Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk

Novinky a akcie

10 jún

Prázdniny so zážitkami

Ste rodinka s deťmi? Pri pobyte dvoch dospelých osôb s jedným alebo dvoma deťmi v samostatných dvoch izbách platí cena pevného lôžka v cene zľavnenej prístelky.

07 jún

SOREA DOTÁCIA v hoteli SOREA ĽUBOVŇA

Zážitkový týždeň aj pre pracujúcich seniorov nad 60 rokov a ZŤP

06 jún

ROZPRAVKOLAND

Pre deti je počas pobytu pripravený bohatý animačný program

24 máj

LAST MINUTE

Demänovský kras a oddych pre každého z vás

14 máj

Za 7 horami v hoteli SOREA MÁJ

Ubytujte sa v blízkosti diania najväčšieho rodinného festivalu na Slovensku.

29 apr

Týždeň zdravotného cvičenia - Tai Chi pre seniorov

Pondelok až Piatok cvičenie Tai Chi s inštruktorom Ľubomírom Cisárom

29 apr

BONUSY a ZĽAVY 2024

HRAJTE SA A ZABÁVAJTE, ZĽAVY A BONUSY SI UŽÍVAJTE!
Pre klientov hotelovej siete SOREA prinášame počas letnej a jesennej kampane 2024 rôzne bonusy a zľavy od obchodných partnerov, platné po predložení aktuálneho hotelového ubytovacieho preukazu SOREA.

24 apr

Letný a jesenný SENIOR FIT 60+ od 4 nocí

Relaxačné pobyty pre seniorov v najkrajších kútoch Slovenska - blahodárne účinky minerálnej vody, dovolenka v srdci spišskej prírody, klimaticky čisté Tatry, aktívny oddych na Štrbskom plese, relax vo wellnesse, kúpalisko TERMAL raj, Demänovský kras a oddych pre každého z vás.

10 apr

Prázdniny ZDARMA so starými rodičmi

Babka, dedko ukážte mi Liptov! Wellness prázdniny so starými rodičmi so 100 % zľavou na jedno vnúča do 8 rokov.

19 mar

Jarná dovolenka v srdci prírody

Štrbské Pleso je významným turisticko-športovým centrom a zároveň najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier. V okolí hotela SOREA TRIGAN sú vyznačené turistické chodníky na kratšie i dlhšie túry do okolitých dolín s prekrásnymi plesami, na Podbanské, Kriváň, Popradské pleso či Rysy. Spríjemnením pobytu je relax v hotelovom WELLNESS SVETE REGENERÁCIE A ODDYCHU.

06 mar

Pobyty s procedúrami

Liptovská príroda a relax podľa vlastného výberu.

27 feb

RELAXAČNÉ POBYTY NA SPIŠI

Všade vôkol krása zelene od jari, cez leto až do jesene.

20 feb

OD TATIER K DUNAJU

OD TATIER K DUNAJU je 345 km dlhý štafetový beh družstiev. Šesť až dvanásť členné tímy vyštartujú z Jasnej spred Hotela SOREA MARMOT v Nízkych Tatrách v sobotu 17.8.2024 dopoludnia, bežia non-stop dňom aj nocou a v nedeľu 18.8.2024 poobede dobehnú do cieľa pretekov na nábreží Dunaja v Bratislave.

19 feb

Dovolenka na Liptove

Huráá hor sa, hor že sa, do prírody do lesa.

19 feb

RELAX POBYTY

Huráá poďme na hory, relax a zábava v TITRISe vrcholí

16 feb

Wellness “Rysy”

Slnko, wellness a zábava, leto v Tatrách vyhráva

16 feb

Wellness “LOMNICA”

Dokonalý oddych v centre tatranského turistického ruchu.

16 feb

Wellness “GERLACH”

Hotel je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, športového a kultúrneho centra Vysokých Tatier, ktorá leží priamo pod úpätím Lomnického štítu. V blízkosti sa nachádza múzeum TANAP-u, lyžiarske múzeum a botanická záhrada. V letnej sezóne je ideálnym východiskovým bodom na vysokohorské túry a výlety. 300 m od hotela je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

16 feb

LETO NA HORÁCH

V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym východiskom na túry do východnej časti Vysokých Tatier. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.

16 feb

Tatranský oddychový pobyt

Klimaticky čisté Tatry, dovolenka s rodinou ako sa patrí.

16 feb

MINI WELLNESS EUPHORIA

Hotel nájdete v Demänovskej doline, ktorá je jednou z najkrajších dolín, meria 16 km a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Prostredie ponúka široké možnosti na turistiku a výlety. K aktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras (Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa Slobody) a Vrbické pleso.

16 feb

ODDYCH, RELAX, POHODA

Relax, oddych a harmónia v centre WELLNESS EUPHORIA!

16 feb

MAXI RELAX

Vo WELLNESSe EUPHORIA dvere k oddychu sa ti otvoria.

16 feb

Čas na oddych

Top moderné wellness centrum.

16 feb

WELLNESS POBYTY

Relax vo wellnesse na Štrbskom Plese

16 feb

TERMÁL POBYTY

Hotel je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry.

12 feb

SOREA PRE MLADYCH v hoteli SOREA HUTNÍK

Objavujte krásy Tatier s 10% zľavou na pobyt a 100% zľavou na vstup do hotelového bazéna, sáun alebo telocvične Pre spoločné chvíle s priateľmi je k dispozícii BOWLING centrum.

01 feb

SOREA PRE MLADÝCH

Ste mladí ľudia alebo mladá rodina s deťmi a hľadáte miesto pre svoju dovolenku alebo len pre krátky relax? Ponúkame pobyt s atraktívnymi zľavami a bonusy pre mladých ľudí vo veku od 19 do 30 rokov.

01 feb

SOREA PRE MLADÝCH a pre mladé rodiny

Vyberte sa objavovať najväčšiu klenotnicu historických pokladov Slovenska, ktorou je lokalita Spiš. Alebo sa chcete zabaviť v najväčšom prírodnom bludisku v Európe? Nezabudnuteľnou spomienkou je aj návšteva historického hradu Ľubovňa a skanzenu pod hradom.

01 feb

SOREA PRE MLADÝCH v hoteli SOREA MÁJ

Rozhodli ste sa pre dovolenku na Liptove? Chcete 100 % zľavu na vstup do termálneho bazéna a 15 % zľavu z ubytovania ?
Možnosť turistiky, cyklistiky, skalolezenia, nordic walking, prekrásna fauna a flóra doplnená vhodnými klimatickými podmienkami – to všetko sú dôvody pre dovolenku vo veku od 19 do 30 rokov v hoteli SOREA MÁJ.


01 feb

SOREA PRE MLADÝCH v hoteli SOREA SNP

Spoznajte naše moderné centrum WELLNESS EUPHORIA s panoramatickým výhľadom na vrcholky Nízkych Tatier. Pribalili sme vám k pobytu okrem 15% zľavy aj denne 2 hodinový vstup do bazénového a saunového sveta.

01 feb

SOREA PRE MLADÝCH v hoteli SOREA TITRIS

Vodný a saunový svet AQUA Relax pre klientov od 19 do 30 rokov s 50% zľava na vstup do AQUA Relax centra a k tomu 15 % zľava z pobytu v Hoteli SOREA TITRIS. Ak máte radi protiprúdové plávanie, masážne trysky, ležadlovú perličku, jazdu na vodnom tobogáne, či sa chcete vyšantiť v zrýchľovacom kanáli, potom je tento pobyt stvorený práve pre vás!

01 feb

SOREA PRE MLADÝCH v hoteli SOREA TRIGAN

15 % zľava z pobytu aj so vstupom do WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v krásnom prostredí Štrbského plesa. Pre mladé rodiny a ich ratolesti je k dispozícii veľký detský kútik, spoločenské hry, stolný tenis a jedno dieťa do 8 rokov so 100 % zľavou pri pobyte s dvoma plne platiacimi dospelými osobami.

23 mar

Darujte vašim najbližším DARČEKOVÚ POUKÁŽKU SOREA na pobyt!

Vianoce? Narodeniny? Meniny? Zásnuby? Výročie svadby? Úspešná skúška?
Lámete si hlavu, čím by ste tento rok prekvapili? Potešte vašich najbližších, priateľov a známych a darujte im darčekovú poukážku SOREA podľa vlastného výberu.

03 máj

BOWLING centrum

Navštívte naše BOWLING centrum v hoteli SOREA HUTNÍK.