Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA

  • 064 01, Stará Ľubovňa
  • GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
  • Mapa
Online rezervácia


Vážení klienti hotela SOREA ĽUBOVŇA,
V priebehu najbližších mesiacov pripravujeme pre vás nový online rezervačný systém, kde budete mať v ponuke jednoduchší spôsob online rezervácie pobytov v hoteloch SOREA aj s doplnkovými službami, či wellness službami. Chceme vás poprosiť o trpezlivosť, kým sa doladia všetky funkcionality systému a prosíme vás zatiaľ o rezerváciu letných pobytov (od 6.5.2024) hotela SOREA ĽUBOVŇA cez objednávkové formuláre, ktoré nájdete pod každým zverejneným produktovým balíkom, resp. cez kontaktný formulár na stránke hotela SOREA ĽUBOVŇA.

Viete, že Spiš je najväčšia klenotnica historických pokladov na Slovensku ? A že pri našom hoteli nájdete voľne dostupné pramene minerálnej vody Ľubovnianka a MISS +? Tiež, že sa v blízkosti nachádza nový unikát a to najväčšie prírodné bludisko v strednej Európe?  Ale aj nádherný historický hrad Ľubovňa a skanzen? Nezabudnuteľný výlet je aj návšteva Pieninského národného parku. Milovníkov dobrého jedla poteší každý piatok "Deň špecialít z regiónu Tak chutí Spiš". Rezervácie na pobyty môžete zasielať aj priamo na recepciu lubovna @sorea.sk, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk

   

              


Kto ste navštívili náš hotel, určite poznáte tzv. hotelovú hymnu od folklórneho súboru Plavčanka!
pripomeňte si ju s nami, VIDEO pod obrázkom v pravo

Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Atraktívna dovolenka na Spiši v lete i v zime ( video )

 

Lokalita

Kongres a relax Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy.

Virtuálna prehliadka     


Prezrite si VIDEO Hotela SOREA ĽUBOVŇA v obrazku v pravo, širokú ponuku doplnkových relaxačných a športových služieb a objavujte termálne pramene priamo pri hoteli!

Ubytovacie služby

Hotel poskytuje ubytovanie v nových moderne zariadených apartmánoch / informujte sa pri rezervácii /, v rodinných izbách, jedno a dvojlôžkových izbách s balkónom a možnosťou prístelky, ktoré sú štandardne vybavené. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky, v hoteli je možné ubytovanie so psom. Dostupnosť všetkých hotelových priestorov je riešená bezbariérovo a hotel je prispôsobený pre poskytovanie služieb imobilným hosťom.

Virtuálna prehliadka izba

 

Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.Rodinám s malými deťmi ponúkame zapožičanie detskej postieľky, vaničky a detské nočníky. 
Pre deti je k dispozícii detský kútik, ihrisko s preliezkami,možnosť zapožičania spoločenských hier ALBI, či športových potrieb / lopty, tenisové rakety, bedmintonové rakety/
a horských bicyklov. Stolný tenis si môžete zahrať v priestoroch hotela, kde sú k dispozícii 2 stoly. Rakety a loptičky vám poskytnú pracovníci recepcie hotela.
Hotel taktiež disponuje tromi biliardovými stolmi.
Tenisový kurt sa nachádza priamo v areáli hotela, kde profesionáli a amatéri môžu ukázať, čo v nich je. V susedstve tenisového kurtu sa nachádza volejbalové ihrisko.
V prípade, že vám sily neubúdajú ani po volejbalovej hre, preorientujte sa na basketbal
a skúste pár hodov do koša. Pre priaznivcov futbalovej lopty je k dispozícii aj futbalové ihrisko. 
Petang sa nachádza pri hoteli. 
Samozrejmosťou priestorov sú prebaľovacie pulty.
Počas prázdniny vás poteší zábavný program pre deti aj dospelých, alebo možnosť opekania samostatne s rodičmi.

 

Gastronomické služby

Širokú ponuku jedál a nápojov poskytujú 2 hotelové reštaurácie, príjemné posedenie a dobrú zábavu ponúka denný bar - virtuálna prehliadkanočný bar a kaviareň - virtuálna prehliadka Spoločenskému vyžitiu slúži aj viacero klubových miestností a čitární. Pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a školení - virtuálna prehliadka salónik, ako aj ďalších spoločenských podujatí, je k dispozícii veľká kongresová sála, spoločenská sála a 5 salónikov - virtuálna prehliadka

Virtuálna prehliadka reštaurácia

 

Doplnkové služby

V hotelovom wellness centre je k dispozícii krytý bazén - virtuálna prehliadka bazén, fínska sauna, infrasauna, perličkový kúpeľ s chromoterapiou, morský aerosólový kúpeľ, rôzne druhy masáží (klasické, regeneračné, detoxikačné, antistresové, relaxačné a reflexne masáže) a zábalové terapie (rašelinový zábal, zábal zo včelieho vosku, bylinný detoxikačný zábal, čokoládový, parafínový, kokosový, konopný, levanduľový zábal a zábal z ajurvedskými bylinkami). Športovcov poteší viacúčelový športový areál (tenis, volejbal, basketbal, minifutbal), petang, stolný tenis, biliard, úschovňa a požičovňa športových potrieb a horských bicyklov. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek.

Na hotelovej recepcii je možnosť zakúpenia suvenírov a pohľadníc. Pre deti je k dispozícii detský kútik. Hoteloví hostia majú k dispozícii neplatené, nestrážené parkovisko priamo pred hotelom. Hotel zabezpečuje organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok a vo vybraných termínoch fakultatívne výlety so sprievodcom do blízkeho i vzdialenejšieho okolia (Poľsko, Vysoké Tatry, Ľubovniansky hrad a mesto Stará Ľubovňa, Bardejov, Litmanová).

Virtuálna prehliadka detský kútik

Vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú turistiku a v okolí sú aj vhodné terény pre cykloturistov. Na svoje si prídu hubári aj rybári.

Vyše 260 km vyznačených turistických chodníkov a nádherné lesné prostredie zaručuje ideálne podmienky pre letnú aj zimnú turistiku, v okolí sú aj vhodné terény pre cykloturistov. Na svoje si prídu hubári aj rybári.

V hoteli sa nachádza požičovňa športových porieb a ski servis. 

Hotel je vhodný pre organizovanie kongresov, ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach. Poskytuje širokú ponuku doplnkových športovo-relaxačných služieb, ktoré v kombinácii s nádherným okolím vytvárajú dokonalé podmienky pre oddych.