Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA
 • 064 01, Stará Ľubovňa
 • GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
 • Mapa

Hotelové služby

Aktivity, ktoré vám ponúkame:

 • Dovolenky a rekreácie
  Základnú ponuku pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období predstavujú naše pobyty s polpenziou.

 • Kongresy a školenia 
  Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame rokovacie priestory so štandardným technickým vybavením a ozvučením, pre 16 až 40 osôb, kongresovú sálu pre 250 osôb a spoločenskú sálu pre 180 osôb s usporiadaním sedenia podľa požiadaviek. Podrobné informácie o ponuke služieb nájdete v časti Kongresy a konferencie.

 • Relaxačné pobyty 
  Najlepšie miesto pre aktívny oddych, relax a regeneráciu psychických a fyzických síl, to je hotel SOREA Ľubovňa. Priamo v hoteli nájdete wellness centrum s bohatou ponukou relaxačných služieb, kde sa o vás postará kvalifikovaný personál.

 • Seniorské pobyty 
  Nádherné prostredie, vynikajúce služby a výhodné ceny pripravené špeciálne pre seniorov patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období. 

 • Športové sústredenia
  Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb a možnosti športového vyžitia v blízkom okolí tvoria výborné podmienky pre organizáciu športových sústredení kolektívov a tímov všetkých vekových kategórií či športových disciplín.

 • Rodinné oslavy, plesy, stužkové, svadby, kary, promócie
  Hotel disponuje vhodnými spoločenskými priestormi pre realizovanie rodinných osláv, plesov, stužkových, svadieb, karov, promócií či osláv pracovných a životných jubileí.

 • Školy v prírode, lyžiarske výcviky
  Lokalita hotela je vhodná na organizovanie zelených škôl v prírode a blízkosť lyžiarskych tratí a vlekov ho taktiež predurčuje na organizovanie lyžiarskych výcvikov pre kolektívy detí a mládeže.

Doplnkové služby

Krytý hotelový bazén - virtuálna prehliadka

V hoteli sa nachádza krytý plavecký bazén s rozmermi 16 m x 8 m, s hĺbkou vody 1,30 m a teplotou okolo 27 °C.

Sauna

Hotel disponuje fínskou saunou s možnosťou pridania eukalyptových prísad počas saunovacieho procesu. Maximálna kapacita sauny je 15 osôb.
K dispozícii je aj infrasauna s chromoterapiou pre 4 osoby.

Masáže a kúpele

Kvalifikovaní pracovníci nášho wellness centra Vám radi poskytnú klasické, ale aj špeciálne masáže, zábaly a kúpele. Môžete si vybrať zo širokej ponuky masáží, medzi ktoré patrí klasická masáž čiastočná (šija a chrbát), celková masáž a reflexná masáž chodidiel. Okrem klasických masáží hotel ponúka aj špeciálne masáže a to regeneračnú masáž s ALOE VERA, detoxikačnú masáž so ZELENÝM ČAJOM, antistresovú masáž s ORCHIDEOU a relaxačnú masáž s RUŽOU. Okrem masáží si môžete vybrať zo širokej ponuky zábalov (zábal s ajurvedskými bylinkami, čokládový, parafínový, kokosový, konopný, levanduľový, rašelinový, bylinný detoxikačný, zábal zo včelieho vosku). Na spríjemnenie pobytu môžete využiť perličkový kúpeľ s chromoterapiou. Hotel má v ponuke aj morský aerosólový kúpeľ so silne priaznivými účinkami na organizmus človeka. Morský kúpeľ je aerosólové rozprašovanie silne mineralizovanej vody z Podhájskej. Procedúra posilňuje imunitný systém, prečisťuje a uvoľnuje dýchacie cesty, pomáha pri astme a chronickej bronchitíde, pri rôznych kožných alergiách a chorobách, prečisťuje a napína pokožku a priaznivo pôsobí na štítnu žľazu.  

Fitnescentrum

Svoje telo môžete dokonale precvičiť v hotelovom fitnescentre. K dispozícii sú Vám posilňovacie stroje na spevnenie celého tela.

Požičovňa bicyklov a športových potrieb

K dispozícii je požičovňa športových potrieb a bicyklov, kde nájdete dva typy bicyklov (cestný a horský).

Stolný tenis

Stolný tenis si môžete zahrať v priestoroch hotela, kde sú hosťom k dispozícii 2 stoly. Rakety a loptičky vám poskytnú pracovníci recepcie hotela.

Biliard

Biliardové stoly sa nachádzajú vo vstupnej hale recepcie, dennom a nočnom bare. 

Viacúčelové športové ihrisko

Tenisový kurt sa nachádza priamo v areáli hotela, kde profesionáli a amatéri môžu ukázať, čo v nich je. V susedstve tenisového kurtu sa nachádza volejbalové ihrisko. V prípade, že vám sily neubúdajú ani po volejbalovej hre, preorientujte sa na basketbal a skúste pár hodov do koša. Pre priaznivcov futbalovej lopty je k dispozícii aj futbalové ihrisko. Petang sa nachádza pri hoteli.

Fakultatívne výlety

Vo vybraných termínoch hotel organizuje fakultatívne výlety so sprievodcom, ktoré je možné využiť počas pobytu v hoteli podľa vlastného výberu. Bližšie informácie je možné získať z uvítacej besedy, poprípade z násteniek hotela. V okolí hotela sa nachádza viacero atraktívnych miest, ktoré môžete navštíviť. K najznámejším a najobľúbenejším výletom patrí návšteva Pieninského národného parku a tak známy doma i vo svete splav po Dunajci na pltiach, výlet na Ľubovniansky hrad, návšteva pútnického miesta – hory Zvir na Litmanovej, výlet do Nestville Parku v Hniezdnom – ukážka remesiel a liehovarnictva, výlet do Vysokých Tatier, kúpeľnej obce Vyšné Ružbachy, výlet do Bardejova, do Poľska...

Ďalšie hotelové služby

 • akceptujeme platobné karty (Maestro, Master Card, Visa)
 • predaj suvenírov
 • prenájom hotelových trezorov
 • bezplatné požičanie žehličky, fénu

Na požiadanie pre vás zabezpečíme:

 • opekanie pri ohnisku spolu s lahodnými tónmi goralskej muziky
 • zábavný program pre deti aj dospelých
 • kvetinovú výzdobu
 • hotelovú dopravu
 • sekretárske a tlmočnícke služby

Lokalizácia hotela

Nadmorská výška: 680 m
GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"