Hotel *** SOREA TITRIS

 • 059 60, Tatranská Lomnica
 • GPS: E 20° 17' 19" N 49° 10' 2"
 • Mapa
Online rezervácia

Vážení klienti hotela SOREA TITRIS,
spustili sme pre vás nový online rezervačný systém, kde máte možnosť rezervácie pobytu s doplnkovými službami, či wellness službami. Jednoduchosťou a komplexnosťou systému bude pre vás dovolenka na Slovensku v hoteloch SOREA dostupnejšia.

Prajeme Vám krásne zážitky pri pobyte v našom wellness hoteli priamo pod Lomnickým štítom. Pred hotelom nájdete Botanickú záhradu TANAPu, v blízkosti múzeum TANAPu, náučný chodník Pramenište, centrum Tatranskej Lomnice, ale aj lanovku na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Pre deti máme pripravený zábavný park TITRISLAND a pre všetkých AQUA Relax centrum ! Prípadné otázky ohľadom letných a jesenných pobytov môžete naďalej zasielať priamo na recepciu hotela - titris@sorea.sk, alebo na CK SOREA - obchod@sorea.sk, kde vám budú naši pracovníci ochotne k dispozícii.

   

    ​     

Prezrite si naše VIDEO v obrazku vpravo, priblížime vám hotel SOREA TITRIS 
a vodný i saunový svet AQUA Relax s 36 metrovým tobogánom. 

Virtuálna prehliadka hotela   
Lokalita

Kongres a relax Hotel *** SOREA TITRIS je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.

Ubytovacie služby

Virtuálna prehliadka ubytovanie

 Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, telefónom, TV SAT, s pripojením na internet, fén na vlasy. Rodinám s malými deťmi ponúkame možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor. WiFi pripojenie v celom hoteli. Bezplatné monitorované parkovisko je priamo pri hoteli. V hoteli nie je možný pobyt so psom! 

 

Hotel *** SOREA TITRIS je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

 

Pre deti máme pripravený detský kútik v interiéri alebo detské letné ihrisko TITRISLAND v exteriéri.
V hoteli je možnosť zapožičať si detskú postieľku.
V reštaurácii sú k dispozícii detské stoličky a detský reštauračný servis. Mikrovlnná rúra s možnosťou ohrevu detskej stravy ( 24 hod. ) je v hotelovej recepcii. Na požiadanie pripravíme detský stupienok, detskú redukciu alebo detský nočník.
Za poplatok je možnosť zakúpenia plienky do vody, plávacieho kolesa a rukávnikov do AQUA Relax centra. Staršie deti tu nájdu zábavu na 36 metrovom tobogáne s vodným prúdom,
či v zrýchľovacom kanáli.

V areáli sa nachádza detské letné ihrisko TITRISLAND
- exteriérové ihrisko pre deti s hernou zostavou Kremienok a Chocholúšik, Rainbow s hojdačkou 
a malou lezeckou stenou 
- jednopružinová hojdačka zajačik
- preliezačka Štaflík a Špagetka
- baranidlo
- fotostena TITRISLAND
- náučné tabule tatranských zvieratiek (v letnej sezóne)
- trampolína (v letnej sezóne) 
- viacúčelové ihrisko na tenis, volejbal, nohejbal, badminton s možnosťou zapožičania športových potrieb 
V hoteli je k dispozícii detský kútik v ktorom sa nachádza domček, plyšové hračky, penové skladačky, šmýkľavka, žinienka, tabuľa, autíčka, odrážadlo či hopsadlo. Tiež je možnosť zapožičania spoločenských hier. V priestoroch denného baru je vyhradený priestor na detské sedenie s farbičkami a omaľovánkami. 

 

Gastronomické služby

Virtuálna prehliadka reštaurácia

Hotelová reštaurácia s kapacitou 185 miest

 • pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne
 • bohatá ponuka nápojov v Aperitív bare
 • raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov
 • obedové menu (polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu vrátane vegetariánskeho menu
 • letná terasa (možnosť prenajať plynový gril)
 • nefajčiarske prostredie
 • detské jedlá a detské stoličky

Kongresové služby

Virtuálna prehliadka kongresovej sály

Kongresová sála so základným technickým vybavením (dataprojektor, ozvučenie, flipchart, plátno, mikrofón) poskytuje miesto pre konanie kongresov a seminárov pre 200 osôb s Wi-Fi pripojením. Klientom je poskytované bohaté občerstvenie s výbornou kávou.
Kongresová sála

 • kapacita 200 osôb kino sedenie          
 • 120 osôb školské sedenie

Doplnkové služby
AQUA Relax centrum informácie: + 421 52 446 75 81

Virtuálna prehliadka AQUA Relax centra
    

Športovo-relaxačné služby

Vybavením atrakcií v ZÓNE I a II sa hotel zaradil medzi špičku vysokotatranských hotelov s najširšou ponukou doplnkových služieb počas celého roka. Viac fotografií nájdete tu. Cenník AQUA Relax si môžete stiahnuť tu.

Spríjemnením pobytu je  aj možnosť zahrať si tenis, biliard, stolný tenis. Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru  a žehličiek. Hoteloví hostia môžu využiť nestrážené parkovisko priamo pri hoteli, monitorované kamerovým systémom. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho i vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.

V zime sú lyžiarom k dispozícii 4 vleky – Čučoriedky, sedačková lanovka do Lomnického sedla a kabínková lanovka na Skalnaté Pleso ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

Ďalšie informácie o doplnkových službách a možnostiach trávenia voľného času nájdete v časti Hotelové služby.

Hotel *** SOREA TITRIS leží v tichom prírodnom prostredí a je vhodným miestom pre oddych každej vekovej generácie. Tatranská Lomnica patrí k najznámejším turistickým centrám Tatier, má vhodné dopravné spojenia s celou oblasťou Vysokých Tatier a ponúka aj možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia.

V areli hotela SOREA TITRIS sa nachádza nové detské ihrisko TITRISLAND, ktoré pozostáva z:
- hernej zostavy - Kremienok a Chocholúšik, Rainbow
- jedno pružinovej hojdačky - zajačik
- preliezačiek Štaflík a Špagetka, baranidla
- fotosteny TITRISLAND
- náučných tabúľ tatranských zvieratiek.

Ďalšie fotografie z priestorov hotela a z jeho okolia nájdete v sekcii Galéria.