Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA

  • 064 01, Stará Ľubovňa
  • GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
  • Mapa

Hotel SOREA ĽUBOVŇA bude v termíne 11.3. - 21.3.2024 a 8.4. - 12.4.2024 v technickej odstávke. 

Vážení klienti, prajeme Vám krásne zážitky pri pobyte v našom hoteli! 

Viete, že Spiš je najväčšia klenotnica historických pokladov na Slovensku ? A že pri našom hoteli nájdete voľne dostupné pramene minerálnej vody Ľubovnianka a MISS +? Tiež, že sa v blízkosti nachádza nový unikát a to najväčšie prírodné bludisko v strednej Európe?  Ale aj nádherný historický hrad Ľubovňa a skanzen? Nezabudnuteľný výlet je aj návšteva Pieninského národného parku. Milovníkov dobrého jedla poteší každý piatok "Deň špecialít z regiónu Tak chutí Spiš". Rezervácie na pobyty môžete zasielať priamo na recepciu lubovna @sorea.sk, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk

   

              


Kto ste navštívili náš hotel, určite poznáte tzv. hotelovú hymnu od folklórneho súboru Plavčanka!
pripomeňte si ju s nami, VIDEO pod obrázkom v pravo

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Atraktívna dovolenka na Spiši v lete i v zime ( video )

 

Lokalita

Kongres a relax Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy.

Virtuálna prehliadka     


Prezrite si VIDEO Hotela SOREA ĽUBOVŇA v obrazku v pravo, širokú ponuku doplnkových relaxačných a športových služieb a objavujte termálne pramene priamo pri hoteli!

Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, rodinných izbách, jedno- a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky, ktoré sú štandardne vybavené. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom.

Virtuálna prehliadka izba

 

Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.Rodinám s malými deťmi ponúkame zapožičanie detskej postieľky, vaničky a detské nočníky. 
Pre deti je k dispozícii detský kútik, ihrisko s preliezkami,možnosť zapožičania spoločenských hier ALBI, či športových potrieb / lopty, tenisové rakety, bedmintonové rakety/
a horských bicyklov. Stolný tenis si môžete zahrať v priestoroch hotela, kde sú k dispozícii 2 stoly. Rakety a loptičky vám poskytnú pracovníci recepcie hotela.
Hotel taktiež disponuje tromi biliardovými stolmi.
Tenisový kurt sa nachádza priamo v areáli hotela, kde profesionáli a amatéri môžu ukázať, čo v nich je. V susedstve tenisového kurtu sa nachádza volejbalové ihrisko.
V prípade, že vám sily neubúdajú ani po volejbalovej hre, preorientujte sa na basketbal
a skúste pár hodov do koša. Pre priaznivcov futbalovej lopty je k dispozícii aj futbalové ihrisko. 
Petang sa nachádza pri hoteli. 
Samozrejmosťou priestorov sú prebaľovacie pulty.
Počas prázdniny vás poteší zábavný program pre deti aj dospelých, alebo možnosť opekania samostatne s rodičmi.

 

Gastronomické služby

Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar - virtuálna prehliadkanočný bar a kaviareň - virtuálna prehliadka Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení - virtuálna prehliadka salónik, ako aj ďalších spoločenských podujatí, je k dispozícii veľká kongresová sála, spoločenská sála a 5 salónikov - virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka reštaurácia

 

Doplnkové služby

V hotelovom wellness centre je k dispozícii krytý bazén - virtuálna prehliadka bazén, fínska sauna, infrasauna, perličkový kúpeľ s chromoterapiou, morský aerosólový kúpeľ, rôzne druhy masáží (klasické, regeneračné, detoxikačné, antistresové, relaxačné a reflexne masáže) a zábalové terapie (rašelinový zábal, zábal zo včelieho vosku, bylinný detoxikačný zábal, čokoládový, parafínový, kokosový, konopný, levanduľový zábal a zábal z ajurvedskými bylinkami). Športovcov poteší viacúčelový športový areál (tenis, volejbal, basketbal, minifutbal), petang, stolný tenis, biliard, úschovňa a požičovňa športových potrieb a horských bicyklov. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek.

Na hotelovej recepcii je možnosť zakúpenia suvenírov a pohľadníc. Pre deti je k dispozícii detský kútik. Hoteloví hostia majú k dispozícii neplatené, nestrážené parkovisko priamo pred hotelom. Hotel zabezpečuje organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok a vo vybraných termínoch fakultatívne výlety so sprievodcom do blízkeho i vzdialenejšieho okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Ľubovniansky hrad a mesto Stará Ľubovňa, Bardejov, Litmanová).

Virtuálna prehliadka detský kútik

Vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú turistiku a v okolí sú aj vhodné terény pre cykloturistov. Na svoje si prídu hubári aj rybári.

Vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú aj zimnú turistiku, v okolí sú aj vhodné terény pre cykloturistov. Na svoje si prídu hubári aj rybári.

V hoteli sa nachádza požičovňa športových porieb a ski servis. 

Hotel je vhodný pre organizovanie kongresov, ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach. Poskytuje širokú ponuku doplnkových športovo-relaxačných služieb, ktoré v kombinácii s nádherným okolím vytvárajú dokonalé podmienky pre oddych.