Hotel *** SOREA MÁJ
  • 032 03, Liptovský Ján
  • GPS: E 19° 40' 17" N 49° 2' 14"
  • Mapa

Reviews

Dobrý deň pani riaditeľka,
minulý týždeň sme s manželmi Hrušeckými strávili vo vašom zariadení niekoľko pekných dní. S pobytom, ochotou personálu, čistotou, stravou, službami maséra a bazéna skrátka so všetkým sme boli veľmi spokojní. Určite to nie je náhoda, nakoľko my (Sitárovci) sme boli v minulom roku týždeň vo vašom zariadení a tak isto sme boli veľmi spokojní. Nakoniec kvalita sa prejaví vtedy ak sa vráti zákazník a nie tovar. Ešte raz Vám a vášmu personálu veľmi pekne ďakujeme a predpokladám, ak nám to vyjde, tak sa ešte raz v lete vrátime. Radi by sme tento kraj ukázali našim vnučkám..

S pozdravom manželia
Sitarovi a Hrušecky


Dobrý deň,
včera sme sa vrátili z víkendového pobytu, ktorý sme si ešte o 1 deň predĺžili,tak veľmi sa nám páčilo. Hotel pekný, ubytovanie-izba bola skvelá, priestranná, čistá, s dobrým výhľadom na prírodnú scenériu. Strava bola výborná, chutilo aj našim deťom:-) Personál hotela bol veľmi milí, všetci boli zlatí, ústretoví:-) Vykúpali sme sa dosýta v hotelových bazénoch,voda krásna priezračná. V hoteli sa naše deti vyšantili aj v peknom detskom kútiku. No my sme boli strašne spokojní a určite sa k vám ešte plánujeme niekedy opäť vrátiť!! Z 10 bodov by som hneď pridala 10!! Maximálna spokojnosť!!

S pozdravom,
Zuzana P.


Dobrý deň,
chceme sa vám s manželkou poďakovať za perfektný pobyt v hoteli Sorea Máj v Liptovskom Jáne, ktorý som vyhral v rádiu Viva. Nato, že sme tam boli iba 2 noci, odnášame si odtiaľ pekné spomienky a určite sa tam raz vrátime. Veľké poďakovanie patrí aj celému personálu hotela, ale najviac zamestnancom na recepcii, lebo s takou ochotou sa málokde stretnem. Ďakujeme ešte raz.

S pozdravom,
Silny Jozef


Byli jsme tam s celou rodinou, moc se nám pobyt líbil. Personál, ubytovaní, animace pro děti, jídlo vše na jedničku. Jen co bych malinko vytkla, je slabé připojení internetu na pokoji, přihlášení bylo možné u recepce a koutku.

Andrea Jankůjová


Spokojnosť 99% . Strava výborná, personál ochotný, slušný. Izba pekne vybavená, čistá. Bazén dokonalý, využitie bazéna aj pre deti. Dobrá prístupová cesta k hotelu + parkovanie. Treba spomaliť čas,pretože pobyt nám veľmi rýchlo utiekol. Vrátime sa v lete 2014 !

Branislav Bednárik


Dobrý den!!!
Rád bych opět poděkoval všem zaměstnancům hotelu Máj za krásných 10 dnů parádní dovolené, které jsem u vás v minulých dnech absolvoval. Bylo to lepší než u moře. PARÁDA, SUPER. DÍKY!!!

Leopold Křivánek
Brno


Dobry den,
konecne jsem se zastavil v silenem tempu a nasel si chvilku k napsani par radku na adresu Vasi a Vasi firmy - hotelu Maj.
Vim, ze dostavate spousty podobnych dopisu, to ale nevadi a napisi jen par radku. Po nekolika letech jsme zvolili Vas hotel misto more , plazi atd, a bylo to jedno z nejlepsich rozhodnuti, ktere jsme pri volbe dovolene udelali. Vsechno bylo velmi prijemne, pocinaje personalem, hotelem, jidlem nikde nelze dat jinou znamku nez jednicku. O okoli a prirode ani nemluve. Pokud to pujde budeme se k Vam vracet, protoze jste dali pro vsechny latku dost vysoko.
Jsme take z hor, proto je nam u Vas dobre.

Dekujeme
Ales Matras
Liberec


Vážená pani Smilnická,
dovoľujem si za všetkých organizátorov, i za účastníkov 11. Medzinárodnej konferencie FSTA 2012 srdečne poďakovať za vysokú úroveň a profesionalitu služieb hotela SOREA MÁJ, ktoré prispeli k spokojnosti nás i našich kolegov a k vysokému pozitívnemu hodnoteniu konferencie ako celku.

Pekný a úspešny deň želám
RNDr. Eva Drobná, PhD
katedra informatiky


Dobrý deň,
chcela by som sa poďakovať v mene mojej rodine za krásny pobyt u vás!
Prežili sme u vás fantastické 4 dni plné zážitkov! V prvom rade by som chcela pozdraviť špičkových kuchárov a aj milý personál. Pestrý halloweenský program sa nám veľmi páčil. K službám hotelu ešte by som dodala: pekný veľký detský kútik, super bazén, večere podávané formou švédskych stolov /super!!!!/ ,fantastický výber jedál aj na raňajky.
V hoteli je pokojná atmosféra, veľmi sme si oddychli. Okolie tiež krásne. Vrele odporúčam hotel Máj!!

s pozdravom
Mgr. Andrea Mikula s rodinou
2.11.2011, Galanta


Poďakovanie
Účastníci dvoj-týždenného pobytu vo vašom hoteli Máj v prekrásnej prírode, blahodárnemu účinku minerálneho prameňa (v bazéne a vo vonkajšom kúpalisku) chceme týmto vysloviť vďačnosť celému personálu, ktorého pričinením sme si mohli tento náš pobyt užívať. Zvlášť chceme vysloviť poďakovanie za profesionálny a príjemný prístup pracovníkov recepcie, pani Zdenke z Bistra za jej zvlášť milý a ochotný prístup k hosťom Bistra, celému personálu chyžných, ktoré udržujú izby hostí a celého areálu hotela v čistote a tiež naše poďakovanie patrí obsluhe hostí v jedálni.
Bude naším potešením absolvovať pobyt vo vašom zariadení aj v budúcnosti.

Ing A. Fabian s manželkou Zlatkou
12.8.2011


Dobrý deň,
Ja som bol účastník OĽP, ktorá sa konala po minulé dni a chcel by som pochváliť celkovo celý personál, ktorý bol neuveriteľne priateľský, milý, jednoducho pefektný. Obzvlášt by som chcel pochváliť vášho pána čašníka, bohužiaľ neviem ako sa volá, je to starší pán, tošku pri tele s fúzmi pod nosom. Prosím odovzdajte mu moju poklonu, je to taký čašník, ako si ho predstavujem - ideálny čašník. Je úctivý a milý. Asi ešte nikdy som nevidel takého vynikajúceho čašníka, ako je on. Už pri príchode som videl, že cez okno pozerá na náš autobus a pocítil som ešte pred práchodom do hotelu pocit, že sme očakávaní. Ďalej by som chcel pochváliť celkovo úroveň vami poskytovaných služieb, ako kvalita izieb, jedla, celkovo hotela, výhľadu. A to som nevyskúšal biliard, kúpalisko a podobne. Osobne nechápem prečo nemáte 4 hviezdičky.

S pozdravom,
Mareček Lukaš
28.3.2011


Hello Hotel Sorea Maj!!! Dobrý deň!
Thank you so much for our very good holiday from 27.02 to 10.03. You hotel is very good: swimming pool, fitness center, restaurant with half board. Yet we liked the elevators without doors, it's original. Sorea Maj comfort and beautiful (everywhere candles, flowers). Thanks to All Team Sorea Maj. Expecially thanks to Renata (she speaks in Russian very well and she helps us very often). We had a very good relax in small, but interesting country Slovakia - Liptovsky Miculas, Liptovsky Jan, Zahradky, Jasna, Ruzomberok, Oravsky podzamok, Kosice.

Best regards
Alexey and Maria from Moscow, Russia
16. 3. 2011