Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Novinky a akcie

02 apr

Kongres v hoteli SOREA TITRIS

Chystáte sa usporiadať školenie, teambuilding alebo iný event a hľadáte vhodné priestory?

02 apr

KONGRES, TEAMBUILDING, ŠKOLENIA, SEMINÁRE

Hľadáte vhodné miesto na kongres, teambuilding, školenie či seminár ? Hotel SOREA SNP situovaným v malebnom prostredí Nízkych Tatier je tým ideálnym miestom.

02 aug

Kongresové balíky na rok 2024

Hotel **** SOREA REGIA v Bratislave je vďaka svojej polohe v blízkosti historického centra ideálny na organizovanie konferencií, seminárov a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií.
Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené prezentačnou technikou, ozvučením sú vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv.

25 júl

KONGRESOVÝ KATALÓG

Ak hľadáte vhodné priestory na organizáciu kongresu, školenia a nechcete mať s jeho zabezpečením žiadne starosti, vhodnou voľbou sú hotely siete SOREA.

19 sep

Kongresové pobyty

Hľadáte vhodné rokovacie a kongresové priestory pre väčší počet účastníkov? A pri tom si aj oddýchnuť a zrelaxovať? Tým správnym miestom je Hotel SOREA ĽUBOVŃA v doline minerálnych prameňov s kongresovou miestnosťou pre 250 osôb, spoločenskou sálou a s piatimi salónikmi od 16 do 40 osôb.Všetky priestory prispôsobíme vaším požiadavkám.

23 máj

10 dôvodov prečo s nami

Uvažujete nad kongresom, teambuildingom či školením? V tichom prostredí wellness hotela v dvoch kongresových miestnostiach s výhľadom na tatranské štíty? Tu je 10 dôvodov prečo si vybrať práve hotel SOREA TRIGAN!

18 júl

RELAX & KONGERS

TEAMBUILDING ? KONFERENCIA? FIREMNÝ VEČIEROK ? Hľadáte to správne miesto na skĺbenie pracovných povinností a príjemného relaxu? Už hľadať nemusíte! Termál hotel *** SOREA MÁJ v tichej doline Liptovského Jána je ideálnym miestom. Môžete si vybrať od priestorov Ateliéru s letnou terasou, cez salónik až po kongresovú sálu pre 200 osôb.