Гостиница *** СОРЕА СНП
  • 031 01, Liptovský Mikuláš
  • GPS: E 19° 34' 58.8" N 48° 58' 10.8"
  • Mapa

Отзывы

Dobrý deň,
26 členov klubu dôchodcov z Nového Mesta N/V ďakuje celému personálu za krásny prístup k seniorom, ako aj za dobrú a chutnú stravu

Patrí Vám veľké ďakujem.
Predseda KD Balkovicová
19.9.2013


Dobrý deň,
Už viac rokov chodím do Vašich zariadení. Aj v minulom roku som bol ubytovaný so svojou 3. člennou rodinou vo Vašom zariadení Hotela SOREA SNP. V tomto roku od 5.8 až 11.8.2013 som bol s mojou rodinou opäť u Vás.
Nakoľko sme boli s Vašimi službami nadmierou spokojní chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať za Vaše služby.
Samozrejme poďakovanie patri všetkým pracovníkom zariadenia , kde sme sa stretli s ochotou, porozumením a veľkou profesionalitou celého zariadenia celého personálu vrátane kuchyne , upratovacej služby , recepcie a samozrejme aj manažmentu zariadenia. Aj keď už príjemný pobyt u Vás skončil už sa tešíme na budúci rok.

S pozdravom Vrábel Milan
Piešťany 21.8.2013


Chcela by som sa poďakovať celému kolektívu hotela SOREA SNP v Jasnej pod Chopkom. S manželom sme seniori a sme tu už po tretíkrát na pobyte so ŠÚD, veľmi sa nám tu páči. Môžem povedať, že je tu všade čisto, personál je úctivý, úslužný. Čo sa týka stravy, je výborná, všetko nám chutilo! Na pobyte sme od 16.-22.06.2013. Chcem povedať od dievčat na recepcii až po kuchárov či chyžné a pána, čo nás čakal na autobusovej zastávke a odviezol batožinu, si zaslúžia veľkú pochvalu. Jedna vec však na hoteli chýba, aspoň 2-3 výrivky. Inak je všetko super.

S pozdravom rod. Szoradová
z Lužianok pri Nitre
21.06.2013


Navštívila jsem rekreačné stredisko SNP SOREA po prvý krát dňa 16.06. do 22.06.2013, kde jsem se cítila výtečne. Preto by jsem se chtela podekovat celému personálu hotelu SNP. Od recepcie za sympatické a úslužné pracovnice. Kuchárovi neb kuchárke za chutné dobré jídlo. Za výtečnou obsluhu a slušnost k hosťom. Za čistotu na izbe od chyžné po pána co nám dovezl batožinu. Takto se chcem podekovat za príjemný pobyt.

Ješte raz dekuji, s pozdravem
Viera Slováková
Nitra 21.06.2013


Dobry den pani Ziakova,
i ked trosku oneskorene, dovolte mi este raz sa Vam podakovat za vasu ustretovost pri rezervacii pobytu vo Vasom hoteli. Aj vdaka Vam sme opat stravili krasne dni spolu s nasimi najblizsimi a citili sme sa velmi dobre a prijemne. Zelam Vam vela zdravia, uspechov a spokojnych hosti !

Srdecne Vas pozdravujem
Klara Hudcova


Dobrý večer.
Chcel by som sa Vám, pani Žiaková, veľmi pekne poďakovať za príjemný predĺžený víkend v Jasnej v zariadení hotela SNP, za ktorý vďačíme Vášmu profesionálnemu prístupu k požiadavkám zákazníka. Želám Vám všetko najlepšie, nech sa Vám darí, veľa zdravia a úspechov v práci (pri Vašom prístupe to bude samozrejmosť). 

Váš verný klient (vrátane celej rozvetvenej rodiny) 
Ing. Pavol Pažitnaj


Dobrý deň,
ďakujem dodatočne za krásné Vianoce ktoré som u Vás prežila. Po dlhom váhaní som sa oslobodila od dcér a vnúčat a urobila si biele Vianoce ako v detstve s rodičmi - vtedy na Mikulášskej chate. Bolo mi u Vás dobre aj vďaka "vašim" ľuďom, ich ochote a milote. Vďaka !

Jana Peschlová


Vážená pani riaditeľka, 
úvodom nášho krátkeho listu Vás chceme najsrdečnejšie pozdraviť. Uplynul mesiac, čo sme boli vo Vašom zariadení, už nie po prvý krát. Týmto sa Vám chceme poďakovať za príjemne strávené 3 týždne odpočinku v krásnom prostredí N. Tatier, v pekne rekonštruovanom a udržiavanom hoteli, s príjemným starostlivým personálom, ktorý sa dennodenne staral o to, aby sme sa dobre cítili, dobre najedli, boli v čistote a pohodlí. Preto Vás prosíme, tlmočte naše poďakovanie aj im. Ak nám zdravie a financie dovolia, určite sa chceme k Vám vrátiť aj v budúcnosti. Prajeme Vám aj Vášmu skvelému kolektívu pracovníkov dobré zdravie a veľa úspechov, aby hotel SNP bol takým skvelým miestom na regeneráciu a odpočinok aj naďalej. S pozdravom

25.8.2012, manželia Kvakovi


Važení,
děkujeme Vám za příjemný týdenní pobyt. Moc se nám u Vás líbilo. Nejenom nádherná příroda, přálo nám i počasí. Hotel má klidnou atmosféru, pokoje jsou čisté a hezky vybavené. Personál se k nám choval mile a bylo nám tady jako doma. Také nám u Vás chutnalo, ještě že sme to mohli vydat na túrach po okolních kopcích. 

 Součková Jitka, 4.8.2012


Dobrý deň!
Chcela by som sa zo srdca poďakovať za Vašu starostlivosť. Včera sme u Vás ukončili týždenný pobyt a skutočne ste sa o nás starali kráľovsky. Naša vďaka patrí celému vášmu personálu. Prosím, poďakujte sa za nás všetkým zamestnancom, od kuchyne cez recepciu, chyžnú, údržbára.. proste všetkým ! Skutočne ste všetci výnimoční a robíte svoju prácu aj nad rámec. Všetko bolo úžasné a prajeme Vám veľa pohody v rodinnom kruhu, veľa lásky a nech máte veľa spokojných zákazníkov a radosť v srdiečkach.

Veľmi spokojní zákazníci,
Katarína a Ján Foltánovci z DudiniecVážení, 
dnes ráno jsme u Vás ukončili 4-denní pobyt ve vašem hotelu. Byli jsme velice spokojeni a tímto bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat. Ve Vašem hotelu bylo vše na 1*. Příjemný personál-moc sympatická paní při obsluze v jídelně, výborný kuchař-snad ze všech pobytových rekreací nejlepší, čisto na pokoji. Není nic s čím bychom byli nespokojeni. Určitě budeme předávat kladné hodnocení dalším známým. Pokud do N.Tater zavítáme-jezdíme sem moc rádi-, tak si určitě vybereme opět hotel SNP.

Moc děkujeme a přejeme Vám mnoho dalších spokojených turistů. 
Vejmelkovi z Třebíče


Dňa 22.04.2012 do 28.04.2012 sme boli v Hoteli Sorea SNP na rekreácii. Boli sme veľmi spokojní s príjemným prijatím na recepcií, s ubytovaním, ktoré bolo čisté, strava tiež výborná a obsluha šikovná. Za všetko úprimne zo srdca ďakujeme celému kolektívu.

Hudecová K. a Stacho J. z Dolného Kubína


Byli jsme vždy spokojení nad očekávaní, super relax z hektického času.


Hotel vo mne zanechal veľmi dobrý dojem , vybavenie je na dobrej úrovni, má výbornú kuchyňu a výbornú polohu.


Cítime sa tu výborne, prostredie je veľmi útulné a čisté, personál výborný úslužný. Strava veľmi chutná a rozmanitá.


Sme tu už 3 rok, hotel je výborný, strava aj personál hotela je super.


Hotel je na peknom meste v blízkosti zjazdovky.Pokoje jsou pěkné, stardante vybavené.


Výborná atmosféra, služby sú na výbornej úrovni.


Příjemné prostredí, ochotný personál a dobré stravování a dostatečný výbeř.


Hotel na úrovni, čisto , kľud, priateľská atmosféra rýchlo splnené požiadavky.