Hotel ** SOREA ĎUMBIER
  • 032 03, Liptovský Ján
  • GPS: E 19° 40' 28" N 49° 2' 1"
  • Mapa

Recenzie

Spokojní sme boli so stravou a tiež aj s milým personálom. 
Nechýbalo nám nič. Bola to pohodová dovolenka. Ďakujeme a radi ešte prídeme.
Edita D.
8.8.2022


Nemám výhrady jinak bych tam nebyl už 2krat
Jiří Z.
2.8.2022


Vážená pani riaditeľka Vejová!
Veľmi pekne ďakujeme za príjemný pobyt u Vás. Bolo nám veľmi dobre a preto veľká vďaka patrí všetkým pracovníkom hotela. Ďakujeme za ochotu a pomoc všetkým recepčným, kuchárovi a pracovníkom kuchyne a v jedálni za chutné jedlo a upratovacej čate za čisťunké izby.
Ešte raz srdečná vďaka .
Gabriela H.
Kardioklub - Bratislava
30.6.2022

Dobrý deň,
touto formou by sme chceli poďakovať Hotelovej spoločnosti SOREA Ďumbier Liptovský Ján, za príjemné chvíle prežité na pobyte v období od 16.09.2018 do 22.09.2018.
Náš pobyt nám spríjemnil ochotný a ústretový personál, špeciálne chceme pochváliť kuchára za výbornú stravu.
Celému kolektívu prajeme veľa pracovných úspechov a aby im stále vydržala dobrá nálada a ich veľmi príjemné a profesionálne vystupovanie.
Ešte raz ďakujeme Magdaléna K. s manželom z Novej Dubnice
5.10.2018


Mnohé roky počúvam chválu na pobyt vo Vašom zariadení na ochotu celého personálu, chutné jedlá, pekné retro izby. Krásne hory, lúčne kvety, čistá dedinka. Kľud a pohoda, ktoré tu vládne je balzam na dôchodcovskú dušu. Na staré kolená si plním svoje sny a jeden som si u Vás splnila, spolu so svojimi priateľmi. Zo srdca ďakujeme. 
Alena H. z Trenčína 
08.07. – 14.07.2018

Veľmi sme boli spokojní, radi by sme sa ešte vrátili. Ďakujeme za skvelú recepciu a obsluhu.
Vladimír K.,  Helena G.
26.5.2018

Dobre sme si oddýchli, boli sme spokojní, určite sa vrátime. Výborná lokalita, krásna príroda, ochotný personál. 
Vladimír
09.05.2018

Milý a vstřícný personál. Klidné prostředí. Nepohodlná a malá koupelna s WC. 
Jana
09.05.2018

Čo by boli Nízke Tatry bez slávneho Ďumbiera, čo by bola Jánska dolina bez Hotela Ďumbier. Toto meno vyvolá vždy v nás len dobrú spomienku. Využili sme tu každú krásnu hodinku. Ďakujeme personálu Ďumbiera, že nám ochotne spríjemnil náš týždenný pobyt. Budeme len v dobrom spomínať. 
Klub dôchodcov z Rovinky. Za kolektív Zelenská. Dúfam, že dovidenia. 
18.10.2017

Poďakovanie za týždenný pobyt v Hoteli SOREA Ďumbier od 8.10.2017 – 14.10.2017. Všetko bolo vynikajúce, cítili sme sa veľmi príjemne. Ďakujeme za chutnú stravu, za vynikajúcu obsluhu, za čistotu v zariadení a za vytvorenú veselú atmosféru. Radi sa vrátime. 
Členky klubu ZO  Telesne postihnutých z Hotína. 
12.10.2017

Veľká vďaka za pobyt, stravu, príjemné prostredie a.i., proste všetko bolo super. Na budúci rok by sme chceli prísť znovu. Patrí Vám úcta a vďaka všetkým. 
Mária Lukačiková a Marian Valovič
13.10.2017

Chcela by som veľmi pekne poďakovať za príjemný pobyt na Kurze „ Manažér správy budov „ Milú obsluhu v jedálni, kde ste nám podávali chutné jedlá a príkladnú čistotu na izbe, a to aj napriek tomu, že zariadenie nie je najnovšie a teda sa omnoho ťažšie udržiava ako moderné materiály. Taktiež aj ostatní zamestnanci hotela boli vždy milí, ochotní a ústretoví. Hotel budem odporúčať aj svojim známym a priateľom. Ďakujem a prajem všetko len to najlepšie. 
Zuzana Dobrovodská 
13.10.2017  

Dobrý večer celému kolektívu,
dovoľte mi, aby som sa vám všetkým zo srdca poďakovala !! Rodičia prišli úplne uveličení, vraj sa u vás cítili ako zahraniční hostia :) :) Užili si to aj so známymi, takže naozaj obrovská spokojnosť z ich strany a tým pádom obrovská radosť z mojej :)  Ďakujem aj za darček, majú naozaj milú spomienku na vás.  Prejem všetkým veľa úspechov v práci a veľa spokojných zákazníkov :)  
Holičková Gabriela
10.09.2017

Poďakovanie a veľa úspechov vo Vašej práci, celému personálu prajú členky JDS z Novej Dubnice. 
1.9.2017 

Bolo nám tu dobre , samé usmievavé tváričky. Spestrenie večere s hudbou, škoda, že už vymizli tanečné večery. Inak všetko OK.     
Ďakujeme .
Škoricová.
1.9.2017

Ďakujem za príjemne strávené chvíle vo Vašom zariadení. Tento krát nám spríjemnila pobyt pani riaditeľka, ktorá pripravila oslávencovi p.Kupčovi príjemné prekvapenie. Veľmi nás to potešili, že aj nám starším sa úprimne venovala. Za to všetko srdečne ďakujeme aj celému kolektívu recepčných  a stravovaciemu personálu. Želáme celému personálu a novej pani riaditeľke veľa spokojných klientov a veľa zdravia v neľahkej práci. 
Vodilková, Kupčová, Kupčo
26.8.2017

Práve sme sa vrátili z pobytu v Jánskej Doline, vo Vašom hoteli sme strávili príjemný čas a boli sme veľmi spokojní so všetkými službami, ktoré nám boli poskytnuté. Personál je veľmi priateľský, milý a vždy pripravený pomôcť a poradiť. Ubytovanie bolo fajn (zodpovedalo 2* štandardu) , strava nám veľmi chutila - bohaté raňajky formou bufetu so širokým výberom studených aj teplých pokrmov, nápojov. Večera (výber z 5 jedál) bola stále veľmi chutná, k nej bolo na výber viacero rôznych šalátov a kompót podľa vlastného výberu a množstva. Milým prekvapením pri príchode bolo množstvo bonusov v podobe voľných alebo zľavnených vstupov na rôzne zaujímavé miesta v okolí (vstup do bazénov, zľava do neďalekej jaskyne, zľava na požičanie bicyklov, zvýhodnený vstup do Mini Slovenska....). Navyše, hotel má výbornú polohu pre rôzne prechádzky a výlety, blízko zastávky SAD. Ak hľadáte kvalitné služby za prijateľnú cenu, určite si vyberte Hotel Ďumbier! 
Silvia S. 
august 2017 

Skupina seniorov v čase od 13.8.-19.8.2017 vyslovuje poďakovanie za prívetivé prijatie, za vynikajúce jedlo, za milú obsluhu, ako aj za čistotu izieb. Ďakujeme.
Kuchelová
18.8.2017

Oddýchli sme si vďaka Vám. Bol to príjemný pobyt v krásnom prostredí. Strava výborná a potešilo nás aj cvičenie s pani masérkou. Tešíme sa aj budúci rok, ak nám zdravie dovolí. Srdečný pozdrav celému kolektívu, dôchodcovia z Bratislavy. Ďakujeme. 
11.8.2017

Poďakovanie!
Za uplynulých 6 dní sme prežili vo Vašom hoteli krásne chvíle, strava bola vynikajúca, obsluha na vysokej úrovni, preto ďakujeme predovšetkým vedeniu aj personálu. Krásne prostredie!
manželia Cibríkovi
22.7.2017

Chcem úprimne, zo srdca poďakovať všetkým pracovníkom hotela „Ďumbier“ za poskytnuté služby, ktoré sa vyznačovali mimoriadnou ochotou, prívetivosťou, ale i odbornosťou. Obdivuhodne pestrá, nápaditá, ale aj kvalitná strava – kreatívna – bez opakovania.
Priestory hotela sú zariadené vkusne a spĺňajú kritériá, ktoré sú účelné a odobril by ich aj renomovaný architekt.
Krásne prírodné prostredie dotvára a umocňuje pocity malebnosti a neopísateľného čara, ktoré robí z „Ďumbiera“ akýsi malý raj, z ktorého sa nechce nikomu odísť!
Vážení a milí priatelia, pracovníci hotela, pookriala som tu vďaka Vám a vašej prívetivosti na tele (80-ročnom tele!) i na duši a cítim sa zdravšia. Tento týždenný pobyt rozhodne bude patriť už navždy k mojim najkrajším zážitkom a spomienkam!
Ďakujem za krásne zážitky a nech sa Vám aj naďalej darí vnášať radosť a zdravie do života nás starých a starších.
Mgr. Anna Polyáková, Bratislava
20.7.2017

Mali sme sa dobre. Ďakujeme Vám všetkým.
Vďačná rod. Pustaiová z Košíc

Chceme sa veľmi pekne poďakovať vedeniu hotela a celému personálu za poskytnuté služby, za stále milé jednanie a pochvaľujeme si výbornú stravu!
Zostane nám pekná spomienka na pobyt u Vás.
Mariana Hlaváčová z Košíc a dcéra s rodinou z Talianska
7.7.2017

Ďakujeme za opätovný pobyt vo Vašom pre nás krásnom zariadení. Vaše krásne lesy, cestičky, výborný personál – všetko toto je pre nás balzam na duše, ktorý skrášli naše dôchodcovské roky.
Ešte raz úprimne ĎAKUJEME!!!
manželia Kupčovi a spol. z Popradu
1.7.2017

Ďakujeme za príjemný pobyt. Milý personál, chutná strava a výborná masérka.
DC Družba Prešov
18.6.2017

Poďakovanie za pobyt.
V lone prekrásnej prírody Nízkych Tatier, hotel SOREA ĎUMBIER sa nachádza, veľa návštevníkov na dovolenku, rekreáciu alebo niekoľkodňový pobyt sem prichádza.
V bezprostrednej blízkosti hotela zurčiaci potôčik preteká, kde čistučká voda veľké kamene i drobné kamienky omýva, s nimi sa ihrá a bezstarostne klokotá.
V blízkosti hotela v suvenírových obchodíkoch rôzne početné remeselnícke, ručne vyrobené a iné pamiatkové predmety dajú sa zakúpiť, sebe, blízkym a priateľom nimi radosť urobiť.
Hotel rôzne aktivity, bezplatné plávanie v blízkom hotel SOREA MÁJ, kozmetické skrášľovanie pleti, masážne a iné zdraviu prospešné služby poskytuje, čo kto potrebuje, určite si vyberie.
Zariadenie a vybavenie mojej izby je plne vyhovujúce, so všetkým som naozaj spokojná. Počas pobytu vo Vašom hoteli, po predchádzajúcej psychickej traume prežitej doma v Piešťanoch, bola som tu pomerne šťastná.
Srdečne ďakujem pracovníčkam recepcie hotela, ktoré ku mne boli milé, veľmi ochotné a v akejkoľvek situácií ústretové a nápomocné.
Poďakovať chcem aj obsluhe v jedálni za ochotu, personálu kuchyne za chutnú, dobrú stravu a  pre všetkých zamestnancov hotela mám úprimné prianie, aby sa im v práci i súkromí darilo, všetko dobré splnilo. Prajem spokojnosť, v živote radosť a hotelu čo najvyššiu návštevnosť.
S pozdravom vďačná seniorka Melanka Čipkárocá
8.6.2017

Členovia Jednoty dôchodcov z Holíča, ďakujeme za pekný pobyt a chválime úslužný personál, ale najmä šikovných kuchárov, ktorí nám varili chutné jedlá. Budeme na Vás spomínať!
Chceme sa moc poďakovať p. Vejovej, kuchárom, upratovačkám, bolo nám super.
V. Mikulášiková, predsedníčka JDS a M. Hrušecká
29.5.2017

Dôchodkyne od Trenčína ďakujú za prekrásny pobyt, výbornú stravu, pekný prístup personálu v jedálni a tiež aj na recepcii. Prežili sme krásnych sedem dní.
Ďakujeme a určite sa sem vrátime!
Šedíková
14.10.2016

Združenie zdravotne postihnutých občanov ZO-4 Bratislava, ďakuje celému kolektívu zamestnancov za príjemný pobyt, skvelú stravu, milým recepčným, ubytovaciemu úseku. Vďaka za služby samotnej masérke.
Je na škodu veci, že tento hotel nie je funkčný počas Vianoc, Silvestra. Sme združenie, ktoré každoročne navštevuje Vaše zariadenie ku spokojnosti nás a radi sa opäť vrátime. Keďže väčšina seniorov je na Vianoce sama doma, bolo by vhodné, aby bol ĎUMBIER s celoročnou prevádzkou.
celý kolektív p. Nagyovej
25.9. – 1.10.2016

Ďakujeme za prekrásny pobyt, veľmi dobré ubytovanie, výbornú stravu, milý - milý personál.
Dúfame, že na budúci rok sa opäť uvidíme. Želáme Vám veľa krásnych chvíľ i s druhými klientmi.
Mali sme sa SUPER, SUPER, SUPER. Ďakujeme i za výborné masáže.
Ďakujeme, dôchodkyne Čachtice
18.9. – 24.9.2016

Ďakujeme za pekný týždeň, dobrú stravu, milí personál. Privítali by sme, keby ste prevádzkovali celý rok!
Kardio klub Žilina
11.9. – 17.9.2016

Srdečná vďaka za príjemný pobyt. Cítili  sme sa dobre, personál výborný. Radi by sme my, dôchodcovia chodili aj v zime, nadýchať sa čerstvého vzduchu!!!
Partia z Bratislavy 
Buberníková Mária
Buberník Štefan
Jombíková Drahomíra
Strnádlová Anna
manželia Havlíčkoví
Dobroslávková Marcela
Ing. Kilimajerová Marta
20.08.2016

Príjemný pobyt boli sme spokojný. Bolo by dobre keby bolo otvorené aj v zime, vedenie by mohlo pouvažovať!
klientka Babošová
14.8. - 20.8.2016

Chcela by som vysloviť veľké poďakovanie celému ochotnému personálu recepcie, personálu obsluhujúceho v jedálni, ako aj  pani chyžnej, ktoré nám nesmierne vychádzali v ústrety, najmä môjmu zdravotne postihnutému synovi a snažili sa nám uľahčiť pobyt a pani kuchárkam za ochotu pri práci navyše. Prajeme Vám len samých vďačných klientov, želám Vám všetko dobré a ešte raz veľké ďakujem.
Dr. Karolína Takáčová a syn Tomáško z Trnavy
14.8. - 20.8.2016

33 členov Jednoty dôchodcov BA
- ďakujeme všetkým za príjemný pobyt, sa všetci postarali
- výborné jedlo, obsluha aj porcie
Kvasničková
7.8. - 13.8.2016

Ďakujeme zamestnancom hotela Ďumbier za príjemný pobyt.
Výborná kuchyna, dobré jedlo, porcie aj obsluha.
Jančigová
7.8.2016

Hoci sme tu 1-krát, sme veľmi spokojní a určite sa sem ešte radi vrátime vďaka celému kolektívu, ktorí sa tu o nás vzorne starali.
Klienti izby č. 207 Bielichová + Daniš
29.7.2016

Personál recepcie a obsluha veľmi príjemná. Rada sa sem vraciam. Ďakujem za pekný pobyt.
Pavligová
9.7.2016

Už jedenásť rokov po sebe sa radi vraciame do Lipt. Jána - Hotela Ďumbier. Vyslovujeme poďakovanie a úctu všetkým pracovníkom od administratívy až po upratovanie. Vždy sme boli spokojní, ako s programom, tak so stravou, obsluhou, ochotou a vybavením. Zvlášť pekne sa musíme poďakovať p. Majke, servírke v jedálni za jej milé a vtipné slová pri obsluhe a ponuke stravy. Naša spokojnosť prehlasuje to, aby sme sa sem mohli vrátiť i nabudúce. Vďaka Vám a želám Vám veľa úspešných dní a spokojných klientov.
Členovia ÚNSS od Ing. Cesneka
izba č. 204 Gažíkovci
a izba č. 225 Gregorovičovci
24.6.2016 

Opätovne maximálna spokojnosť, vďaka za príjemné prostredie, láskavosť personálu, skvelú manažérku, a všetko krásne čo sme tu prežili....vďaka!
za VOČ Slovakia a ZSAUN Kurimský a Táňa Cirbusová
verím,že sa ešte stretneme zase na jeseň.
Maximálna spokojnosť.
16.6.2016

Úprimná vďaka personálu recepcie Lenke a Alenke za ochotu poskytnúť nadštandardnú službu návštevníčkam izby č. 215.
Václavová z Trenčína
16.6.2016 

Denné centrum dôchodcov z Bratislavy sa chce touto cestou poďakovať za úžasne strávený slnečný týždeň vo Vašom zariadení.
Osobitné poďakovanie vyslovujeme:
- pani Vejovej za ľudský a ochotný prístup pri samotnom vybavovaní pobytu, ako aj za prejavovaný záujem o našu spokojnosť počas celého týždňa,
- personálu recepcie nielen za ústretové vybavovanie fakultatívnych výletov, ale aj za ochotnú pomoc pri riešení zdravotných problémov niektorých našich členov,
- celému personálu kuchyne za výbornú domácu stravu a promptnú obsluhu,
- barmanovi za príjemnú obsluhu a milý prístup k našim požiadavkám.
V celkovom hodnotení Vašich služieb Vám udeľujeme výbornú a ešte raz vyslovujeme veľké poďakovanie za sociálne cítenie všetkých zamestnancov, ktoré je v dnešnej dobe bohate vzácne.
Brigita Chlebovcová
vedúca DC Strečnianska 18,Bratislava
10.6.2016           


Ten pobyt u Vás v hoteli Ďumbier veľmi rýchlo prebehol. Ďakujeme Vám opäť za výborný pobyt, všetko bolo O.K.: pripravené izby, čistota, obsluha a tiež jedlo.
Tešíme sa opäť na najbližší pobyt u Vás v Nízkych Tatrách.
Vaši Ellmerovci a Szonyiovci,
23.5.2016             

S pobytom v hoteli Sorea Ďumbier sme veľmi spokojní, máte veľmi milý personál, ktorý sa o nás staral ako v bavlnke. Poriadne sme zrelaxovali a naše detičky sa vyšantili. Ďakujeme.
Jedinou nevýhodou je možno trošku starší nábytok v izbách, ale nakoľko všetko ostatné je tip top, je to len maličkosť, ktorá vašu dovolenku určite nepokazí.
Andrea s rodinou a deťmi,
8.5.2016   


Ďakujem za príjemne prežitý pobyt vo Vašom hoteli. Skvelá strava, milý a ochotný personál. Rada prídem opäť. Vďaka za všetko.
Daniela Šidlíková,
7.5.2016   

Ďakujeme milým zamestnancom hotela, že sme ako účastníci školy v prírode mohli byť ubytovaný v tomto peknom hoteli.
Cítili sme sa tu veľmi dobre, ďakujeme za ochotu a trpezlivosť a prajeme do ďalšej práce veľa sily a zdravia a by aj mnoho iných detských skupín prežili bez väčších problémov.
Dúfame, že na toto prekrásne okolie budeme mať možnosť vrátiť sa.
deti a učitelia zo slovenských škôl v Maďarsku, 8.6.2011
Spokojný som bol s kvalitou a množstvom stravy, ubytovaním a ústretovosťou personálu hotela , počnúc recepciou a obsluhou v jedálni. Možnosť masáži, sauny a fitnes centra.  
Ivan Vavro
8.3.2016


Vážený pán riaditeľ a celý Váš úžasný - milý kolektív!
Ďakujeme Vám za príjemné pobyty vo Vašom rekreačnom zariadení. Sme veľmi spokojní so všetkým, čo nám tu s láskou poskytujete.
Hneď pri vstupe sa stretávame s usmiatou tvárou recepčných, v jedálni s milou a ochotnou obsluhou, ústretové chyžné a kuchár by si zaslúžil "RÁD ZLATEJ VAREŠKY"!
Ďakujeme, ďakujeme, ďakujeme!!!
Radi sem prídeme zas a znova.
Vďační Eva a Juraj Židekovci zo Žiliny,
9.10.2015  

Dovoľte mi, aby som Vám poďakovala za perfektný pobyt vo Vašom zariadení a súčasne Vás prosím, aby ste sa v mene nás poďakovali aj personálu, nakoľko boli po celý čas skvelí a veľmi ústretoví. Veľmi si vážim Váš prístup, ochotu, nápady, naozaj veľmi pekne ďakujem za takúto spoluprácu, Vaše služby určite budeme využívať aj v budúcnosti a budem ich odporúčať aj iným. Do ďalšej práce Vám želám veľa elánu, inšpirácie, kreatívnych nápadov a energie na ich uskutočnenie. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Pobyt 29 osôb so štátnou účelovou dotáciou sme absolvovali v dňoch 27.9.2015 - 3.10.2015 
Za účastníkov pobytu: PhDr. Anna Nagyová Bratislava

Chceme poďakovať personálu tohto hotela za milý prístup. Ubytovanie super (výnimkou je sociálne zariadenie, ktoré by v takomto hoteli nemalo byť).
Ďakujeme  a prajeme Vám veľa úspechov.
Slaninkovci,
18.9.2015  


Po krásnom týždennom pobyte v hoteli ĎUMBIER odchádzame domov. Bolo tu veľmi dobre.
Milý personál, výborná strava, perfektné kúpanie, krásna príroda, čistota, aj pekne vybavené izby (štandard), za všetko vďaka, radi sa sem opäť vrátime a boli by sme radi, keby sa nabudúce obnovili aj tradičné tanečné či hudobné večierky.
Ešte raz vďaka.
manželia Mišicákoví z Bratislavy,
5.9.2015   


Hotel Ďumbier spolu s manželkou navštevujeme každoročne od roku 2004 s našou absolútnou spokojnosťou.
Ing. Jozef Klemens,
14.8.2015   


Som veľmi spokojná s hotelom Ďumbier, pobyt si predlžujem, strava je vynikajúca. Odporučila som Vás mnohým známym.
Vadilo mi však hlučné a nevhodné vystupovanie cvičiteliek na kúpalisku.
Ing. Marta Kilimajerová,
9.8.2015   

Boli sme maximálne spokojní, veľmi milý priateľský personál.Veľmi zlatá upratovačka.
Adriana
29.7.2015 


Vyslovujem poďakovanie a zároveň pochvalu za kvalitný, profesionálny a empatický prístup ku klientom. Každý rok sa sem veľmi rada vraciam!
Pochvala patrí celému kolektívu príjemných a ústretových ľudí.
Mgr. Janka Jakubcová,
23.5.2015   


Ďakujeme za výnimočný a úžasný pobyt vo Vašom zariadení. Ste skutočne vynikajúci a pripisujeme Vám 4 hviezdičky.
Všetkým patrí naša vďaka, úcta, robíte všetko s láskou a prejavujete veľké sociálne cítenie, ktoré je v dnešnej uponáhľanej dobe ojedinelé.
Budeme na Vás všetkých radi spomínať a doporučíme každému, kto hľadá pohodu, kľud a milých ľudí.
ZDRUŽENIE KLUBU DÔCHODCOV z Novej Dubnice,
13.9.2014   


Ďakujeme za krásnu dovolenku. Opäť sme sa presvedčili, že všetko je v ľuďoch, akí sú, ako sa správajú ku klientom.
Ďakujeme všetkým zamestnancom za kvalitné služby, výbornú stravu a úsmev na tvári, ktorý i všedný deň v sviatočný vyčarí.
Prekvapilo nás i vynovenie izieb (maľovka, koberce, prelakovanie dreva).
Prajeme Vám do ďalšej práce mnoho spokojných klientov, nech sa Vám v práci i v živote darí.
Ste proste hotel, ktorý pôsobí ako rodina, do ktorej sa jej členovia radi a s láskou vracajú. My sa sem radi vraciame a veríme, že ak budeme zdraví, opäť prídeme.
Zo srdca ďakujú manželia Šrámekoví  

Pobyt bol skvelý, krásna príroda, aj personál bol veľmi milý a ústretový.Ďakujeme za krásne strávenú dovolenku. Odporúčame váš hotel naším známym.

Alena Schluslerová
4.8.2014

Vážená pani Vejová!
Nestretli sme sa na záver nášho pobytu v Liptovskom Jáne. Preto chceme touto cestou poďakovať za všetko, čo ste urobili pre našu skupinu, aby sa všetci účastníci cítili dobre a náš pobyt splnil nami predpokladané očakávania. Chcem Vás poprosiť, aby ste tlmočili naše poďakovania pánu riaditeľovi za opakovane vytvorené výborné podmiennky pre našu skupinu v hoteli Ďumbier. Osobitne by sme chceli poďakovať i personálu kuchyne, ktorý sa skutočne vzorne staral o spokojnosť všetkých stravovaných účastníkov. Bol ponúkaný bohatý sortiment jedál a pripravené jedlá boli vo výnimočnej kvalite. Tešíme sa na ďalšie stretnutie u Vás i v budúcom roku.

Vďaka a do videnia na budúce!
Ing. Ján Cesnek
predseda ZO ÚNSS Bratislava-Staré mesto


Opäť sme prežili nádherné dni v Jánskej doline,
nádherná príroda, krásne počasie,ale predovšetkým kvalitné ubytovanie,perfektná strava, príjemné prostredie a ochotný, ústretový a korektný personál hotela Ďumbier. Členovia Klubu baníckych dôchodcov k Vám opäť s radosťou zavítajú aj v budúcnosti. S vďakou po tretej návšteve v hoteli Ďumbier za celý kolektív.

Jančovičová
V Liptovskom Jáne 25.09.2010


Vážení pracovníci hotela Ďumbier!
Všetko bolo úžasné od ubytovania, stravy a perfektného kolektívu.

Ďakujeme,
rekreanti z Prievidze a Prešova
V Liptovskom Jáne 24.10.2010