Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

OZNÁMENIE hotelovej spoločnosti SOREA

Oznámenie hotelovej spol. SOREA

V zmysle rozhodnutia  Ústredného krízového štábu SR , ktorý zaviedol opatrenia v súvislosti s ochorením COVID – 19,  uzatvorila hotelová sieť SOREA počnúc dňom  16.3.2020 až do odvolania všetky hotelové zariadenia SOREA!

Touto cestou by sme radi informovali našich klientov, ktorí majú uhradené zálohy za pobyty a z objektívnych dôvodov ich neuskutočnia, bude im poskytnutý náhradný termín počas celého roka 2020 s ohľadom na kapacitné možnosti.
Ohľadom zmeny termínu kontaktujte prosím e-mailom priamo recepciu, obchodné oddelenie príslušného hotela SOREA , alebo CK SOREA na obchod@sorea.sk.

Zároveň vás ubezpečujeme, že hotelová spol. SOREA robí všetky preventívne opatrenia zvýšenej hygieny a dezinfekcie, aj nad rámec opatrení RUVZ SR. Sledujeme vývoj situácie a riadime sa usmerneniami Úradu verejného zdravotníctva, Asociácie hotelov a reštaurácií SR ako aj pokynmi Ústredného krízového štábu SR. 

V prípade zrušenia mimoriadnej situácie štátom, hotelové zariadenia SOREA budú opäť k dispozícii v bežnom režime bez obmedzení.


Ďakujeme za pochopenie.