Kuchár - Bratislava | Sorea
Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Kuchár - Bratislava

Kongres & Biznis hotel SOREA REGIA umiestnený na hradnom vŕšku v Bratislave

Hotel SOREA

Hotel **** SOREA REGIA
Kráľovské údolie 6, Bratislava

Náplň práce
- príprava jedál teplej a studenej kuchyne
- príprava špecialít studenej kuchyne
- hmotná zodpovenosť za zverené tovarové zásoby
- vedenie evidencie vyplývajúcej z prevádzkového poriadku a HACCP

Mzdové podmienky
900,00 € brutto + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov

Iné výhody
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- stravovanie a zamestnanecké ubytovanie
- iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ), voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj
- iné bonusy z benefitného programu Corplife pre zamestnancov SOREA

Druh pracovného pomeru
hlavný

Požadované vzdelanie
vyučený, ÚSOV (SOŠ s mat.) študijný odbor kuchár

Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikatívnosť, spoľahlivosť, pozornosť, iniciatívnosť- hľadáme kolegu so záujmom o stabilné zamestnanie v hotelovej spoločnosti, ktorá pôsobí už 25 rokov na slovenskom trhu cestovného ruchu.

Ďalšie požiadavky
- bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov, dobrý zdrav. stav

Termín nástupu
ihneď

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje