Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Kongresové služby

Osobitnou ponukou našej spoločnosti sú služby kongresového cestovného ruchu.

Zabezpečujeme kompletnú organizáciu:

  • kongresy
  • konferencie
  • semináre
  • školenia
  • stužkové
  • plesy a ďalšie spoločenské podujatia a akcie 

Hotely disponujú okrem dostatočnej ubytovacej a priestorovej kapacity aj kvalitnými technickými zariadeniami a ďalšou infraštruktúrou potrebnou na to, aby podujatie každého typu dopadlo na jednotku.

SPOJIŤ KONGRES S RELAXOM JE TAKÉ JEDNODUCHÉ čítaj

Organizácia kongresových služieb, spoločenských akcií, školení, firemných akcií podliehajú nariadeniam hlavného hygienika SR !

Kongresové služby na profesionálnej úrovni ponúkajú hotely:

Hotel **** SOREA REGIA, Bratislava

Organizáciu rôznych spoločenských a firemných akcií v hlavnom meste SR ponúka nový zrekonštruovaný KONGRES a BIZNIS Hotel SOREA Regia, ktorý leží v blízkosti centra mesta ako aj v blízkosti výstavného centra Incheba. Príjemné prostredie Hradného vrchu v kombinácii s blízkym nábrežím Dunaja zaručuje pokojný a nerušený priebeh každej akcie, priestranná hotelová terasa umožňuje organizovanie rôznych osláv a zábavných podujatí. Klimatizovaný hotel ponúka priestory kongresovej sály a troch salónikov s kompletnou didaktickou technikou, automatickým zatemňovaním okien a možnosťou využitia prekladateľských kabín. Parkovanie je strážené rampovým a kamerovým systémom.
Dokonalý relax a biznis v jednom

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA SNP, Demänovská Dolina, Nízke Tatry

Zrekonštruovaný Hotel SOREA SNP v nádhernom prostredí Nízkych Tatier ponúka kompletné zabezpečenie spoločenských a firemných podujati rôzneho charakteru. Okrem kongresovej miestnosti a salónika určite využijete aj priestory štýlovej hotelovej vinárne, resp. moderné priestory kaviarne. 

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA MÁJ, Liptovský Ján, Nízke Tatry

KONGRES a WELLNESS Hotel SOREA MÁJ na začiatku Jánskej doliny, patriacej pod rázovitý región Liptov, ponúka služby kongresového cestovného ruchu na vysokej profesionálnej úrovni. Okrem vysokého štandardu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb disponuje kongresovými priestormi a salónikmi, ako aj vhodnou prezentačnou technikou pre organizovanie podujatia každého charakteru. Nádherné horské prostredie a bohatý výber hotelového športovo-relaxačného centra poskytuje ideálne možnosti pre organizovanie športových firemných akcií a športových hier. 

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

Vo vysokohorskom prostredí Štrbského Plesa ponúka svoje služby KONGRES a RELAX Hotel SOREA TRIGAN, ktorý disponuje novou konferenčnou halou a ďalšími priestormi vhodnými na usporiadanie akcií a podujatí rôzneho charakteru. Komornejšiu atmosféru ideálnu pre oslavy ponúka salónik a priestory nočného baru. Pre voľný čas je k dispozícii bohatá ponuka doplnkových hotelových služieb.

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

Pokiaľ máte záujem usporiadať menšie alebo väčšie spoločenské podujatia, semináre, prednášky, školenia, kurzy, športové a kultúrne akcie, KONGRES a RELAX Hotel SOREA TITRIS je to pravé miesto. Svojou kapacitou do 200 osôb a technickým vybavením zodpovedá tým najnáročnejším požiadavkám. 

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA URÁN, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry    

V centre Tatranskej Lomnice, ktorá leží priamo pod úpätím Lomnického štítu sa nachádza Hotel SOREA Urán. V priestoroch hotela je možné organizovať semináre, firemné školenia alebo
kongresy. Po aktívnom pracovnom dni si najlepšie oddýchnete v hotelovom  wellness centre URANIA, ktoré ponúka nerezový relaxačný bazén, fínsku alebo parnú saunu. V lete je ideálnym
východiskovým bodom pre vysokohorské túry a v zime je v blízkosti hotela lyžiarom k dispozícii najstrmšia a najvyššie položená zjazdovka na Slovensku.

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA HUTNÍK, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry

Rôznorodosť a variabilita spoločenských, školiacich miestností a salónikov KONGRES a RELAX Hotela SOREA HUTNÍK I/II umožňuje organizovať posedenia, školenia, rauty a kongresy v tomto prekrásnom tatranskom prostredí od 16 do 180 osôb. V hoteli, umiestnenom v tichom prostredí Tatranských Matliarov pod Lomnickým štítom, je BOWLING centrum a množstvo doplnkových hotelových služieb (hotelový bazén, fitnes, hydromasáž, masáže, sauna, solárium, biliard (timer), minigolf, stolný tenis, telocvičňa, požičovňa bicyklov a športových potrieb, lyžiarsky vlek pre začiatočníkov.

Podrobné informácie

 

 

Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA, Ľubovnianske kúpele - Spiš

KONGRES a RELAX Hotel SOREA ĽUBOVŇA je jeden z kapacitne najväčších hotelov na Slovensku a ponúka jedinečnú kombináciu kvalitných služieb, nádherného prírodného prostredia a rozsiahlej technickej infraštruktúry pre organizovanie veľkých kongresov, konferencií, ako aj podujatí menšieho charakteru. Vynikajúco vybavená kongresová hala, množstvo útulných salónikov a k tomu bohatá ponuka športovo-relaxačného centra zaručujú spokojnosť účastníkov každého podujatia. 

Podrobné informácie