Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

OZNÁMENIE hotelovej spoločnosti SOREA

Oznámenie hotelovej spol. SOREA

V zmysle rozhodnutia  Ústredného krízového štábu SR , ktorý zaviedol opatrenia v súvislosti s ochorením COVID – 19,  uzatvorila hotelová sieť SOREA počnúc dňom  16.3.2020 až do odvolania všetky hotelové zariadenia SOREA!

Touto cestou by sme radi informovali našich klientov, ktorí majú uhradené zálohy za pobyty, bude im ponúknutá zmena termínu pobytu až do konca roka 2021 s ohľadom na kapacitné možnosti, alebo možnosť vystavenia darčekového poukazu.  Naši pracovníci  recepcií, obchodní manažeri hotelov SOREA ako aj CK SOREA ( obchod@sorea.sk ) sú vám plne k dispozícií a ponúknu vám najlepšiu možnosť pre váš pobyt.

Prosím, nestornujte, ale presuňte termín pobytu!

Zároveň vás ubezpečujeme, že hotelová spol. SOREA robí všetky preventívne opatrenia zvýšenej hygieny a dezinfekcie, aj nad rámec opatrení RUVZ SR. Sledujeme vývoj situácie a riadime sa usmerneniami Úradu verejného zdravotníctva, Asociácie hotelov a reštaurácií SR ako aj pokynmi Ústredného krízového štábu SR. 

V prípade zrušenia mimoriadnej situácie štátom, hotelové zariadenia SOREA budú opäť k dispozícii v bežnom režime bez obmedzení.

Buďme zodpovední, aby sa čím skôr uvoľnili všetky opatrenia ÚVZ SR. Spolu to zvládneme !

Ďakujeme za pochopenie.