Hotel *** SOREA HUTNÍK I
  • 059 53, Tatranské Matliare
  • GPS: E 20° 17' 8.5" N 49° 10' 36"
  • Mapa

Recenzie


Bola som spokojná so všetkým
Zuzana Š.
16.8.2022


Po celou dobu pobytu jsme byli velmi spokojení s přístupem personálu jak na recepci, tak v jídelně. A jídlo bylo taky výborné.
Šárka S. 
16.8.2022


Im  Jahre  2022  waren  wir  das  siebte  Mal  Gäste  im  Hotel  Hutnik I  in  Tatranské
Matliare.  Das  in  wunderschönen  Umgebung  liegende  Hotel  verwöhnte  uns  wieder
mit  Vollkomfort . Die  Küche, die  Administration,  die  Sauberkeit  - alles  war  perfekt!
Das  Swimming-Pool,  Bowling, das  Spielzimmer  für  Kinder  haben  uns  sehr  viel
Freude  bereitet.  Unseren  besten  Dank  an das  Hotelpersonal  für  die  schönen  Tage!
Durucz  István   und  die  siebenköpfige  Familie  aus  Ungarn
15.8.2022

Všetko OK, Strava super!!!
Dagmar P.
10.8.2022


Dobrý deň,
v mene Volejbalového klubu Rachmaninka Liptovský Mikuláš chcem poďakovať vedeniu Hotela Hutník v Tatranských Matliaroch za možnosť pravidelne organizovať letné sústredenia a personálu za starostlivosť počas celého pobytu.
podpredseda klubu
Volejbalový klub Rachmaninka Liptovský Mikuláš
9.8.2022


Dobrý den, dovolte abychom Vám poděkovali za veškeré služby, za výborné  jídlo a hlavně polévky.  Byli jsme jako každý rok velmi spokojeni.
Přejeme Vám hezký den a těšíme se, že za rok k Vám opět zavítáme.
rod. Dolejšovi
8.8.2022                    

Spojnosť bola vo všetkom - boli sme tam rodina s malými deťmi a všetko bolo v pohode. Všetko bolo dobre.
Miroslav O.
8.8.2022


Ubytovanie, čisté izby, kúpeľne, chutná strava, veľký výber rôznych jedál, milý a ústretový personál v reštaurácii, v bare a na recepcii, možnosť využiť bazén aj v inom hoteli s kartou SOREA za zľavnenú cenu, veľké parkovisko pri hoteli, veľký výber reklamných materiálov na recepcii..
Mária M.
8.8.2022


Spokojní sme boli s čistotou hotela, jedlom aj milým prístupom na recepcii.
Miriam 
5.8.2022


Spokojnosť so všetkým. Milí personál, výborná strava. Izby čisté.
Valéria K.
3.8.2022


Dobrý den , 
ráda bych vám ještě jednou poděkovala za příjemný pobyt v hotelu Hutník I. Vrátili jsme se v pořádku domů a nyní si prohlížíme fotky z našich výletů, které jsme každý den podnikali z vašeho hotelu… Všem našim klientům se u vás líbilo a věřím, že se zase vrátíme (příští rok nebo zase za 2 roky).  Také děkujeme personálu v recepci, v restauraci a v kuchyni za jejich péči a ochotu. Vám přeji hodně zdraví, štěstí a spokojenosti 
Těším se opět na setkání
Děkuji a přeji hezký den
Jaroslava Š.
CK LIVIA 
2.8.2022 

Počas pobytu jsme byli velmi spokojeni, žádné výhrady k pobytu nemáme!  Abych pravdu řekl, tak moc chybí na pokoji, lednice a rychlovarná konvice.
Rostislav S.
2.8.2022


Spokojení s personálem, výborné gastro služby, nemáme žádné jiné požadavky.
Ivana B.
31.7.2022


Boli sme spokojní so všetkým od ubytovania až po stravu, všetko bolo OK.
Lubica S.
30.7.2022

Dobrý deň :) 
chcel som sa Vám len poďakovať za oba pobyty u vás. Všetko bolo v poriadku a čo sa týka komunikácie s vami, tak to sa málo kedy vidí . Ďakujem ešte raz a majte krásne leto. Ďalší rok sa určite opäť u vás ubytujeme.  
Bc. Lukáš O. 
Workout Academy s.r.o.
14.6.2022

Здравствуйте ! Так устроены люди, что даже кратковременное, но по-настоящему искреннее, доброе отношение к себе запоминают надолго. Иногда на всю жизнь… Сложилось так, что нам, людям уже немолодым, жителям Киева, с началом известных событий 24.02.2022г. пришлось в срочном порядке покинуть свой город. В спешке прихватили с собой только самое необходимое.
Наш длинный путь к новому месту пребывания пролегал и через вашу прекрасную страну - Словакию. Чтобы отдохнуть от утомительного пути, мы вечером 16.03.2022г. остановились в отеле “SOREA HUTNIK”. Приветливое, сочувственное отношение к нам со стороны девушки, дежурившей на ресепшн, ее утренний (17.03.2022г.) кофе и искренние , добрые пожелания в наш адрес - незабываемы. К сожалению, от такого трогательного отношения мы так разволновались, что не запомнили даже имени нашей благодетельницы… Сегодня находимся очень далеко от живописных Татр. Слава Богу, у нас все хорошо. Но мы с благодарностью частенько вспоминаем прекрасный отель «SOREA HUTNIK” и его прекрасного сотрудника - Человека с большой буквы., имени которого, увы, мы не знаем. Спасибо ! С уважением и самыми добрыми пожеланиями,
семья Золоевых
3.5.2022


Veľmi milý a ústretový personál, dobré služby, výborná strava i ubytovanie.
Natália
27.4.2022

V Hutniku sme boli ubytovaní viac krát a boli sme vždy spokojný. Personál na jednotku a strava vynikajúca. Ďakujeme
Eva N.
27.4.2022


Ako dobre viete naša skupina seniorov zo Žiliny bola na Veľkonočnom pobyte vo Vašom hoteli Hutník I. Prežili sme u Vás  päť dní  na ktoré tak skoro nezabudneme. Veľké poďakovanie patrí celému Vášmu kolektívu počnúc recepciou, kuchyňou, jedálňou ako aj tými čo po nás upratovali. Verte nemalo to chybu a máte skvelých zamestnancov.  Moc, moc ďakujeme a radi sa ku Vám opäť vrátime. 
Ešte raz VEĽKÁ, VEĽKÁ  vďaka                                                                     
vedúca Senior klubu Priatelia zo Žiliny
22.4.2022

Dobrý deň, strávili sme v hoteli tri noci a boli sme so všetkým veľmi spokojní. V prvom rade však musíme pochváliť personál. Všetci boli zdvorilí, milí a zdravili. V piatok večer a v sobotu ráno mala službu mladá slečna (zrejme na pozícii vedúcej prevádzky, občas sa zjavila v jedálni, ale len ako akýsi dozor? ), ktorej by sme radi poďakovali aj osobne, no keďže sme nestihli večeru, nemali sme tú možnosť. Ak by súhlasila s posunutím kontaktu na seba, poďakujeme dodatočne.
Prajeme čo najviac pozitívnych ohlasov, nech sa darí.
Miro K.
10.8.2021


 

Dobrý deň,
chcem sa veľmi pekne poďakovať za seba, kolegov a aj za decká za milý a ústretový prístup celého personálu (či v kuchyni, či na recepcii, či na bowlingu, či v bazéne) počas celého týždňa cez lyžiarsky výcvik. Cítili sme sa super a parádne. Patrí Vám veľké ďakujeme.
S pozdravom
M. Zajičeková
ZŠ Brestovany
2.3.2020

 

DOBRY DEN,
DAKUJEME ZA FANTASTICKU VIANOCNU DOVOLENKU V SOREI HUTNIK 3*
PRACOVNICKY NA RECEPCII SU UZASNE, CASNICI TIEZ, STRAVA MNAM, ASI SME AJ PRIBRALI NAPRIEK TOMU, ZE SME DENNE CHODILI NA DLHE TURY, BAZEN VYBORNY AJ SAUNA, ZABAVA TIEZ, BOLO NAM V HUTNIKU VYBORNE, UZ SI REZERVUJEME VELKONOCNY POBYT :-)
VDAKA
S POZDRAVOM
ERIKA M., VERNA KLIENTKA
11.1.2020

 

Dobrý deň pani Buganová,       
síce trochu neskôr, ale v každom prípade sa Vám a Vášmu personálu hotela chcem veľmi poďakovať za hladký priebeh našej akcie. Všetko bolo zorganizované na profesionálnej úrovni, ostatne ako vždy po minulé roky. V roku 2020  by sme mali organizovať už 20. ročník tejto našej konferencie, určite sa na Vás radi obrátime znovu. Prajem Vám všetko naj, naj, nech sa Vám darí v práci i v súkromnom živote.    
Pekný deň
Milan H., Account Manager
SCIA SK, s.r.o.


Po zhodnocení letní sezóny bych vám všem v hotelu Hutník ráda popřála hodně úspěchů a poděkovala za naše spokojené klienty. Vše opět proběhlo v pořádku, zvláště bych chtěla vyjádřit obdiv všem v recepci obou hotelů, za ochotu a vstřícnost, dále všem za obsluhu a provoz v jídelně a především za výbornou kuchyni (např. chřest, sýry, saláty, teplé pokrmy a moučníky nás mile překvapily). Pokud budete mít nějaké společné hodnocení se zaměstnanci, tak jim prosím za naši cestovní kancelář poděkujte …
Děkuji a přeji hezký den
Jaroslava Š., CK LIVIA 
1.10.2019


Dear Martina,
Again, we had a great time at the hotel. Comfortable clean rooms. Delicious and plentiful food. Enjoy wellness. Helpful staff. Thank you very much for your kindness. See you next year.
Best wishes to you.
János
19.8.2019

Dobrý deň,
vážená pani Buganová, dovoľte prosím, aby som sa Vám v mene našich prvákov aj v mene nás učiteľov srdečne poďakovala za možnosť prežiť Pobyt v prírode vo Vašom hoteli. Reakcie detí, ktoré prišli dnes ráno do školy hovoria za všetko: Škoda, že tam nemôžeme byť aj dnes, ten bazén bol skvelý. Chutilo nám, varia tam lepšie ako u nás v škole :).
Ďakujeme a prajeme Vám i celému kolektívu veľa zdravia, šťastia, pokoja a veeeeeeľa spokojných hostí. 
S pozdravom Lucia Ž.
20.6.2019


Chcem napisat podakovanie Vasej pracovnicky pani ci slecne Ploščicovej z hotela Hutnik v Tatranskej Lomnici. Pri telefonickom kontakte, objednavke ubytovania pocas jarnych prazdnin 2019, bola absolutne ustretova, ochotna a mila, ku vsetkym mojim otazkam a poziadavkam ohladom ubytovania. Nie sme u Vas prvy a urcite ani posledny krat, preto cloveka potesi, ked mate vo Vasich hotelovych zariadeniach takycho pracovnikov, ktori tu urcite pobyt sprijemnia. Samozrejme chcem podakovat a pochvalit aj ostatny personal jedalne a baru. Este raz Vam dakujeme.

Vas host Miloslav, izba č.121, 104, 105.
25.2.2019

Ďakujeme za krásny pobyt u vás, personál vynikajúci obsluha aj na recepcii, aj pani masérka bola veľmi dobrá, bolo nám výborne a na rok by sme sa k vám chceli znova vrátiť. Ďakujeme za všetko, s pozdravom
Burianová a Galabová
19.8.2018


Dear Martina! I feel I must write to say how pleased we were being accommodated in your hotel, also receiving kind and good service during our stay (18-22.08.2018.) Thank you again! We will recommend your place to others and plan to come and stay there in the future. Best wishes, 
John and OTSE group

Vyslovujeme chválu a vrelé poďakovanie za krásny pobyt, ktorý bol určite vďaka ochote, ústretovosti a príjemnému vystupovaniu celého personálu hotela. Bolo nám tu veľmi veľmi dobre skutočne. Ešte raz –Ďakujeme, radi sa sem vrátime.  
Manželia Jančovci
6.9.2018


Vážení Přátelé,celému hotelovému kolektívu-patří naše poděkování Bylo to super!!!Jídlo výborné, obsluha výborná, ma pokojích čisto.Děkujeme i animátorkám, dokázali velice hezky zabaviť děti. Zcelého srdca Děkujeme. Budeme se rádi vracet. Prějeme Vám hodně spokojených hostú.
Slovákovi z Vigantic
31.8.2018


Všetci ďakujeme za krásny pobyt, boli sme naozaj so všetkým spokojní. Prajeme veľa ďalších spokojných hostí. Radi sa sem vrátime !   
Monika, Lukáško                      

Velice příjemný personál, cítili jsme sej ako doma. Prostě SUPER!!! A přibral jsem 2kg....       
Zdeněk a Lukáš
17.8.2018
                                                 

Děkujeme za veľmi príjemný pobyt ve vašem hotelu ! Milý personál,skvělá kuchyně, všechno bylo super. Určite Vás navštívime znovu!  
Jana,Eva,Eliška
17.8.2018

Dobrý deň, chceli by sme vám touto cestou poďakovať za príjemne prežitý čas dovolenky. Veľká vďaka všetkým zamestnancom, ktorí sa počas nášho pobytu o nás starali. Mali sme pocit, ako by sme boli "doma". Všade bolo útulne a čistúčko, to že je vybavenie staršie vôbec nevadí. Chcem sa poďakovať zvlášť zamestnancom kuchyne, ktorí mi vyšli v ústrety s úpravou stravy a ja som nepociťoval žiadne problémy. Želáme Vám všetkým veľa zdravia a radi sa do vášho hotela vrátime.
rod. Labajová
12.8.2018

Děkujeme za velmi příjemný pobyt! Výborná kuchyně, skvělý personál-jak příjemná obsluha v restauraci, na baru, na bowlingu, na recepci, tak pani pokojské. Byli jsme velmi spokojení a oceňujeme odložené večere pro turisty.    
Lokatovi Praha
12.8.2018

Vážení zamestnanci a pani riaditeľka hotela HUTNÍK Ďakujem Vám veľmi pekne za krásne a príjemné chvíle, ktoré som strávila spolu so svojimi vnúčatami, vo Vašom hoteli. Zvlášť moje poďakovanie patrí p. Tóthovej, ktorá mi vyšla v ústrety v mojej požiadavke /chladničke/, tá bola pre moju chorú dcéru, ktorá by ináč tam nemohla s nami byť. Bolo nám tam s Vami super, deťom zostali krásne spomienky aj na tú poslednú noc s netopierom. 
Vďačná Helena,Košice
7.8.2018


Skvelé jedlo, personál, prostredie. Pozdravujeme recepčného.
5.8.2018

Rod. Čápová Ďakuje za príjemnú dovolenku.
2.8.2018

Děkujeme za velmi príjemný pobyt u Vás ,jež podruhé. Rádi bychom vyzdvihli práci obsluhy restaurace, obsvlášť paní Silvie! Tu sme neváhali osobně pochváliť prěd zastupujúci ředitelkou. Jej práca je profesionální, je milá, rychlá a ochotná.
Spokojení hosté z ČR
28.7.2018

Chcem poďakovať masérovi, ktorý odviedol perfektnú masáž.
26.7.2018

Ďakujeme za príjemný pobyt a super kuchyňu.   
Lucka,Eliška,Dávid
20.7.2018


Ďakujeme za príjemný pobyt a perfektný animačný program
Vývodilovi
15.7.2018


Děkujem za příjemný pobyt a perfektnú kuchyni.
8.7.2018

Děkujeme za pobyt,bylo tu krásně,výborné jídlo,hezké počasí.
Poukovi-Umoravy ČR
7.7.2018


Veľmi pekne ďakujeme celému personálu za príjemný pobyt, so službami sme boli spokojný, služby boli na 100% úrovni. 
Rodina Zubrovských
20.5.2018 

Veľmi pekne ĎAKUJEME celému milému personálu za skvelý pobyt. Cítili sme sa úžasne, skvele sme si zaplávali a užili si všetky poskytované služby hotel. Určite sa v lete vrátime.
S úctou rod. Jánosdeáková
2.4.2018

Vážení priatelia, sme Vaši dlhoroční hostia a vždy sme boli s pobytom nadmieru spokojní, rovnako je to aj tento krát všetko bolo skvelé – ale zvlášť by sme chceli vyjadriť ocenenie pre kuchyňu – varia s láskou a je to cítiť a tiež milý personál v jedálni. Jediné čo by sme uvítali je silnejší internet. Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám veľa spokojných hostí. 
Rodiny Šimková a Ivanová
9.2.2018 

Bolo nám u Vás super. Vynikajúca strava, perfektný personál. Veľká vďaka aj pánovi masérovi ! Prídeme zas. 
Ďakujeme Setkovci 
9.2.2018

Ďakujeme pekne za príjemne strávený zimní pobyt. Je tu veľmi pekne. Obsluha je príjemná a ochotná. Jedine, chyba nám voda na raňajkách. Budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu.
Petřvald
20.1.2018

Všetko je tu super nový personál super. Iba jedna chybička či by sa nedalo robiť v bare miešané nápoje MOCHITO a pod. zdrveným ľadom. Ďakujem chodíme sem už 30 rokov a len toto mi tu chýba, 
s pozdravom Sečkár.
12.1.2018

Dobrý den. Včera jsme se vrátili z vánočního  pobytu   v rekreačním zařízení SOREA HUTNÍK 1.Byl to pobyt ,na který  se  nezapomíná.Perfektní přístup personálu,skvělé jídlo, poznání vánočních tradic .Klid, a pohoda. Rádi  se opět  vrátíme a poznání sdělíme přátelům, Přání úspěšného roku posílají 
manželé Líbalovi
30.12.2017


Dobrý den, 
chtěl bych vám jménem své rodiny poděkovat za příjemné Vánoce, které jsme ve vašem hotelu letos strávili. Zvlášť bychom chtěli ocenit práci  vrchního v hotelové restauraci Lukáše Čečka. Nezbývá nám, než vám tak rychlého, vstřícného a milého zaměstnance závidět. Věříme, že právě lidé, jako jsou on, jsou důvodem, proč se k vám budou hosté opakovaně vracet.

S přáním mnoha úspěchů v roce 2017 
Martin Sládeček
28.12.2016

Dobrý deň, pani Buganová,
chcem Vám poďakovať za ochotu a ústretovosť pri organizovaní nášho stretnutia z VŠP. K spokojnosti ste vyriešili problémy, ktoré vznikli mojou chybou, personál bol ústretový a milý, strava vynikajúca.
Želám Vám, aby sa Vám aj naďalej darilo.
S pozdravom
Ruschková
25.10.2016  

Dobrý den,     

moje dcera, Veronika Mikulová, se zúčastnila prostřednictvím RBP, ZP léčebného pobytu v Tatrách. K léčebnému pobytu byla přijata i přesto, že je celiak  a musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.    Moje dcera přijela velmi spokojená. Byla velmi spokojená s připraveným programem, se všemi vedoucími a hlavně s jídlem. Proto bych chtěla touto cestou poděkovat všem, kteří se na organizaci podíleli a hlavně restauraci, která se o dceru velmi vzorně starala. Bohužel to není běžná praxe a ne všechny zařízení  a tábory nám vyjdou takhle vstříc.  I nám, rodičům, se ulovilo, když jsme od dcery měly zprávy, že ji jídlo chutná, že ho má dost a že je o ní dobře postaráno. 
Ještě jednou velký dík
S pozdravem
Jana Mikulová
30.8.2016  

 

We felt very well at you. Was wonderful the landscape, good one and comfortable one was the room. The supply was cool and abundant. The staff was cute.

Thanks for everything Herendi János the chef of the university of Debrecen and his family from the Hutnik 1,  409 room.
14.8.2016

Super personál, ochotný, milý, pán barman je profesionál - robí vynikajúce kávičky. Ďakujem.
Adam Siserič
17.7.2016


Velké poděkování za vaše služby, SUPER.
Bartolšícovci, Praha
17.7.2016


Dobrý deň, v 27. týždni 2016 naša rodina absolvovala 7-dňový pobyt vo Vašom zariadení Hutník I. Chceli by sme sa touto cestou ešte raz poďakovať za veľmi príjemné chvíle strávené u Vás. Predovšetkým by sme radi vyzdvihli ochotu a ústretovosť personálu hotela, po celý čas pobytu sa k nám Vaši zamestnanci správali vždy milo a príjemne. Takisto sme boli veľmi spokojní s čistotou a upratovaním ubytovacích priestorov, ako i gastronomickými službami v reštaurácii i dennom bare. Takisto vysoko oceňujeme ponúkané služby v oblasti relaxu a športu, vzhľadom na to že sme mali so sebou 3 deti v rôznom veku. Či už ide o biliard, bowling, telocvičňu alebo bazén. Pobyt u Vás sme si veľmi užili, v kombinácii s nádhernou scenériou našich Tatier sme strávili krásnu dovolenku, radi sa k Vám vrátime a budeme Vás odporúčať ďalej v našom okolí.
S úctou Rodina Grunská
11.7.2016

Dobrý den,  

rádi bychom vám poděkovali za příjemný velikonoční pobyt, který se nám moc líbil a především dcery byly nadšené. Velice jsme ocenili vstřícnost a úslužnost personálu celého hotelu, která v dnešní době zdaleka není samozřejmostí. Rádi se k vám opět vrátíme, prozatím jsme váš hotel doporučili a vyslali jsme k vám známé – manželé IváckoviJ

Děkujeme, 
Adam Schneeberger s rodinou
29.3.2016 


Boli sme s poskytnutymi službami spokojni a nič nám nechýbalo.
Alena Orciková
26.3.2016

 

Dobrý deň
Touto cestou sa Vám chcem poďakovať, s pobytom vo Vašom zariadení sme boli spokojní, radi sa k Vám v budúcnosti vrátime . Prajem Vám do Nového roku veľa pracovných a osobných úspechov a hlavne zdravie.
Ďakujem s pozdravom Kasznárová. 
5.1.2016

"Boli sme v hoteli Hutnik 1 od 31.12.2015 - 05.01.2016 výborne”
môžem len doporučiť - strava , prostredie, personál, ubytovanie,  silvestrovská zábava, vidieť že vedeniu hotela a celému personálu skutočne záleží na tom, aby sa hostia cítili na výbornú. Každý rok chodíme na silvestra do Tatier ale váš hotel radím medzi TOP.  Ďakujeme za pekný pobyt
rod. Hutarova

Dobrý deň,
boli sme u Vás na týždennom pobyte od 14. do 21.10. 2015. Touto cestou Vám chcem poďakovať  za krásny pobyt, výbornú stravu a príjemnú atmosféru, ktorá bola vo Vašom hoteli.
S pozdravom a prianím pekného dňa  
Helena Ábelová

Spokojný sme boli so všetkým - výborné služby, ubytovanie, strava  
Oľga Ondrejovičová
20.9.2015


Všetko bolo v poriadku,úžasná pohoda a oddych. Úplná spokojnosť.
19.8.2015

Vážená pani Hadzinová,

dovoľte nám, aby sme sa Vám menom Nadácie Kvapka Nádeje ako aj detských hematologicko-onkologických pacientov srdečne poďakovali za Vaše partnerstvo a spoluprácu pri príprave a organizácii 5. ročníka “Kvapka Nádeje Golf Cup” vo Veľkej Lomnici.
Vaša participácia a Váš vysoko profesionálny prístup pri našej spolupráci významnou mierou prispeli k úspešnému priebehu celého podujatia, ktorého finančný výnos je určený na výstavbu sterilných boxov s hepafiltráciou na Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny DFNsP Bratislava, ako nevyhnutnú súčasť kontinuálnej starostlivosti o pacientov po transplantácii krvotvorných buniek s potrebou pľúcnej ventilácie pri multiorgánovom zlyhávaní v dôsledku infekčných a neinfekčných komplikácií.
Vaša ústretovosť a podpora významnou mierou prispeli k  úspešnosti tohto projektu a stali ste sa tak  “O kvapku lepší”.

Ešte raz ďakujeme a zostávame s úctou,

Bernát Štefan                                                               Vendula Svobodová
správca nadácie                                                          zakladateľka nadácie

 

Vážený pán riaditeľ!Po 51.rokoch absolvovania Vysokej školy poľnohospodárskej odbor prevádzky a ekonomiky v Nitre,sme sa stretli vo vašom zariadení Hutnik 1.Touto cestou chcem vysloviť poďakovanie Vášmu pracovnému kolektívu za kvalitné a ústretovo poskytnuté služby.Podľa hodnotenia spolužiakov bolo ubytovanie,strava a všetko výborné!Stretávame sa každoročne vždy v inom kúte Slovenska ako seniori.Avšak pracovali sme na rôzných postoch národného hospodárstva,na Štátnych majetkoch,JRD,bankách,poisťovniach,štatistických úradoch,ako vedci,redaktori a pod.Prajeme Vášmu pracovnému kolektívu veľa tvorivých síl,veľa spokojných klientov.Vám osobne aby sa Vám darilo stále zlepšovať Hutnik ,ako to aj roky robíte.Dobré meno Vášho zariadenia budeme aj ďalej šíriť.

S vďakou za Org.výbor Ing.Erika Chovanová,Levoča

 

PODZIEKOWANIA dla Hotel SOREA HUTNIK I. / THANKS for Hotel HUTNIK *** I.
Thank you for your proffesional and friendly service. We have 7 in your time and will be back next year!
thank you 
GROSZEK prywatne przedszkole
31.1. - 7.2.2015
Vyslovujem uznanie a poďakovanie celému kolektívu hotela, skrátka nemalo to chybu, ubytovanie perfektné, strava taktiež a pracovníci hotela milí a dobrosrdeční.  Už teraz vieme aj s  manželkou, že sa tam určite vrátime.

Ing. Dušan Druska
29.9.2014

Aj touto cestou sa chcem v mene svojom a v mene mojich rodičov poďakovať personálu hotela HUTNÍK I za príjemne strávený týždeň vo Vašom zariadení v čase od 21.9 do 27.9 2014 a dúfam , že sa ešte v
budúcnosti do tohto zariadenia vrátime.
Ďakujeme rod. Ondrejovičová, Laluhová a Blahová 
 

Spokojní sme boli so všetkým,personálom,vybavenosťou,ústretovosťou personálu a profesionálny prístup k hosťom. Vhodné pre seniorov,ale aj rodiny s deťmi.
Nič nám nechýbalo,niekedy možno slniečko,čo nie je v možnosti personálu hotela.

Peter Takáč
20.8.2014

Dobrý deň pani Buganová.
Ďakujeme za príjemný pobyt u Vás.
Opäť sme sa cítili výborne, aj počasie nám v celku vyšlo - tu v Trenčíne a okolí že vraj oveľa viac pršalo.
Ďakujem Vám osobne za spoluprácu pri zabezpečovaní a aj ostatnému personálu za starostlivosť počas pobytu vrátane animátorov.
Pekný zvyšok dňa  

Bc. Viliam Jánošík
Letecké opravovne Trenčín a.s.
5.8.2014

Dobrý deň,
v termíne od 29.6.2014 do 5.7.2014 sme absolvovali dovolenku vo Vašom hoteli, chceme touto cestou poďakovať za krásnu dovolenku plnú zážitkov, za výbornú stravu, pekné ubytovanie a starostlivosť
zamestancov hotela Hutník I.

Manželia z Handlovej
8.7.2014

 

Zdravim Vas, vazena pani J. Buganova,
Ako urcite viete, sme absolvovali predlzeny vikendovy pobyt vo vasom hoteli. Boli sme velmi spokojni po vsetkych strankach. Pocnuc ubytovanim, stravovanim, ako aj personalom celeho hotela. Absolvovali sme dve prekrasne tury, na ktore stale spominame. Tesime sa na podobnu navstevu, ale zalezi to od pracovnych povinnosti a tiez aj od pocasia. Srdecne Vas pozdravujem, odovzdajte pozdrav aj panovi riaditelovi.

prof. Jaroslav Homisin


Dobrý deň,
cez víkend sme boli na výhernom pobyte v hoteli Hutník, cítili sme sa veľmi dobre, hotel splnil naše očakávania. Takže Vám chcem aj touto cestou poďakovať. Prajem príjemný deň.

S pozdravom
Lucia Kováčová 17. 9. 2013


Dear Janka!
I’d like to say thank You for Your help and everything what was connection of our staying in the Hotel! The receptionists and the staff was very helpful, too. It was a great surprise, that we found dry wood near the fireplace last night, it was great !! So, at the end, our programme was very successful. The children were happy and enjoyed the services and the meals, like my collegaues, too. The families were grateful for the programme. They could follow the excursion on photoes and reports my webside. Ps.: See You in July

Best Regads !
Tibor
www.tiborbacsi.gportal.hu


Vazeny pan riaditel a kolektiv hotela,
dakujeme za tohtorocnu spolupracu na konferencii vam aj celemu kolektivu. Tesime sa sa opat o rok. 

S pozdravom,
Zuzana Letkova, Slovenska spolocnost chem. inzinierstva


Dear Janka,We arrived to home, with good luck. The 3 days in Tatry were very pleasant and we saw a lots of nice attraction of Slowakei. The guests was total satisfied with the rooms and especially with the fine foods the restaurant. 
Thank you and the all staff of the Hotel Sorea for the nice days.

With regards,
Tibor


Seit vier Jahren sind wvir zurückkehrende Gaste im Hotel Hutnik Sorea I. Wir sind immer mit Service und Restaurant sehr zufrieden. Wunderliche Umgebung, perfekte und höfliche Bedienung ... und das Bier ist fantastisch! 

Familie Durucz - Pécs


hüséges vendégek...
Négy év óta vagyunk visszatérő vendégei a Hotel Hutnik Sorea I. - nak. Mindig nagyon elégedettek vagyunk a szolgáltatással és az étteremmel. Gyönyörű környezet, tökéletes és udvarias a kiszolgálás ...és a sör fantasztikus! 

Durucz család - Pécs Az Pécs


Dobry den.
Velmi pekne dakujeme za krásny pobyt vo Vašom hoteli. Hoci sme boli sme ubytovani v H II., aj tak sme boli velmi spokojni... Velkonocny folklorny program bol na jednotku, velmi sa nam pačilo... Este raz dakujeme
určite sa k Vam vratime.... 

rod. Valachovicova


Dobrý deň prajem,
chcel by som sa vám, myslím všetkým zamestnancom, ktorých som počas nášho pobytu vo vašom hotely stretol, veľmi pekne poďakovať za naozaj príjemný pobyt a vynikajúci stravu. Mali sme s manželkou naozaj pocit, ako by sme boli "ako doma". Chceme sa poďakovať zvlášť pani Bálintovej, ktorá bola pri našich posedeniach v barovej časti hotela veľmi príjemná a vtipná ona nám dávala najviac pocit tej domácej atmosféry. Želáme všetkým zamestnancom veľa zdravia a radi sa do vášho hotela vrátime.

S pozdravom,
Ján Lokaj s manželkou


Vazeni zamestnaci hotela Hutnik 1, 
predpokladame, ze spokojnost hosti s pobytom vo vasom zariadeni vidite na ich tvarach denodenne, napriek tomu chceme aj touto formou podakovat za chutne, pestre stravovanie pocas nasho pobytu cez vianocne sviatky.
V nastavajucom roku zelame vela stastia, zdravia a mnoho spokojnych hosti.

Ing. Ozvolda Ivan
RNDr.Ozvoldova Ladislava


Dobry den ,
Rada by som len podakovala za prijemny pobyt a ochotu personalu, s ktorou sme sa v hoteli Hutnik pocas nasho pobytu stretli.... 

Pekny den
Alena Slovakova


Vážení, od 1.10 až 8.10.2011 jsme byli na dovolené ve vašem Hotelu Hutník 1. S pobytem jsme velice spokojeni a určitě se k vám rádi vrátíme, tak jak už několikrát. Hlavně bych poděkoval paní na recepci bohužel nevím jak se jmenovala, ale sloužila v pátek a sobotu 7.10 a 8.10 2011. Její přístup k hostům je příkladný. Dobré slovo a úsměv nestojí nic,ale je velice prospěšný pro vaše zařízení. Děkujeme,vaši stáli a spokojení zákazníci.

Samuel Beer Třebíč.


Vážená hotelová spoločnosť - Hotel SOREA HUTNÍK I,
touto cestou by som chcela za svojich rodičov Tkáčikových, ktorí u Vás strávili nezabudnutelný týždeň v dňoch od 11.9 do 17.9.2011, srdečne poďakovať celému personálu, ktorý v tomto období zabezpečoval služby pre hotelových klientov. Rodičia aj skoro po mesiaci od pobytu stále spomínajú na to ako ste ich milo privítali a starali ste sa o nich ako o "kráľov". Pochvala za Vaše poskytnuté služby nie je nadnesená, pretože ak starší ľudia, ktorí už majú svoje vrtochy, ktorí už zažili počas svojho života pár takýchto pobytov, sa vyjadrili o Vás len v superlatívoch, tak tomu verím a som Vám za to veľmi povďačná. Rodičia boli unesení nielen prírodným prostredím, ale aj útulným, moderným - pre nich až prepychovým zariadením a ponukou stravovania. Personál sa k ním správal veľmi úctivo, trpezlivo a dobrosrdečne.
Ešte raz ďakujem a prajem Vám len spokojných klientov.

S úctou
Hlaváčová 

Kontakt
PaedDr. Zdenka Hlaváčová, PhD.
Školský úrad Vinné
telefón: 056/6871047 
mobil: 0915 328 583
fax: 056/6871042
e-mail: skolsky.urad.vinne@gmail.com
web: www.vinne.sk