Hotel **** SOREA REGIA
  • 811 02, Bratislava
  • GPS: E 17° 5' 7" N 48° 8' 39"
  • Mapa

Recenzie


Thank you very much.
Our group is very satisfied !!!!
ASTUR SP. Z O.O.
LUBLIN - POLAND 
12.8.2022


Milá pani riaditeľka, 
Veľmi Vám a Vášmu hotelu ďakujem za skvelo pripravené podujatie. Prosím, dajte pochvalu pani Urbánkovej, je naozaj profesionálna, ústretová, milá, vždy si ju budeme prosiť na naše podujatia. Posielame vďaku aj technikovi,  naozaj bol vždy ochotný a naporúdzi, všetko rýchlo vyriešil, ďakujeme aj za neho. Čašníci, obed, coffee breaky...aj keby som sa chcela veľmi snažiť niečo vytknúť, naozaj neviem čo...  A prosím, pochváľte aj Vašich kuchárov. Všetko nám aj všetkým chutilo. Ste skvelý hotel, výborný personal, výborné jedlo, krásne priestory, milí ľudia a ešte aj veľké parkovisko a nádherný výhľad – vždy zostanete naša prvá voľba. 
Pani riaditeľka, ďakujem Vám a ďakujem všetkým, ktorí sa od Vás na našom podujatí zúčastnili. 
PhDr. Janka S.
Predseda Správnej rady

Klub Maitrí, o.z.
9.5.2022

Všetko bolo v poriadku nemám žiadne negatíva.
Róbert 
27.4.2022

Dobrý deň,
chcem Vám aspoň takto na diaľku ešte raz poďakovať za zorganizovanie posedenia. Bolo to pripravené perfektne a opäť sme sa cítili veľmi dobre. Jedlo ako aj pitie boli super :-)
Ďakujem Vám veľmi pekne ešte raz a prajem všetko dobré.
S pozdravom,
Ladislav D.

Ďakujeme Vám za Vaše výborné služby aj za konštruktívnu ústretovosť.
Tešíme sa na ďalšiu prípadnú spoluprácu.
S pozdravom
Celoštátna komisia OĽP & OLYMP
predsedníčka


Dobrý deň pani Lapšanská,
dovoľte mi veľmi pekne poďakovať za organizačne kvalitne pripravené podmienky pre rokovanie Sektorovej rady . S Vašimi službami som bol veľmi spokojný a som presvedčený, že hovorím aj za všetkých účastníkov.
Radi využijeme služby Vášho hotela aj v budúcnosti. 
S úctou Michal H.
TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.
           

Deara Iveta 
I am glad to inform you that both groups were satisfied with your hotel services, thank you. 
Kompas Postojna, Titov trg 2a, 6230 Postojna

Dobrý deň,
dnes sme s kolegynkou ukončili u vás dotovaný týždňový pobyt pre dôchodcov. Sme prekvapené, aké profesionálne služby nám boli poskytnuté, už pri príchode na recepcii (p. IVOR) a následne v jedálni, kde sme chodievali 3x denne na stravu ( pani Soňa Kašáková). Ustretovosť, profesionalita a milý úsmev nie je vždy samozrejmosťou u hotelového personálu.... a u vás to veru bolo nám dané vo veľkej miere.
Ďakujeme za spríjemnenie pobytu u vás týmito ľuďmi a prajeme Vám i Vášmu kolektívu zamestnancov len spokojných klientov.
M. Bukovská a K. Šmigová, izba č. 221

Srdečne Vás pozdravujem pani Lapšanská, a ďakujem za ústretovosť pri vybavovaní ubytovania. Zároveň Vám ĎAKUJEM  v mene našich talianskych priateľov  za  Vaše služby. Odchádzali veľmi spokojní. 
S úctou
Ing. Soňa M.
zástupkyňa starostu
Mestská časť Bratislava - Vajnory

Dobrý večer pani pani Tóthová,
chcela by som sa Vám ešte aj touto cestou poďakovať za Váš profesionálny a príjemný prístup pri príprave našej narodeninovej oslave.
Všetko dopadlo výborne, jedlo vynikajúce, atmosféra úžasná, aj prístup Vás a Vášho personálu vynikajúci. Všetci prítomní chválili prostredie aj jedlo, ako aj obsluhujúci personál.
Určite Vás budeme odporúčať aj ďalej.
Všetko dobré vo Vašej práci a nech sa darí, to Vám praje
rodina Mikulayová a Vrábelová

Dobry den pani Lapsanska, pani Tothova, velmi pekne Vam dakujeme za piatkovu vydarenu firemnu veceru pre nasu spolocnost Medical Glass.
Vsetko co sa tyka jedla, obsluhy, organizacie bolo vyborne. 
Mgr. Jana S.
Assistant to Operations Director

Vážená p. riaditeľka,
chcem sa vám z celého srdca poďakovať za váš absolútne profesionálny a citlivý prístup pri celej našej akcii. Všetko išlo vynikajúco. Veľmi si vážim, že ste aj vy sama veci osobne kontrolovali, aby sme predišli možným zádrhelom. 
I celý kolektív (p. Tóthová, technici, zamestnanci v jedálni, recepcia) okamžite reagoval na možné vznikajúce komplikácie a vopred sa všetko vyriešilo. Veľká vďaka aj pre nich. Naozaj všetci účastníci boli spokojní a počuli sme len slová uznania nad vynikajúcou organizáciou, prostredím a službami. Ako viete, boli to ľudia naozaj z celej Európy a verím, že vášmu pracovisku i Slovensku budú robiť pozitívnu reklamu a mnohí z nich, ako mi povedali, sa určite ešte vrátia aj s rodinou.
So srdečným pozdravom a veľkou vďakou
Karol Hornáček

Milé dámy,          
za celý kolektív organizátorov podujatia zo strany MPSVR SR  Vám veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu, všetko vyšlo výborne, zatiaľ sme zaznamenali len pozitívne spätné väzby. 
Tešíme sa na ďalšiu prípadnú spoluprácu. S prianím príjemného zvyšku dňa 
tlačový a komunikačný odbor
Ministerstvo práce,sociálnych vecí a rodiny SR     

Vážená pani riaditeľka,
veľmi pekne ďakujem za super služby v súvislosti so zabezpečovaním konferencie. Prajem Vám veľa zdravíčka a obrovské množstvo spokojných klientov.
S úctou 
oddelenie Svetová ekonomika/Department of World Economy
Ekonomický ústav, SAV/ Institute of Economic Research
Slovak Academy of Sciences


Vážená pani riaditeľka,
dovoľte mi srdečne sa Vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu pri uskutočnení 211. stretnutia nášho klubu v priestoroch Vami riadeného hotela. Naši členovia vysoko oceňovali vhodnosť voľby priestorov pre naše podujatie, ako aj poskytnuté služby. 
Želám Vám veľa úspechov a spokojných hostí.
Teším sa na možnú ďalšiu spoluprácu.
S úctou
Medzinárodný klub SR

Vážená pani Lapšanská,  
Chcela by som poďakovať za spoluprácu, všetko bolo perfektné a hosťom sa veľmi páčilo. (Dokonca niektorí plánovali, že urobia u vás niečo so svojou firmou ). Radi sa k vám o rok opäť vrátime. 
S pozdravom  

Dagmar Votavová 
ATP Journal

Vážená pani riaditeľka,

aj touto cestou Vám osobne, pani Tóthovej i celému personálu hotela SOREA Regia ešte raz ďakujeme za perfektné služby Vášho hotela počas Medzinárodnej kozmetologickej konferencie 5.-7.10.2016. Prítomní účastníci z celej Európy ako aj my, organizátori, sme boli nadmieru spokojní.
S pozdravom a prianím mnohých spokojných klientov

Jarmila Hojerová, Slovenský kozmetologický zväz, prezidentka 

Dear Ms Iveta,
We would like to thank you very much for your kind support and for the good hotel service. 
Thank you in advance
Best regards,
ACTRAV Secretariat


Dobrý deň pani riaditeľka 

Chcela by som sa Vám touto cestou veľmi pekne poďakovať za spoluprácu na včerajšej akcii. Boli sme veľmi spokojní – Vaši ľudia boli flexibilní, šikovní a ochotní. 

Tešíme na ďalšiu spoluprácu. 

S pozdravom 

Andrea Vranovská     
Vedúca oddelenia programov a koncepcií  
Výskumný ústav vodného hospodárstva 

Dobrý deň,

chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za spoluprácu pri predrezervovaní a poskytnutí ubytovacích kapacít pre hostí počas podujatia SK PRES: ICT Proposer´s Day 2016.  
Ďakujem veľmi pekne za Vašu profesionalitu.    
Prajem Vám príjemný víkend   
S pozdravom     
Simona Strapáčová             
hlavný štátny radca  | odbor stratégií a európskych záležitostí vo vede a technike | sekcia vedy a techniky   
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky 

Vážená pani Lapšanská,
Vážená pani Tothova,
V mene organizačného tímu UMS ďakujem vám za ústretovosť a spoluprácu pri realizácii podujatia projektu LADDER.

Ďakujem za spoluprácu a zostávam s pozdravom,
Natália Šovkoplias
projektová manažérka
Únia miest Slovenska
 

Dobrý deň prajem, pani Lapšanská. Chceme vám poďakovať za výbornú organizačnú prípravu nášho podujatia a občerstvenia.  
Ďakujeme pekne. 
S pozdravom 

Mgr. Petra Matulová
Asociácia priemyselných zväzov 

Dobrý deň,

pani riaditeľka dovoľujem si Vám a Vášmu personálu touto formou poďakovať za poskytnuté služby počas zasadnutia technickej komisie Európskej policajnej športovej únie (USPE) v dňoch 11.-14. novembra 2015. Delegáti ktorí pochádzali z rôznych kútov Európy vyjadrovali počas celého pobytu spokojnosť jednak s ubytovaním ale hlavne s poskytnutou kvalitnou a pestrou stravou. Keďže nám vyšlo aj krásne počasie, ich pobyt v našom hlavnom meste hodnotili veľmi vysoko a vyslovili nám vrelé poďakovanie za celú organizáciu ich stretnutia. Verím že aj v budúcnosti využijeme Vaše kvalitné služby ku obojstrannej spokojnosti.

S pozdravom

Ing. Juraj Filan  

Dobrý deň pani riaditeľka,
dovoľte mi poďakovať sa Vám za ubytovanie, ktoré ste poskytli naším viťazom v projekte Deti a architektúra. Deti a ich doprovod boli akciou nadšení. Veľmi sa im páčil nielen projekt ale aj celkový priebeh projektu.
Týmto by som Vás chcela požiadať o zaslanie faktúry za ubytovanie a vyúčtovanie za raňajky a večere.
Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu.

Prajem príjemný deň.
S pozdravom

Mgr. Tatiana Krížiková
marketing a produkcia
Vydavateľstvo Eurostav spol. s r.o.

Pekný deň,
Bez Vašej podpory by toto podujatie (Majstrovstvá sveta v šachu ŤP - Hotel SOREA REGIA 18.-27.6.2015) nemohlo dopadnúť s tak pozitívnym ohlasom všetkých účastníkov. Ešte raz ĎAKUJEME! FOTOVIDEOWEB.

S pozdravom 
Marek Zelnický
predseda ŠK Ružomberok
28.6.2015

Dobry den ,
ako Vas staly host som vdacny za podmienky ,ktore vyrvarate pre nas dochodcov a preto na jesen prideme k Vam aby sme mohli navstivit v Bratislave kulturne podujatia.
S pozdravom Kvotidian
18.5.2015

 

Vazena pani riaditelka,
touto cestou by som Vam chcel podakovat za zabezpecenie svadby dna 11.4. Personal bol ochotny a profesionalny, pani Tothova ustretova a cela svadba prebehla vyborne. Urcite Vas budeme odporucat aj svojim znamym.
Este raz dakujeme
s pozdravom
Peter Borecky 
14.4.2015


Vaše ocenenie za hodnotenie hostí za rok 2014 na Booking.com
hostia Vám tento rok za Vašu vynikajúcu prácu udelili výborné hodnotenie a preto získavate ocenenie za hodnotenie hostí na Booking.com za rok 2014.
Na ocenení je zobrazené priemerné hodnotenie hostí za rok, tak ako je uvedené na Booking.com dňa 31. decembra 2014 o 23:59 (SEČ).
Vaše personalizované ocenenie za hodnotenie hostí Vám bude zaslané začiatkom roka 2015. Dostanete zarámované ocenenie a nálepku, ktoré môžete vystaviť vo Vašom ubytovacom zariadení.
S pozdravom Booking.com
31.12.2014


Vážená pani riaditeľka, 
dovoľte mi , aby som za seba, v mene Úradu Slovákov žijúcich v zahraničí, ako aj v mene zahraničných Slovákov poďakoval za pomoc pri organizácii "Stálej  konferencie Slovenská republika a a Slováci žijúci v zahraničí" vo vašom hoteli. 
Oceňujeme vašu osobnú angažovanosť a profesionálny prístup vášho tímu pri zabezpečení našich požiadaviek a komfortného pobytu našich hostí ubytovaných vo vašom hoteli. 
Aj vďaka vám môžeme považovať konferenciu za dobre zvládnutú a teší nás, že spätná väzba prichádzajúca od účastníkov konferencie , reprezentujúcich takmer celý slovenský krajanský svet, je pozitívna.

S pozdravom 
Igor Furdík
predseda Úradu pre Slovákov žijúcich v zahraničí


Pozdravujem,
ešte raz Vám ďakujeme za spoluprácu pri zabezpečení našej akcie. Kolegyne a kolegovia vyjadrili spokojnosť s výberom kongresového miesta a veľkú spokojnosť s úrovňou služieb a kvalitou stravy. K ich hodnoteniu sa rád pripájam. Cením si Vašu ústretovosť a operatívnosť pri riešení našich požiadaviek aj počas akcie.

Dovidenia
Dušan Ferianc EUR ING
viceprezident
Zväzu slovenských vedeckotechnických spoločností
predseda
Slovenská spoločnosť geodetov a kartografov  


Dobrý deň pani  Lapšanská,   
ďakujeme vám za spoluprácu a čas na stretnutiach, kde sme dohadovali konkrétnosti  konferencie podľa programu. Vďaka patrí celému vášmu realizačnému  teamu. Vyslovujeme spokojnosť z našej strany aj zo strany účastníkov konferencie. 
Tešíme  sa na ďalšiu  spoločnú akciu,  s pozdravom 
Erika Kanianska
Friedrich-Ebert-Stiftung
Regional Project Labour Relations

and Social Dialogue in Central Eastern Europe
 

Dobrý deň pani Lapšanská,
Chcem sa ešte raz poďakovať za organizáciu, ste veľmi príjemný kolektív a hosťom sa veľmi páčilo.
Pekný deň prajem
S pozdravom
Schneider Electric  

Vážená pani Tóthová,
z viacerých pochvalných e-mailov preposielam pochvalný e-mail jedného účastníka osobitne venovaný prevádzke. Pochváľte, prosím, personál aj za mňa. Špeciálne sa nám páčila výzdoba na raute 9.10.2014  
S pozdravom J. Hojerová, Slovenský kozmetologický zväz  
Vážená pani docentko, rád bych ještě jednou za naši skupinu poděkoval za výbornou akci, jak po stránce odborné tak i organizační. Hotel Sorea Regia byl výborný a určitě jej využiji i soukromne. Personál byl maximálně ochotný a gastronomie špičková, velmi si vážíme jejich i Vaší práce. Tak ochotný a milý personál by měl byt velmi pochválen !!!
Ještě jednou děkuji a těším se na brzkou viděnou,
se srdečným pozdravem Ondřej Horský
ACETRADE s.r.o. Ústí nad Orlicí, Česká republika  

Vážená pani riaditeľka,
aj touto cestou celému personálu hotela SOREA REGIA v Bratislave a Vám osobne ďakujeme za perfektné služby pri zabezpečení Medzinárodnej kozmetologickej konferencie (MKK) v dňoch 8. – 10. októbra 2014. Účastníci konferencie z celej Európy i my – organizátori – sme boli maximálne spokojní. Prajeme Vám mnoho ďalších vďačných klientov.
Za organizátorov MMK s pozdravom
Jarmila Hojerová, prezidentka Slovenského kozmetologického zväzu
27. 10. 2014

Perfektný hotel, skvelá riaditeľka a prevádzkarka! Našu svadbu zvládli na výbornu! Pekný, veľký priestor s krásnym výhľadom na Dunaj a veterné mlyny v Rakúsku! Majú okrúhle stoly ;-). Zaiste to každého poteší! Blahoželám Vám i hotelu.
Pozdravujem.
​22. 9. 2014

S Vašimi poskytnutými službami sme veľmi spokojní, jedlo bolo výborné, personál príjemný a ochotný, spolupráca prebiehala bez problémov. Taktiež sme boli spokojní s technickým vybavením a okrem toho má hotel vynikajúcu polohu v centre mesta a skutočne nádherný výhľad zo sály.
S úctou
Mgr. Ivana Chovancová
Manažér vzdelávania a projektový koordinátor
Akadémia daňových poradcov, s. r. o.

​25. 8. 2014

Vážená pani riaditeľka,
Chceli by sme Vám veľmi pekne poďakovať za vynikajúce služby počas konania našej konferencie v roku 2014. Zároveň Vám chceme aj odovzdať odkazy zahraničných hostí, ktorí boli spokojní s ubytovaním, ocenili aj tichosť prostredia a nádherný výhľad. Vysoko oceňujeme aj stravovacie služby v Hoteli SOREA REGIA, nielen počas raňajok a obedov, ale aj na slávnostnej recepcii a vysokú úroveň personálu Hotela SOREA REGIA.
Spokojnosť s Vašimi službami bola na takej vysokej úrovni, že radi využijeme služby Hotela SOREA REGIA aj pri budúcich príležitostiach organizovania medzinárodných konferencií, prípadne školení.
Ing. Ľudovít Urgas
Ministry of Interior of the Slovak Republic

​21. 8. 2014

Dear Mrs. Lapsanska,
Thank you very much for your service. We are very statisfied about our stay in your hotel.
Again:
Thank you very much and best regards,
Andreas Müller
16. 4. 2014

Pekný deň pani riaditeľka,
ešte raz veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup a pomoc pri organizovaní Informačného seminára pre ZMOS.
Srdečne pozdravujem, teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu a ostávam s pozdravom
Inge Doležalová
19. 3. 2014

Dobrý deň pani Lapšanská,
Dovoľte mi, aby som sa Vám touto cestou poďakovala za výborné pripravenie konferencie. Ako pani prevádzkarka, tak aj Váš ostatný personál si svoju prácu odviedli na jednotku a všetko bolo naozaj úžasne pripravené. Dovolím si tvrdiť, že čo sa komunikácie s Vami ako s hotelom, ako aj s personálom týka, a samozrejme aj s celkovou organizáciou a kvalitou služieb, bol toto najlepší a najpríjemnejší ročník konferencie. A za to Vám veľmi pekne ďakujem. Veľká vďaka patrí aj personálu z kuchyne. Na stravu som počúvala samé chvály. Ďakujem Vám za výbornú spoluprácu a dúfam, že sa opäť stretneme pri organizovaní ďalšieho kongresu našim odborom.
Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za spoluprácu.
S pozdravom a prianím pekného dňa,
Ing. Petra Gereková, PhD.
​Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR


Dobrý deň pani Lapšanská,
chceli by sme Vám ako Eventová agentúra veľmi pekne poďakovať za Vašu spoluprácu na príprave niekoľkých kongresov, ktoré sme u Vás realizovali. Recenzie od našich klientov Vás posunuli na najvyššiu priečku kongresových hotelov v Bratislave na základe služieb, profesionálneho prístupu a tiež samotných cien. Nakoľko sa jednalo aj o klientelu zahraničnú, vysoko si ceníme Vaše služby, ako aj samotnú spoluprácu! Ďakujeme pekne a už dnes sa tešíme na dalšiu možnú spoluprácu!
​Linda Lahhamová


Milá pani riaditeľka, ďakujeme veľmi za ochotu a ústretovosť, vysokú profesionalitu a trpezlivosť s našimi hosťami – bez Vás by sme festival nezvládli. Ešte raz ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme!
Andrea
divadlo Astorka KORZO ´90

Námestie SNP
Bratislava
​www.astorka.sk


Dobry den pani Lapsanska,
nakolko sme Vas uz v piatok nezastihli dovolte mi aspon takto, v mene mojom aj pana prezidenta SKP Milera, vyjadrit velke podakovanie za krasne a profi pripravenu konferenciu, uzasne priestory velmi repre, skvele jedlo, krasne dekoracie, personal velmi fajn – ochotna pani recepcna, neocenitelne sluzby pana technika, jeho ochota a promptnost riesit cokolvek... prosim vyjadrite mu za nas vdaku.
Zahranicnym sa pacilo, ale aj nasi boli soknuti v dobrom slova zmysle, aky pekny hotel...
Samozrejme najvacsie dakujem patri Vam, lebo riaditel robi uroven hotela i sluzieb a to ste Vy pani Lapsanska.
Prajem Vam vela klientov, uspechov a hlavne zdravie!
Bolo mi radostou spolupracovat s Vami a tesim sa na dalsiu spolupracu.
S pozdravom
Mgr. Darina G. Matejova, ABC studium v zahranici


Dobrý deň,
v prvom rade by som Vám a Vášmu personálu chcel poďakovať v mene Ministerstva vnútra SR a UNITOP-u SR za starostlivosť a za všetky vzorne poskytnuté služby, čím ste aj vy prispeli ku zdarnému priebehu akcie, čo ocenil aj medzinárodný delegát z Rumunska.
S pozdravom
Juraj Filan


Vážená pani riaditeľka, vážená pani Ing. Lapšanská,
dovoľte, aby som sa v mene OZ PPaP touto cestou srdečne poďakovala Vám a celému kolektívu, marketingu, prevádzke, recepcii, kuchyni, všetkým zamestnancom, čo sa podieľali na akcii, za bezproblémovú, perfektnú prípravu a celý priebeh organizácie nášho zjazdu.
Tešíme sa i do budúcnosti na prípadnú objednávku ďalšej akcie a na osobné stretnutie.
Ešte raz ďakujem a prajem Vám veľa, veľa zdravia a úspechov.
Pekný deň prajem,
Látalová, Sekretariát OZ PPaP


Milá pani riaditeľka,
ďakujeme za všetko, za Vašu ochotu, ústretovosť, úžasnú profesionalitu a veľkú vďaku posielajú aj naši hostia, ktorí boli znovu Vaším hotelom a personálom nadšení.
​Andrea, Astorka Korzo


Good location in case of reason of my travel. Clean and comfort standard roo
Simona, Dansko


Staff very friendly and most can speak English. Good value for money. Spacious, well presented, rooms nice
Chris, Veľká Británia


Kľud, pohoda, ticho, relax
Mária


Personal bol mimoriadne slusny, mily, poriadny a isiel nam vo vsetkom v ustrety. Jedlo v restauracii bolo velmi dobre (mali sme tam 3 ranajok a 2 obedy). Skoda, ze Vas hotel nie je lahko pristupny zajazdom. Ma velmi tazky vchod a nie je parkovisko pre autobus pred vchodom do hotela.
Prajeme Vam vela uspechov.
​Róbert


Velice útulný a čistý hotel, personál příjemný a ochotný. Dobrá poloha hotelu vzhledem k dostupnosti MHD a vzdálenosti do staré části Bratislavy.
​pani Jitka


Vážená pani riaditeľka.
Touto cestou Vám a Vášmu personálu chcem srdečne poďakovať za príkladnú starostlivosť počas nášho pobytu v Hoteli SOREA REGIA, v dňoch 18. 7. – 25. 7. 2011. Konkrétne chcem vysloviť poďakovanie za príkladnú starostlivosť v reštaurácii hotela pánovi Jozefovi Polákovi a jeho priateľke Stelke. Sú to veľmi milí a úprimní ľudia, ktorí sa o nás starali každý deň počas raňajok, obedov a večerí. Máme veľa pekných spomienok na Vaše zariadenie a v budúcnosti sa s mojim synom veľmi radi do Vášho hotelového zariadenia znovu vrátime, keď prídeme navštiviť naše hlavné mesto.
S pozdravom
MUDr. Agáta Boldižárová


Very nice hotel – should be 4 stars and not 3. Comfortable bed, large rooms, very polite and helpfull staff.
​Haifa, Izrael


Friendly staff, nice rooms, good choice for buffet breakfast.
Edinburgh, Spojené kráľovstvo


Nice hotel, comfortable rooms and despite there was a party at the hotel's restaurant, you didn't hear anything in the room.
​Argentína


Hotel is really new, strong and good wood smell in the room. Bathroom is clean and of a good quality. Very confortable bed. It is not exactly 20 minutes walk to the old town, maybe 30, but as weather was warm it was worth a walk!
​Taliansko


Velice útulný a čistý hotel, personál příjemný a ochotný. Dobrá poloha hotelu vzhledem k dostupnosti MHD a vzdálenosti do staré části Bratislavy.
​Most, Česká republika


het is een prima hotel voor een bezoek aan Bratislava. De kamer was goed, zo ook de badkamer en balkon. de verschillende receptionisten waren vriendelijk, behulpzaam en spraken in verschillende talen. het hotel zelf ziet er erg netjes uit. met een trap kan je op de doorgaande weg komen, en de tram nemen naar het centrum. maar het is zeker zo leuk om langs de Donau naar het centrum te lopen. je loopt er een half uur op.
Holandsko


Mogućnost parkiranja, pogled iz sobe na Dunav.
Miran Položaj 
Zagreb, Chorvátsko


Le camere sono veramente belle e pulite.
Sassari, Taliansko