Гостиница ** СОРЕА ЛЮБОВНЯ
  • 064 01, Stará Ľubovňa
  • GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
  • Mapa

Отзывы

DETI zo Špeciálnej základnej školy, Hálková 54, Bratislava
Maximálna spokojnosť s personálom,stravou i ubytovaním.V podstate nebolo čo kritizovať!Pritom si dovolím povedať, že máme s cestovaním i v zahraničí bohaté skúsenosti. Sú tam fakt fajn. A nám ako klientom vytvorili pokojnú príjemnú pohodovú atmosféru.

Dr. Milan Kalinay


Od r. 1999 - 2012 využívame každoročne aspoň 1 - 3 krát Vaše ponuky hotelových služieb počas 5 - 8 dňových pobytov.
Mám 80 rokov a po doterajších skúsenostiach som sa rozhodol vyhodnotiť (aj po rozhovore s viacerými Vašimi klientami) ako najlepší Hotel SOREA Ľubovňa - tu sme sa cítli najlepšie, boli sme spokojní a psychicky tiež zrelaxovaní. Dôvodov je viacero: ide o dvoj hviezdičkový hotel, ktorý má však reálne ceny. Keďže nemôže ťažiť zo svojej chýrnej minulosti ani z lokality v ktorej sa nachádza, tak ako ostatné hotely Vašej spol., personál hotela vsadil na záujem o klientov, bohaté služby, ochotu a prívetivosť k návštevníkom, rôzne programové ponuky - obzvlášť na vianočné, novoročné a veľkonočné sviatky vo folklórnom štýle s pestrou a výdatnou stravou, pripravenou s gurmánskou fantáziou kuchára. V hoteli bolo tiež veľa detí, ktoré tu boli tiež lepšie, milšie a veselé, čím vytvorili pre všetkých ubytovaných hostí príjemnú až rodinnú atmosféru. Nakoniec si dovolím jednu malú prosbu - udržať tento hotel v nezmenenej forme aj do budúcnosti. Radi sa tu vrátime a som presdvedčený že nie len my.

S vďakou a úctou,
Ing. Gejza Petržalka, Piešťany


Vážený pán riaditeľ,
chceme poďakovať Vám a všetkým zamestnancom za prekrásny pobyt a starosť o svojich hostí. Boli sme u Vás na Veľkonočné sviatky a bolo to prekrásne, ale ten vianočný prekonal všetky naše očakávania. Cítili sme sa tam ako vo veľkej rodine a ten prekrásny program a domácka strava a usmievaví zamestnanci, človek sa tam cítil ako by bol v nebi. Ešte raz Vám ďakujeme za prekrásne prežitie vianočných sviatkov. Prajeme Vám šťastný Nový rok a v roku 2O12 aby ste mali čo najviac spokojných hostí.

Alžbeta Jusnová a Mária Valentová


Dobrý deň.
chcel by som sa poďakovať za váš personál v Ľubovianských kúpeľoch, bol som tam s rodinou na víkendový pobyt, boli maximálne ústretový a milí , pekný hotel výborný bazén deti si ho nevedeli vynachváliť, strava na jedničku, aj tá cenová akcia má potešila... Ak by som mohol niečo vytknúť tak keby na izbách boli nealergické paplony inak všetko OK. Ak sa podari rád sa tam ešte vrátim... prajem vám veľa spokojných klientov dovidenia...

Galko Richard, Uzovský Šalgov