Hotel ** SOREA HUTNÍK II
 • 059 53, Tatranské Matliare
 • GPS: E 20° 17' 13" N 49° 10' 40"
 • Mapa

Hotelové služby

Aktivity, ktoré vám ponúkame:

 • dovolenky a rekreácie
  Základnú ponuku pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období predstavujú naše pobyty s polpenziou.

 • kongresy a školenia
  Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame vhodné priestory s kapacitou max. 180 osôb. K dispozícii je hotelový salónik, školiace miestnosti a spoločenská miestnosť.

 • seniorské pobyty
  Nádherné prostredie a výhodné ceny pripravené špeciálne pre seniorov patria k základnej ponuke pre aktívne prežitú dovolenku v každom ročnom období. 

 • športové sústredenia
  Bohatá ponuka športovo-relaxačných služieb a možnosti športového vyžitia v blízkom okolí tvoria výborné podmienky pre organizáciu športových sústredení kolektívov a tímov všetkých vekových kategórií či športových disciplín. Ponuku pobytov so športovým zameraním Vám pripravíme podľa požiadaviek.

Doplnkové služby - CENNÍK

Krytý hotelový bazén 

V hoteli sa nachádza krytý plavecký bazén s rozmermi 15 m x 6 m, s hĺbkou vody od 0,90 m do 1,40 m a teplotou do 28 °C.    

Sauna

Hotel disponuje suchou saunou (kapacita max. 10 osôb) a ponúka aj možnosť pridania eukalyptových prísad počas saunovacieho procesu. 

Infrasauna 

V hoteli sa nachádza infrasauna, ktorá má priaznivé účinky na tíšenie bolesti svalov a kĺbov, či prevencia zápalových procesov v tele. Taktiež má priaznivé účinky na prečstenie pokožky, vďaka tomu je pokožka jemnejšia s krásnym zdravým vzhľadom. Medzi vítané účinky patrí príjemný pocit pokoja. Vďaka teplu sa svaly a pokožka postupne uvoľňuje a človek sa cíti skvele. 

Masáže

Kvalifikovaní pracovníci nášho športovo-relaxačného centra vám radi poskytnú klasickú masáž. Celková masáž stojí 18,00 €, čiastočná masáž krku a chrbta 10,00 € a masáž lávovými kameňmi 15,00 €.
K dispozícii je aj rašelinový zábal.

Posilňovňa

Svoje telo môžete precvičiť v hotelovej posilňovni.  

 

Telocvičňa

 

V hoteli sa nachádza telocvičňa (25 m x 12 m) v ktorej si môžete zahrať rôzne loptové hry. K dispozícii je tradičné vybavenie, ako poznáme zo školského telocviku.

Stolný tenis

Rakety a loptičky vám poskytne personál recepcie.

Biliard

Za hodinu hry biliardu POOL zaplatíte 2,00 €, za biliard TIMER 5,00 €/hod.

Minigolf

Priamo v areáli hotela sa nachádza minigolf so 16 dráhami. Palice na minigolf spolu s loptičkami si môžete zapožičať na recepcii hotela za poplatok 2,00 €/hod.  

BOWLING centrum

K dispozícii máte aj BOWLING centrum so zvýhodnenou cenou pre hotelových hostí – informácie v hoteli. Cena BOWLING centra v čase 10.00 – 16.00 hod. je 9,00 €/hod. a cena dráhy v čase 16.00 – 22.00 hod. je 12,00 €/hod.  

Lyžiarsky vlek

Priamo pri hoteli sa nachádza detský lyžiarsky vlek, svah s miernym sklonom poskytuje ideálne podmienky pre výučbu lyžovania.  

Vlek je v zime v prevádzke pri  dostatočnom množstve prírodného snehu a hoteloví hostia môžu využívať vlek bez poplatku.

Detský rozprávkový kútik     

Vaše deti určite očarí rozprávkové kráľovstvo detského kútika, počas školských prázdnin so skvelým animačným programom.

Nestrážené parkovisko

Parkovisko sa nachádza priamo pri hoteli a je nestrážené.

Požičiavanie spoločenských hier

Na recepcii hotela si môžete bezplatne vypožičať rôzne spoločenské hry, napríklad dámu, šachy, žolíkové alebo mariášové karty, detské karty a podobne.

Ďalšie hotelové služby

 • akceptujeme platobné karty (Maestro, Master Card, Visa, American Express,)
 • predaj suvenírov
 • požičanie žehličky, fénu

 

Lokalizácia hotela

Nadmorská výška: 930 m
GPS: E 20° 17' 13" N 49° 10' 40"