Hotel *** SOREA URÁN

  • 059 60, Tatranská Lomnica
  • GPS: E 20° 16' 30" N 49° 09' 51"
  • Mapa
Online rezervácia

Vážení klienti hotela SOREA URÁN, 
spustili sme pre vás nový online rezervačný systém, kde máte možnosť rezervácie pobytu s doplnkovými službami, či wellness službami. Jednoduchosťou a komplexnosťou systému bude pre vás dovolenka na Slovensku v hoteloch SOREA dostupnejšia.

Prajeme Vám krásne zážitky pri pobyte v našom wellness hoteli v centre Tatranskej Lomnice a v tesnej blízkosti lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít.  Prípadné otázky ohľadom letných a jesenných pobytov môžete naďalej zasielať priamo na recepciu hotela - uran@sorea.sk, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk, kde vám budú naši pracovníci ochotne k dispozícii.

 

     

    

Tatranská Lomnica, Hotel SOREA URÁN pod Lomnickým štítom a Wellness URANIA

s najmodernejšou technológiou čistenia vody v bazénoch - prezrite si VIDEO pod obrázkom

Wellness URANIA video   

 

Lokalita

Virtuálna prehliadka

Hotel *** SOREA URÁN je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.

 

Ubytovacie služby

Virtuálna prehliadka apartmán

Hotel poskytuje ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, LCD TV so SAT programom a balkónom. Hotel má bezbariérový vstup a je vybavený 2 bezbariérovými izbami. Free WiFi zóna v celom hoteli. V hoteli je možné ubytovanie so zvieraťom za poplatok. Virtuálna prehliadka izby

 

Hotel *** SOREA URÁN je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

 

K dispozícii je detská postieľka, stoličky v reštaurácii, detské menu.
V hoteli na prízemí nájdete detský kútik, v ktorom sa nachádza tabuľa, šmýkačka, hojdací koník, omáľovánky, farbičky, malé hračky, autíčka, plyšové hračky či spoločenské hry a karty.
Staršie deti si môžu skúsiť súťaž o výhru pri stolnotenisovom stole. Počas zimnej sezóny je možnosť zapožičať si klzáky, boby, taniere na šmýkanie. V letnej sezóne badminton, lopty, švihadlá.
Wo Wellness URANIA čakajú na naašich najmenších hostí dva nerezové detské bazény s 32C vodou, s vodným ježkom prepojené nerezovou kĺzačkou. Väčších návštevníkov určite poteší lezecká sieť, hojdací záliv, vodné chrliče, masážne trysky, vodná perlička. Za poplatok sú k dispozícii detské nafukovacie kolesá, rukavníky a plienky do vody.

 

Gastronomické služby

Virtuálna prehliadka

Raňajky a večere sú podávané v hotelovej reštaurácii formou teplých a studených bufetových stolov, trojchodové obedy (predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje Lobby bar. V priestoroch hotela je možné organizovať semináre, firemné školenia a kongresy. Na požiadanie pri rezervácií zabezpečíme stravu formou rôznych diét (bezlepková diéta, mliečna diéta, atď.).
Virtuálna prehliadka recepcia, lobby bar

Doplnkové služby 

Hotel štandardne poskytuje informačné a kancelárske služby, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek.Hoteloví hostia môžu využiť bezplatné parkovisko priamo pri hoteli alebo hotelové garáže za poplatok. Pre deti je k dispozícii detská herňa, športovcom v blízkosti hotela je krytá tenisová hala a dráha na kolieskové korčuľovanie. K dispozícii je pre cyklistov bezplatná úschovňa bicyklov. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedenie pri ľudovej hudbe, diskotéku a besiedky.
 

Virtuálna prehliadka

Wellness URANIA

Pre skvalitnenie služieb prešiel hotelový bazén kompletnou rekonštrukciou a otvorili sme nové Wellness URANIA (video), v rámci ktorého môžete využiť nerezový relaxačný bazén s ponukou vodných atrakcií, dva detské bazény prepojené nerezovou kĺzačkou s vodným ježkom, fínsku saunu, parnú saunu a rôzne druhy masáží – informácie a foto nájdete v sekcii WELLNESS.

 

V letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, na výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii futbalové ihrisko, požičovne horských bicyklov,
galéria, múzeum TANAP-u, botanická záhrada TANAP. V blízkosti hotela SOREA Urán je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

   

V zime je v blízkosti hotela lyžiarom k dispozícii najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku. Zlyžujete 6,5 km dlhou zjazdovkou z výšky 2 196 m n. m. cez Lomnické sedlo do Tatranskej Lomnice (850 m n. m.). Stredisko zároveň ponúka zjazdovky Štart západ (1 998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1 063 m), Traverz (286 m), Buková hora (700 m) a pre náročnejších lyžiarov je určená zjazdovka Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso (1 237 m). Lyžiarom sú k dispozícii najmodernejšie sedačkové a kabínkové lanovky, služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovní športových potrieb. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate. Pre hotelových hostí je k dispozícii bezplatná úschovňa zimných športových potrieb.

 

Ďalšie informácie o doplnkových službách a možnostiach trávenia voľného času nájdete v časti Hotelové služby.

Hotel *** SOREA URÁN je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období a na dokonalé vychutnanie si najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatier. Klientom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody. Vyznávačov adrenalínových športov určite zaujmú možnosti skialpinistických a vysokohorských cyklistických túr, koridor Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso – Tatranská Lomnica patrí k vyhradeným miestam pre lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.

Ďalšie fotografie z priestorov hotela a z jeho okolia nájdete v sekcii Galéria.