Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA
  • 064 01, Stará Ľubovňa
  • GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
  • Mapa

Recenzie

Spokojena se vším
Jitka Š.
17.8.2023


Boli sme spokojný v prvom rade z personálom - super , výborná strava a tiché prostredie na relax. Ďakujeme za za príjemnú dovolenku .
R.Z.
15.8.2023


Výborne služby ,personál ochotný ustretový od recepcie až po upratovačky .Skvelá obsluha vo welnes skvelá masáž .Veľmi radi sa tam vraciame .Výborne jedlo. Veľmi pekne ďakujeme za skvelý oddych ��
Katarína M.
14.8.2023


Milá obsluha, dobrá a tvrdá posteľ, veľkosť izby
p. Natalia
16.8.2022


Personál veľmi príjemný, veľmi ochotné a ústretové chyžné.
p. Hana V.
16.8.2022


Bola som spokojná so všetkým, s čím so sa ja stretla v hoteli SOREA. Recepčný boli milí.
p. Anna M. 
16.8.2022


Strava bola fajn, hlavne švédske stoly na raňajky, so všetkým som bol spokojný.
Martin F.
5.8.2022


Personál bol milý, ústretový, či už vo veci ubytovania alebo stravy. Bol som spokojný
Samuel H.
3.8.2022


Perfektná strava. Skvelý personál. Chýbalo mi viac posedenia v exteriéri.
Daniel M.
3.8.2022


Spokojní sme boli s ochotným personálom, ktorý sa nám snažil vyjsť v ústrety, dobre sa nám spalo na kvalitných matracoch, milo prekvapilo čistučké nažehlené posteľné prádlo. Dobrý dojem maril menší rozmer trojposteľovej izby, kde bolo málo priestoru pre troch dospelých ľudí.
Irena G.
2.8.2022


Spokojnosť na jedničku, veľmi chutná a zdravá strava. Bolo to super.
Božena O.
2.8.2022


Chodíme k Vám radi s celou rodinou napriek vzdialenosti 400 km. S celým pobytom sme vždy spokojní.        
p. Boris, apríl 2022

Veľkonočný pobyt bol pripravený výborne. Páčil sa mi kultúrny program, hlavne osobitný vklad a obeta p. Emky – kultúrnej pracovníčky. 
p. Matilda, apríl 2022

Veľmi príjemné, priateľské prostredie, milý personál, vynikajúca domáca strava, výborné programové ponuky počas pobytu.
p. Jana, apríl 2022

Vďaka milému personálu, kvalitným službám, výbornému programu sa vždy k Vám radi vrátime. ĎAKUJEME.
p. Helena, apríl 2022

S organizáciou veľkonočného pobytu som veľmi spokojná. Osobitne chcem vyzdvihnúť kultúrny program, zvlášť sa mi páčilo vystúpenie folklórneho súboru „ STAROĽUBOVŇAN “. Veľká vďaka pani Emke , ktorá do toho vložila telo aj dušu. 
p. Alena, apríl 2022

Výborný dojem, príjemný personál, ochotný a milý. Mala som už skúsenosť so SOREOU u Vás aj v Liptovskom Jáne, kde sa pravidelne vraciam. Ste ľudskí a takí aj zostaňte. VĎAKA. 
p. Mária, apríl 2022

Veľmi pekný veľkonočný program, čo bolo jedným z dôvodov prečo sme si vybrali tento pobyt. Perfektná veľkonočná atmosféra. Zariadenie hotela staršie, ale všade čisto. Odnášame si dobrý dojem.
p. Anna, apríl 2022

Atmosféru hotela a úroveň poskytovaných služieb hodnotím ako vždy len v superlatívoch – strava, personál, program, čistota – 100 bodov.  
p. Tatiana, apríl 2022

Skvelý dojem, skvelá atmosféra, vynikajúci personál (vo wellness Kristián +  Monika), recepčné výborné, čašníčky skvelé, izba čistučká, vrátime sa sem určite.
p. Peter, apríl 2022

Dobrý deň, ďakujeme za krásny pobyt u Vás, veľmi sa nám páčilo a určite sa sem ešte radi vrátime.Oceňujem hlavne čistotu a utulnost izieb, príjemný personál, výbornú stravu, ponúkané aktivity - bazén, detská disko, kino. Samozrejme prostredie je nádherné, príroda, Ľubovniansky hrad, skanzen... Vďaka za všetko.
S pozdravom
Petra Nagyová
10.8.2020


20 členov pobočky LPR Prešov strávilo príjemný pobyt vo Vašom zariadení v termíne od 14.10. do 18.10.2019. Strava na vysokej úrovni, bohatý denný a večerný program. V uvedenom období LPR Bratislava poriadala akciu Týždeň boja proti rakovine „Pohyb je cieľ“. Obdivovaním krás okolitej prírody za slnečného počasia a relaxovaním v hotelovom bazéne, sme naplnili heslo akcie. Tešíme sa na ďalšiu návštevu. Celému kolektívu hotela prajeme veľa zdravia, dobrých klientov, úspechov v práci a súkromí.
Členovia pobočky LPR Prešov
17.10.2019

Na pobyte vo Vašom hotely sme prvýkrát ale domov sa vraciame nesmierne spokojní a plní dojmov. Sme priam dojaté s ochotou a ústretovosťou pani Emky, za jej profesionálny prístup a zabezpečenie poznávacích výletov za krásami Vášho regiónu. Sme presvedčené, že svoju prácu vykonáva k spokojnosti všetkých. Je to úžasná žena, ktorá svoju prácu miluje a robí ju zo srdca. Ďakujeme Vám pani Emka a tešíme sa na ďalšie stretnutie vo Vašom hotely. Zároveň ďakujeme celému kolektívu zamestnancov a zvlášť kuchárom za pestrú a kvalitne pripravenú stravu.
Seniorky z Brezna
11.10.2019

38 členov klubu dôchodcov a jednoty dôchodcov z Nového Mesta nad Váhom. Veľmi pekne ďakujem za pekný prístup personálu k seniorom, za výbornú stravu a obsluhu, dobre pripravený program. Prostredie a počasie je bonus.
Ďakujeme pred. KD Balkovičová
14.9.2019

Veľmi pekne ďakujeme za príjemný pobyt vo Vašom hoteli, výborná strava, milý personál, príjemné ubytovanie a skvelý večerný program. Sme tu už tretíkrát a veľmi radi sa sem po čase opäť vrátime. Srdečná vďaka, prajeme Vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov ako sme boli my.
Jednota dôchodcov Nitra – Dolné Krškany
7.9.2019

Týždeň ubehol ako voda a my sa už musíme lúčiť. Bude nám ľúto za krásnou prírodou, ochotným personálom, skvelými službami a kultúrnym vyžitím. Cítili sme sa tu výborne a boli sme spokojní so všetkým. Ďakujeme všetkým. Pani Ema zostaňte taká, aká ste!                                                                                                                                                                                           
Rod. Gašperovičová
16.8.2019

Úprimné ďakujem celému personálu hotela SOREA za pekné chvíle strávené vo Vašom zariadení. Boli sme spokojní, dievčatá pri bazéne sú veľmi milé, jedlo výborné. Všade je čisto a pekne. Na to, že máte len 2 hviezdičky je tu veľmi dobre. Veľká vďaka.  
Jolana T. s manželom                                                                                                                             
Vnuci Nikolas a Valentín
15.8.2019

Týždeň prešiel ako voda. Vravíme si: Aká škoda. Spoznali sme sa s krásami Spiša i Zamaguria, kde sa až tromi jazykmi dohovoria. Videli sme aj časť krajiny, naše krásne Pieniny. Niekedy nám pršalo, ale aj slniečko sa usmialo. Každý deň sme výlety mali, na ktorých sme si užívali. Dozvedeli sme sa veľa podrobností z histórie tohto kraja, o ktorej nám hovorila pani Ema. Chceme jej poďakovať a zaželať, nech sa jej v práci darí, nech má čo najmenej starostí, ale veľa radostí v spoločnosti hotelových hostí. Celý pobyt sme mali pestrú stravu, za čo patrí preveliká vďaka kuchynskému personálu. Ďakujeme Vám, že ste sa všetci zamestnanci snažili, aby ste nám pobyt u Vás spríjemnili. Vďaka Vám!                                                                          
Kolektív seniorov z Klubu seniorov v Zelenči
27.7.2019

Veľmi pekne ďakujeme za pobyt v krásnom kraji. Predovšetkým ďakujeme obetavej pani Emke, že sa o nás tak svedomito starala, pani kuchárkam, že nám tak výborne varili, až nám brušká rozmaznali. Tiež ďakujeme celému personálu hotela, upratovačkám, údržbárom, čo sa nám postarali aj o našu poštu a recepčným. Bolo tu veľmi dobre. 
Soňa a Štefan z Prievidze
26.7.2019

Vážené vedenie hotela SOREA ĽUBOVŇA, 

Minulý týždeň absolvovalo 8 členov nášho Klubu seniorov Drahovce pobyt vo Vašom zariadení. Vyslovujeme veľkú vďaku všetkým Vaším pracovníkom za príjemne strávené dni. Začínalo sa to od príchodu na recepcii, cez výbornú kvalitnú a chutnú stravu, obsluhu v jedálni až po odvoz na železničnú stanicu. Osobitnú kapitolu však tvorí Vaša animátorka pani Barlíková, ktorá je skvostom celého pobytu. Srdečne jej ďakujeme za celotýždenný program, jej príjemné vystupovanie, jej ochotu a úctu ku všetkým klientom, jej odbornosť a informácie o všetkých zaujímavostiach Spiša, Šariša a tiež o histórii týchto regiónov. Srdečná vďaka a snažte si ju udržať !    
Za celý kolektív srdečne pozdravuje Jozef B.
1.10.2018 

Dobry den,
prve dva julove tyzdne som bola v hoteli Lubovna a nelutujem ani jeden den, co som tam bola. Ak by sa dalo, by som tam ostala. Ten hotel sa mi velmi paci. Pracuju tam mili a privetivi ludia a maju tam skvely tim kucharov (stavim sa, ze lepsie varia ako v pat hviezdickovych bratislavskych hoteloch). Najviac sa mi pacilo, ked prisli na veceru hrat Zamiskovci. Vecera bola obohatena o kulturny program. Dokonca som si s nimi aj zaspievala.
Velmi sa mi pacili izby a (ja oblubujem retro izby zo zaciatku 90-tych rokov). Velmi dobre sa mi v nej spalo, oddychovalo a tvorilo. A najviac sa mi lubi spolocenska miestnost a cervenym barom, najma ked su tam tanecne vecierky. Tancovala som tam na Silvestra 2017 (najlepsi Silvester v zivote) a na velku noc.
Skratka je to dobry hotel uprostred poriadnej hory. V okoli su lesy a prekrasne luky. Je tam ticho a pokoj, co nie je ani v Tatrach (lebo tam sa to hemzi turistami).
Vdaka dobrej izbe a jedla sa mi podarilo na bicykli pobrazdit tatranske doliny. Ved, co je lepsie ako ist na vylet dobre vyspata a najedena? Mate ovela viac fyzickej a psychyckej sily na zdolavanie kopcov a dolin.
Este raz srdecna vdaka pracovnikom hotela Lubovna za perfektny pobyt a v septembri sa znovu vidime. Uz mam na tyzden zajednany apartman :).
PS: Aj hupacka je tam lepsia ako na zeleznej studnicke. 
Mgr.Jarmila S.
29.7.2018

Krásna priroda, super prechádzky a božsky klud.
Mikulás L. 
3.5.2018


S hotelom a obsluhou sme boli spokojný.
Peter L. 
2.5.2018

Boli sme aj s manželkou spokojní, hlavne naši vnuci si to tam užívali: sneh, sánkovačka, bazén a večer disco. Personál ústretový a ochotný. 
Miloš V.
19.4.2018


S pobytom sme boli veľmi spokojní, personál bol veľmi milý a ústretový, ďakujeme a odporúčame aj ostatným.
Lucia Z.
31.3.2018


Prostredie bolo krasne, nadherna priroda, hotel samotny je starsi ale cisty a pekne upraveny. Dostali sme vsetko co bolo na kupone, wellness bol v pohode a strava uzasna, perfektne tam varia.
Erika P. 
14.3.2018


Prostredie bolo krásne a dostupné rôzne výlety, víkend je málo na toto prostredie.
Mária G. 
3.5.2018


Pekná krajina, pekné prostredie, výhodná poloha vlekov, príjemná obsluha. Pre obsluhu 5 hviezdičiek, počet.
Marek I. 
18.3.2018


S pobytom v Lubovnianskych kupeloch sme boli spokojní. Hotel zodpovedal nasim predstavam a okolita priroda je nadherna. Pre rodiny s detmi je to velmi vyhovujuce prostredie. Personal hotela je mily, ustretovy. Takisto strava je pestra a velmi chutne pripravena, moznost vyberu z 3 druhov. Uzili sme si krasu Lubovnianskeho hradu, navstivili sme Litmanovu, Horu Zvir, aby sme mali aj duchovny zazitok, a kedze Tatry boli na dosah, vychutnali sme si aj krasu ladovych soch na Hrebienku. 
Kristína K. 
13.3.2018

Pobyt zodpovedal ponuke, ktorá bola poskytnutá, až nadmieru. Hotel čistý, personal prívetivy, služby vynikajúce, strava lahodna, chutna. V hoteli bolo všetko od biliardu, cez šípky, knižnicu, stolný tenis, lyžiarsky svah hneď pri hoteli. Príroda v okolí. V blízkosti sa dá ísť do Nestville parku, Nestville čokoládovne, hrad Stará Ľubovňa - v každom prípade, víkend plný zážitkov. Ďakujem pekne.
Michaela F. 
13.3.2018

S pobytom sme boli spokojní. Jedlo bolo chutné, aj deťom chutilo. Pre deti ako stvorené, dali sa zapožičať aj spoločenské hry, majú aj knižnicu, odkiaľ sme si požičali rozprávky na dobrú noc 
Silvia V.,
2.3.2018  

Prostředí hotelu pěkné, útulné, čisté. Vše dle kuponu. Služby dle nabídky. Musíme jen chválit. Vynikající, ať už wellness, strava, vše. Velká spokojenost s personálem, který je profesionální. Perfektní domluva na všem, i nad rámec služeb. Výlet byl pěkný na hrad Stará Lubovňa, město Kežmarok a i trochu dál město Levoča nebo zkusit termály.
Alena L. 
9.3.2018


Hotel prekvapí - na to že má 2**, má veľa "vychytávok", ktoré nemajú oveľa vyššie hodnotené hotely. Nájdete tu milý a vždy ochotný personál, dobrú kuchyňu, pekne vybavený detský kútik a skutočne priestranné apartmány vybavené chladničkou, mikrovlnkou, varnou kanvicou (ideálne, ak máte menšie deti). Voľne v priestoroch recepcie sa dal kedykoľvek "načapovať" bylinkový čaj z neďalekej Plavnice (zdarma (!) ), hotel má veľký bazén, wellness, ponúka biliard (až 3 stoly, takže miesto sa vždy nájde), stolný tenis. Wifina veľmi nejde, na radosť rodičov - deti sa viac hrajú a čítajú :) V blízkosti hotela (autom samozrejme) je dostupných veľa historických aj prírodných krás, straším organizuje výlety po okolí priamo hotel. Boli sme tam cez vianoce, hotel bol naozaj veľmi vkusne vyzdobený, čo vytváralo príjemnú atmosféru. Celkovo, ak to môžem zhrnúť, vedenie a personál hotela sa snaží poskytnúť hosťom maximálny zážitok z minimálnych možností, čo v súčasnosti je skôr rarita (žiaľ, stáva sa opak, že zaplatíte veľké peniaze a dostanete minimum).
Mária Havraníková
január 2018


Milá hotelová spoločnosť,
dovoľte, aby som Vás takto srdečne pozdravila. Som Vašou dlhoročnou klientkou s KLUB Kartou č. 002230 , lebo som pochodila skoro všetky Vaše zariadenia. Zúčastnila som sa vianočného pobytu od 21 - 27 decembra 2017  v Ľubovnianskych kúpeloch, ktoré navštevujem rada. 
Chcem za seba a všetkých s ktorými sme boli v styku , vysloviť srdečné poďakovanie za vianočný pobyt, s príchuťou domoviny, s chuťou jedál ako varili naše staré mamy . Vďaka za krásny vianočný program naplnený veľkou starostlivosťou animátorky   pani Emmy, ktorá svojou láskavosťou sa o nás postarala ako dobrá mama. Po procedúrach, zaplávaní a pri kávičke v bare, sme sa cítili výborne.
Za pobyt , pretože sme boli prevažne dôchodcovia, treba poďakovať Vašej spoločnosti, ktorá nám tento pobyt umožnila. Ďakujeme pracovníčkam na recepcii, ktoré mali všetko perfektne pripravené a zorganizované,ďakujeme upratovačkám a pomocnému personálu, všetko bolo v čistote, ďakujeme kuchárom, servírkam, pracovníčkam v bare, personálu na hotelovej plavárni  a pri poskytovaní služieb , či už perlička MK, zábaly  pod. 
V živote dnes, čo je dobré treba pochváliť. Osobitne veľká vďaka za krásny vianočný pobyt patrí animátorke pani Emme, ktorá mala všetko naplánované a zorganizované na 100%, ako sa hovorí.  Bez jej schopností a programov/betlehemci, živá hudba, zábava, exkurzie Bardejov  a pod/ by sme tento krásny pocit Vianoc nemali. Za nás dôchodcov jej vyslovujem srdečné poďakovanie a odchádzali sme s pocitom krásne strávených dní v Lubovnianskych kúpeloch. 
Prajeme Vašej hotelovej SOREA spoločnosti úspešný nový rok 2018  a všade vo Vašich hoteloch takého človeka, ako je animátorka  pani EMMA Barlíková. 
Zostávam so srdečným pozdravom
Ing.Anna Uhrínová
28.12.2017

Bola som v Ľubovni, kde som sa dlho chystala až sa mi to podarilo tam ísť a bola som veľmi spokojná (až na to počasie vonku). Bolo tam super, veľmi dobré jedlo, splnenie mojich malých prosbičiek pri jedeni bryndzových halušiek mi pustili ľudovečky, tak ako to mám v obľube to sa mi páčilo najviac ,kapučinko, dobré vínko po večeri, no hotový raj. Všetkým zamestnancom hotela veľmi pekne ďakujem za výborný prístup (na urovni ***** hotelov), skvelú atmosferu a prajem veľa krásnych a usmievavých dní. Pôjdem tam opäť. Len škoda, že Vianoce majú pevne stanovený termín a nedá sa s ním hýbať, inak by som veľmi rada išla aj na Vianočné sviatky. 
S pozdravom Mgr. Jarmila Sedlakova
​24.9.2017


Obraciam sa na Vás s prosbou o zaslanie informácií o možnosti účasti na rekreačnom pobyte pre dôchodcov so štátnou dotáciou v roku 2017. V roku 2016 sme sa prvý krát s manželkou zúčastnili tohoto pobytu vo Vašom hoteli ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeloch. Môžem bez nadsádzky konštatovať, že to bolo perfektné. Krásne prostredie,bezchybné ubytovanie, fantastická strava a pozorný a ochotný personál hotela. Jedným slovom nemalo to chybu.
Peter Arvay
21.2.2017


Vážený pan riaditeľ,
 
ďakujeme Vám a celému Vášmu kolektívu pracovníkov hotela za perfektnú atmosféru vianočného pobytu pre seniorov.
Napriek skutočnosti, že Váš kolektív trávil sviatky v pracovnom nasadení vytvoril pre nás všestrane nezabudnuteľnú atmosféru vianočnej pohody. Program súboru Plavčanka sa jednoducho nedá zabudnúť a spolu s Vašou pracovníčkou p. Emou vytvorili nádherný kolorit Vianoc - taký aký si väčšina z nás pamätá. Ďakujeme a radi sa budeme vracať medzi Vás.    
S pozdravom, rodina Brožkových z Košíc.
27.12.2016

Touto cestou vám všetkým pracovníkom hotela Ľubovňa ďakujeme za pekný prístup, ochotu personálu, ústretovosť, vianočný program. Ďakujeme, že ste boli s nami, hoc aj vy máte  rodiny a boli by ste radšej spolu. 
Prajeme vám v roku 2017 aby ste boli zdraví, šťastní, mali veľa dobrých, slušných hostí. Nech sa vám darí v osobnom a pracovnom živote a splnia sa vám vaše predsavzatia.
Vianoční hostia.
25.12.2016 

Dobrý deň p. Arendáčová, veľmi rada sa vždy v októbri vraciam do Vášho zariadenia. Máme tu vždy stretnutie spoločenstva kresťanského charakteru. Vždy sme spokojní aj s ubytovaním, so službami i s celkovým prostredím. Moja teta MUDr. Osvaldová opakovane už po sebe prichádza k Vám na vianočné sviatky a vždy sa vracia domov veľmi veľmi spokojná . Ešte raz veľmi ďakujem a prajem všetkým naozaj všetko naj - naj - vo  všetkých  oblastiach Vášho života. 
S pozdravom
Elena Osvaldová
24.10.2016

Pani Ema... A díky... Dni prežité v hoteli SOREA, v nádhernej prírode, s vynikajúcim personálom a super „kuchyňou“... Čo ešte viac treba k spokojnosti? Program bol úžasne pripravený na každý deň pobytu, všade sme sa stretávali s pozornosťou personálu, ochotou a úsmevom. A tak vďaka, že sme takto mohli prežiť nádherné, slnečné dni. Budeme odporúčať a určite sa budeme chcieť sem ešte vrátiť.  
Mgr., PhDr. Mária Madajová     a    Albínka Ďuričeková
Banská Bystrica                            Gemerská Poloma 
19.06. – 25.06.2016

Chceme úprimne poďakovať celému kolektívu za vytvorenie príjemných zážitkov a veľkej spokojnosti počas nášho aj krátkeho pobytu. Srdečná vďaka za všetko. So spokojnosťou                                                                              
manželia Belaví  
19.06. – 25.06.2016

Rekreanti z izby č. 506, 507, 508, 509, spoločne ďakujeme za veľmi príjemný pobyt, vďaka celému personálu nemáme žiadne výhrady, všetci boli milí, ústretoví a ochotní. Pani delegátka bola veľmi obetavá a jej výklady boli bohaté a rutinne a zaujímavé. Veľmi všetkým ešte raz ďakujeme!          

Šusteková, Šustek, Lengyelová, Ševčovičová, Hronská, Kondelová
19.06. – 25.06.2016

Ďakujeme v mene všetkých seniorov z Myjavy – 48 osôb a šofér s manželkou za príjemný pobyt. Dovidenia                                     

Predsedníčka MsO JDS Myjava 
Mgr. Jarmila Majtánová
15.05. – 21.05.2016

Mali sme sa dobre, ďakujeme. Budeme na Vás dlho spomínať. Dovidenia  
Straková a Simčák
21.05.2016

Vo Vašom hoteli sme prežili príjemných 7 dní. Za všetko patrí veľké ďakujeme. Mali sme príjemnú, ochotnú sprievodkyňu, dozvedeli sme sa o tomto kraji. Strava – výborná – ďakujeme celému personálu jedálne. Boli sme spokojní i s ubytovaním – pekné izby, pekný výhľad na prírodu. Niekedy v budúcnosti sa sem ešte vrátime. Ešte raz vďaka za všetko.  
Viera Michalcová a Milka Havránková
19.05.2016

Ďakujeme za krásny pobyt, ďakujeme celému personálu za skvelé služby. Bolo nám fajn! 
Lachovci a Minarčíkovci z Kysuckého Nového Mesta
19.05.2016

Veľmi pekne ďakujeme za krásny pobyt u Vás. Veľmi si oceňujeme prácu celého Vášho pracovného kolektívu. Recepčné – super, naša milá sprievodkyňa bola na 1*, kuchári, kuchárky, čašníci – bez chyby, upratovanie tiež bolo také, aké sa patrí, rehabilitácia – na výbornú! Budeme Vás všetkých propagovať a určite sa viacerí k Vám vrátime. Srdečne ďakujeme VŠETKÝM z tohto hotela      
dôchodci z Myjavy
19.05.2016

Ďakujem za krásny pobyt, ďakujem všetkým za starostlivosť, ďakujem našej pani sprievodkyni za pekné výlety a podrobný výklad o každej obci – odchádzam múdrejšia.
Táňa Koščová
19.05.2016

Dobrý deň,
v termíne od 4.4.-8.4.2016 strávila moja mama a naše rodinné známe - "naše babky" týždenný pobyt vo Vašom zariadení. Týmto sa Vám v mene celej našej rodiny chcem krásne poďakovať za všetko-všetko t.j. super strava, super personál, služby, ubytovanie....no ako to definovali babky vynikajúce. Isto si pobyt u Vás s potešením zopakujú.
Chcem Vás poprosiť o info ohľadom štátnej dotácie na pobyt  pre seniorov.
Zároveň vám chcem popriať všetko dobré, veľa elánu do ďalšej práce, osobných i pracovných úspechov a veľa spokojných hostí.
Isto v letnom období plánujem návštevu Vášho zariadenia aj ja s rodinou.
S pozdravom
Mgr. Oberleová
14.4.2016

PS: citujem babky ": a na recepcii také zlaté žienky.....predobrene".

To, že opakujeme pobyt u Vás, hovorí za všetko. Sviatočné pobyty ale aj bežné sa nám páčia.Strava, servis a Váš kultúrny pracovník nemajú chybu. Vďaka patrí hlavne kuchárom. Určite sa budeme do tohto zariadenia aj s našimi priateľmi opätovne vracať.
Ďakujeme
Žilinskí – Bratislava
30.3.2016


Ďakujeme za skvelý pobyt vo Vašom zariadení. Niesme tu prvý ani posledný raz.
rod. Sándorová, Jakubová z Košíc
25.03. – 29.03.2016

Veľká vďaka za pobyt vo Vašom zariadení patrí všetkým, ktorí sa na ňom podieľali: p. kult. referentke – za krásny program, p. kuchárke – za vynikajúce jedlo, obsluhe – za pekný prístup k hosťom. Radi sa k Vám vrátime
Parničanovci – Krupina
29.03.2016

1. Veľmi dobre sme sa mali, Veľkú noc si v zdraví užívali. Z prístupu personálu, sme veľmi dobrý dojem mali. 
2. Kultúrna vedúca, taký program pripravila, že všetkých návštevníkov výborne pobavila. 
3. Spomínať budeme na veľkú šibačku, ale aj na dobrú tancovačku.
4. S Vami sa lúčime, už domov ideme, na HOTEL ĽUBOVŇA, nikdy nezabudneme. 
Mgr. Agnesa Jasíková, Bačová Anna
28.3.2016

Sme Vašimi častými návštevníkmi – minimálne 2x do roka. Citíme sa tu veľmi dobre, preto sa sem radi vraciame. Personál je tu veľmi milý – počnúc recepciou až po obsluhu. Výborná strava. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.  
Imrich a Mária Novikmecovi.
23.02. – 27.02.2016

Lyžiarsky výcvik – ZŠ s MŠ Propoč    
Ďakujeme za príjemne strávený výcvik, milí personálni zamestnanci! Dobrá spolupráca a komunikácia. Výborná strava! SUPER 
Ujcová a Patakyová 
08.02. – 12.02.2016

Prostredie s okolitou panenskou prírodou,ubytovanie,stravovacie služby a bezproblémové diétne stravovanie,príjemný obsluhujúci personál,veľmi príjemná kultúrna referentka a sprievodca na fakultatívnych výletoch,do detailov pozná históriu regiónu - čo oceňujú návštevníci,ktorí sú v Ľubovni prvý krát. Spestrením pobytu je aj TINA - psíček,ktorý bez problémov sprevádza klientov po okolitých chodníčkoch. Nemôžem zabudnúť aj na príjemný a empatický personál na BAZÉNE.

Gregorová Anna
25.10.2015

DETI zo Špeciálnej základnej školy, Hálková 54, Bratislava
Maximálna spokojnosť s personálom,stravou i ubytovaním.V podstate nebolo čo kritizovať!Pritom si dovolím povedať, že máme s cestovaním i v zahraničí bohaté skúsenosti. Sú tam fakt fajn. A nám ako klientom vytvorili pokojnú príjemnú pohodovú atmosféru.

Dr. Milan Kalinay


Od r. 1999 - 2012 využívame každoročne aspoň 1 - 3 krát Vaše ponuky hotelových služieb počas 5 - 8 dňových pobytov.
Mám 80 rokov a po doterajších skúsenostiach som sa rozhodol vyhodnotiť (aj po rozhovore s viacerými Vašimi klientami) ako najlepší Hotel SOREA Ľubovňa - tu sme sa cítli najlepšie, boli sme spokojní a psychicky tiež zrelaxovaní. Dôvodov je viacero: ide o dvoj hviezdičkový hotel, ktorý má však reálne ceny. Keďže nemôže ťažiť zo svojej chýrnej minulosti ani z lokality v ktorej sa nachádza, tak ako ostatné hotely Vašej spol., personál hotela vsadil na záujem o klientov, bohaté služby, ochotu a prívetivosť k návštevníkom, rôzne programové ponuky - obzvlášť na vianočné, novoročné a veľkonočné sviatky vo folklórnom štýle s pestrou a výdatnou stravou, pripravenou s gurmánskou fantáziou kuchára. V hoteli bolo tiež veľa detí, ktoré tu boli tiež lepšie, milšie a veselé, čím vytvorili pre všetkých ubytovaných hostí príjemnú až rodinnú atmosféru. Nakoniec si dovolím jednu malú prosbu - udržať tento hotel v nezmenenej forme aj do budúcnosti. Radi sa tu vrátime a som presdvedčený že nie len my.

S vďakou a úctou,
Ing. Gejza Petržalka, Piešťany


Vážený pán riaditeľ,
chceme poďakovať Vám a všetkým zamestnancom za prekrásny pobyt a starosť o svojich hostí. Boli sme u Vás na Veľkonočné sviatky a bolo to prekrásne, ale ten vianočný prekonal všetky naše očakávania. Cítili sme sa tam ako vo veľkej rodine a ten prekrásny program a domácka strava a usmievaví zamestnanci, človek sa tam cítil ako by bol v nebi. Ešte raz Vám ďakujeme za prekrásne prežitie vianočných sviatkov. Prajeme Vám šťastný Nový rok a v roku 2O12 aby ste mali čo najviac spokojných hostí.

Alžbeta Jusnová a Mária Valentová


Dobrý deň.
chcel by som sa poďakovať za váš personál v Ľubovianských kúpeľoch, bol som tam s rodinou na víkendový pobyt, boli maximálne ústretový a milí , pekný hotel výborný bazén deti si ho nevedeli vynachváliť, strava na jedničku, aj tá cenová akcia má potešila... Ak by som mohol niečo vytknúť tak keby na izbách boli nealergické paplony inak všetko OK. Ak sa podari rád sa tam ešte vrátim... prajem vám veľa spokojných klientov dovidenia...

Galko Richard, Uzovský Šalgov