sa o nás dobre starajú, kde máme možnosť objavovať nové veci, alebo sa necháme unášať pocitom, že sme v prostredí, ktoré dôverne poznáme a kde vždy načerpáme nové sily.

A práve takúto dovolenku môžeme zažiť na Slovensku, ak sa rozhodneme pre ubytovanie v hotelovej sieti SOREA.

Leto v Nízkych Tatrách

Tatry sú čarovné v každom ročnom období – o tom niet pochýb! Stačí si vybrať ten správny hotel pre seba, vychutnať si jeho aktuálne skvelé ponuky a služby a potom si naplánovať letný oddych podľa vlastných prianí.

Či už sa rozhodnete využiť služby hotela SOREA SNP v Demänovskej doline, hotela SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne, alebo hotela SOREA ĎUMBIER v Jánskej doline, vždy si vyberiete dobre. Každý hotel je niečím špecifický a všade je čo pozerať. Fascinujúca príroda láka na nespočetné výlety a okrem toho je k dispozícii aj skvelý wellness a množstvo zaujímavých podujatí.

Prázdninové leto a Miniwellness EUPHORIA v Hoteli SOREA SNP

Nespočetné krásy Jasnej doliny a Liptova možno od júla až do septembra spoznávať v rámci programu Prázdninové letoHoteli SOREA SNP. Hory, termálne pramene, skanzeny, múzeá – je toho toľko, že bohatý program si možno naplánovať v každom počasí a jedna dovolenka na to určite nestačí. V cene každého pobytu (3 – 7 nocí) je každodenný 2-hodinový vstup do Wellness EUPHORIA. Využiť môžete aj Liptov Region Card, vďaka ktorej si ubytovaní hostia môžu uplatniť regionálne zľavy.

Tí, ktorí nemajú dosť času na dlhšiu dovolenku, môžu si vybrať program MINI WELLNESS EUPHORIA. Tento program zahŕňa 2-dňové ubytovanie v hoteli SOREA SNP, v rámci ktorého si počas obidvoch dní možno dopriať 2-hodinový vstup do Wellness EUPHORIA, pričom masáže, zábaly a ďalšie procedúry sú za príplatok.

Jánska pohoda a Rodinná pohoda v Hoteli SOREA ĎUMBIER

Pre rodiny aj jednotlivcov sú určené chvíle oddychu v Hoteli SOREA ĎUMBIER, ktorý sa nachádza v nádhernej prírode Nízkych Tatier, v Jánskej doline.

Program Jánska pohoda si možno užiť počas 2 – 3 nocí, s tým, že pobyt si možno ešte o jeden deň predĺžiť. V rámci pobytu je k dispozícii 1-krát zdarma vstup do hotelového bazéna s termálnou vodou v Hoteli SOREA MÁJ zdarma.

Program Rodinná pohoda na 2 – 3 noci, s možnosťou predĺženia, ponúka v rámci pobytu 1-krát zdarma vstup do hotelového bazéna  s termálnou vodou v hoteli MÁJ.

V cene je aj krásny relax pre mamičky: čokoládová maska, uvoľňujúca muziko- chromo- a aromaterapia, parafín na ruky, pre dieťa čokoládová masáž tváre, chrbta a hrudníka. Pre oteckov je v cene medový zábal chrbta.

Aktívne leto v TERMAL raj a Kvetinový balíček v Hoteli SOREA MÁJ

Ak sa rozhodnete pre program Aktívne leto v TERMAL raj, môžete si vybrať pobyt na 2 – 7 dní a rovnako na každý deň získate vstup zdarma buď do hotelového bazéna s termálnou vodou, alebo na letné termálne kúpalisko TERMAL raj. V cene je aj Liptov Region Card (Karta plná zliav na atrakcie v rámci regiónu Liptov) a množstvo rozličných bonusov a zliav.

Program Kvetinový balíček ponúka 4x ubytovanie, Liptov Region Card a okrem toho sa môžete tešiť na 1x masáž kvetinovým olejom, 1x kvetinový píling chrbta, 1 uvoľňujúcu masáž chodidiel, 1x kawar bahenný zábal a 1x oxygenoterapiu a parafínový zábal rúk. Každý deň sa teda možno tešiť na príjemný program, pri ktorom zrelaxuje telo i duša, a to za každého počasia.

Hľadáte inšpiráciu, čo všetko zaujímavé by ste ešte mohli zažiť a stihnúť v Nízkych Tatrách? Viac tipov na celé leto nájdete na:  https://www.visitliptov.sk/zazitky/podujatia-na-liptove/

Leto vo Vysokých Tatrách

Pre tých, ktorí si najradšej program zostavujú sami, je ako stvorený pobyt v Hoteli SOREA TITRIS, v Tatranskej Lomnici, ktorá sama o sebe ponúka nesmierne množstvo možností ako zaujímavo tráviť voľný čas.

Program AQUA LETO RELAX JE TO

Tento program ponúka ubytovanie na 2 – 5 nocí, s možnosťou predĺženia. V rámci pobytu je neobmedzený vstup do AQUA Relax centra a ako bonus počas pobytu 1x pohár vína alebo ovocnej limonády v dennom bare. Ďalší program si už každý naplánuje sám, čo vo Vysokých Tatrách nie je žiaden problém.

TATRANSKÉ WELLNESS LETO v Hoteli SOREA URÁN

Program TATRANSKÉ WELLNESS LETO ponúka pobyt na 3 – 7 nocí v Tatranskej Lomnici. V cene je vstup do hotelového Wellness URANIA zdarma. Počet vstupov zdarma je rovnaký ako počet nocí v hoteli.

Čarovný pobyt na Štrbskom plese v hoteli SOREA TRIGAN

Počas celého leta až do decembra si možno objednať a vychutnať pobyt s názvom Čarovný pobyt na Štrbskom plese, a to podľa potreby a možností na 2 – 5 nocí. V rámci pobytu je 2x/3x/4x/5x časovo neobmedzený vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU a voľný vstup do fitness centra počas prevádzkových hodín wellness centra.

Viac inšpirácií na voľný čas na Štrbskom plese, aj s kalendárom podujatí nájdete na www.strbskepleso.sk

Letné prázdniny na horách v hoteli SOREA HUTNÍK I./II.

Tí, ktorí túžia prežiť dovolenku a prázdniny v objatí prírody Vysokých Tatier a naplno si užívať výlety, túry a čistý tatranský vzduch, dobre urobia, ak si zarezervujú 2 – 4 noci v hoteloch SOREA HUTNÍK I. Alebo SOREA HUTNÍK II. V Tatranských Matliaroch. Bonusom je bezplatný vstup do hotelového bazéna v prevádzkových hodinách, aj rozprávkový detský kútik, ktorý dozaista očarí malých návštevníkov.

A ak si chcete svoju dovolenku naozaj užiť, môžete si pozrieť, čo všetko zaujímavé sa vo Vysokých Tatrách deje, aby vám nič neušlo. Viac inšpirácií nájdete na: https://www.vysoke-tatry.travel/kalendar-podujati/

Letná pohoda na Spiši a Letný relaxačný pobyt v Hoteli SOREA ĽUBOVŇA

Ak ste sa rozhodli stráviť svoju tohtoročnú dovolenku v prostredí malebného Spiša, môžete si vybrať program Letná pohoda na Spiši, alebo Letný relaxačný pobyt.Ubytujte sa v Hoteli SOREA ĽUBOVŇA a vychutnajte si benefity, ktoré tento pobyt ponúka. Veľmi príjemným spestrením sú napríklad voľne dostupné pramene minerálnej vody Ľubovnianka a MISS+.

V prípade, že si vyberiete program Letný relaxačný pobyt, môžete si zvoliť pobyt Mini Relax, ktorý predstavuje pobyt na 2 noci, darček na uvítanie, fytoterapiu, denne vstup do hotelového bazéna a fitness centra a 1x wellness balík v trvaní 1,5 hodiny (perlička, infra sauna, morský kúpeľ) a biliard.

Maxi Relax predstavuje pobyt na 3 noci a popri všetkých príjemných bonusoch ako pri pobyte Mini Relax dovolenkujúcich určite poteší aj jedna zábalová terapia.

Senior Maxi Relax je určený pre zákazníkov od 60 rokov a ponúka pobyt na 4 noci, všetky bonusy ako pri pobytoch Mini Relax a Maxi Relax a jednu zábalovú terapiu.

Víkendová Bratislava V HOTELI SOREA REGIA

Letná ponuka siete SOREA poteší aj milovníkov ruchu veľkomesta. Slnečné kaviarne s terasami na pešej zóne, krásy historických pamiatok a široká škála možností na kultúrne či spoločenské vyžitie na vás čaká počas 2-dňového pobytu Víkendová Bratislava v hoteli SOREA REGIA. Hotel ma mimoriadne zaujímavú polohu, na hradnom vŕšku v blízkosti historického centra a okrem kvalitného ubytovania a stravovania si môžete dopriať napríklad aj nerušený relax pod rukami skúsených ajurvédskych masérov v hotelovom centre AYUR GANESH

Tak už neváhajte a vyberte si tú najlepšie dovolenku a naplánujte si chvíle oddychu pre seba!