Hotel *** SOREA SNP
  • 031 01, Demänovská Dolina 80
  • GPS: E 19° 34' 58.8" N 48° 58' 10.8"
  • Mapa

Recenzie


Nadmieru spokojnost
Milan
15.8.2023


Ako rodina s menšími deťmi sme boli spokojní s raňajkami, večerou a samozrejme s bazénom, ktorý je aj pre menšie deti. Blízko hotela lanovka.
Katarína V.
16.8.2022     

Spokojenost. jídlo super ,personal super, všude čisto. 
Nic mi nechybělo. I doprava autobuskem všude jsem si zajela.
p. Věra S.
16.8.2022


Maximálna spokojnosť
Kamil B.
14.8.2022


Spokojeni jsme byli s manželkou úplně se vším.
Václav P. 
7.8.2022


Výborný pobyt a najlepší wellness doteraz. 
Nič nám v hoteli nechýbalo, iba nepohodlný prístup od autobusu k hotelu.
Pavol N.
7.8.2022


Spokojní sme boli s celkovým výberom vrámci švédskych stolov počas raňajok a tiež aj večery. Čistota hotela, milí a napomocní personál. Welness na velmi dobrej úrovni s úžasným výhľadom.
Dana L.
3.8.2022


Toho roku sme boli v tomto hoteli druhýkrát, boli sme veľmi spokojní. Strava výborná, wellness tiež vynikajúci. Personál bol tiež veľmi milý. Nemáme námietky.
Otília N.
1.8.2022


Maximálna spokojnosť, prístup personálu na profesionálnej úrovni, určite už len sieť tejto spoločnosti.
Richard P. 
31.7.2022

Veľké bazény s výhľadom, detský bazén so zábavou, poloha hotela - vonkajšie detské ihrisko..
Dana K.
31.7.2022


V hotelu SNP jsme byli v tomto roce (2022) ubytováni s manželem již po 4. a vždy jsme byli spokojení - jak s ubytováním, stravováním, tak se vstřícným přístupem všech zaměstnanců. Velmi jsme ocenili nové vybudované wellness. Pokud budeme chtít znovu navštívit Nízké Tatry, určitě opět zavítáme do hotelu SOREA SNP v Jasné.... nechybělo nám opravdu nic. 
Helena Š.
31.7.2022


Maximálna spokojnosť so službami, vynikajúce jedlo, wellness..
Jaroslava D.
30.7.2022


Všetko bolo super,ochotný personál, jedlo **** mohol by byt trošku teplejší vzduch kde sú dedske bazény.
Marek V.
30.7.2022


Príjemný personál. Veľká ponúka jedál, ktoré boli vždy iné a výborné. Najviac mi ale chutila zemiaková kaša na večeru, pri ktorej som si za spomínala na časy na školskú jedáleň. Vo wellnesse sme sa cítili super, množstvo sáun a hlavne veľmi krásne zrekonštruované. Izba bola v poriadku čistá a útulná. Pri príchode nás potešila aj možnosť získať LRC. Jediné čo by som vytkla bolo to, že pri večeri, radšej uprednostňujem možnosť si naberať jedlo sama, aby som vyskúšala z každého rožku trošku.
Patrícia Š.
29.7.2022

 

Raňajky aj večere boli výborne pripravené, dochutené, šťavnaté, mäkké mäsko. Aj výber jedál bol slušný, rôznorodý, primeraný k cene. Lokalita vynikajúca, priamo pri lanovkách, resp. turistických chodníkoch. Wellness vynikajúce, nádherný výhľad na okolie od bazénov, čisté priestory, saunový svet skvele vybavený, aj bazény (plavecký+masážny).
Žanet 
20.09.2021

Bohatý výběr jídla u snídaně i večeře, ochotný a usměvavý personál. Dobrá dostupnost autem a autobusem.
Boris
19.09.2021

Pozdravujem excelentný personál, vzdy príjemní a pohotovi ľudia,aj cez rúško sa na hostí vedeli usmievať, jedlo v rámci polpenzie velmi dobré, veľký výber, wellness úžasné, hoci sa pripláca, oplatí sa, velmi dobrá pani maserka. Hotel hneď pri lanovke, čisté okolie aj celý hotel. Určite sa vrátim :)
Andrea
19.09.2021

Krásne prostredie, blízky prístup k lanovke, saunový svet a bazény na veľmi vysokej úrovni. Príjemný personál v SPA. Raňajky splnili očakávania, krásny výhľad z prostredia hotela a spa, dostatočné parkovanie.
Martin
01.09.2021

Strava bola vynikajúca a rôznorodá. Wellness perfektný s úžasným výhľadom. Personál milý a ústretou.
Radovan
26.08.2021

K hodnocení jsem přistupoval z pohledu z roku 2019 a ze současnosti a byli jsme velmi spokojeni.Prostě místo v Jasné, příroda, výhledy. I pro nás důchodce možnost nového - plavání v bazénu .
Byli jsme v roce 2019 kdy se Welnes stavěl a letos jsme ho viděli i užili v provozu. Prostě super. Byli jsme spokojení že i personál přečkal těžkou dobu coronaviru .
:-(  Nelíbilo se nám, že u Vrbického plesa roste monstrum na úkor přírody která tam byla a je ještě v rámci možností aspoň taková.
Viktor
17.7.2021

 

Milý a ochotný personál na recepcii, v jedálni aj pani kuchári milý a zhovorčivý :) Príjemné prostredie, príroda , turistika +pomer cena/ služby +kvalitný a chutný výber jedla čo sa týka ranajok, obeda a večeri. +welness a sauna ( rôzne typy sáun: parná, aromaticka, infra, Fínska a suchá) Určite prídem aj nabudúce.
Norbert, 09.08.2021

Dobrý deň všetkým, 
Tento týždeň sme po tretí rok absolvovali vo Vašom zariadení pobyt počas jarných prázdnin. Boli sme tam tri rodiny a v mene všetkých Vám chcem opäť poďakovať za skvelú prácu vo všetkých smeroch od recepcie, barov, wellness, kuchyne a starostlivosti o program deti. Všetci boli zase skvelí, a preto sme si s predstihom objednali termín v budúcom roku. Už teraz sa opäť tešíme. 
ĎAKUJEME PEKNE.
S pozdravom
Jozef S.
21.2.2020


Dobrý deň.
V mene OZ Peregrín Nemšová sa vám chcem aj touto cestou  poďakovať za prežitie príjemných oddychových  dvoch dní vo vašom hoteli.
Boli sme veľmi spokojní s ubytovaním , stravou  aj s welness.
Želáme vám veľa spokojných zákazníkov a všetko dobré v nadchádzajúcej zimnej sezóne.
Jozef P.
OZ Peregrín Nemšová
2.12.2019


Vynikajúca poloha hotela, ochotný personál, VYNIKAJÚCE jedlo, pohoda:-)
Mária
21.10.2019

Pekné prostredie, novo otvorený WELLNESS
Vladimír
21.10.2019

Výborná strava, úžasný personál, čistá izba. Novootvorený wellnes bol za uvádzacie ceny. Užili sme si bazén s výhľadom na zjazdovku, vírivku, sauny. Vrelo odporúčam
Dana 
20.10.2019


Lokalita, personál výborné. Strava chutná. Spokojnosť.
Marcela 
19.10.2019

ĎAKOVNÝ LIST      
Miestna organizácia JDS Dúbravka v dňoch 15. – 21. septembra 2019 absolvovala týždenný relaxačný pobyt  v hoteli SNP v Jasnej. V rámci pobytu sme absolvovali výlety do okolia Liptova, ktoré nám vybavila Vaša zamestnankyňa Vierka Žiaková. Strava, ktorú ste nám denne pripravovali, bola veľmi dobra. Obsluha v jedálni s dvoma sympatickými mladými zamestnancami bola veľmi prívetivá. Pobyt nám spríjemnil aj fungujúci bar pri recepcii. Z poverenia rekreantov /našich dôchodcov/, Vám touto cestou chcem poďakovať za príjemný pobyt vo Vašom zariadení a za vzornú starostlivosť o staršiu generáciu.  
S úctou  
Ing. Ján M. v. r.
predseda MO JDS v Dúbravke
24.9.2019 


Dobrý deň, chcem sa poďakovať pani Žiakovej, s ktorou som náš pobyt vybavovala. Bola veľmi ochotná a rada poradila. Ďalej všetci účastníci pobytu ďakujú celému milému personálu, kuchárom - pribrali sme, hoc sme chodili na túry. Boli ste všetci veľmi ochotní, milí, pozorní a pozdravujeme čašníka Davida. Ďakujeme vám, budeme vás odporúčať.
JDS Nitra, Diely-Kynek (Mária M.)
11.9.2019


Dobrý deň.Chcela by som sa poďakovať za mojich svokrovcov,nakoĺko nepoužívajú net.V mesiaci júl navštívili váš hotel Sorea SNP.Nemohli si vynachváliť pobyt u vás :)Týmto by sa chceli pekne poďakovať všetkým ktorý im pobyt spríjemnili.Recepcii za vrúcne privítanie.Kuchárom za výbornú stravu.Čašníkom za ochotu vždy vyjst v ústrety.Na rok sa k vám určite vrátia :) už teraz sa tešia na nový bazén a welnes ktorý bohužial ešte nebol dokončený a nemali šancu vyskúšať.Ešte raz ďakujeme.
Rodina Darabošová
1.9.2019

Dobrý deň pani Žiaková.
Ešte raz by sme sa chceli poďakovať za príjemný týždňový pobyt, ktorý sme strávili vo vašom hoteli. Všetci boli veľmi spokojný ako s ubytovaním, personálom, stravou a čistotou na izbách. Dúfame, že sa opäť čoskoro uvidíme. 
Prajem príjemný deň 
Križalkovičová
15.10.2018

Dobrý den do Jasné, do hotelu SOREA SNP. Byli jsme u vás s manželkou od 23. do 27.9. Chtěli jsme touto cestou poděkovat personálu, od recepčních, pokojských, servírek a kuchyni za vzorné a bezchybné služby! Cítili jsme se, díky všem zaměstnancům výborně!!! Ještě jednou VŘELÉ DÍKY VŠEM!!!
Anna a Jiří C.
1.10.2018

Poďakovanie z Prahy ...
august 2018

Vynikajúca poloha hotela - priamo vedľa lyžiarskej trate, parking na dosah, skvelý výber jedál (forma bufetových stolov), mimoriadne ústretový personál :)
Marcela
marec 2018


Skvelá lokalita hotela, úžasný výhľad z balkóna, izba malá, ale čistá a útulná, denné upratovanie, dobré raňajky aj večera / celkom fajn výber, wifi funguje bez problémov
Lenka
marec 2018


Hotel skvele situovaný ideálne pre lyžiarov
Alica
marec 2018


Čisto, teplo, výborná strava, veľmi nám chutilo, výber vynikajúci. Ideálny hotel na lyžovačku s deťmi. Z lyžiarne rovno na svah.
Martina
február 2018


Strava rôznorodá, chutná, kvalitná, na vysokej úrovni, personál príjemný ,izba vybavená štandartne. Doporučujem!
Vladimír 
február 20018


Hotel priamo na lyžiarskom svahu, parkovanie pri hoteli, uzamykateľne skrinky na lyže. Výborná polpenzia formou bufetových stolov bola nad naše očakávania. Milý personál: volali sme im že meškáme na večeru, tak nám bez problémov naservírovali jedlo aj pol hodinku po oficiálnej dobe. Mali sme krásny výhľad z izby.
Blanka
december 2017


Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie všetkým pracovníkom. Boli milí, priateĺskí a ústretoví. Bola som vo vašom hoteli s priateĺkami dňa 1.10.- 7.10.2017. Všetky sme boli nadmieru spokojné.   
S pozdravom                       
Annemarie Kajtarová
10.10.2017


Hotel je obklopen stromy, takže máte pocit, že bydlíte uprostřed lesa. Je blízko k lanovce na Chopok a okolí je výborné na procházky
Martin
august 2017


JDS Očov , chceme Vám poďakovať  za príjemný pobyt vo Vašom zariadení, boli sme veľmi spokojní so stravou , obsluhou príjemným personálom. Pokiaľ nám zdravie bude slúžiť veľmi radi sa vrátime. Ešte raz ĎAKUJEME   
15 členov JDS z Očkova  
Jasná 9-15.10.2016 

Dňa 02.10.2016 sme nastúpili na 7 dňový pobyt v tomto zariadení. Už  pri príchode nás na recepcii privítali zamestnanci s úctou a ochotou.

Počas  celého obdobia ubytovania sme sa stretávali s ústretovosťovu , milým správaním, rýchlou obsluhou a vyzdvihnúť chceme prácu kuchárov, ktorý nás svojimi chutnými jedlami sýtili celý týždeň.

Chceme poďakovať všetkým zamestnancom tohto zariadenia, popriať im veľa zdravia, spokojnosti a pracovných úspechov.   

Ďakujeme Vám....

Členovia klubu dôchodcov z Tepličky nad Váhom
2.10. - 9.10.2016

Dobrý deň, srdečne Vás pozdravujeme. Zúčastnili sme sa u Vás pobytu 18. až 24.9.2016 v Hoteli SNP. Chceme sa Vám poďakovať za príjemný pobyt u Vás. Stretli sme sa s príjemnými ľudmi - personálom hotela SNP. Na začiatku to bola sl.Grinčová, ktorá nám pobyt sprostredkovala. Bola milá s ľudským prístupom k nám seniorom. Ďakujeme jej. Poprosíme Vás poďakujte im aj Vy personálu na recepcii, reštaurácií a jedálne boli skutočne ľudskí a starali sa o našu pohodu.Tiež ďakujeme za vynikajúcu stravu. Boli sme už niekoľkokrát v Hoteli SNP ale aj Ďumbier, Máj alebo Hutnik a veľmi radi sa zas ku Vám vrátime.
S pozdravom
Ing.Rudolf Lisý a manželka Ing.Magdaléna Lisyová 
27.9.2016
 

Vážení pracovníci Hotela SOREA SNP,  

Ďakujeme  Vám z úprimného srdca za vaše služby, ktoré ste nám počas nášho pobytu vo vašom krásnom  zariadení po celý čas nášho pobytu poskytovali: Ďakujeme pánom kuchárom, kuchárkam, obsluhujúcemu personálu, recepčným a všetkým zamestnancom ktorý zabezpečili príjemnú atmosféru nám všetkým. Srdečne  ďakujeme a snáď niekedy nabudúce sa opäť stretneme s vami!!!  
Mramúch Jaroslav
Mramúchopvá Jarmila
Mramúch Vladimír
Mramúchová Božena
Krajné okr. Myjava, Trenčiansky kraj
14.8.2016

Dobry den, 
chceli by sme sa Vam a Vasim zamestnancom aj touto cestou podakovat za starostlivost, ohladuplnost a ochotu s ktorou Vasi zamestnanci sprijemnovali pobyt vo Vasom hoteli nasej maminke, Zite Bohmovej. Zvlast by sme sa chceli podakovat panovi kucharovi, ktory ju vzdy velmi potesil svojimi kreaciami, vytvorenymi na jej tanieri.Maminka ale s nadsenim hovorila  aj o druhej kucharke, servirke, dievcatach z recepcie, a vlastne o vsetkych, s ktorymi prisla v ramci pobytu do kontaktu. Je len na velku skodu, ze o tak dobrom hotely, s tak prijemnym a profesionalnym personalom sa na Slovensku tak malo vie. Drzime Vam palce, aby ste si takuto vysoku uroven podrzali co najdlhsie.  

Este raz velka vdaka od jej troch deti.  
Katarina Stefankovicova
11.8.2016

Po 6-dňovom pobyte vo Vašom hoteli Vám chcem veľmi pekne poďakovať a vysloviť spokojnosť s veľmi pekným ubytovaním, čistotou, ktorá všade vládne, s nesmierne milým personálom na recepcii i v jedálni, s vynikajúcou stravou a s veľkou ochotou, ktorú ste prejavili pri mojom príchode i odchode.

Bola som u Vás od 20.-26.12.2015 a odniesla som si veľmi pekné spomienky .
Dobré meno Vášho hotela šírim medzi mojimi známymi a priateľmi.
S pozdravom
Janka Pokorná, Bratislava
29.12.2015

 

Poďakovanie ECHOZ - Energeticko chemický odborový zväz
príloha

9.9.2015

Dobrý deň,  
Veľmi rada by som sa týmto poďakovala za krásnu dovolenku, ktorú sme so synčekom strávili v hoteli SNP. Moji rodičia chodia do Hotela SNP už roky a nevedia si ho vynachváliť a tento rok som sa o tom presvedčili aj my, keď sme sa k nim minulý týždeň pridali J. Ďakujeme za veľmi príjemné a čisté prostredie hotela a nesmiernu ústretovosť a milosť personálu. Radi sa vrátime opäť o rok alebo na zimnú lyžovačku.  

Želáme všetko dobré a robíme reklamu všade naokolo 
Mgr. Katarína Žigmundová
27.8.2015


V hotelu jsme byli velice spokojeni, ráda bych tímto poděkovala i pracovnicím recepce za jejich velice vstřícný a milý přístup. Na Slovensku jsme byli již několikrát, ale na této recepci byly pracovnice obzvlášť milé a příjemné. Zvláště po cestě, kdy jsme jeli na noc a přijeli jsme ráno se nám snažili vyhovět, za což jim Vaším prostřednictvím ještě jednou děkuji. Jídlo v hotelu vynikající, myslím, že jsme neshledali žádnou chybičku. Chodili jsme na koupaliště Máj - vše též na jedničku.

Děkujeme za perfektně strávenou dovolenou.
Rádi se do tohoto hotelu vrátíme. 
Novotná Jana
25.8.2015

Bola som veľmi spokojná so stravou a s príjemným personálom. 
Nič mi nechýbalo, so všetkým som bola veľmi spokojná.   
Adriana Kollerová
5.8.2015


skvelá poloha hotela, ubytovanie, čistota, ochota  
Jaroslava Julenyová
3.8.2015


Podpísaní Jozef Bobáň a Mária Lukáčková sme dlhoroční klienti hotelov SOREA.  

Ďakujeme za príjemný pobyt v hoteli SNP JASNÁ. Všetky služby sú na výbornú.
Odporúčame pobyt vo vašom hoteli i naši, známym
31.5.2015

21- členný kolektív seniorov z Denného centra Jiráskova, Prešov vyslovuje poďakovanie za príjemne strávený týždeň v zariadení SNP. 
Ďakujeme za všetko – vynikajúca strava počas celého týždňa, prístup zamestnancov k nám a všetko čo súvisí s pobytom.
Ešte raz srdečná vďaka
Za kolektív seniorov Lukáčová
30.5.2015

Dobrý deň. Chcem sa touto cestou poďakovať za veľmi príjemný pobyt vo vašom zariadení, ktorý sme strávili s bratom a manželkami v dňoch 12. - 18. 10. 2014.
Stretli sme sa s veľmi milým a ochotným personálom a  samozrejme s dobre pripravenou a chutnou stravou. Podotýkam, že vo vašom zariadení sme boli v rámci pobytu so ŠUD ako dôchodci už po tretí krát a veľmi radi sa vrátime ak to bude možné aj v budúcnosti.
S  pozdravom
Jozef Rebroš Trenčín
22.10.2014

 

DOBRY DEN, TIMTO BYCH CHTEL VELICE PODEKOVAT ZA PRIJEMNOU DOVOLENOU STRAVENOU VE VASEM HOTELU. VSE V NAPROSTEM PORADKU, JEN ME TROCHU CHYBELA WIFI PRIMO NA POKOJI, ALE JINAK MOC PEKNE.
DEKUJI JESTE JEDNOU ZA CELOU NASI RODINU
KOSTALKOVI, CZ, DOBRIV
27.7.2014


Vážená pani riaditeľka,
dovoľte mi vyjadriť veľkú spokojnosť počas pobytu vo Vašom hoteli. Pri prvom vstupe do hotelovej izby a kúpelne,sa mi zdalo, že v nej ešte nebol nikto a nikdy ubytovaný a v kúpelni sa ešte nikto nikdy neumýval.
I keď mi počasie neprialo, pobyt mi spríjemňoval ochotní a ústretoví zamestnanci.V inom zariadení by som bola možno na obtiaž (mám pooperačné problémy s jedením), ale Vaši zamestnanci naopak, vychádzali mi maximálne v ústrety, čo sa mi v takejto miere ešte nestalo, dokonca ani v sanatóriu, kde som bola po ťažkej operácii na liečení. Obsluhujúci personál a personál kuchyne mi často prispôsoboval stravu, ktorá bola vždy veľmi chutná a čerstvá. Taktiež na recepcii som vždy dostala dokonalé, podrobné a úplné informácie.
Pripadala som si ako v tom porekadle, ktoré trochu pozmením: nemožné na počkanie, zázraky nie do troch dní, ale do troch minút.
S veľkou vďakou a úctou
Viera Cucorová
26.5.2014
 

Vážená pani ředitelka Zahoranská,
Byl jem vašim hostem po dobu tři dnu , protože celý život jsem pracoval v hotelnictvi, vážim si toho, když bydíim v hotelu, který je dobře veden. Velmi pozorný personál a dobrá kuchyne.
Preji Vam i zamestnancum k vyroci hotelu dalsich padest uspesnych roku.
Jaroslav Vacek
5.2.2014
 

Dobrý deň,
26 členov klubu dôchodcov z Nového Mesta N/V ďakuje celému personálu za krásny prístup k seniorom, ako aj za dobrú a chutnú stravu

Patrí Vám veľké ďakujem.
Predseda KD Balkovicová
19.9.2013


Dobrý deň,
Už viac rokov chodím do Vašich zariadení. Aj v minulom roku som bol ubytovaný so svojou 3. člennou rodinou vo Vašom zariadení Hotela SOREA SNP. V tomto roku od 5.8 až 11.8.2013 som bol s mojou rodinou opäť u Vás.
Nakoľko sme boli s Vašimi službami nadmierou spokojní chcem touto cestou veľmi pekne poďakovať za Vaše služby.
Samozrejme poďakovanie patri všetkým pracovníkom zariadenia , kde sme sa stretli s ochotou, porozumením a veľkou profesionalitou celého zariadenia celého personálu vrátane kuchyne , upratovacej služby , recepcie a samozrejme aj manažmentu zariadenia. Aj keď už príjemný pobyt u Vás skončil už sa tešíme na budúci rok.

S pozdravom Vrábel Milan
Piešťany 21.8.2013


Chcela by som sa poďakovať celému kolektívu hotela SOREA SNP v Jasnej pod Chopkom. S manželom sme seniori a sme tu už po tretíkrát na pobyte so ŠÚD, veľmi sa nám tu páči. Môžem povedať, že je tu všade čisto, personál je úctivý, úslužný. Čo sa týka stravy, je výborná, všetko nám chutilo! Na pobyte sme od 16.-22.06.2013. Chcem povedať od dievčat na recepcii až po kuchárov či chyžné a pána, čo nás čakal na autobusovej zastávke a odviezol batožinu, si zaslúžia veľkú pochvalu. Jedna vec však na hoteli chýba, aspoň 2-3 výrivky. Inak je všetko super.

S pozdravom rod. Szoradová
z Lužianok pri Nitre
21.06.2013


Navštívila jsem rekreačné stredisko SNP SOREA po prvý krát dňa 16.06. do 22.06.2013, kde jsem se cítila výtečne. Preto by jsem se chtela podekovat celému personálu hotelu SNP. Od recepcie za sympatické a úslužné pracovnice. Kuchárovi neb kuchárke za chutné dobré jídlo. Za výtečnou obsluhu a slušnost k hosťom. Za čistotu na izbe od chyžné po pána co nám dovezl batožinu. Takto se chcem podekovat za príjemný pobyt.

Ješte raz dekuji, s pozdravem
Viera Slováková
Nitra 21.06.2013


Dobry den pani Ziakova,
i ked trosku oneskorene, dovolte mi este raz sa Vam podakovat za vasu ustretovost pri rezervacii pobytu vo Vasom hoteli. Aj vdaka Vam sme opat stravili krasne dni spolu s nasimi najblizsimi a citili sme sa velmi dobre a prijemne. Zelam Vam vela zdravia, uspechov a spokojnych hosti !

Srdecne Vas pozdravujem
Klara Hudcova


Dobrý večer.
Chcel by som sa Vám, pani Žiaková, veľmi pekne poďakovať za príjemný predĺžený víkend v Jasnej v zariadení hotela SNP, za ktorý vďačíme Vášmu profesionálnemu prístupu k požiadavkám zákazníka. Želám Vám všetko najlepšie, nech sa Vám darí, veľa zdravia a úspechov v práci (pri Vašom prístupe to bude samozrejmosť). 

Váš verný klient (vrátane celej rozvetvenej rodiny) 
Ing. Pavol Pažitnaj


Dobrý deň,
ďakujem dodatočne za krásné Vianoce ktoré som u Vás prežila. Po dlhom váhaní som sa oslobodila od dcér a vnúčat a urobila si biele Vianoce ako v detstve s rodičmi - vtedy na Mikulášskej chate. Bolo mi u Vás dobre aj vďaka "vašim" ľuďom, ich ochote a milote. Vďaka !

Jana Peschlová


Vážená pani riaditeľka, 
úvodom nášho krátkeho listu Vás chceme najsrdečnejšie pozdraviť. Uplynul mesiac, čo sme boli vo Vašom zariadení, už nie po prvý krát. Týmto sa Vám chceme poďakovať za príjemne strávené 3 týždne odpočinku v krásnom prostredí N. Tatier, v pekne rekonštruovanom a udržiavanom hoteli, s príjemným starostlivým personálom, ktorý sa dennodenne staral o to, aby sme sa dobre cítili, dobre najedli, boli v čistote a pohodlí. Preto Vás prosíme, tlmočte naše poďakovanie aj im. Ak nám zdravie a financie dovolia, určite sa chceme k Vám vrátiť aj v budúcnosti. Prajeme Vám aj Vášmu skvelému kolektívu pracovníkov dobré zdravie a veľa úspechov, aby hotel SNP bol takým skvelým miestom na regeneráciu a odpočinok aj naďalej. S pozdravom

25.8.2012, manželia Kvakovi


Važení,
děkujeme Vám za příjemný týdenní pobyt. Moc se nám u Vás líbilo. Nejenom nádherná příroda, přálo nám i počasí. Hotel má klidnou atmosféru, pokoje jsou čisté a hezky vybavené. Personál se k nám choval mile a bylo nám tady jako doma. Také nám u Vás chutnalo, ještě že sme to mohli vydat na túrach po okolních kopcích. 

 Součková Jitka, 4.8.2012


Dobrý deň!
Chcela by som sa zo srdca poďakovať za Vašu starostlivosť. Včera sme u Vás ukončili týždenný pobyt a skutočne ste sa o nás starali kráľovsky. Naša vďaka patrí celému vášmu personálu. Prosím, poďakujte sa za nás všetkým zamestnancom, od kuchyne cez recepciu, chyžnú, údržbára.. proste všetkým ! Skutočne ste všetci výnimoční a robíte svoju prácu aj nad rámec. Všetko bolo úžasné a prajeme Vám veľa pohody v rodinnom kruhu, veľa lásky a nech máte veľa spokojných zákazníkov a radosť v srdiečkach.

Veľmi spokojní zákazníci,
Katarína a Ján Foltánovci z DudiniecVážení, 
dnes ráno jsme u Vás ukončili 4-denní pobyt ve vašem hotelu. Byli jsme velice spokojeni a tímto bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat. Ve Vašem hotelu bylo vše na 1*. Příjemný personál-moc sympatická paní při obsluze v jídelně, výborný kuchař-snad ze všech pobytových rekreací nejlepší, čisto na pokoji. Není nic s čím bychom byli nespokojeni. Určitě budeme předávat kladné hodnocení dalším známým. Pokud do N.Tater zavítáme-jezdíme sem moc rádi-, tak si určitě vybereme opět hotel SNP.

Moc děkujeme a přejeme Vám mnoho dalších spokojených turistů. 
Vejmelkovi z Třebíče


Dňa 22.04.2012 do 28.04.2012 sme boli v Hoteli Sorea SNP na rekreácii. Boli sme veľmi spokojní s príjemným prijatím na recepcií, s ubytovaním, ktoré bolo čisté, strava tiež výborná a obsluha šikovná. Za všetko úprimne zo srdca ďakujeme celému kolektívu.

Hudecová K. a Stacho J. z Dolného Kubína


Byli jsme vždy spokojení nad očekávaní, super relax z hektického času.


Hotel vo mne zanechal veľmi dobrý dojem , vybavenie je na dobrej úrovni, má výbornú kuchyňu a výbornú polohu.


Cítime sa tu výborne, prostredie je veľmi útulné a čisté, personál výborný úslužný. Strava veľmi chutná a rozmanitá.


Sme tu už 3 rok, hotel je výborný, strava aj personál hotela je super.


Hotel je na peknom meste v blízkosti zjazdovky.Pokoje jsou pěkné, stardante vybavené.


Výborná atmosféra, služby sú na výbornej úrovni.


Příjemné prostredí, ochotný personál a dobré stravování a dostatečný výbeř.


Hotel na úrovni, čisto , kľud, priateľská atmosféra rýchlo splnené požiadavky.