Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 554 223 32 · obchod@sorea.sk

O spoločnosti

SOREA, spol. s r.o., je najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike. Vznikla v roku 1993 a patrí k najvýznamnejším subjektom CR na Slovensku. Jej súčasťou je 13 hotelov s celkovou kapacitou viac ako 3 800 lôžok.

Hotely sa nachádzajú v najatraktívnejších lokalitách Slovenska.: 

  • vo Vysokých Tatrách
  • v Nízkych Tatrách 
  • v Ľubovnianskych Kúpeľoch 
  • v Piešťanoch a v Bratislave. 

Postupnou rekonštrukciou jednotlivých hotelových zariadení, ich modernizáciou, ako aj zavádzaním nových technológií sa podarilo vytvoriť širokú sieť ponúkaných služieb a produktov. Táto uspokojí ročne vyše 100 tis. klientov, pričom viac ako polovicu tvorí domáca klientela, a takmer druhú polovicu tvorí zahraničná klientela, ktorá objavuje krásy našich najmenších veľhôr, liečivé účinky minerálnych prameňov a históriu slovenských miest.

Hotelová spoločnosť SOREA je pripravená uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov každej vekovej kategórie a v každom ročnom období. Tradičná ponuka hotelov sa neustále rozširuje o služby, ktoré moderný cestovateľ požaduje. Nejde len o rozsah a kvalitu doplnkových služieb, športovo-relaxačných aktivít, kultúrnych akcií, ale hlavne o ponuku komplexného balíka služieb s rozličným tématickým zameraním a pre konkrétnu cieľovú skupinu klientov. Klasické rodinné dovolenky takto dopĺňajú rehabilitačno-rekreačné pobyty v kúpeľných mestách, regeneračné pobyty zamerané na elimináciu následkov súčasného životného štýlu, balneotherapy, antistres a detoxikačné pobyty, či ozdravné kúry s využitím netradičných liečebných metód. Predovšetkým zahraničným klientom je určený široký výber poznávacích skupinových zájazdov, ktoré predstavujú prírodné a kultúrno-historické zaujímavosti jednotlivých regiónov Slovenska.

Dovolenka s deťmi!

Hotely SOREA sú ocenené certifikátom VSTÚPTE S DIEŤAŤOM - "ZARIADENIA PRIATEĽSKÉ K DEŤOM A RODINÁM" Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Komorná, až rodinná atmosféra hotelov, možnosti fakultatívnych výletov do blízkeho okolia, organizovanie  spoločenských  podujatí  sú  zvlášť  lákavé  pre  tretiu  generáciu, pre ktorú sú každoročne pripravené seniorské pobyty. 

Popularita TOP lyžiarskych centier Vysokých a Nízkych Tatier umožňuje vytvárať zaujímavé ponuky zimných pobytov i lyžiarskych kurzov pre deti a mládež. Nádherné prírodné prostredie v lete poskytuje ideálny priestor pre realizáciu tzv. zelených škôl v prírode, alebo letných táborov s množstvom animačných činností. Viaceré z hotelových zariadení umožňujú pobyty handicapovaných klientov, sú prispôsobené pre pobyt alergikov. Vybavenosť hotelov športovými a relaxačnými službami je vhodná aj pre organizovanie sústredení a tréningových príprav aktívnych športovcov.

Ďalšia skupina služieb požadovaná na trhu cestovného ruchu a ponúkaná spoločnosťou SOREA je zameraná na kongresovú turistiku. Súčasťou siete sú hotely, ktoré svojou kapacitou patria k najväčším na Slovensku a sú vhodné na usporiadanie aj veľkých medzinárodných kongresových podujatí. Profesionálny prístup v oblasti organizačných činností, zabezpečenosť kvalitnými konferenčnými zariadeniami, ako aj infraštruktúrou, sú zárukou bezproblémovej prípravy a realizácie konferencií, seminárov, školení a kurzov.

Sorea — Váš partner pre oddych

Informácie o spoločnosti
Obchodné menoSOREA, spol. s r.o.
SídloOdborárske námestie 3, 815 70 Bratislava
Dátum vzniku1.1.1993
IČO31339204
DIČ2020389899
IČDPHSK2020389899
IdentifikáciaObchodný register Okresného súdu Bratislava 1, oddiel: Sro. vložka č. 4069/B
Telefón+421 2 502 391 98
Fax+421 2 555 565 806
E-mailmarketing@sorea.sk