Hotel ** SOREA HUTNÍK II
  • 059 53, Tatranské Matliare
  • GPS: E 20° 17' 13" N 49° 10' 40"
  • Mapa

Recenzie


Dobrý den,
15-18.7. 2019 jsme navštívili Hutnik 2  .
Musíme vyslovit pochvalu na veškerý personál, recepční, pokojské a samozřejmě kuchyni. Výhled na Lom. štít vše umocnil :-) 
Děkujeme za příjemný pobyt ve fajn prostředí.
S pozdravem 
Svobodovi Olomouc 
24.7.2019


DOBRY DEN,
DAKUJEME ZA FANTASTICKU DOVOLENKU V SOREI HUTNIK 2, 
NABUDUCE ASPON NA 10 DNI, TYZDEN NAM BOLO MALO. PRACOVNICKY NA RECEPCII SU UZASNE, STRAVA MNAM, ASI SME AJ PRIBRALI NAPRIEK TOMU, ZE SME DENNE CHODILI NA DLHE TURY, BAZEN VYBORNY AJ SAUNA, ZABAVA TIEZ, BOLO NAM V HUTNIKU LEPSIE AKO V SPANIELSKU! :-)
VDAKA
S POZDRAVOM
MALATINCOVA
24.4.2019


Dobrý den. Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu v hotelu Sorea Hutník 2. Pokoje naprosto v pohodě. Čisté, až jsme se divili, i když starší. Ale to jsme věděli, do čeho jdeme. Strava velmi chutná. 
Děkujeme. Jiří a Ivana H. Zlín. 
22.7.2018

V duchu počítam, koľkokrát sme tieto krásne sviatky trávili u Vás, už si ani nepamätám. Pamätám si však, že každý pobyt bol krajší ako práve zakvitnutá ruža po jarnom daždi v susedovej záhrade. Priatelia patrí Vám naša veľká vďaka i úcta. Toľko mladých ľudí a toľká profesionalita, kde sa to len v nich stačilo nabrať. Chápeme to ako osobný a úprimný podiel tých starších a skúsenejších. Priatelia, ďakujeme Vám a už teraz sa tešíme na ďalší pobyt. 
Senior klub – Žilina a priatelia

Sme tu tretí krát. Veľmi sa nám páči prostredie sú tu ešte stromy. Veľkosť izieb je výborná, ako bývali izby niekedy.
Ďakujem číslo izby 424

Celému personálu hotela hutník 2 pod vedením p.riaditeľky patrí odo mňa veľké poďakovanie za príjemné strávenie vianočných sviatkov v roku 2O16.Boli to uz štvrté vianoce,ktoré som u vás strávil. 
Ak mi zdravie dovolí určite prídem aj v tomto roku.

Pavel Bartko
15.1.2017

Vo Vašom zariadení som bola s priateľmi na vianočnom pobyte. Touto cestou by som Vám chcela za našu spoločnosť vyjadriť veľké poďakovanie a obdiv za organizáciu a starostlivosť o hostí. Cítili sme sa u Vás skutočné výborne a chcela by som zároveň poprosiť o rezerváciu tohto ročného vianočného pobytu od 23.12.2017. Išlo by o dve dvojlôžkové izby.      

Za vybavenie vopred ďakujem a ostávam so srdečným pozdravom     
Švecová Tatiana, Bratislava  
10.1.2017     

Ďakujem celému kolektívu Hutníka 2 za príjemné prežitie vianočných sviatkov.

Boli sme milo prekvapení výbornou stravou, dobrým programom, ústretovým personálom ako pri obsluhe tak aj pri údržbe a upratovaní.

Hotel sa oproti minulosti veľmi vylepšil ( rok 2009 a 2012) a my sa tešíme že budúce Vianoce sa opäť stretneme.

Prajem všetko dobré v roku 2017 - hlavne veľa zdravia 

S úctou

Ing. Pavla Staňová, PhD.
Doprastav, a. s.
2.1.2017 

Dobrý deň,
Chcem poďakovať osadenstvu Hutníka** za starostlivosť počas pobytu 28.12.-1.1.2017.
Výzdoba,obsluha,silvestrovská večera,kvalitné menu,bolo na vysokej úrovni.Budeme na to dlho spomínať a chváliť.Nastavili ste latku poriadne vysoko...
PF 2017 rodina Jesenská
2.1.2017 

Dobrý den,     

moje dcera, Veronika Mikulová, se zúčastnila prostřednictvím RBP, ZP léčebného pobytu v Tatrách. K léčebnému pobytu byla přijata i přesto, že je celiak  a musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu.    Moje dcera přijela velmi spokojená. Byla velmi spokojená s připraveným programem, se všemi vedoucími a hlavně s jídlem. Proto bych chtěla touto cestou poděkovat všem, kteří se na organizaci podíleli a hlavně restauraci, která se o dceru velmi vzorně starala. Bohužel to není běžná praxe a ne všechny zařízení  a tábory nám vyjdou takhle vstříc.  I nám, rodičům, se ulovilo, když jsme od dcery měly zprávy, že ji jídlo chutná, že ho má dost a že je o ní dobře postaráno. 
Ještě jednou velký dík
S pozdravem
Jana Mikulová
30.8.2016

Dobrý deň prajem,   

Chcem sa poďakovať personálu hotela Hutník II. za príjemne strávenú Veľkú noc u Vás. Odporučili ste nám  veľmi dobre 2 priechodné izby a  tak sme si užili aj našu vnučku.

Ďakujeme a prajeme Vám, aby aj naďalej boli klienti u Vás spokojní.  

Ing. Daniela POTURNAYOVÁ
19.4.2016

 

Dobrý den,  

rádi bychom vám poděkovali za příjemný velikonoční pobyt, který se nám moc líbil a především dcery byly nadšené. Velice jsme ocenili vstřícnost a úslužnost personálu celého hotelu, která v dnešní době zdaleka není samozřejmostí. Rádi se k vám opět vrátíme, prozatím jsme váš hotel doporučili a vyslali jsme k vám známé – manželé IváckoviJ

Děkujeme, 
Adam Schneeberger s rodinou
29.3.2016 
 

Vážená pani Hadzimová , v mene rodiny Szabovej , ktorá využila Vaše služby počas sviatkov vo Vašom zariadení Hutník 2 Vám chcem poďakovať za krásny pobyt u Vás za profesionálne služby a milý prístup Vašich zamestnancov. Určite doporučíme Vaše zariadenie ďaľej!!! S pozdravom a prianim pekného dňa.
Katarína Szabová
12.1.2016


V Metalurgu ( Teraz Hutnik II ) som bol s dcérami, ked boli ešte malé minimálne 5x. Teraz v čase od 15.12. - 18.12.2015 som navštívil s 5,5r. vnukom a bratom Hutník I. Boli sme maximálne spokojní s ubytovaním, stravou, bazénom a personálom. Určite sa budem vracať do Vášho komplexu. S pozdravom
Peter Jurík


Spokojný s celkovym servisom.Dakujem, nepocitoval som ziadne nedostatky. Cez vianocne sviatky pridem znova uz mam pobyt zaplateny.
Pavel Bartko
23.11.2015

 

Vážená pani Hadzinová,

dovoľte nám, aby sme sa Vám menom Nadácie Kvapka Nádeje ako aj detských hematologicko-onkologických pacientov srdečne poďakovali za Vaše partnerstvo a spoluprácu pri príprave a organizácii 5. ročníka “Kvapka Nádeje Golf Cup” vo Veľkej Lomnici.
Vaša participácia a Váš vysoko profesionálny prístup pri našej spolupráci významnou mierou prispeli k úspešnému priebehu celého podujatia, ktorého finančný výnos je určený na výstavbu sterilných boxov s hepafiltráciou na Detskej klinike anestéziológie a intenzívnej medicíny DFNsP Bratislava, ako nevyhnutnú súčasť kontinuálnej starostlivosti o pacientov po transplantácii krvotvorných buniek s potrebou pľúcnej ventilácie pri multiorgánovom zlyhávaní v dôsledku infekčných a neinfekčných komplikácií.
Vaša ústretovosť a podpora významnou mierou prispeli k  úspešnosti tohto projektu a stali ste sa tak  “O kvapku lepší”.

Ešte raz ďakujeme a zostávame s úctou,

Bernát Štefan                                                               Vendula Svobodová
správca nadácie                                                           zakladateľka nadácie

 

Vážený pán riaditeľ!Po 51.rokoch absolvovania Vysokej školy poľnohospodárskej odbor prevádzky a ekonomiky v Nitre,sme sa stretli vo vašom zariadení Hutnik 1.Touto cestou chcem vysloviť poďakovanie Vášmu pracovnému kolektívu za kvalitné a ústretovo poskytnuté služby.Podľa hodnotenia spolužiakov bolo ubytovanie,strava a všetko výborné!Stretávame sa každoročne vždy v inom kúte Slovenska ako seniori.Avšak pracovali sme na rôzných postoch národného hospodárstva,na Štátnych majetkoch,JRD,bankách,poisťovniach,štatistických úradoch,ako vedci,redaktori a pod.Prajeme Vášmu pracovnému kolektívu veľa tvorivých síl,veľa spokojných klientov.Vám osobne aby sa Vám darilo stále zlepšovať Hutnik ,ako to aj roky robíte.Dobré meno Vášho zariadenia budeme aj ďalej šíriť.

S vďakou za Org.výbor Ing.Erika Chovanová,Levoča

 

PODZIEKOWANIA dla Hotel SOREA HUTNIK I. / THANKS for Hotel HUTNIK *** I.
Thank you for your proffesional and friendly service. We have 7 in your time and will be back next year!
thank you 
GROSZEK prywatne przedszkole
31.1. - 7.2.2015


Dobrý deň,

Chcel by som celému personálu hotela Hutnik II poďakovať za veľmi príjemný a profesionálny servis, a to platí aj pre sezónnu výpomoc z hotelových škôl.

Zvlásť by som rád poďakoval p. Buganovej.

Snáď ešte krátky príspevok do vašej rubriky recenzie:

 „Ak má niekto už dosť nezmyselne naškrobených a luxusne predražených pobytov a miluje pokojný, pohodový a príjemný návrat do peknej minulosti, a to všetko v krásnom a tichom prostredí Tatier,
Hutnik II je presne TEN hotel .

S úctou a pozdravom,
Peter Tkáč
25.8.2014

 


Hotel Hutník II ** Tatranské Matliare
Janka Buganová             
sales manager
 
Dear Janka!
I’d like to say many thanks for your cooperation and organization of preparing our staying in the Hotel.
It was a fantastic and unforgettable week in the High Tatras Mountains for the children and me, too. The accommodation was fine, the catering was delicious and the service was perfect in the Hotel.
 Special thanks to the staff and the chef, too. They were very helpful and kind. The parents followed the events on my website and they were very satisfied all of the program and the services, too. So, it was a great success, because the children were enjoy the week very much. 
Please, refer to the General Director of the Hotel and I’d like to congratulate him for the perfect teamwork of the management, and the great hospitality of the staff.
 
 
Budapest, 2014.  július 1.
Best regards:  Tibor Vellai, teacher

 

Bola som prekvepená vysokou profesionalitou ,ústretovosťou personálu,boli sme na víkend od 5.do 7. júla , došli sme neskoro večer a na moje prekvapenie recepčná bola nekonečne ochotná ,čakala nás večera ,aj keď jedálen už bola zatvorená , jej ochota sa prejavila aj na ďalší deň ked nám vysvetlila kde sa čo v okolí nachádza ,jedlo bolo super,proste boli sme milo prekvapený , neviem ako sa tá pani recepčná volala ale určite nám uľahčila pobyt v novom prostredí ,ďakujem jej za ochotu ...

Silvia Dercová


Dobrý deň, 
dovoľte mi milí zamestnanci hotela Hutník II. napísať pár riadkov - postrehov z pobytov vo Vašom hoteli. Čítala som príspevok, kde píšu rekreanti, že boli ubytovaní len v hoteli Hutník II a že aj tak sa im pobyt páčil. A ja musím napísať, že roky chodím do Hutníka II a mám len tie najlepšie a najkrajšie zážitky. Izby vo Vašom hoteli sú útulne, i keď zariadenie je staršie. Vo Vašom hoteli je čistúčko, personál je príjemný... proste človek si oddýchne a naberie veľa energie. Tento rok sa znova chystám k Vám a už to bude hádam aj jedenástykrát! Teším sa od začiatku roka, kedy prídem do krásneho prostredia, kde si oddýchnem. Už aby bol august...A svojím známym a priateľom vždy nezabudnem odporučiť Vašu "dvojku".

S pozdravom
Búziková Jana
Nové Mesto nad Váhom


Dobry den,
velmi pekne dakujeme za krásny pobyt vo Vašom hoteli. Hoci sme boli sme ubytovani v H II., aj tak sme boli velmi spokojni... Velkonocny folklorny program bol na jednotku, velmi sa nam pačilo... Este raz dakujeme
určite sa k Vam vratime.... 

rod, Valachovicova