Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 554 223 32 · obchod@sorea.sk

Kongresové služby

Osobitnou ponukou našej spoločnosti sú služby kongresového cestovného ruchu.

Zabezpečujeme kompletnú organizáciu:

  • kongresy
  • konferencie
  • semináre
  • školenia
  • stužkové
  • plesy a ďalšie spoločenské podujatia a akcie 

Hotely disponujú okrem dostatočnej ubytovacej a priestorovej kapacity aj kvalitnými technickými zariadeniami a ďalšou infraštruktúrou potrebnou na to, aby podujatie každého typu dopadlo na jednotku.

Kongresové služby na profesionálnej úrovni ponúkajú hotely:

Hotel *** SOREA Regia, Bratislava

Organizáciu rôznych spoločenských a firemných akcií v hlavnom meste SR ponúka nový zrekonštruovaný KONGRES a BIZNIS hotel SOREA REGIA , ktorý leží v blízkosti centra mesta ako aj v blízkosti výstavného centra Incheba . Príjemné prostredie Hradného vrchu v kombinácii s blízkym nábrežím Dunaja zaručuje pokojný a nerušený priebeh každej akcie, priestranná hotelová terasa umožňuje organizovanie rôznych osláv a zábavných podujatí. Kimatizovaný Kongres a Biznis hotel SOREA REGIA ponúka priestory kongresovej sály a troch salónikov s kompletnou didaktickou technikou, automatickým zatemňovaním okien, a možnosťou využitia prekladateľských kabín. Parkovanie je strážené rampovým a kamerovým systémom.

Podrobné informácie

 

Hotel *** SOREA SNP, Demänovská dolina - JASNÁ, Nízke Tatry

Novozrekonštruovaný hotel SOREA SNP v nádhernom prostredí Nízkych Tatier ponúka kompletné zabezpečenie spoločenských a firemných podujati rôzneho charakteru. Okrem kongresovej miestnosti a salónika určite využijete aj priestory štýlovej hotelovej vinárne resp. moderné priestory kaviarne. 

Podrobné informácie

Hotel *** SOREA Máj, Liptovský Ján, Nízke Tatry

Kongres a Welnes hotel SOREA Máj na začiatku Jánskej doliny, patriacej pod rázovitý región Liptov ponúka služby kongresového cestovného ruchu na vysokej profesionálnej úrovni. Okrem vysokého štandardu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb disponuje kongresovými priestormi a salónikmi ako aj vhodnou prezentačnou technikou pre organizovanie podujatia každého charakteru. Nádherné horské prostredie a bohatý výber hotelového športovo-relaxačného centra poskytuje ideálne možnosti pre organizovanie športových firemných akcií a športových hier. 

Podrobné informácie

Hotel*** SOREA Titris, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry

Pokiaľ máte záujem usporiadať menšie alebo väčšie spoločenské podujatia, semináre, prednášky, školenia, kurzy, športové a kultúrne akcie, Kongres a AQUA Relax hotel *** Sorea Titris je to pravé miesto. Svojou kapacitou do 200 osôb a technickým vybavením zodpovedá tým najnáročnejším požiadavkám. 

Podrobné informácie

Hotel *** SOREA Hutník, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry

Rôznorodosť a variabilita spoločenských, školiacich miestností a salónikov Kongres a Relax hotela SOREA HUTNÍK I. / II. umožňuje organizovať posedenia, školenia, rauty a kongresy v tomto prekrásnom tatranskom prostredí od 16 do 180 osôb. Kongres a Relax  Hotel SOREA HUTNÍK , umiestnený v tichom prostredí Tatranských Matliarov pod Lomnickým štítom, disponuje okrem nového BOWLING centra množstvom doplnkových hotelových služieb ( hotelový bazén, fitnes, hydromasáž, masáže, sauna, solárium, biliard (timer), minigolf, stolný tenis, telocvičňa, požičovňa bicyklov a športových potrieb, lyžiarsky vlek pre začiatočníkov....

Podrobné informácie

Hotel *** SOREA Trigan, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry

Vo vysokohorskom prostredí Štrbského Plesa ponúka svoje služby Kongres a Relax hotel SOREA Trigan, ktorý disponuje novou konferenčnou halou a ďalšími priestormi vhodnými na usporiadanie akcií a podujatí rôzneho charakteru. Komornejšiu atmosféru ideálnu pre oslavy ponúka salónik a priestory nočného baru. Pre voľný čas je k dispozícii bohatá ponuka doplnkových hotelových služieb.

Podrobné informácie

Hotel ** SOREA Ľubovňa, Ľubovnianske Kúpele - Spiš, Stará ľubovňa

Kongres a Relax hotel SOREA Ľubovňa je jeden z kapacitne najväčších hotelov na Slovensku ponúka jedinečnú kombináciu kvalitných služieb, nádherného prírodného prostredia a rozsiahlej technickej infraštruktúry pre organizovanie veľkých kongresov, konferencií ako aj podujatí menšieho charakteru. Vynikajúco vybavená kongresová hala, množstvo útulných salónikov a k tomu bohatá ponuka športovo-relaxačného centra zaručujú spokojnosť účastníkov každého podujatia. 

Podrobné informácie