Гостиница *** СОРЕА ГУТНИК I
  • 059 53, Tatranské Matliare
  • GPS: E 20° 17' 8.5" N 49° 10' 36"
  • Mapa

Отзывы

Zdravim Vas, vazena pani J. Buganova,
Ako urcite viete, sme absolvovali predlzeny vikendovy pobyt vo vasom hoteli. Boli sme velmi spokojni po vsetkych strankach. Pocnuc ubytovanim, stravovanim, ako aj personalom celeho hotela. Absolvovali sme dve prekrasne tury, na ktore stale spominame. Tesime sa na podobnu navstevu, ale zalezi to od pracovnych povinnosti a tiez aj od pocasia. Srdecne Vas pozdravujem, odovzdajte pozdrav aj panovi riaditelovi.

prof. Jaroslav Homisin


Dobrý deň,
cez víkend sme boli na výhernom pobyte v hoteli Hutník, cítili sme sa veľmi dobre, hotel splnil naše očakávania. Takže Vám chcem aj touto cestou poďakovať. Prajem príjemný deň.

S pozdravom
Lucia Kováčová 17. 9. 2013


Dear Janka!
I’d like to say thank You for Your help and everything what was connection of our staying in the Hotel! The receptionists and the staff was very helpful, too. It was a great surprise, that we found dry wood near the fireplace last night, it was great !! So, at the end, our programme was very successful. The children were happy and enjoyed the services and the meals, like my collegaues, too. The families were grateful for the programme. They could follow the excursion on photoes and reports my webside. Ps.: See You in July

Best Regads !
Tibor
www.tiborbacsi.gportal.hu


Vazeny pan riaditel a kolektiv hotela,
dakujeme za tohtorocnu spolupracu na konferencii vam aj celemu kolektivu. Tesime sa sa opat o rok. 

S pozdravom,
Zuzana Letkova, Slovenska spolocnost chem. inzinierstva


Dear Janka,We arrived to home, with good luck. The 3 days in Tatry were very pleasant and we saw a lots of nice attraction of Slowakei. The guests was total satisfied with the rooms and especially with the fine foods the restaurant. 
Thank you and the all staff of the Hotel Sorea for the nice days.

With regards,
Tibor


Seit vier Jahren sind wvir zurückkehrende Gaste im Hotel Hutnik Sorea I. Wir sind immer mit Service und Restaurant sehr zufrieden. Wunderliche Umgebung, perfekte und höfliche Bedienung ... und das Bier ist fantastisch! 

Familie Durucz - Pécs


hüséges vendégek...
Négy év óta vagyunk visszatérő vendégei a Hotel Hutnik Sorea I. - nak. Mindig nagyon elégedettek vagyunk a szolgáltatással és az étteremmel. Gyönyörű környezet, tökéletes és udvarias a kiszolgálás ...és a sör fantasztikus! 

Durucz család - Pécs Az Pécs


Dobry den.
Velmi pekne dakujeme za krásny pobyt vo Vašom hoteli. Hoci sme boli sme ubytovani v H II., aj tak sme boli velmi spokojni... Velkonocny folklorny program bol na jednotku, velmi sa nam pačilo... Este raz dakujeme
určite sa k Vam vratime.... 

rod. Valachovicova


Dobrý deň prajem,
chcel by som sa vám, myslím všetkým zamestnancom, ktorých som počas nášho pobytu vo vašom hotely stretol, veľmi pekne poďakovať za naozaj príjemný pobyt a vynikajúci stravu. Mali sme s manželkou naozaj pocit, ako by sme boli "ako doma". Chceme sa poďakovať zvlášť pani Bálintovej, ktorá bola pri našich posedeniach v barovej časti hotela veľmi príjemná a vtipná ona nám dávala najviac pocit tej domácej atmosféry. Želáme všetkým zamestnancom veľa zdravia a radi sa do vášho hotela vrátime.

S pozdravom,
Ján Lokaj s manželkou


Vazeni zamestnaci hotela Hutnik 1, 
predpokladame, ze spokojnost hosti s pobytom vo vasom zariadeni vidite na ich tvarach denodenne, napriek tomu chceme aj touto formou podakovat za chutne, pestre stravovanie pocas nasho pobytu cez vianocne sviatky.
V nastavajucom roku zelame vela stastia, zdravia a mnoho spokojnych hosti.

Ing. Ozvolda Ivan
RNDr.Ozvoldova Ladislava


Dobry den ,
Rada by som len podakovala za prijemny pobyt a ochotu personalu, s ktorou sme sa v hoteli Hutnik pocas nasho pobytu stretli.... 

Pekny den
Alena Slovakova


Vážení, od 1.10 až 8.10.2011 jsme byli na dovolené ve vašem Hotelu Hutník 1. S pobytem jsme velice spokojeni a určitě se k vám rádi vrátíme, tak jak už několikrát. Hlavně bych poděkoval paní na recepci bohužel nevím jak se jmenovala, ale sloužila v pátek a sobotu 7.10 a 8.10 2011. Její přístup k hostům je příkladný. Dobré slovo a úsměv nestojí nic,ale je velice prospěšný pro vaše zařízení. Děkujeme,vaši stáli a spokojení zákazníci.

Samuel Beer Třebíč.


Vážená hotelová spoločnosť - Hotel SOREA HUTNÍK I,
touto cestou by som chcela za svojich rodičov Tkáčikových, ktorí u Vás strávili nezabudnutelný týždeň v dňoch od 11.9 do 17.9.2011, srdečne poďakovať celému personálu, ktorý v tomto období zabezpečoval služby pre hotelových klientov. Rodičia aj skoro po mesiaci od pobytu stále spomínajú na to ako ste ich milo privítali a starali ste sa o nich ako o "kráľov". Pochvala za Vaše poskytnuté služby nie je nadnesená, pretože ak starší ľudia, ktorí už majú svoje vrtochy, ktorí už zažili počas svojho života pár takýchto pobytov, sa vyjadrili o Vás len v superlatívoch, tak tomu verím a som Vám za to veľmi povďačná. Rodičia boli unesení nielen prírodným prostredím, ale aj útulným, moderným - pre nich až prepychovým zariadením a ponukou stravovania. Personál sa k ním správal veľmi úctivo, trpezlivo a dobrosrdečne.
Ešte raz ďakujem a prajem Vám len spokojných klientov.

S úctou
Hlaváčová 

Kontakt
PaedDr. Zdenka Hlaváčová, PhD.
Školský úrad Vinné
telefón: 056/6871047 
mobil: 0915 328 583
fax: 056/6871042
e-mail: skolsky.urad.vinne@gmail.com
web: www.vinne.sk