Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Kuchár - Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Wellness hotel *** SOREA TRIGAN v najnavštevovanejšej lokalite Vysokých Tatier

Hotel *** SOREA TRIGAN
Štrbské Pleso

Náplň práce​

príprava jedál teplej a studenej kuchyne, hmotná zodpovenosť za zverené tovarové zásoby, vedenie evidencie vyplývajúcej z prevádzkového poriadku a HACCP

Mzdové podmienky
576,00 € + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov

Iné výhody
stravovanie, zamestnanecké ubytovanie, iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ), voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj, iné bonusy z benefitného programu Corplife pre zamestnancov SOREA

Požadovné vzdelanie
vyučený, ÚSOV (SOŠ s mat.) študijný odbor kuchár

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, pozornosť, iniciatívnosť – hľadáme kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 25 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu, v modernom hoteli pri Novom Štrbskom Plese.

Ďalšie požiadavky
bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov, komunikatívnosť, zodpovednosť, dobrý zdrav. stav

Termín nástupu
ihneď

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje