Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

OTVÁRAME HOTELY SOREA!

Vážení klienti a priatelia hotelovej siete SOREA !

S radosťou vám oznamujeme, že postupne otvárame prevádzky hotelov SOREA!

Ako prvý sme otvorili hotel SOREA TRIGAN, Štrbské Pleso dňa 8.6.2020. V júni pokračujeme hotelom SOREA TITRIS, Tatranská Lomnica dňa 15.6.2020 a hotelom SOREA URÁN, Tatranská Lomnica dňa 26.6.2020!

WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, ako aj AQUA Relax centrum, Wellness URANIA a hotelové bazény - OTVORENÉ po odsúhlasení hygienikom !!! 

Od júla spúšťame hotel SOREA REGIA v Bratislave, hotel SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch, hotel SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne , hotel SOREA ĎUMBIER v Liptovskom Jáne, hotel SOREA SNP v Jasnej a hotel SOREA ĽUBOVŇA na Spiši.

Pripravili sme pre vás príjemné no zároveň bezpečné prostredie. S určitými obmedzeniami v rámci pobytu je však potrebné počítať. Okrem zvýšenej dôkladnej a intenzívnej dezinfekcie priestorov hotelov alkoholovými prostriedkami či v niektorých prípadoch pomôckami ako sú generátor ozónu či germicidný žiarič,  pri vstupe do hotela pribudli stojany s dezinfekčnými prostriedkami, recepcia hotela je vybavená ochrannými zábranami a nechýbajú ani vyznačené bezpečnostné zóny. Naši zamestnanci sa chránia používaním osobných ochranných pomôcok ( rúška, hygienické rukavice) . Stravovanie v hotelových reštauráciách  podlieha nariadeniam ÚVZ SR. 

Uplynulý neštandardný čas,  kedy hotely „zívali prázdnotou“ naši zamestnanci využili aj na to, aby priestory hotelov skrášlili či oživili. Príjemné prekvapenie prichádza napríklad z hotela SOREA TRIGAN kde sa podarilo zmodernizovať niekoľko kúpeľní v izbách, no taktiež vdýchnuť nový život jednému z apartmánov a vy sa tak každý deň môžete zobúdzať do svojho „kúska lesa“. V hoteli SOREA TITRIS sa zase môžete tešiť na nové detské ihrisko TITRISLAND, ktoré počas teplých letných dní určite ocenia najmä vaše ratolesti.

Všetky informácie budeme zverejňovať na web stránke a FB stránke SOREA.dovolenka.na.Slovensku

Ďakujeme všetkým verným klientom za prejavenú dôveru a výbere dovolenky v hoteloch siete SOREA! Objednávky na letnú a jesennú sezónu môžete smerovať aj cez online rezervačný systém priamo na hotely SOREA, alebo na CK SOREA email: obchod@sorea.sk.

Tešíme sa na vašu návštevu!