Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Pobyty so štátnou účelovou dotáciou

Informácia k pobytom so štátnou účelovou dotáciou pre dôchodcov SR

Vážení klienti, 

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR dňa 8. februára 2024 podpísal rozhodnutie, kde sa suma na rekondičné pobyty pre nepracujúcich dôchodcov SR zdvojnásobila na1, 4 milióna eur, ktorú využije 14 000 seniorov.

Uvedenú sumu si prerozdelia organizácie, ktoré rezort práce zazmluvnil ešte v roku 2023. Konkrétne sa jedná o Konfederáciu odborových zväzov SR, Odborový zväz potravinárov a Jednotu dôchodcov na Slovensku.
SOREA hotelová spoločnosť je už dlhé roky realizátorom týchto dotovaných pobytov pre dôchodcov SR cez Konfederáciu odborových zväzov SR, až po ukončení riadnej súťaže na výber ubytovacích zariadení. Pre rok 2024 bude súťaž vyhlásená v najbližších dňoch. Až po jej ukončení budú pripravené dotačné poukazy na pobyty, prerozdelené na jednotlivé hotelové zariadenia a spustí sa predaj. Všetky informácie budú následne zverejnené na www.sorea.sk, www.kozsr.sk, na sociálnych sieťach i v médiach.
Prosíme všetkých záujemcov, aby sa informovali priamo v recepciách hotelov SOREA , na CK SOREA, resp. cez chat web stránky SOREA približne začiatkom apríla 2024. 
ĎAKUJEME
! Vaša SOREA

  


Objednať pobyt

Objednávka

Po vyplnení formulára vás budeme spätne kontaktovať emailom.
Pobyty so štátnou účelovou dotáciou

Vaše kontaktné údaje

Dátum rezervácie
* Povinné údaje