Hotel *** SOREA SNP

  • 031 01, Demänovská Dolina 80
  • GPS: E 19° 34' 58.8" N 48° 58' 10.8"
  • Mapa
Online rezervácia

Vážení klienti hotela SOREA SNP,
spustili sme pre vás nový online rezervačný systém, kde máte možnosť rezervácie pobytu s doplnkovými službami, či wellness službami. Jednoduchosťou a komplexnosťou systému bude pre vás dovolenka na Slovensku v hoteloch SOREA dostupnejšia.

Prajeme Vám krásne zážitky pri pobyte v našom wellness hoteli umiestnenom priamo pri lanovke Biela Púť s prestupom na Priehybu a Chopok. Prípadné otázky ohľadom letných a jesenných pobytov môžete naďalej zasielať priamo na recepciu hotela - snp@sorea.sk, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk, kde vám budú naši pracovníci ochotne k dispozícii. Tešíme sa na vás v krásnej Demänovskej doline, s panoramatickým výhľadom na vrcholky Nízkych Tatier priamo z moderného WELLNESS EUPHORIA!

       

 

NOVÉ WELLNESS EUPHORIA ! informácie o WELLNESS 

Lokalita 

 

Hotel *** SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná Nízke Tatry, ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra, ako aj priaznivé klimatické podmienky.

Hotel *** SOREA SNP ponúka ubytovanie v moderne a pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách a apartmánoch, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, TV prijímačom so SAT programom, telefónom a väčšina izieb má aj balkón. Detské postieľky sú v hoteli k dispozícii na vyžiadanie vopred. 

 

Hotel *** SOREA SNP je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier. 

 

Pre deti je pripravený detský kútik v interiéri, v ktorom sa nachádzaju penové či plastové kocky, 
plyšové hračky, autíčka, stolík so stoličkami na maľovanie a hranie, detská kuchyňka, farbičky, omalovánky a iné.
Vonkajšie detské ihrisko obklopené zeleňou ponúka pre deti domček so šmýkľavkou, malú a veľkú hojdačku
a hojdacieho macka. Iné spoločenské hry a športové potreby je možné zapožičať v recepcii hotela.
Pre staršie športovo nadané deti má hotel pripravené outdorové športovisko, kde nájdu posilňovač
hrudníka, Orbitrec a hrazdu.

Na vyšantenie detí dokonale poslúži samostatné rodinné wellness: 
- detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá)  - 0,30m  34-35°C
- detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá)
0,7 m až 1 m  34-35 °C 
- detská sauna 60°
s možnosťou dokúpenia detských plienok, rukávnikov, plávacích kolies , plaveckých okuliarov ,
detskej kozmetiky.

V rámci stravovacích služieb môžu hostia využívať príjemnú presklenú hotelovú reštauráciu na prízemí aj s detskými stoličkami pre najmenších. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov so širokou ponukou jedál a nápojov, obedy pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. K dispozícii je denný bar so širokou ponukou nápojov a priestranná hotelová kaviareň.

Na usporiadanie gastronomických akcií s väčším počtom účastníkov je vhodná konferenčná miestnosť (120 miest kino sedenie), menšie rodinné a firemné oslavy, ako aj iné podujatia, je možné organizovať v hotelovej kaviarni (150 miest) alebo v hotelovom salóniku s kapacitou 20 miest.

Doplnkové služby

Pre deti je pripravená detská herňa a vonku detské ihrisko. Hotel zabezpečuje dodávateľsky vysokohorské túry, paragliding a lyžiarsku školu.
Detský kútik - virtuálna prehliadka

K štandardnej ponuke hotela patria informačné služby , predaj suvenírov a doplnkového tovaru. Parkovisko je umiestnené priamo pri hoteli a je monitorované kamerovým systémom. V celom hoteli  je klientom k dispozícii WiFi pripojenie zdarma. Počas zimnej sezóny návštevníkov hotela určite prekvapí nová moderná lyžiareň a požičovňa športových potrieb. Vstup do lyžiarne a do skriniek je na RFID čipy - bezpečnostné kritérium, ochrana majetku hostí. Všetky skrinky sú s ohrevom - programom sušenia lyžiarok, lyžiarskych prilieb a rukavíc.  Program prebieha v 3 cykloch sušenia (každý trvá 1/2 hodiny vo večerných hodinách) . Ďalší samostatný cyklus dezinfekcie ozónom v trvaní 1 hodiny prebieha v noci. Jedná sa o nezávadnú, eco technológiu bez použitia chemických prostriedkov. Po bufetových raňajkách v presklenej reštaurácii s výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier si hostia môžu vyzdvihnúť vysušené a príjemne ohriate lyžiarky, ako aj lyžiarsky výstroj.

    
    

Hotel disponuje moderným wellness centrom WELLNESS EUPHORIA s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela Púť.     
Bazénový aj saunový svet poteší ako veľkých tak i najmenších návštevníkov hotela SOREA SNP, kde v samostatnej rodinnej zóne nájdu detský bazén s vodnými atrakciami, ale aj rodinnú saunu.
Dokonalý relax vo wellness centre umocnia rôzne druhy masáží, či oddych v hydromasážnej vani. Bližšie informácie nájdete v sekcii WELLNESS..... Virtuálna prehliadka WELNESS EUPHORIA
  

Hotel zabezpečuje komplexnú organizáciu firemných a spoločenských podujatí. Pre kongresy, semináre a školenia je k dispozícii konferenčná miestnosť s maximálnou kapacitou 120 osôb, hotelová kaviareň (150 miest) a salónik (20 miest). Kapacita a vybavenie rokovacích priestorov umožňujú poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti kongresového cestovného ruchu.

Hotel leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry s najlepšími lyžiarskymi terénmi na Slovensku s prepojením severnej a južnej časti Chopku. Stredisko ponúka 45 km upravených zjazdoviek rôznych obtiažností vhodných pre začiatočníkov, deti, pokročilých lyžiarov, ale aj pre milovníkov divokej jazdy. Moderný zasnežovací systém garantuje výborné lyžiarske podmienky počas celej sezóny. K dispozícii je 30 lanoviek a vlekov s vysokou prepravnou kapacitou. Lyžiarske stredisko ponúka aj trate pre bežecké lyžovanie. Lyžiarska zjazdovka s vlekom je priamo pri hoteli (50 m).


Kongresová sála - virtuálna prehliadka

Ďalšie informácie o doplnkových službách a možnostiach trávenia voľného času nájdete v časti Hotelové služby.

Aktivity

Hotel *** SOREA SNP je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno-ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí. Prostredie Nízkych Tatier ponúka široké možnosti na turistiku a výlety, k atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras (Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa Slobody) a Vrbické pleso.

Spestrením pobytu je aj návšteva neďalekých termálnych kúpalísk (Liptovský Ján, Bešeňová, najväčší aquapark na Slovensku v blízkosti Liptovského Mikuláša – Tatralandia).
Ďalšie fotografie z priestorov hotela a z jeho okolia nájdete v sekcii Galéria.