Hotel *** SOREA URÁN
  • 059 60, Tatranská Lomnica
  • GPS: E 20° 16' 30" N 49° 09' 51"
  • Mapa

Recenzie

Dobrý hotel-perfektní kuchyň-ochotný milý a vstřícný zaměstnanci hotelu
Jiří K.
16.8.2023


V hotelu Sorea Urán jsme byli již vícekrát a vždy jsme byli se vším spokojení. Pěkný hotel, milý personál, dobré jídlo. Tentokrát jsme ocenili i doprovodný program v hotelu, velmi zajímavá byla beseda o medvědech s místním rangerem.
Lenka S.
15.8.2023


Spokojná som so všetkým, čo Hotel Urán ponúka, preto sa tam vraciam.
Zuzana H.
14.8.2023


S ubytováním, stravou a službami jsme byli velice spokojení.
Petr B.
14.8.2023

Vstřícnost, příjemné vystupování a ochota všech pracovníků.
Milan Z.
14.8.2023

Hotel příjemný, zaměstnanci milí a vstřícní. Jídlo bylo velmi dobré, bohatý výběr jak na snídani tak i na večeři.
Milena B.
14.8.2023

Naprostá spokojenost, nic nechybělo
Jana S.
16.8.2022


Spokojen. vše v pořádku
Jan L.
15.8.2022


Príjemný personál, čisté a útulné izby, široký sortiment jedál, možnosti vyžitia pre deti aj do 2rokov,vyhovujúce služby welnes, prijateľné ceny.
Eva F. 
9.8.2022


Spokojenost s obsluhou a personálem.
Stanislav D.
8.8.2022


Ústretovosť personálu, služby-veľmi ,určite sa k Vám radi vrátime...
Ján S.
6.8.2022


So všetkým sme boli spokojní, dobrá strava, wellnes, čistota.
Vojtech H.
6.8.2022


Vážení a milí,
zdravíme z Prostějova a dovolujeme si touto formou Vám poděkovat za překrásný a pohodový pobyt ve Vašem hotelu Urán v termínu 18.-22.7.2022. K návštěvě Vysokých Tater jsme se rozhodli po cca 60 letech, abychom si připomněli  krásu přírody a lidí, kteří pečují nejen o ni, ale i o návštěvníky, kteří tamní kraj navštíví.  Jsme senioři vysokého věku a oceňujeme tímto Vaši přívětivost, ochotu, vstřícnost, stálý úsměv na tváři všech zaměstnanců, vynikající jídlo i ubytování. Vše bylo perfektní. Nemělo to chybu. Pokud zdraví dovolí, rádi bychom se ještě někdy k Vám opět podívali.
S úctou k Vaší práci vzpomínají a děkují Ludmila a Zdeněk (79+86)
25.7.2022

vážený pán riaditeľ, 
dovoľte mi, aby sme sa Vám poďakovali za Váš milý a bezprostredný prístup počas nášho pobytu vo Vašom hoteli.  Vysoko oceňujeme ochotný a milý prístup peronálu, či už na recepcii, v jedálni alebo vo wellness. Poďakovanie patrí aj Helge Černickej , ktorá prejavila nesmiernu ochotu pri organizovaní nášho pobytu. V hoteli Urán sme sa aj vďaka Vám a Vášmu personálu cítili veľmi dobre a radi sa opäťč vrátime k Vám. 
Ešte raz veľká vďaka v mene celého kolektívu. 
S úctou PhDr. Milena Š. riaditeľka školy, Dolinského 1, Bratislava
12.5.2022

Vše bylo perfektní. 
Nic nám nechybělo.
Šárka
27.4.2022


Dobrý deň, pred časom som bola u vás ubytovaná a bola som velmi spokojná so službami hotela. Rada by som tento zážitok dopriala aj dcére s malym vnukom.
Renáta K.
27.4.2022


Vlastna skusenost s hotelami skupiny Sorea prijemne prosttedie ustretovy personal. Nasim top je Hotel Sorea Uran v ktom sme doposial stravili viac ako desat rokov dvakrat v roku. Tu je vsetko co si na prijemny pobyt predstavujeme, ochota a profesionalita personálu
Jozef M.
22.4.2022

Dobry den,
boli sme u Vás na pobyte od 28-31.8.21 a chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za skvelý pobyt. Z Vášho hotela sme boli veľmi milo prekvapení, je krásne zrekonštruovaný, izby sú čisté a veľmi praktické, veľa odkladacieho priestoru, kúpeľna super, veci máte kde položiť, alebo zavesiť, na všetko bolo myslené - aj takéto detaily robia veľa, izba pohodlná, skrine veľké. Personál perfektný, uuuužasná strava - veľká chvála kuchárom a čašníkom. Wellnes super, oceňujem hlavne ranné božské plávanie. A to všetko za super rozumnú cenu. Naozaj sme sa super zrelaxovali, ešte raz Vám ďakujeme za skvelý pobyt.
S pozdravom
Chobotova, Flimel, Flimelova

Dobrý deň, pani Černická,  
Ďakujem Vám veľmi pekne za Váš ústretový prístup pri vybavovaní mojej objednávky na tohtoročný pobyt. Aj v tomto roku bolo vo Vašom hoteli Urán všetko perfektné. Dovoľujem si prostredníctvom Vás poďakovať aj ostatným zamestnancom hotela, s ktorými sme prišli do kontaktu. Ponuka a kvalita  jedál, obsluhujúci a ostatný personál hotela – to všetko bolo na takej úrovni, že človek sa k Vám rád vracia.
Ešte raz ďakujem v mene mojej rodiny za príjemný pobyt. Prajem Vám veľa takých spokojných zákazníkov akými sme boli my.
S pozdravom
Oľga O.
18.8.2021


Srdečne Vás zdravíme už z domu a ešte raz veľmi pekne ďakujeme za príjemný týždenný pobyt u Vás. Váš hotel je naším prechodným domovom a sme radi, že napriek nášmu vysokému veku a zdravotnému stavu sme stále ešte schopní k Vám prísť. Veríme, že tomu tak bude ešte pár rokov a budeme si môcť užívať Vaše vynikajúce služby a milú starostlivosť.
Vaši vďační klienti Kulichovci z Košíc
26.9.2020


Čo sa týka pobytu v hoteli Urán - boli sme v hoteli prvý krát (predtým sme opakovane chodili do Titrisu). Všetci 4 sme boli veľmi, veľmi spokojní - čo sa týka personálu (recepcia, jedáleň - obsluha, personál vo welnes) všetci boli veľmi milí, ústretoví, ochotní....Strava bola vynikajúca, mali sme si vždy z čoho vybrať. Welnes bol tiež veľmi dobrý.
Eva G.
7.9.2020


Dobrý deň,
minulý týždeň sme boli u Vás na treťom pobyte a opätovne sme boli veľmi spokojné. Všetko bolo čisté, izby vyupratované, voňavé, všetci zamestnanci ochotní a prívetíví, strava skvelá. 
Vďaka za všetko. Radi sa k Vám vrátime.
Mária A.
28.7.2021

Pekne pozdravujem! Ďakujeme za príjemný  víkend ,ktorý sme mohli prežiť vo vašom krásnom hoteli, výborným jedlom a pracovitým a vždy úslužným personálom. Prajeme Vám veľa spokojných hostí a budeme sa tešiť  na ďalší pobyt u Vás. 
Šimon a Pavol izba č. 600
30.9.2019

Dobrý deň pani Černická. 
Minulý týždeň sme boli na dovolenke u Vás v hoteli Urán. Tak ako aj minulý rok /tiež sme u Vás boli v tomto termíne/ sme boli veľmi spokojní - veľmi sa nám páčilo. A vymenujem konkrétne - ubytovanie, strava, ochota personálu, a najmä ak sme niečo potrebovali, alebo sa pýtali, vždy reagovali ochotne a s úsmevom.  Ešte raz ďakujeme veľmi pekne všetkým, čo sa o nás starali a tiež srdečne všetkých pozdravujeme. 
M.Bieliková 
16.7.2019

ORASS-Invest, s. r. o.
Dobré ráno,ďakujeme celému kolektívu hotela Urán za všetko čo poskytli pre našu rodinu. Pán Števček vedie hotel na vysokej profesionálnej úrovni v kombinácii s rodinnou atmosférou, čo dodáva hotelu výnimočnú atmosféru. Ďakujeme hotel Urán.   
S pozdravom Peter T. s rodinou. 
P.S. A samozrejme, niekedy opäť dovidenia 
27.7.2018 

Minuly tyzden sme stravili vo Vasom hoteli dovolenku. Chcela by som sa este raz podakovat za vynimocny pobyt. So vsetkym sme boli velmi spokojni - s ubytovanim, stravou, ale najma s pristupom pracovnikov hotela. Vzdy boli ochotni poradit, pomoct a to vzdy s usmevom. Za vsetko este raz srdecne DAKUJEME.
Marta B.
18.7.2018


Dnes odchádzam po darečekovom pobyte po mojej 80-ke. Za uplynulých 20 rokov sme sa manželkou strávili v hoteli vyše 30 týždňových pobytov, v posledných rokoch aj 2-krát za rok. Prečo sa sem radi vraciame? Pre ochotný a milý personál svedčí to o dobrej práci a pohode kolektívu od managementu po administratívnych a prevádzkových pracovníkov. Nech im to naďalej vydrží, či sem ešte prídeme neviem povedať. Ak mi to vek a zdravie dovolí - vrátim sa ako domov.
Srdečne ďakujú a lúčia sa  Ing. Husárik s manželkou.

Vážený pán riaditeľ!!! 
Vyjadrujeme veľké "ĎAKUJEM" za veľmi milý a ochotný personál, vo Vami vedenom zariadení - URÁN. S úctou a obdivom sa tu stretávame už niekoľkýkrát s veľmi milými ľuďmi. Ceníme si, že takmer všetci zamestnanci tu pracujú už viac rokov, čo svedčí o vynikajúcom kolektíve a múdrom vedení. Prajeme vám všetkým dobré zdravie, stály úsmev na tvári a veľ tvorivých síl.
Nech sa Vám darí.  S vďakou Mladší

Vyjadrujeme srdečné veľké "Ďakujem" celému hotelu URÁN, perfektný personál, obzvlášť patrí veľké ďakujem kuchárom v kuchyni. Za celý pobyt nemáme žiadne výhrady, strava veľmi pestrá a chutná. Wellness na jednotku, všetko čistučké. Radi sa sem opäť vrátime. 
S pozdravom  rod. Hrušovská  zo Stankoviec

Zároveň bych si tímto dovolila poděkovat za nádherný pobyt ve Vašem hotelu v Tatranské Lomnici. Zaměstnanci tohoto hotelu jsou naprosto úžasní,  milí a sympatičtí lidé a díky nim jsme si se synkem pobyt báječné užili. Mimořádný dik patří též panu kuchaři,  který skvěle vaří (synek s ohromnou chutí snědl úplně všechno a za týden přibral 2,5 kg). Již nyní jsme se se synkem dohodli, že příští rok v létě pojedeme do Štrbského plesa, kde bychom využili služeb Vašeho hotelu.
Ještě jedou moc a moc děkuji za nádherný nezapomenutelný týden ve Vašem hotelu.
S pozdravem a přáním krásného večera 
Eva Čapková a Filípek Čapek 
30.8.2017


08..-11. srpna 2017 jsme s dcerou a naším hostem z Francie pobývaly ve Vašem hotelu. Byly jsme velmi spokojeny se všemi službami. Náš host, Francouzka, dcera mé francouzské přítelkyně, zvláště ocenila celkové prostředí hotelu, zejména vstupní prostor, který je rozdělen na několik otevřených částí. Je to řešení u hotelových zařízení málo obvyklé, avšak velmi praktické a působivé. Celkovou rekonstrukci Vašeho hotelu považujeme za velmi zdařilou. .Naše díky patří i architektu, který rekonstrukci navrhl.
S pozdravem na všechny Adéla Machovská
13.8.2017

Dobrý den, Vám všem v URANU. Děkujeme za krásný pobyt od 18.6. do 25.6. Všechny služby byly jako tradičně perfektní a všichni zaměstnanci velmi profesionální a vstřícní. Počasí nám přálo, takže jsme si dovolenou užili včetně wellness. Další úspěšnou sezónu 2017
přejí Horníkovi
26.6.2017


Do Uránu jezdíme s rodinou na dovolenou již od r.1977, loňského roku to bylo již po 24.,můžeme tedy objektivně hodnotit - čím starší, tím lepší... při každé návštěvě jsme rádi, když vidíme známou tvář.. a že v našich vzpomínkách je jich opravdu mnoho, jak velmi příjemné "recepční", tak i ostatní personál (mnozí si nás i pamatují). Jen v málo kterém podobném hotelu vám sám ředitel zdvořile odpoví na pozdrav a popřeje příjemný pobyt... Hotel Urán byl, je i bude pro nás srdeční záležitostí, personál je milý, vstřícný, velmi dobré ubytování, zdařilá rekonstrukce .. my jsme byli vždy velmi spokojeni. .... v době pobytu nam nechybelo naprosto nic, jen si občas povzdechneme nad dobou před cca 15.lety, to stačilo večer na balkoně napsat email, nebo zavolat telefonem na recepci a do hodiny bylo vyřízen následný pobyt, ale ta doba je již pryč, zajistit si "solidní" termín pobytu obnáší učinit rezervaci se značným časový předstihem ... ale to jen potvrzuje fakt, že hotel Urán "zraje jak víno".
Václav Rakovský
2.1.2017 


Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí sa podieľali na príjemnom, spokojnom prežití nášho pobytu svojou ochotou vyjsť v ústrety požiadavkám na recepcii, prípravou chutnej, pestrej stravy, výbornou obsluhou a taktiež zábavným programom a skvelou hudobnou produkciou v slávnostnom dni.
S pozdravom Ožvoldová Ladislava s rodinou
28.12.2016

Dakujeme personalu hotela Uran,hlavne hotelovej recepcie za ochotu a pochopenie počas nášho pobytu, kedy sa nám stal úraz/.,konkretne p.Huszárovej/.
S pozdravom manželia Huszárovci.
7.10.2016 

Dobrý den,chtěla bych tímto vyjádřit velkou pochvalu pracovníkům hotelu Urán. Zúčastnili jsme se prodlouženého víkendu s malou vnučkou a se všemi službami jsme byli velice spokojeni. Ubytování,strava,bazén,příjemný personál - vše bylo na profesionální úrovni.I když pobyt utekl rychle,moc jsme si jej užili.
Děkujeme -- *Beránková Irena* Valašské Meziříčí
5.9.2016

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za příjemný pobyt u vás v hotelu. Velmi se nám zde líbilo. Personál v recepci, kuchaři, číšníci a číšnice i pracovníci wellness byli každý den velmi příjemní. Velmi oceňuji dětský koutek. Jiný hotel už ve Vysokých Tatrách již hledat nebudeme.
Alena Králová
17.7.2016


Dobrý den, Vám všem v URANU, ještě jednou děkujeme za krásný pobyt. Jako tradičně vše bylo perfektní, je vidět, že v hotelu působí opravdoví profesionálové. Počasí nám také vyšlo. Již se těšíme, že za rok zase Váš hotel navštívíme. Kdy bude možné požádat o rezervaci termínu? Ať se vám vydaří celá sezóna a máte stále spokojené klienty.
Zdraví Jana Horníková s rodinou.
12.7.2016

Ubytovanie pekné,recepčné ústretové,pri bazéne obsluha aj s masážou výborná. Som bezlepkový,kuchár aj s obsluhou sa o mňa postarali super. Pekne ĎAKUJEME. 
Jaroslav Donath
20. - 22.5.2016


Vážení zamestnanci hotela Urán! Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým pracovníkom Vášho hotela/recepcia,jedáleň,bar,wellnes, upratovačky/ za príjemné a ústretové správanie. Čistota hotela, chutné jedlá a ich rozmanitosť v neposlednom rade poloha hotela, rozhodli, že sa k Vám radi vrátime.Ak by Vám to neskomplikovalo prevádzku vo Wellnes uvítali by sme rozdeliť vstup na 2 x po hodine. Všetko ostatné je u Vás výbornééé! Ďakujeme.
Skupina dôchodcov z Močenku
Máj 2016

Milý personál, boli sme ubytovaní v októbri 2015. Mimoriadne sme boli spokojní, perfektná strava, slušné ubytovanie a zvlášť chcem pochváliť čašníkov a kuchárov, ktorí boli ochotní, rýchli, kvalitní. Welnes pekný, čistý, ústretový personál taktiež. Veľakrát v Tatrách práve zlyhávajú služby, a s takýmito službami ako v hoteli Urán sme sa už dávno v Tatrách nestretli. Ďakujeme
Beata Foldesiova
14.11.2015Spokojný sme boli so všetkým - výborné služby, ubytovanie, strava  
Oľga Ondrejovičová
20.9.2015

Dobrý deň všetkým pracovníkom hotela URAN !
Chcem sa Vám poďakovať v mene kolektívu OSZ Horné Chlebany za príjemne strávený pobyt u Vás 28.8.-1.9.2015. Ubytovanie ,stravovanie ,čistota sú na veľmi dobrej úrovni a bez chyby , za čo Vám ďakujeme.
Osobitne chcem poďakovať najmä pani Černickej na recepcii ,s ktorou som bola najviac v kontakte. Jej príjemné vystupovanie ,ochota pri poskytovaní informácií o poistení ,cestovaní robia dobré meno nielen jej ,ale aj celému hotelu .
Taktiež ďakujem p.Števčekovi za jeho spoluprácu pri vybavovaní nášho pobytu. Boli sme u Vás druhý krát a bolo to super.
Náš pobyt sa všetkým našim členom veľmi páčil a tešíme sa na ďalší .
Za OSZ Ing. Alena Hanová  
3.9.2015


spokojný sme boli so všetkým - výborné služby, ubytovanie, strava

Oľga Ondrejovičová
2.9.2015


S pobytem ve vašem hotelu jsme byli všichni (včetně pejska) velice spokojeni. Oceňujeme především laskavé chování všech zaměstnanců, čistotu a komfort. Zvlášť chceme pochválit kvalitu jídla, které bylo opravdu výborné a bylo poskytnuté v širokém sortimentu výběru. 
Ještě jednou tedy velice děkujeme za péči, kterou jste nám věnovali , určitě se k Vám opět za čas vrátíme a již teď doporučujeme ubytování právě ve Vašem hotelu svým známým.
Zdravím
Dagmar Hanzlíková 
28.8.2015  

Práve sme sa vrátili, boli sme nad mieru spokojní. Strava výborná, domáckeho typu. Ak sa dá tou cestou požiadať , aby vstup do bazéna bol na jednu hodinu. Pre starších ľudí je to na dve hodiny veľa / hlavne pre tých čo nevedia plávať.
Agnesa Koubová 
24.8.2015  

Dobrý deň prajem pán Števček,

My ďakujeme veľmi pekne Vám, pánovi Horníkovi a celému personálu o vynikajúcu starostlivosť o nás, neuveriteľnú ústretovosť, trpezlivosť.
Pozdravujem špeciálne tú milú zlatú pani v kroji, našu spoločnú foto (za ktorú ďakujem pánovi Horníkovi) som si už dala na pracovný stôl. Cítili sme sa výborne v hoteli po všetkých stránkach.
Vám osobne by som sa chcela špeciálne poďakovať za pomoc ohľadom všetkého, čo sme spolu preberali, čo ste nám zabezpečili,že ste vedeli zabezpečiť všetky naše požiadavky, že s tým nebol žiadny problém. Veľmi si vážim Váš prístup, ochotu, nápady, naozaj veľmi pekne ďakujem za takúto spoluprácu, šla som na konferenciu s dobrým pocitom, keď som vedela, že nám pomáha človek, ako ste Vy.
Ďakujem veľmi pekne v mene IMETu a hostí a v mene svojom za celý pobyt a všetku starostlivosť okolo.
Prajem všetko dobré a verím, že opäť využijeme služby hotela SOREA Urán.
S pozdravom a prianím pekného dňa
Linda Puchertová
19.5.2015

dobrý deň
touto cestou by som sa vám chcela poďakovať za perfektný pobyt  a súčastne vás prosím, aby ste sa v mene nás poďakovali aj personálu , nakoľko boli po celý čas skvelí a veľmi ústretoví. Vaše služby určite budeme využívať aj v budúcnosti a budem ich odporúčať aj iným.ešte raz veľmi pekne ďakujem.  
Kvasňovská Adriana s rodinou
9.3.2015

Vážené Riaditeľstvo SOREA, hotel URÁN,

dovolíme si poďakovať za vynikajúci pobyt vo Vašom zariadení hotel URÁN, Tatranská Lomnica. Pobyt senior sme absolvovali v dňoch 15.05.2015 – 25.05.2015. Napriek tomu, že počasie nám veľmi neprialo, náš denný program v tatranskej prírode nebol ovplyvnený. Bolo nádherné vidieť – nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú – neuveriteľný zážitok.
Ale prečo vám píšem, to bol gurmánsky zážitok. Váš kuchár – Stanko – varí skutočne podľa domácich receptov, chutne, esteticky vkusne, bez prepálených olejov. Aj toto bol dôvod na predĺženie nášho pobytu u vás.
Ďakujem, s pozdravom
A. G., BA

Vážený pán riaditeľ, 

Sme Váši klienti už niekoľko rokov. Sme spokojní klienti najmä s obsluhou p.Roberta Orolína a Júliusa Ševčíka .
Touto cestou  Vás prosím  o ich pochvalu, ďakujem. Náš  tohtoročný pobyt v zrekonštruovanom hoteli bolo milé prekvapenie, 
najmä moderné  bazény s vellnesom, ktorý je na vysokej úrovni a samozrejme pestrá, chuťovo
vynikajúca strava.
Ešte si dovolím dodať  dve veci . Nemusíte so mnou súhlasiť : 
1.) bolo by príjemné počas stravovania,  keby hrala príjemná reprodukovaná hudba, nebolo by to také strohé v jedálni
2.) aj keď je hotel nefajčiarsky prečo by nemohli byť k dispozícii popolníky na balkónoch, vyhli by ste sa hádzaniu  ohorkov z balkónov
čoho sme boli svedkovia. Je to tak bežné v hoteloch v celej Európe v kategórii 3* do ktorej minimálne patrí aj váš hotel.
S pozdravom manželia Gersich
5.1.2015  

Všem pracovníkům hotelu Uran přeji do roku 2015 zdraví a co nejméně nepříjemných životních situací.

Také bych chtěla všem zaměstnancům touto cestou vyjádřit poděkování a vděčnost za Vánoční svátky prožité ve Vašem hotelu. Cítila jsem se u Vás velice dobře a v pohodě po celou dobu svého pobytu a bylo mi velice líto, že jsem musela odcestovat dříve. Byla jsem také překvapena péči a ochotou, kterou mi věnovali Vaši zaměstnanci i po úrazu, který jsem si způsobila na výletě na Štrbské a Popradské pleso. Zvlášť bych chtěla poděkovat paní servírce a paní Silvii (možná jsem její jméno popletla, pracuje jako rehabilitační sestra, masíruje a také asi dělá plavčici), která se obětavě snažila zmírnit mé poúrazové bolesti a věnovala mi velkou péči. Také mne mile překvapil Váš wellness. Ráda jsem navštěvovala i Váš starý bazén, ale musím přiznat, že dnešní úprava je po všech stránkách O.K.  

JEŠTĚ JEDNOU VŠEM DÍKY A DOUFÁM, ŽE JSEM U VÁS NEBYLA NAPOSLEDY. 
Danuše Gazdová, Ostrava
3.1.2015

Vysoká úroveň všetkých služieb (recepcia, kuchyňa, čašníci, bar, upratovanie, wellness) ako aj vynoveného vybavenia spoločných priestorov a izieb.
Veľmi dobrá poloha v centre v Tatranskej Lomnici -  v blízkosti  žel. stanice, kabínkovej lanovky a lyžiarských sedačiek.
Radi prídeme do Uránu aj nabudúce  a odporučujeme ho naším známym.

Vladimír Kanas
2.1.2015

Vážený pán riaditeľ,
ďakujeme Vám za prekrásne prežitie Vianočných sviatkov vo Vašom zariadení. Boli sme nadmieru spokojné so službami, ktoré ponúkate. Prvý dojem je pre každého ten najlepší impulz, že sa bude cítiť dobre. Preto ďakujeme Vaším pracovníkom na recepcii  za krásne prijatie. Sú veľmi milé a trpezlivé. Vašich kuchárov Vám môže závidieť nejedna špičková reštaurácia a aj ostatný personál.   Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám do roku 2015 veľmi veľa spokojných rekreantov
Alžbeta Jusnová a Mária Valentová
1.1.2015

Dobrý den, musíme napsat opět velkou pochvalu celému personálu hotelu Urán za vynikající stravu, ochotu, čistotu, krásné a velice příjemné prostředí. Děkujeme za nádherné chvíle strávené ve vaší společnosti, příští rok vás opět navštívíme.

S pozdravem
rodina Zettlitzerova z Ústí nad Labem


Vážený pán riaditeľ,
dovoľte mi, aby som Vám vo svojom mene, ako aj v mene svojich spolupracovníkov odborárov, poďakoval za prípravu a organizačné zabezpečenie zasadnutia sekcie OZO obchodu a cestovného ruchu OZPOCR dňa 16. októbra 2013 vo Vašom hoteli. Tlmočte, prosím, naše úprimné poďakovanie zamestnancom hotela, ktorí sa svojou ochotou a príjemným vystupovaním pričinili o úspešný priebeh našej akcie. Do ďalšej práce Vám želáme veľa elánu, inšpirácie, kreatívnych nápadov a energie na ich uskutočnenie. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

S pozdravom
Jozef Zadňan, predseda OZPOCR


Vážený pán riaditeľ,
Som Váš dlhoročný klient.Presnejšie povedané som Váš dlhoročne spokojný klient.Moj tohtoročný pobyt v zrekonštruovanom hoteli bol ešte príjemnejší ako obvykle.Chcem však pripomenúť,že hlavnou Vašou devízou je vynikajúca strava a príjemný,profesionálne sa správajúci personál.

Dr. Ivan Lacena


Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za super dovolenou ve Vašem hotelu, příjemné prostředí, čistota pokojů, nová vstupní hala, recepce, bar, skvělá kuchyně a především vstřícnost a úslužnost personálu!!!

Děkujeme
Lenka, Eliška a Honza ze Skalice u České Lípy


Dobrý den, ještě jednou děkujeme za krásný pobyt ve Vašem hotelu, kvalitní služby, příjemné lidi. Přálo nám i počasí a tak jsme si pobyt opravdu užili. Doufáme, že se příští rok opět vrátíme do hotelu URAN v Tatranské Lomnici.

S pozdravem
Horníkovi


Dobrý den.
Rádi bychom Vám všem poděkovali za krásný pobyt a vynikající stravu.Do hotelu Urán jezdíme už několik let a jsme vždy velmi spokojeni.Částečná rekonstrukce nás velmi mile překvapila,je to opravdu hodně povedené. Tak za rok na shledanou.

Manželé Holubovi


Spokojný s ubytovaním a hlavne s personalooooom a kuchyna ja fantasticka!!!!!!!! 
Dufam ze to aj odovzdate kucharom ale hlavne tomu zlatemu kucharovi Ondrovi

Monika Budgošová


Perfektní služby, výborné zázemí, přátelský personál

Milan Zimpl


DZIEŃ DOBRY !!!
Serdecznie dziekuje za umozliwienie mi komfortowego pobytu w Waszym Hotelu. Dziekuje Paniom z Recepcji, Panom Kelnerom za zyczliwosc, wyrozumialosc i pomoc w kazdej sytuacji; dziekuje Paniom Sprzataczkom za czyste reczniki, Panu ,ktory wniosl bagaze.Dziekuje za sympatyczna atmosfere na posilkach / kolacje przy swiecach i muzyce/; za piekny widok z okna! Jeszcze raz DZIĘKUJE ! Jezeli mi zdrowie pozwoli, chetnie Panstwa odwiedze w przyszlym roku.

Milego dnia i do widzenia.
Zofia Nowak


Byli jsme v hotelu Urán velmi spokojeni, jako každý rok. Děkujeme za příjemnou obsluhu, výbornou stravu a ubytování. Ještě jednou děkujeme za krásné dny, prožité ve vašem hotelu Urán.

Radka Zettlitzerová


Ďakujeme za príjemný pobyt vo Vašom hoteli "URÁN", boli sme veľmi spokojní s personálom, stravou a s príjemným vystupovaním, najmä na recepcii boli milí a vedeli poradiť, aj v kuchyni za stravu, bola výborná. Hotel sa nachádza v príjemnom prostredí, mali sme blízko jak k stanici, tak k autobusovému nástupištu. Budeme radi spomínať a možno tento rok ak nám vydá čas prídeme sa pozrieť. Pekne ďakujeme.

Pekný deň a hodne spokojných, príjemných náštevníkov.
Štefan Ordelt Púchov , Sunkova Jožka


Maximální spokojenost, výborné ubytování, strava i ochota personálu, vše výborné.

Radka Zettlitzerová


Dobrý deň, pán Čajkovič, z Prievidze. Aj touto cestou Vám chceme poďakovať za možnosť stráviť vo Vašom hoteli aspoň tri krátke, ale o to krajšie dni. A to aj vďaka výhre večere vo Vašom hoteli. Ako sme napísali aj do hotelovej kroniky, pobyty vo Vašom hoteli nám vždy dodajú pozitívnu energiu a tešíme sa na každý ďalší pobyt u Vás. Poďakujte, prosím, celému personálu, ktorý sa o nás postaral. V budúcnosti ešte určite využijeme služby Vášho hotela.

S pozdravom rodina Pátková


Dovolte, abych Vám poděkovala za nezapomenutelnou dovolenou, kterou jsem strávila společně s dcerou ve Vašem hotelu Urán v Tatranské Lomnici 8.10-15.10.2011. Všechny služby, včetně perfektního ubytování jsou opravdu příkladné, málokde jsme se cítily tak dobře, „prostě jako doma (ba ještě lépe, protože jsme se nemusely o nic starat)“. Patří Vám velký dík za to, s jakou ochotou, laskavostí a vysokou profesionalitou jste nám zprostředkoval ubytování a celý pobyt.
Přeji Vám mnoho úspěchů v osobním a pracovním životě!

Se srdečnými pozdravy Vaše stálé a vždy velmi spokojené zákaznice 
Eva Meluzínová a Irena Cerháková


Dobry den
len Vam chcem oznamit, ze sme boli s dcerou velmi spokojne s tyzdnovym pobytom v hoteli Uran. Chutna strava, mila a ochotna obsluha, skvely bazen, ping-pong, biliard a ta moznost ist s domacim maznakom -teda so psom, vsetko bolo vyborne. Mozeme kazdemu odprucit.

Vdaka. 
S pozdravom
J.Zuffova


V mene účastníkov rekondičného pobytu Slovak Crohn Club-u, sa chceme poďakovať celému personálu hotela Urán za ochotu a ústretovosť, s ktorou sa nám venovali počas celého pobytu. 

Ďakujeme!
Števurková


Byla jsem veľmi spokojená s pobytom ve Vašem hotelu, t.j. s ubytováním a čistotou, stravou a veľkou ustřícností veškerého personálu hotela. Budu se ráda vracet.

Díky
Kučerová Květoslava


Bol som maximálne spokojný s pobytom, s personálom, chyžnými a čašníkmi. Aj počasie vyšlo podľa mojich predstáv. Vrátim sa sem 16.10.2011. Ešte raz ďakujem za pekne strávené dva týždne.

Zapletal Miroslav


Ďakujeme celému kolektívu Hotela Sorea Urán v Tatranskej Lomnici za krásny pobyt, vynikajúcu stravu, perfektne vybavenie izieb. Som sluchovo postihnutý a milé dámy z recepcie mi veľmi pomohli vo všetkom. Ešte raz veľká vďaka. Veď nie nadarmo sa hovorí, že Tatry sú svetové. Aj v budúcnosti chcem navštíviť tento Hotel Urán.

24.06.2011 Kišik Ján z Michaloviec