Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Recepčná / recepčný, Bratislava

Kongres & Biznis hotel SOREA REGIA

Hotel **** SOREA REGIA
Bratislava

Náplň práce​
- samostatné riadenie hotelovej recepcie
- zmenárenská činnosť
- inkaso a odvod tržieb
- prijímanie a vybavovanie objednávok ubytovacích služieb
- rezervácie a predaj pobytov
- kontakt s klientmi
- vedenie predpísanej evidencie v hoteloch
- nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času, práca aj v noci

Mzdové podmienky
850,- EUR základná mesačná mzda brutto, plus príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy, a pohyblivá zložka mzdy

Iné výhody práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- perspektíva osobného rozvoja
- možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
- benefity plynúce z Kolektívnej zmluvy, zvýhodnené rekreácie, využitie relaxačných zariadení hotelovej siete SOREA
- podniková sociálna politika
- možnosť kariérneho rastu
- výplata mzdy načas

Požadovné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
znalosť anglického jazyka Stredne pokročilý B2 / nemeckého jazyka / poľského jazyka / ruského jazyka - treba uviesť
znalosť word, excel, outloock

Osobnostné predpoklady a zručnosti - aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- znalosť ďalšieho jazyka vítaná
- znalosť hotelového a rezervačného programu HOREC vítaná, nie je podmienkou
- komunikatívna osoba s aktívnym prístupom k hosťom
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci
- prax v odbore výhodou

Ďalšie požiadavky
bezúhonnosť

Termín nástupu
dohodou

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje