Hotel ** SOREA ĽUBOVŇA
  • 064 01, Stará Ľubovňa
  • GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
  • Mapa

Recenzie


Obraciam sa na Vás s prosbou o zaslanie informácií o možnosti účasti na rekreačnom pobyte pre dôchodcov so štátnou dotáciou v roku 2017. V roku 2016 sme sa prvý krát s manželkou zúčastnili tohoto pobytu vo Vašom hoteli ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeloch. Môžem bez nadsádzky konštatovať, že to bolo perfektné. Krásne prostredie,bezchybné ubytovanie, fantastická strava a pozorný a ochotný personál hotela. Jedným slovom nemalo to chybu.
Peter Arvay
21.2.2017


Vážený pan riaditeľ,
 
ďakujeme Vám a celému Vášmu kolektívu pracovníkov hotela za perfektnú atmosféru vianočného pobytu pre seniorov.
Napriek skutočnosti, že Váš kolektív trávil sviatky v pracovnom nasadení vytvoril pre nás všestrane nezabudnuteľnú atmosféru vianočnej pohody. Program súboru Plavčanka sa jednoducho nedá zabudnúť a spolu s Vašou pracovníčkou p. Emou vytvorili nádherný kolorit Vianoc - taký aký si väčšina z nás pamätá. Ďakujeme a radi sa budeme vracať medzi Vás.    
S pozdravom, rodina Brožkových z Košíc.
27.12.2016

Touto cestou vám všetkým pracovníkom hotela Ľubovňa ďakujeme za pekný prístup, ochotu personálu, ústretovosť, vianočný program. Ďakujeme, že ste boli s nami, hoc aj vy máte  rodiny a boli by ste radšej spolu. 
Prajeme vám v roku 2017 aby ste boli zdraví, šťastní, mali veľa dobrých, slušných hostí. Nech sa vám darí v osobnom a pracovnom živote a splnia sa vám vaše predsavzatia.
Vianoční hostia.
25.12.2016 

Dobrý deň p. Arendáčová, veľmi rada sa vždy v októbri vraciam do Vášho zariadenia. Máme tu vždy stretnutie spoločenstva kresťanského charakteru. Vždy sme spokojní aj s ubytovaním, so službami i s celkovým prostredím. Moja teta MUDr. Osvaldová opakovane už po sebe prichádza k Vám na vianočné sviatky a vždy sa vracia domov veľmi veľmi spokojná . Ešte raz veľmi ďakujem a prajem všetkým naozaj všetko naj - naj - vo  všetkých  oblastiach Vášho života. 
S pozdravom
Elena Osvaldová
24.10.2016

Pani Ema... A díky... Dni prežité v hoteli SOREA, v nádhernej prírode, s vynikajúcim personálom a super „kuchyňou“... Čo ešte viac treba k spokojnosti? Program bol úžasne pripravený na každý deň pobytu, všade sme sa stretávali s pozornosťou personálu, ochotou a úsmevom. A tak vďaka, že sme takto mohli prežiť nádherné, slnečné dni. Budeme odporúčať a určite sa budeme chcieť sem ešte vrátiť.  
Mgr., PhDr. Mária Madajová     a    Albínka Ďuričeková
Banská Bystrica                            Gemerská Poloma 
19.06. – 25.06.2016

Chceme úprimne poďakovať celému kolektívu za vytvorenie príjemných zážitkov a veľkej spokojnosti počas nášho aj krátkeho pobytu. Srdečná vďaka za všetko. So spokojnosťou                                                                              
manželia Belaví  
19.06. – 25.06.2016

Rekreanti z izby č. 506, 507, 508, 509, spoločne ďakujeme za veľmi príjemný pobyt, vďaka celému personálu nemáme žiadne výhrady, všetci boli milí, ústretoví a ochotní. Pani delegátka bola veľmi obetavá a jej výklady boli bohaté a rutinne a zaujímavé. Veľmi všetkým ešte raz ďakujeme!          

Šusteková, Šustek, Lengyelová, Ševčovičová, Hronská, Kondelová
19.06. – 25.06.2016

Ďakujeme v mene všetkých seniorov z Myjavy – 48 osôb a šofér s manželkou za príjemný pobyt. Dovidenia                                     

Predsedníčka MsO JDS Myjava 
Mgr. Jarmila Majtánová
15.05. – 21.05.2016

Mali sme sa dobre, ďakujeme. Budeme na Vás dlho spomínať. Dovidenia  
Straková a Simčák
21.05.2016

Vo Vašom hoteli sme prežili príjemných 7 dní. Za všetko patrí veľké ďakujeme. Mali sme príjemnú, ochotnú sprievodkyňu, dozvedeli sme sa o tomto kraji. Strava – výborná – ďakujeme celému personálu jedálne. Boli sme spokojní i s ubytovaním – pekné izby, pekný výhľad na prírodu. Niekedy v budúcnosti sa sem ešte vrátime. Ešte raz vďaka za všetko.  
Viera Michalcová a Milka Havránková
19.05.2016

Ďakujeme za krásny pobyt, ďakujeme celému personálu za skvelé služby. Bolo nám fajn! 
Lachovci a Minarčíkovci z Kysuckého Nového Mesta
19.05.2016

Veľmi pekne ďakujeme za krásny pobyt u Vás. Veľmi si oceňujeme prácu celého Vášho pracovného kolektívu. Recepčné – super, naša milá sprievodkyňa bola na 1*, kuchári, kuchárky, čašníci – bez chyby, upratovanie tiež bolo také, aké sa patrí, rehabilitácia – na výbornú! Budeme Vás všetkých propagovať a určite sa viacerí k Vám vrátime. Srdečne ďakujeme VŠETKÝM z tohto hotela      
dôchodci z Myjavy
19.05.2016

Ďakujem za krásny pobyt, ďakujem všetkým za starostlivosť, ďakujem našej pani sprievodkyni za pekné výlety a podrobný výklad o každej obci – odchádzam múdrejšia.
Táňa Koščová
19.05.2016

Dobrý deň,
v termíne od 4.4.-8.4.2016 strávila moja mama a naše rodinné známe - "naše babky" týždenný pobyt vo Vašom zariadení. Týmto sa Vám v mene celej našej rodiny chcem krásne poďakovať za všetko-všetko t.j. super strava, super personál, služby, ubytovanie....no ako to definovali babky vynikajúce. Isto si pobyt u Vás s potešením zopakujú.
Chcem Vás poprosiť o info ohľadom štátnej dotácie na pobyt  pre seniorov.
Zároveň vám chcem popriať všetko dobré, veľa elánu do ďalšej práce, osobných i pracovných úspechov a veľa spokojných hostí.
Isto v letnom období plánujem návštevu Vášho zariadenia aj ja s rodinou.
S pozdravom
Mgr. Oberleová
14.4.2016

PS: citujem babky ": a na recepcii také zlaté žienky.....predobrene".

To, že opakujeme pobyt u Vás, hovorí za všetko. Sviatočné pobyty ale aj bežné sa nám páčia.Strava, servis a Váš kultúrny pracovník nemajú chybu. Vďaka patrí hlavne kuchárom. Určite sa budeme do tohto zariadenia aj s našimi priateľmi opätovne vracať.
Ďakujeme
Žilinskí – Bratislava
30.3.2016


Ďakujeme za skvelý pobyt vo Vašom zariadení. Niesme tu prvý ani posledný raz.
rod. Sándorová, Jakubová z Košíc
25.03. – 29.03.2016

Veľká vďaka za pobyt vo Vašom zariadení patrí všetkým, ktorí sa na ňom podieľali: p. kult. referentke – za krásny program, p. kuchárke – za vynikajúce jedlo, obsluhe – za pekný prístup k hosťom. Radi sa k Vám vrátime
Parničanovci – Krupina
29.03.2016

1. Veľmi dobre sme sa mali, Veľkú noc si v zdraví užívali. Z prístupu personálu, sme veľmi dobrý dojem mali. 
2. Kultúrna vedúca, taký program pripravila, že všetkých návštevníkov výborne pobavila. 
3. Spomínať budeme na veľkú šibačku, ale aj na dobrú tancovačku.
4. S Vami sa lúčime, už domov ideme, na HOTEL ĽUBOVŇA, nikdy nezabudneme. 
Mgr. Agnesa Jasíková, Bačová Anna
28.3.2016

Sme Vašimi častými návštevníkmi – minimálne 2x do roka. Citíme sa tu veľmi dobre, preto sa sem radi vraciame. Personál je tu veľmi milý – počnúc recepciou až po obsluhu. Výborná strava. Tešíme sa na ďalšiu návštevu.  
Imrich a Mária Novikmecovi.
23.02. – 27.02.2016

Lyžiarsky výcvik – ZŠ s MŠ Propoč    
Ďakujeme za príjemne strávený výcvik, milí personálni zamestnanci! Dobrá spolupráca a komunikácia. Výborná strava! SUPER 
Ujcová a Patakyová 
08.02. – 12.02.2016

Prostredie s okolitou panenskou prírodou,ubytovanie,stravovacie služby a bezproblémové diétne stravovanie,príjemný obsluhujúci personál,veľmi príjemná kultúrna referentka a sprievodca na fakultatívnych výletoch,do detailov pozná históriu regiónu - čo oceňujú návštevníci,ktorí sú v Ľubovni prvý krát. Spestrením pobytu je aj TINA - psíček,ktorý bez problémov sprevádza klientov po okolitých chodníčkoch. Nemôžem zabudnúť aj na príjemný a empatický personál na BAZÉNE.

Gregorová Anna
25.10.2015

DETI zo Špeciálnej základnej školy, Hálková 54, Bratislava
Maximálna spokojnosť s personálom,stravou i ubytovaním.V podstate nebolo čo kritizovať!Pritom si dovolím povedať, že máme s cestovaním i v zahraničí bohaté skúsenosti. Sú tam fakt fajn. A nám ako klientom vytvorili pokojnú príjemnú pohodovú atmosféru.

Dr. Milan Kalinay


Od r. 1999 - 2012 využívame každoročne aspoň 1 - 3 krát Vaše ponuky hotelových služieb počas 5 - 8 dňových pobytov.
Mám 80 rokov a po doterajších skúsenostiach som sa rozhodol vyhodnotiť (aj po rozhovore s viacerými Vašimi klientami) ako najlepší Hotel SOREA Ľubovňa - tu sme sa cítli najlepšie, boli sme spokojní a psychicky tiež zrelaxovaní. Dôvodov je viacero: ide o dvoj hviezdičkový hotel, ktorý má však reálne ceny. Keďže nemôže ťažiť zo svojej chýrnej minulosti ani z lokality v ktorej sa nachádza, tak ako ostatné hotely Vašej spol., personál hotela vsadil na záujem o klientov, bohaté služby, ochotu a prívetivosť k návštevníkom, rôzne programové ponuky - obzvlášť na vianočné, novoročné a veľkonočné sviatky vo folklórnom štýle s pestrou a výdatnou stravou, pripravenou s gurmánskou fantáziou kuchára. V hoteli bolo tiež veľa detí, ktoré tu boli tiež lepšie, milšie a veselé, čím vytvorili pre všetkých ubytovaných hostí príjemnú až rodinnú atmosféru. Nakoniec si dovolím jednu malú prosbu - udržať tento hotel v nezmenenej forme aj do budúcnosti. Radi sa tu vrátime a som presdvedčený že nie len my.

S vďakou a úctou,
Ing. Gejza Petržalka, Piešťany


Vážený pán riaditeľ,
chceme poďakovať Vám a všetkým zamestnancom za prekrásny pobyt a starosť o svojich hostí. Boli sme u Vás na Veľkonočné sviatky a bolo to prekrásne, ale ten vianočný prekonal všetky naše očakávania. Cítili sme sa tam ako vo veľkej rodine a ten prekrásny program a domácka strava a usmievaví zamestnanci, človek sa tam cítil ako by bol v nebi. Ešte raz Vám ďakujeme za prekrásne prežitie vianočných sviatkov. Prajeme Vám šťastný Nový rok a v roku 2O12 aby ste mali čo najviac spokojných hostí.

Alžbeta Jusnová a Mária Valentová


Dobrý deň.
chcel by som sa poďakovať za váš personál v Ľubovianských kúpeľoch, bol som tam s rodinou na víkendový pobyt, boli maximálne ústretový a milí , pekný hotel výborný bazén deti si ho nevedeli vynachváliť, strava na jedničku, aj tá cenová akcia má potešila... Ak by som mohol niečo vytknúť tak keby na izbách boli nealergické paplony inak všetko OK. Ak sa podari rád sa tam ešte vrátim... prajem vám veľa spokojných klientov dovidenia...

Galko Richard, Uzovský Šalgov