Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Bezpečnostné opatrenia v hoteloch SOREA SNP a TRIGAN počas Silvestrovských pobytov

Záleží nám na zdraví a bezpečnosti našich zamestnancov a hotelových hostí!

Vážení klienti hotelovej siete SOREA !
Žijeme v dobe, ktorá je pre nás všetkých nová a nepoznaná. Hotelovej spoločnosti SOREA záleží ako na zdraví zamestnancov, tak i svojich klientov.
27.12.2020 otvárame hotel SOREA SNP v Jasnej a hotel SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese. 
Pripravili sme pre vás bezpečnostné opatrenia na predchádzanie možnosti výskytu vírusu a prosíme všetkých hostí o ich dôsledné dodržiavanie!
ZDRAVIE JE V NAŠICH RUKÁCH - Hygiene rúk by ste mali venovať veľkú pozornosť a dôkladne si dezinfikovať ruky pri stojanoch na to určených v interiéroch hotelov SOREA.
NOSENIE RÚŠKA - Tvárové rúško je kľúčovou ochrannou pomôckou, ktorou zabraňujeme šíreniu nového koronavírusu a preto je dôležité , aby ste sa v interiéroch hotelov pohybovali s prekrytými dýchacími cestami ( rúško, šatka, šál a pod. ) 
PREVENTÍVNY ODSTUP - Zachovanie dostatočného, aspoň dvojmetrového odstupu od iných ľudí, významne znižuje riziko nákazy.
BEZPEČNOSTNÁ ZÓNA -  check in a check out na recepcii prebieha v štandartnom režime  - dodržujte odstupy ako pri recepčnom pulte, tak i v iných priestoroch hotela.
CHRÁNIME VAŠE SÚKROMIE a do izby vstupujeme len na požiadanie hosťa. Každá izba je po odchode hosťa vydezinfikovaná.
STRAVOVANIE - strava bude poskytnutá bufetovým výberom v reštaurácii a vynáškou na izbu. Zatiaľ sme počas Silvestrovských pobytov zvolili možnosť, že hostia jednej izby dostanu zadarmo kľúč od samostatnej vedľajšej izby, kde budú mať pripravený jedálensky kútik na stravovanie - zabezpečenie stravovania jednej rodiny, personál hotela použité nádoby a riad vynesie
WELLNESS a ostatné doplnkové služby hotela - podľa nariadenia hlavného hygienika SR sú momentálne ZATVORENÉ.
BUĎME K SEBE ZODPOVEDNÍ aj počas pobytu v hoteloch SOREA a SPOLU TO ZVLÁDNEME! ĎAKUJEME VÁM !