Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Čašnik / servírka Bratislava

Kongres & Biznis hotel SOREA REGIA

Hotel SOREA REGIA
Kráľovské údolie 6, Bratislava

Náplň práce​
obsluha hotelových hostí v reštaurácii, príprava strediska reštaurácia, dodržiavanie zásad správneho stolovania a podávania jedál a nápojov, hmotná zodpovednosť za zverené zásoby, práca s ERP

Mzdové podmienky
680,00 € brutto + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov

Iné výhody
stravovanie, zamestnanecké ubytovanie, iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ), voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj, iné bonusy z benefitného programu Corplife pre zamestnancov SOREA

Požadovné vzdelanie
SOŠ, prípadne maturita
znalosť cudzieho jazyka vítaná - treba uviesť

Prax
1 rok, aj bez praxe /pre absolventov/

Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, prívetivosť – hľadáme kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 25 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu.

Ďalšie požiadavky
bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov

Termín nástupu
ihneď

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje