Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Údržbár - Liptovský Ján

menší komorný hotel v krásnom prostredí Jánskej doliny

Hotel SOREA ĎUMBIER
Liptovský Ján

Náplň práce
-preventívna údržba hotelových izieb, odstránenie závad a porúch na hoteli, bežná údržba hotela - kontrola technológií a stojov, obsluha kotolne
- práce zabezpečujúce letnú aj zimnú údržbu areálu hotela

Mzdové podmienky
766,00 €/ mesiac základná mesačná mzda brutto + príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy

Iné výhody
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- zamestnanecké stravovanie a ubytovanie
- iné benefity podľa kolektívnej zmluvy, týždenná dovolenka (zdarma ubytovanie) v ľubovoľnom zariadení SOREA podľa KZ

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Požadovné vzdelanie
SŠ vzdelanie s maturitou alebo stredné odborné vzdelanie, výhodou je elektrotechnické vzdelanie, zdravotný preukaz, certifikát na obsluhu plyn. kotlov a na prácu s el. zariadeniami

Osobnostné predpoklady a zručnosti
flexibilita, pozitívne myslenie, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, samostatnosť, technické zručnosti, vodičský preukaz B

Ďalšie požiadavky
bezúhonnosť dokladovaná aktuálnym Výpisom z registra trestov

Termín nástupu
01.06.2022

Máte záujem stať sa súčasťou silnej perspektívnej hotelovej spoločnosti a pomôcť pri budovaní najväčšieho hotelového reťazca na Slovensku? Kontaktujte naše personálne oddelenie vyplnením tohto formulára.

* Povinné údaje