Hotel *** SOREA TITRIS

 • 059 60, Tatranská Lomnica
 • GPS: E 20° 17' 19" N 49° 10' 2"
 • Mapa
 • AQUA Relax centrum   +421 52 4467 581
 • +421 52 4467 351 - 4
 • titris@sorea.sk

POZOR ! Od 13.9.2021 je prevádzka AQUA Relax centra otvorená LEN PRE HOTELOVÝCH HOSTÍ! 
Informácie o ďalšej prevádzke AQUA Relax centra vám poskytnú na tel.čísle :  +421 52 446 75 81

Hotel SOREA TITRIS je podľa nariadení ÚVZ SR a platného COVID automatu od 1.11.2021 ZATVORENÝ. Po spustení prevádzky sa bude naďalej riadiť dodržiavaním všetkých bezpečnostných nariadení ÚVZ SR.
Rezervácie na vianočné, silvestrovské a zimné pobyty môžete posielať priamo na recepciu hotela - titris@sorea.sk, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk. Tešíme sa na vás v hoteli SOREA TITRIS!


SOREA získala prestížne ocenenia Slovak Business Superbrands, certifikát Dôveryhodná firma GOLD 2020 a NAJZAMESTNÁVATEĽ roka 2020 v kategórii Cestovný ruch, gastro a hoteliérstvo! Získané ocenenia nás zaraďujú do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Sú potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.


         

Prezrite si naše VIDEO v obrazku vpravo, priblížime vám hotel SOREA TITRIS

a vodný i saunový svet AQUA Relax s 36 metrovým tobogánom. 

Virtuálna prehliadka hotela   
Lokalita

Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.

Ubytovacie služby

Virtuálna prehliadka ubytovanie

 Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, TV SAT, s pripojením na internet. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor – zdarma. WiFi pripojenie v spoločenských priestoroch hotela. Bezplatné monitorované parkovisko je priamo pri hoteli. V hoteli nie je možný pobyt so psom!

 

Hotel *** SOREA TITRIS je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

 

Gastronomické služby

Virtuálna prehliadka reštaurácia

Hotelová reštaurácia s kapacitou 185 miest

 • pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne
 • bohatá ponuka nápojov v Aperitív bare
 • raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov
 • obedové menu (polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu vrátane vegetariánskeho menu
 • letná terasa s ohniskom a murovaným krbom
 • nefajčiarske prostredie
 • detské jedlá a detské stoličky

Kongresové služby

Virtuálna prehliadka kongresovej sály

Klimatizovaná a kompletne technicky zabezpečená kongresová sála poskytuje miesto pre konanie kongresov a seminárov pre 200 osôb. Sála je vybavená audiovizuálnou technikou a WiFi pripojením na internet. Klientom je poskytované bohaté občerstvenie s výbornou kávou.
Kongresová sála

 • kapacita 200 osôb kino sedenie          
 • 120 osôb školské sedenie

Salónik TITRIS

 • kino sedenie: 40 miest                          
 • školské sedenie: 24 miest

Doplnkové služby
AQUA Relax centrum informácie: + 421 52 446 75 81

Virtuálna prehliadka AQUA Relax centra
    

Športovo-relaxačné služby

Vybavením atrakcií v ZÓNE I a II sa hotel zaradil medzi špičku vysokotatranských hotelov s najširšou ponukou doplnkových služieb počas celého roka. Viac fotografií nájdete tu. Cenník AQUA Relax si môžete stiahnuť tu.

Spríjemnením pobytu je  aj možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je  úschovňa športových potrieb. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť nestrážené parkovisko priamo pri hoteli, monitorované kamerovým systémom. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho i vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.

V zime sú lyžiarom k dispozícii 4 vleky – Čučoriedky, sedačková lanovka do Lomnického sedla a kabínková lanovka na Skalnaté Pleso ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

Ďalšie informácie o doplnkových službách a možnostiach trávenia voľného času nájdete v časti Hotelové služby.

Hotel *** SOREA TITRIS leží v tichom prírodnom prostredí a je vhodným miestom pre oddych každej vekovej generácie. Tatranská Lomnica patrí k najznámejším turistickým centrám Tatier, má vhodné dopravné spojenia s celou oblasťou Vysokých Tatier a ponúka aj možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia.

Ďalšie fotografie z priestorov hotela a z jeho okolia nájdete v sekcii Galéria.