Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Klub SOREA

Staňte sa členom vernostného programu Klub SOREA! Vernostným programom odmeňujeme všetkých, ktorí využívajú naše služby!

V zmysle udržateľnosti životného prostredia a minimalizácie odpadov plastových výrobkov spol. SOREA plne prechádza na zmenu formy vernostných kariet Klub SOREA s možnosťou vyžiadania výhradne digitálnej verzie tejto karty s platnosťou od 13.11.2023.

Táto zmena neobmedzuje platnosť už vystavených, plastových vernostných kariet. 


Navštívili ste niektorý z hotelov SOREA a máte záujem o klubovú kartu SOREA? Chcete aj vy využívať zľavy z ceny ubytovania či doplnkových služieb, ktoré plynú pre majiteľov klubovej karty?

 

Stačí vyplniť nižšie uvedený formulár Staňte sa členom Vernostného programu Klub SOREA

Po overení údajov príslušným hotelom SOREA budete zaradení medzi žiadateľov o vydanie klubovej karty SOREA.

Klubové karty SOREA sa hromadne vystavujú raz za mesiac a iba osobe staršej ako 18 rokov. Osoba mladšia ako 18 rokov, ktorá spĺňa podmienky pre vernostný program, je evidovaná v zozname členov Klubu SOREA a má nárok na využívanie zliav vyplývajúcich z vernostnej karty SOREA jeho rodiča alebo iného dospelého rodinného príslušníka.

Vďaka vernostnému programu máte možnosť využívania zliav, výhod a služieb v sieti hotelov a cestovnej kancelárii SOREA – KLUB KARTA.

SOREA vernostná zľava (Klub SOREA)

 • 5 % z pultového cenníka ubytovania
 • 5 % z pobytového cenníka
 • 5 % z cien produktových balíkov SOREA
 • 5 % z cien akciových pobytov (pokiaľ nie je stanovené inak)
 • 20 % na vstup do BOWLING centra v hoteli SOREA HUTNÍK
 • 30 % na vstup do AQUA Relax centra v hoteli SOREA TITRIS
 • 30 % na vstup do Wellness URANIA v hoteli SOREA URÁN
 • 30 % na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v hoteli SOREA TRIGAN
 • 30%  na vstup do centra WELLNESS EUPHORIA v hoteli SOREA SNP
 • 30 % na vstup do krytého bazénu s termálnou vodou v hoteli SOREA MÁJ alebo na letné termálne kúpalisko TERMAL raj v areáli hotela SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne
  Vernostný program hotelovej spoločnosti SOREA

Upozornenie:

Vernostná karta Klub SOREA je neprenosná a môže ju získať iba osoba, ktorá si o ňu požiada, dovŕšila 18 rokov a dosiahla podmienky získania karty . Bližšie informácie sa nachádzajú na wwww.sorea.sk v sekcii Klub SOREA.

​Nárok na zľavu si klient musí uplatniť ihneď pri rezervácii, resp. pred zakúpením pobytu či ubytovania. Pri nesplnení tejto podmienky klient stráca nárok na zľavu, nie je možné ju poskytnúť spätne.  Na uplatnenie zľavy je nutná evidencia klienta vo vernostnom systéme SOREA, alebo pri rezervácii klienta nahlásenie čísla KLUB karty SOREA, alebo pri rezervácii nahlásenie a následné predloženie hotelového ubytovacieho preukazu z predchádzajúceho pobytu v sieti hotelov SOREA.

Vernostná zľava KLUB SOREA sa nevzťahuje na rezervácie a pobyty objednané prostredníctvom tretej strany ( firemné akcie, internetové portály, cestovné kancelárie, kongresy ).

Pre vystavenie vernostnej karty akceptujeme pobyty staré max. päť rokov.

Ďakujeme vám za priazeň!

Staňte sa členom vernostného programu Klub SOREA

Po overení údajov príslušným hotelom SOREA budete zaradení medzi žiadateľov o vydanie klubovej karty SOREA.

* Povinné údaje