Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Recepčná / recepčný Tatranské Matliare

Rodinný hotel v tichom prostredí pod Lomnickým štítom

Hotel ***/ ** SOREA HUTNÍK I. / II.
Tatranské Matliare

Náplň práce
práca na recepcii hotela - ubytovanie hostí, zúčtovanie, poskytovanie informácií, vybavovanie rezervácií,  predaj obchodného tovaru, zmenárenská činnosť

Mzdové podmienky
576,00 € brutto + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov

Iné výhody
stravovanie, zamestnanecké ubytovanie, iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ), voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj, iné bonusy z benefitného programu Corplife pre zamestnancov SOREA

Druh pracovného pomeru
hlavný

Požadovné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
znalosť anglického jazyka / nemecké jazyka / poľského jazyka / ruského jazyka - treba uviesť
znalosť word, excel

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie – hľadáme kolegyňu/ kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 25 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu

Ďalšie požiadavky
bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov

Termín nástupu
ihneď

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje