Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Súťaže 30 rokov

Zapojte sa do súťaží "30 rokov SOREA" a jej obchodných partnerov!

Vážení klienti hotelovej siete SOREA!
Rok 2023 je jubilejným rokom pre hotelovú spoločnosť SOREA! Už 30 rokov Vám prinášame tie najzaujímavejšie ponuky a zážitky z dovolenky na Slovensku! Chceme sa Vám všetkým poďakovať za priazeň, ktorú ste nám prejavili počas uplynulých rokov a tešíme sa opäť na stretnutie s Vami!

Jubilejný rok sa bude niesť v znamení rôznych súťaží. Priblížime vám nielen značku SOREA, ale aj značky tých obchodných partnerov, mediálnych partnerov, dodávateľov, ktorí nás pravidelne zásobujú a dopĺňajú potrebným konzumným tovarom, hotelovým a reštauračným vybavením, ale aj tých ktorí poskytujú pre našich hostí zľavy na vstupy do rôznych galérií a atrakcií. 

ŠTATÚT SÚŤAŽE "30 x 30€ POUKÁŽKA NA POBYT V HOTELOCH SOREA"

Zapojte sa s nami do súťaže so SOREA o "30 x 30 € poukážku na pobyt v ľubovoľnom hoteli SOREA v termíne do 9.12.2024"
Podmienky suťaže nájdete TU 
Januárovú súťaž o 30 x30 eurovú poukážku na pobyt vyhrali: 
Erik.M, Mária D. - Veľké Ripňany, Jana T. K., Ľudmila D., Darina I. - Liestany, Martina CH. - Martin, Marcela V.M. - Žilina, Anka CH. - Trenčín, Helena M, Mária N. - Povlusie, Miroslava K. - Točnica, Marta Z. - Ružomberok, Oľda K. - Diviaky nad Nitricou, Milada I., Jana Ď., Eva Š., Katarína CH. S. - Banská Bystrica, Karla H. - Nové Mesto nad Váhom, Monika R. - Želechovice nad Dřevenicí, Eva G. - Nové Zámky, Tina K. - Kremnica, Mária I. B., Slavka F., Milan V. - Handlová, Zitka M., Ingrid S. - Dolná Poruba, Emília H. - Oslany, Helena D. - Humenné, Miriam M. - Trenčín, Anna D. - Bohdanovce nad Trnavou.

Februárovú súťaž o 30 x30 eurovú poukážku na pobyt vyhrali: 
Alena V. - Bratislava, Ján G.- Banská Bystrica, Marta M, Peter K, Oľga M, Peter J, Katarína F.- Trnava, Katarína S, Marcela V. K.- Prievidza, Vilma L., Tomáš S., Jana S., Elena D.-Ružomberok, Anna K., Jana S.K.- Bratislava, Štefan G. - Istebné, Viola M. - Prievidza, Jana V.- Veľký Cetín, Martin Č. - Zvolen, T. L.- Martin, Karel T.- Lučenec, Zuzana D.- Veľký Meder, Eva K.- Spišská Nová Ves, Anna H.- Prievidza, Mária J.- Valaliky, Marta O. - Bratislava, Martin S. - Poprad, Tatiana V. - Krásno nad Kysucou,
Andrea R. - Žiar. 

Marcovú súťaž o 30 x30 eurovú poukážku na pobyt vyhrali:  
Magdaléna M. - Valča, Monika B. - Šaľa, Jolka I. - Ždaňa, Miroslav B. - Kamineka, Paulína K. - Bratislava, Hana H. - Banská Bystrica, Valéria K., Marta Š., Gabriela H., Anna K, Milada L. Humenné, Peter K. - Košice, Anna T. - Zvolen, Jozefína G. - Zborov,  Iveta K. - Trnava,  Anna H. - Prievidza, Miriam E. - Prešov, Dagmar K. - Košice, Štefánia B, Alena M. - Dubnica nad Váhom, Antónia CH., Milan V. - Handlová, Vladimíra Z. - Markušovce, Mária Magdaléna Š. - Košice, Katarína K., Milana M. - Prešov, Peter M. - Banská Bystrica, Soňa J. - Trnava, Martin M. - Machová, Martina M., 

Aprílovú súťaž o 30 x30 eurovú poukážku na pobyt vyhrali:  
Mária S. - Dačov Lom, Veronika P. - Sabinov, Marta O. - Prešov, Alena V. - Bratislava, Peter J. - Vamberk, Michal Š. - Nitra, Monika M. R. - Želechovice nad Dřevenicí, Isabela M. - Zlín, Alexandra Č. - Košice, Pavel P. - Zlín, Monika Z.  - Machová, Peter V.  - Dubnica nad Váhom, Lukáš P., Natália F. - Malý Čapín, Tomas G., Dana Š. - Trenčín, Adrián N. - Nitrianske Sučany, Helena S., Anna R. - Zemplínsky Klečenov, Beáta. V - Šaľa, Anna S. - Lendak, Adriana M. - Zvolenská Slatina, Monika B. - Šaľa, Ondrej S. Pezinok, Ivan G., Jana M. - Humenné, Eva K. - Lipník, Maroš L. - Závadka nad Hronom, Marta O. - Bratislava, Vilma C. - Krasno nad Kysucou

Májovú súťaž o 30 x30 eurovú poukážku na pobyt vyhrali: 
Mária J. - Stará Ľubovňa, Mária R., Alena B. - Kozárovce, Jana N. K. - Bratislava, Iveta K. - Prešov, Magdaléna R. - Ružomberok, Vilma C. - Krásno nad Kysucou, Isabela M. - Lužkovice, Monika M.R. - Želechovice nad Dřevnicí, Monika H., Alžbeta S. - Komárno, Adela L., Richard M. - Trnava, Lívia J., Mária S. - Bánovce nad Bebravou, Viera M. - Košice, Tatiana P. - Prievidza, Patrícia B., Anna L., Beáta V. - Šaľa, Roman B.  - Česká Kubice, Ingrid F. - Svidník, Marie L.- Želechovice nad Dřevnicí, Petra L. - Lužkovice, Antónia M. - Prešov, Simona T. - Poprad, Rozália H. - Bratislava, Július M.  - Bratislava, Erika L., Milada L. - Humenné. 

ŠTATÚT SÚŤAŽE "30 DŇOVÁ VÝZVA "

Zapojte sa s nami do "30 dňovej výzvy" a súťažte o skvelé ceny!
Výhercom "30 dňovej výzvy" za mesiac MAREC sa stal Pavel M. - Považská Bystrica 

"30 dňová výzva" - APRÍL
Výhercom "30 dňovej výzvy" za mesiac APRÍL sa stala  Katarína T., 

"30 dňová výzva" - MÁJ
Výhercom "30 dňovej výzvy" za mesiac APRÍL sa stala  Ivan P. - Bratislava


 

ŠTATÚT SÚŤAŽE " Rodinné vstupné pre 4 osoby do neobyčajného ZOOKONTAKT rodinného parku v Liptovskom Mikuláši a darčekové predmety od hotela SOREA MÁJ "

Zapojte sa s nami do súťaže so SOREA o "Rodinné vstupné pre 4 osoby do neobyčajného ZOOKONTAKT rodinného parku v Liptovskom Mikuláši a darčekové predmety od hotela SOREA MÁJ"
Podmienky suťaže nájdete TU
Výhercom sa stala Barbora P., Bratislava

ŠTATÚT SÚŤAŽE "VOUCHER na poldňovú súkromnú prehliadku s historickým výkladom po Tatranskej Lomnici od agentúry Vietor Tatranský s termínom podľa vlastného výberu a darčekové predmety od hotela SOREA HUTNÍK"

Zapojte sa s nami do súťaže so SOREA o "VOUCHER na poldňovú súkromnú prehliadku s historickým výkladom po Tatranskej Lomnici od agentúry Vietor Tatranský s termínom podľa vlastného výberu a darčekové predmety od hotela SOREA HUTNÍK"
Podmienky suťaže nájdete TU    
Výhercom sa stala Alžbeta V., Prešov

ŠTATÚT SÚŤAŽE "Voucher na Víkendový pobyt s bufetovou polpenziou pre 2 osoby v hoteli FLÓRA Trenčianske Teplice - druhá osoba ZDARMA a darčekové predmety od spol. SOREA "

Zapojte sa s nami do súťaže so SOREA o  "Voucher na Víkendový pobyt s bufetovou polpenziou pre 2 osoby v hoteli FLÓRA Trenčianske Teplice - druhá osoba ZDARMA a darčekové predmety od spol. SOREA"
Podmienky suťaže nájdete TU 
Výhercom sa stal Csilla S. z Nitry

Obchodní partneri hotelovej spoločnosti SOREA

CBA VEREX a.s., Liptovský Mikuláš

 CBA VEREX a.s., Liptovský Mikuláš je obchodnou spoločnosťou, ktorá má významné postavenie v obchode s potravinami v regióne Liptova a Oravy. Spoločnosť je súčasťou skupiny firiem VEREX HOLDING, a.s. Liptovský Mikuláš a zároveň   členom medzinárodnej Franchise CBA a Zväzu obchodu SR, Bratislava.

Galéria TRICKLANDIA

 TrickLandia je  zážitková galéria a vo svojej expozícii využíva umenie trickartu a optických ilúzií. Môžete sa tešiť na trickartové obrazy, rozšírenú realitu, antigravitačné miestnosti aj najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe. Jednotlivé   expozície sú tak prepracované, že nebudete veriť vlastným zmyslom. Expozícia  ( 1000 m2 )vychádza z námetov slovenských ľudových povestí, rozprávok, ale aj z reálií obcí a zámkov. Prechádzka galériou je akýmsi fantazíjnym putovaním po   Slovensku ako ho nepoznáte. 

Galéria DOBRÁ HRAČKA

 Galéria Dobrá Hračka v Tatranskej Lomnici je miesto, kde na ploche 500 m2 nájdeš množstvo hier a atrakcií, naučíš sa dopravné predpisy, vyskúšaš si rôzne hračky. V Dobrej Hračke zastávame názor, že hračky, ktoré predávame vám   vieme najlepšie priblížiť na základe osobnej skúsenosti a preto ich tu aj sami testujeme a hráme sa s nimi.

Galéria POLIANKOVO

 Digitálna galéria POLIANKOVO spája umenie s modernými technológiami ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírena realita, hologram, tieňohra a podobne. Inštalácie sa nachádzajú na ploche približne 600 m2 a ponúkajú až 140 m2 projekčných plôch a 120 m2 zrkadiel. Výstava je doplnená aj o rôzne interaktívne prvky. Je tu  tiež výstava obrazov, ktoré sme rozpohybovali pomocou rozšírenej reality a pridali rôzne zvuky.

BIDFOOD SLOVAKIA s.r.o.

 Výrobca a distribútor potravín Bidfood Slovakia patrí k medzinárodnej spoločnosti Bidcorp, ktorá je druhým najväčším distribútorom potravín do gastronómie na svete. Tovar rozváža modernými autami zadarmo po celom Slovensku do 8 200 HoReCa zákazníkom, gastronomických prevádzok a 6 200 maloobchodných predajní.

Spoločnosť AG FOODS Group a.s

 Spoločnosť AG FOODS Group a.s. sa už viac ako 30 rokov sústreďuje na vývoj, výrobu a predaj rozpustných nápojových zmesí. Pôsobí v oblasti potravinárstvo – nápoje, potraviny, technológie, v segmentoch FOOD Service (verejné stravovanie), HORECA a Vending.  Svojim zákazníkom zabezpečuje komplexné riešenie pitného režimu a nápojového servisu. Spoločnosť AG FOODS Group a.s. si vybudovala veľmi silné postavenie na trhoch v Českej republike, Slovensku, Maďarsku a Poľsku.

Park MINISLOVENSKO

Jedinečná expozícia miniatúr slovenských historických pamiatok v parku MINI SLOVENSKO, priamo pri Hoteli SOREA ĎUMBIER v Liptovskom Jáne. Areál je náučný, zábavný, oddychový a poznávací pre celú domácu a zahraničnú klientelu všetkých vekových kategórií. Väčšina modelov v mierke 1 : 25 sú národné kultúrne pamiatky, niektoré zapísané aj v kultúrnom dedičstve UNESCO. Súčasťou parku je aj modelová – záhradná železnička v tej istej mierke, ktorá približne predstavuje železničnú trať Červená Skala – Margecany s jej jedinečnými technickými pamiatkami.

FARMA VÝCHODNÁ

 Farma Východná je najvyššie položené ekologické hospodárstvo v Liptove. Zameriava sa predovšetkým na bio-chov hovädzieho dobytka a oviec za účelom produkcie mlieka. Vďaka výnimočnej kvalite mlieka z horskej oblasti Vysokých Tatier ponúka exkluzívne syrové delikatesy a lahodné prírodné syry pod značkou Farma Východná, ktoré získavajú popredné ocenenia na slovenských aj českých súťažiach. Okrem produkcie mlieka a mliečnych výrobkov  pestuje aj liečivé bylinky a drobné ovocie.Pasienky plné liečivých bylín a horský vzduch s vôňou ihličia a hríbov sú garanciou pre vznik našich jedinečných farmárskych pochúťok.

NESTVILLE PARK

Expozícia tradičných ľudových remesiel histórie a súčasnosti liehovarníctva. Nestville Park je expozícia, ktorá je nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnovaním liehu až po moderný dnešok.

Spoločnosť AGROKARPATY PLAVNICA, s.r.o.

 Hlavnou činnosťou spoločnosti Agrokarpaty Plavnica je pestovanie liečivých rastlín v ekologicky nezaťaženom prostredí v oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. Všetky výrobky sú čisté, bez umelých chutí, farieb a aróm. Pri spracovávaní zloženia čajových zmesí sa podieľajú poprední odborníci z oblasti fytoterapie . V súčasnosti je najväčším pestovateľom liečivých rastlín na Slovensku a patrí medzi najväčších pestovateľov liečivých rastlín v Európe. 

TATRABOB Tatranská Lomnica

  Skvelý zážitok na bobovej dráhe TATRABOB s dĺžkou zjazdu 482 m a dĺžkou vleku 203 m . Príjemnú relaxačnú jazdu lesom na najvyššiu stanicu (925 m. n. m.) strieda vzrušujúca jazda do cieľovej stanice s 12-timi zákrutami, ktoré si zaručene užijete vy i vaše deti.

Masáže ANDREJ BENKO

  Vyše päťdesiat druhov klasických, zdravotných, liečebných, aromatických i relaxačných masáží, zábalových tepelných a chladových terapií a špeciálnych rehabilitačných a regeneračných procedúr. Všetky druhy procedúr nájdete v relax centre Andrej Benko v hoteli SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne.

UNIDOM

 Základom činnosti  firmy UNIDOM je maloobchodný predaj širokého sortimentu železiarskych výrobkov, elektrického a ručného náradia, krbov, sporákov, pecí, ohradových pletív, vodoinštalačného a spojovacieho materiálu, vrtákov, kotúčov, murárskeho náradia, lepidiel, svietidiel, záhradného nábytku atď. Okrem toho je v predajni vyčlenený samostatný priestor na predaj kuchynských potrieb a tovaru pre domácnosť.

Agentúra VIETOR TATRANSKÝ

 Agentúra Vietor tatranský vytvára a spoluorganizuje rôzne podujatia v oblasti kultúry a umenia vo Vysokých Tatrách, turistické prechádzky po okruhu pamiatok a zaujímavostiach tatranských osád s profesionálnym turistickým sprievodcom, zostavenie turistického programu na mieru (na celý deň, dva dni, týždeň alebo na pár hodín). Hrady, zámky, jaskyne, historické mestá, zaujímavé lokality z histórie, prírody a kultúry.

SKI NIŇAJ rent - service- shop

 SKI NIŇAJ vám zabezpečí požičanie lyžiarskej a snowboardovej výstroje, kvalitný servis lyží a snowboardov na strojoch značky MONTANA, predaj  širokej a kvalitej ponuky použitého lyžiarskeho a snowboardového vybavenia. V letnej sezóne  ponúka služby požičovne elektrobicyklov. Vyrazte na Liptov a zažite dobrodružstvá na lesných cestách alebo obľúbených cyklochodníkoch v množstve dolín. Elektrobicykle sú pripravené pre celú Vašu rodinu, ako doplnok je v ponuke aj cyklovozík alebo detská sedačka.

Zábavný park FANTÁZIA Liptov

 Najväčší zábavný tematicko-náučný park nielen pre dospelých, ale predovšetkým pre Vaše deti a vnúčatá v srdci Liptova. Vstúpte do sveta Fantázie, kde na Vás čaká neskutočné množstvo zážitkov a zábavy. Park ponúka interiérové aj exteriérové atrakcie, expozície a oddychové zóny s občerstvením.

Hotel STRACHANOVKA

 Štýlový drevený hotel Strachanovka sa nachádza na začiatku hojne navštevovanej Jánskej doliny, v malebnom kraji Liptov, ktorý je známy svojimi krásami, termálnymi prameňmi a skvelými možnosťami celoročného využitia nielen na relax a oddych, ale aj cykloturistiku, skialpinizmus a vodné športy. V spolupráci s hotelmi SOREA  patrí k významným subjektom Jánskej doliny. 

KÁVOMATY, s.r.o.

Ponúkame komplexné riešenia vo svete kávy. Hlavnou činnosťou je aj naďalej prevádzkovanie vendingových automatov a všetky potrebné služby pre tento segment. Sme jedna z popredných spoločností v kvalite na slovenskom trhu. Okrem toho sa venujeme aj Office Coffee Service = riešenie nedostatku kávového režimu pre pracovné prostredie. Dynamicky rastúcou činnosťou spoločnosti je aj predaj kávy a čajov pre segment gastronómie ako sú hotely, reštaurácie a kaviarne. V každej z týchto oblastí poskytujeme ucelený balík služieb.

Hotel Flóra

 Príjemný wellness hotel Flóra s atraktívnou polohou v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Pýchou Hotela Flóra je moderné wellness centrum, dominantou ktorého, sú dva antikorové bazény s mnohými atrakciami.

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky je umiestnený v anglickom parku, ktorý poskytuje oázu kľudu a pokoja. Tri renesančné krídla zámku s manzardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť. Poskytujeme tu ubytovanie európskeho štandardu v nádhernom historickom prostredí.

Lamitec

Firma Lamitec je maloobchodný predaj širokého sortimentu osobných počítačov a kopírovacích zariadení. Taktiež sa zaoberá distribúciou laminovacej, viazacej a skartovacej techniky, či kancelárskych potrieb.

ZOO KONTAKT

 ZOOKONTAKT je rodinný park so zvieratkami, množstvom atrakcií pre deti a zábavnými podujatiami pre celú rodinu. Zookontakt nie je obyčajná zoo či zábavný park. V zookontakt sa starajú o zvieratá, ktoré z rôznych dôvodov nevedia prežiť voľnej prírode a sú odkázané na pomoc človeka.

MOVINO

Vinárstvo MOVINO možno predstaviť ako „klasické“ vinárstvo, ktoré popri výrobe vína buduje aj vlastné vinohrady. Samotná výroba vína v tomto vinárstve prebieha od roku 1972. Od roku 1994 sa postupným prenajímaním a následným odkupom vinohradov od bývalých družstiev začalo s budovaním vlastných vinohradov, ktorých rozloha dosahuje aktuálne 300ha. Najväčšie plochy vinohradov má MOVINO v Stredoslovenskej vinohradníckej oblasti v okolí obcí Čebovce a Bušince. Od roku 2020 pribudli vinohrady aj v Nitrianskej vinohradníckej oblasti v obci Veľké Lovce.

Víno Nitra

Víno Nitra je históriou spečatené spojenie. Vinohradníctvu sa venovali už benediktínski mnísi zoborského kláštora v 9. storočí. Nitrianska vinohradnícka oblasť sa má čím pýšiť. Zo všetkých oblastí Slovenska práve tu nájdeme najpestrejšiu ponuku odrôd. Keďže má najrozmanitejšie pôdne a makroklimatické podmienky, darí sa tu odrodám s odlišnými požiadavkami na teplotu a prostredie. Vinohrady sú tu malebné ako nikde inde.  Jednou z najznámejších je Víno Nitra, vinice má na vyše 700 hektároch.

Heineken

Značka Heineken sa definuje a zjednocuje, zatiaľ čo množstvo ich ďalších lokálnych, regionálnych aj globálnych značiek robí ich portfólio rôznorodé a jedinečné. Srdcom spoločnosti Heineken sú ľudia. Ich silou je dôvera, rozmanitosť a pokrok. Stoja si za svojimi hodnotami: vášeň pre kvalitu, radosť zo života, rešpekt k ľuďom a k planéte. Aktívne nabádajú k zodpovednej konzumácii ich produktov. Majú záväzok voči spoločnosti a usilujú neustále znižovať dosahy ich činnosti na našu planétu. So zákazníkmi a partnermi pracujú na tom, aby rástli spoločne a ich úspechy dosahovali čestne a spravodlivo. Sú presvedčení, že len ak zostanú verní svojim záväzkom, dokážu vytvárať hodnoty pre ich akcionárov.

Lynnfield

Spoločnosť Lynnfield sa od svojho založenia v roku 2001 zameriava na poskytovanie služieb v oblasti Správy budov a majetku - facility management, najmä pre administratívne budovy, priemyselné areály, potravinárske, výrobné a obchodné spoločnosti, ale aj na hotely, školské zariadenia a nemocnice.

PATRICIUS

PATRICIUS je firma zaoberajúca sa predajom, bytového, hotelového a reštauračného textilu ubytovacím zariadeniam. Viac ako 90% ponúkaného sortimentu je vyrobeného na Slovensku. Prednosťou spoločnosti je výroba textilu na mieru.

ROIN

ROIN sa zaoberá zabezpečovaním produktov a prostriedkov profesionálnej hygieny. Ich klientmi sú hotely, priemyselné podniky ale aj reštaurácie, či školy. Produkty majú dostupné aj pre malé firmy alebo bežným spotrebiteľom.

Jozef IVAN, s.r.o., veľkoobchodný predaj čerstvej zeleniny a ovocia.

Gastro Glass Tatry

Spoločnosť Gastro Glass Tatry je zameraná dodávaním komplexného vybavenia pre hotely a reštaurácie.

CK Morava

 CK Morava zabezpečuje bohatý výber fakultatívnych výletov s vlastnou dopravou v lokalite Vysokých Tatier, Spiša a Poľska. V rámci výletov zabezpečuje aj vlastného sprievodcu.