Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Raňajkový kuchár Demänovská dolina, Nízke Tatry

Hotel *** SOREA SNP

Hotel *** SOREA SNP, Demänovská dolina - JASNÁ

Náplň práce
práca v kuchyni hotela, príprava raňajok, nárezov, šalátov a ostatné práce pri príprave jedál teplej a studenej kuchyne, HACCP, sanitácia

Mzdové podmienky
675,00 € brutto  + odmeny podľa dosiahnutého HV, príplatky, preplácanie nadčasov

Iné výhody
stravovanie, zamestnanecké ubytovanie, iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka ( zdarma ubytovanie ) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ ( aj pre manžela/manželku a nezaopatrené deti ), voľné vstupy do wellness centier, bazénov a kúpaliska Termal raj, iné bonusy pre zamestnancov SOREA z benefitného programu Corplife, HEJ.sk, DATART.sk, SATUR ...

Požadovné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie (výučný list; záverečné vysvedčenie)
Úplné stredné odborné vzdelanie (s maturitou)

Prax
0 - 5 rokov

Osobnostné predpoklady a zručnosti
manuálna zručnosť, dobrý zdravotný stav

Ďalšie požiadavky
zodpovednosť, bezúhonnosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, asertívnosť, spoľahlivosť

Termín nástupu
1.12.2019

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje