Hotel *** SOREA MÁJ
  • 032 03, Liptovský Ján
  • GPS: E 19° 40' 17" N 49° 2' 14"
  • Mapa

Recenzie


Spokojený - umístění hotelu, ubytování, možnost přístupu do termálních bazénů ( venkovní i vnitřní)
Jaroslav Š.
15.8.2022


Spokojnosť so stravou, prostredím, vybavením izby, personálom.
pani V.
14.8.2022


Bola som spokojná, chyžné veľmi čistotné, ochotné hlavne na 1 poschodí. Každý rok objednávam rovnaké poschodie.
Klara P.
13.8.2022


Som spokojný, nemám pripomienky.
Ivan H.
9.8.2022


Krásny hotel, služby kúpaliska v cene pobytu boli super.
Anna
5.8.2022


Hotel Máj v Liptovsko Jáne poskytuje našej rodine všetko, čo potrebujeme. Rodinné ubytovanie, výbornú kuchyňu, v cene vstup do vonkajších bazénov ,možnosť priplatiť si obed. 
Nič nám nechýbalo.
Jana O.
3.8.2022


Páčilo sa nám, boli sme spokojní, viac možností na stolný tenis v prípade nepriaznivého počasia.
Ludmila
2.8.2022


Do tohto hotela chodím pravidelne každý rok, raz a ak sa dá aj dvakrát. Som maximálne spokojná so službami, so stravou, s personálom s aktivitami, ktoré sa tam dejú. Super, nemám žiadne výhrady, vždy si perfektne oddýchnem. Čo oceňujem a v máloktorých hoteloch je to možné dostať jednoizbovú izbu bez príplatku. Často chodím na dovolenky sama a nemusím si brať dvojizbu. Takže super, ďakujem Vám.
Mária L.
31.7.2022


Dovoľte sa mi v mene zubných technikov zo Slovenska, ako aj prednášajúcich zo zahraničia veľmi pekne poďakovať  za nesmiernu ochotu a ľudský prístup pri organizovaní našej Medzinárodnej konferencie, ktorá sa realizovala v dňoch 26. až 28.mája 2022 v hoteli Máj v Liptovskom Jáne, ktorej sa zúčastnilo okolo 270 účastníkov. 
Veľmi pekne Vás prosíme o poďakovanie celému personálu uvedeného hotela, ktorý nám vo všetkom maximálne vychádzal  veľmi zodpovedne a vždy s úsmevom na tvári, čo si v dnešnej, tak ťažkej dobe veľmi vážime, a preto sa tam vždy radi vraciame.  
Za všetkých zubných technikov ďakujem. 
Doc.PaedDr.PhDr.Eliška K., PhD,MHA.
27.6.2022

Dobrý deň prajem...
Rozhodla som sa vám napisať síce už po mesiaci pobytu vo vašom zariadení v Hoteli SORE MÁJ v Liptovskom Jáne.
Bola som tam od 1.9. do 5.9.2021 a s radosťou som konštatovala aké milé pristupovanie máte celého kolektívu k návštevniíom.
Nápomocní, milí a mala som z nich pocit akokeby sme už dávno poznali. Mali vždy milé slovo ku každému a poviem že nebolo nás vtedy akurát málo.
Vedúca dohliadala každú chvíľu čo sa mi osobne páčilo...
Preto som sa rozhodla že sa vrátim do tohto milého prostredia ako mi bude umožnené znovu.
Teši ma že cenovo je dostupné všetko...
Aj vaša kuchyňa bola vynikajúca.
Tak som vám vlastne chcela popriať aj naďalej veľa spokojných návštevníkov...
p. Valéria J.,
september 2021

 

Dobrý den,
strávili jsme s rodinou moc hezkou dovolenou v hotelu Máj v Liptovském Jáně (objednáno přes CK ČD Travel). Chtěl bych napsat poděkování, protože personál byl velice příjemný. Když se objevil problém, vždy se snažili maximálně vyjít vstříc, i když bylo vidět, že toho mají hodně, byli často unavení. Jmenovitě bych rád pochválil recepční paní Galbavou, která se nám asi věnovala nejvíce.
Hotel Máj určitě každému doporučím, protože je tam v okolí vlastně všechno a asi každý si pijde na své.
Tomaš M.
22.8.2020


Vážení a milí zamestnanci hotela Máj, 
s veľkou radosťou a s láskou v srdci vyjadrujem poďakovanie všetkým vám dohromady a každému jednému zvlášť. Ďakujem  za  čistučké izby a  poriadok, za pestrý výber chutných jedál, za príjemnú a šikovnú obsluhu v jedálni i v bufete, za usmievavé a pohotové dámy z recepcie a za dokonalú réžiu pobytu v podaní prevádzky. Spoločne ste svojou prácou vytvorili takú srdečnú, priateľskú, priam domácu atmosféru, že je mojím prianím, aby sa aj v budúcnosti konal náš EZO-tábor práve u vás, v hoteli so skvelým personálom v nádhernom prostredí liptovskej prírody. Rovnako s potešením k vám zavítam aj v prípade možnosti rekreačného pobytu.
Ešte raz vám všetkým ďakujem a prajem, nech sa všetko darí v práci i v súkromnom živote, nech ste zdraví, nech ste šťastní.
S pozdravom do skorého videnia
Složková
izba č. 113
4.9.2019 

Dobrý deň, 
dovoľte mi,  aby som sa touto cestou  veľmi pekne poďakovala za krásny pobyt vo Vašom hoteli, za Vaše služby, pohostinnosť, najmä ochotu prevádzkarky pani Alenky i ostatných zamestnancov hotela , ktorí sa o nás počas celého pobytu  starali a vytvorili nám tým skutočný relax a pohodu., taktiež sa chcem poďakovať za Vašu kuchyňu, jedlo bolo skvelé, vynikajúce , dalo sa vybrať z toho množstva jedál, tiež za personál, ktorý každý deň na izbách doplnil čo bolo treba a za všetky služby ktoré Váš hotel ponúka. Ešte raz,  veľká vďaka všetkým ktorí nám svojím milým prístupom a ochotou  spríjemňovali pobyt vo Vašom krásnom hoteli a ešte v krajšom prostredí nášho Liptova
S úctou
Mgr. I. Strapcová
3.9.2019

Dobrý deň,
touto cestou chcem podakovať celému personálu hotela  Máj v Liptovskom Jáne za nezabudnuteľný  tento predlžený víkend, ktorý som strávila s priateľmi vo vašom hoteli. Chcem podakovať personálu v reštaurácii, ktorí boli ochotní splniť naše požiadavky, vždy s úsmevom. Ranajky aj večera boli chutné, kvalitné, veľký výber a v dostatočnom množstve. Chcem vyzdvihnúť aj vysokú profesionálnu úroveň vašich manažérov vdaka ktorím sme mohli realizovať naše aktivity v hoteli. Verím, že sa opäť vrátime do tohto hotela a takéto odporúčanie dáme aj svojim ďaľším priateľom.
prajem pekný deň
Katarína Zábojníková
2.9.2019    

Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za príjemný pobyt a za všetky služby ktoré sme využili. Celý personál bol veľmi milý a vo všetkom nám išiel v ústrety . Príroda a prostredie bolo skutočne vynikajúce a preto sa k Vám chceme vrátiť ako sa nám bude dať možno aj v tomto roku. Osobitne by sme chceli pochváliť stravovací personál, ktorý bol mimoriadne úslužný a strava bola na úrovni. Zamilovali sme si aj bazén, kde je skutočne vynikajúcej voda hlavne pre naše zdravie. Ešte raz sa Vám chceme poďakovať za všetko čo pre nás robíte.
S úctou rodina Schvarcová 
15.5.2018

Vážení,
velmi bychom  Všem zaměstnancům chtěli poděkovat za hezkou dovolenou. Do hotelu Máj jezdíme opakovaně a byli jsme překvapeni změnami k lepšímu, čehož si nelze nevšimnout. Byli jsme spokojeni po všech
stránkách. Děkujeme a těšíme se  na další setkání s hotelem Máj a všemi zaměstnaci, kteří o nás vzorně pečovali. Novému panu řediteli držíme palce a přejeme mu, aby se mu dařilo hotel nadále zlepšovat.
Havlová
15.5.2018 
 

Jsme už více než 25 let pravidelnými hosty hotelu Máj. Dovolená zde je vždy super. Vždy velmi vstřícné vedení hotelu. Milé a ochotné děvčata v recepci, dobré chyžné. Kuchaři tak dobře vaří, že všem doma říkám: „V hotelu Máj se nejí, ale přímo žere.“ Byla to dovolená jak z reklamy. Praráda, díky. 
Leopold Křivánek z Brna
30.01.2017

Radi by sme sa poďakovali za krásny pobyt vo Vašom hoteli, v ktorom sme prežili už niekoľko krásnych dovoleniek. Radi sa Zas k Vám vrátime – sme veľmi spokojní. Veľmi príjemný a milý personál v celom hoteli, výborná kuchyňa. Prajeme Vám veľa hostí a dobrého zdravia do Nového roku 2017.
Vaša Yvette a Theodor
01.01.2017

Som tu už na treťom pobyte počas Vianoc a so veľmi spokojná so zariadením izby, fungujúcou sprchou, nádherným výhľadom na horu a lúku, aj so stravou. Prestieranie počas slávnostnej štedrovečernej večere bolo veľmi pekné, aj kapustnica a všetko ostatné jedlo bolo vynikajúce. Rada sa sem vrátim, personál bol milý – aj na recepcii aj v kuchyni. Prajem vám všetkým požehnaný celý rok 2017.
p. Daxnerová – učiteľka hudby
29.12.2017

Ďakujeme za príjemný pobyt a vianočnú večeru, ktorá bola pripravená VIP.
Uhrínová Anna
27.12.2017

Ďakujeme pekne za príjemný pobyt v hoteli Máj. Je tu krásne a určite sa ešte vrátime. Skvelý bazén, výborné jedlo a najlepší personál. Veľké ďakujem patrí milým vždy usmiatym slečnám na recepcii zo skvelým prístupom. Vaši verní hostia.
Zora a Dušan 
25.12.2016

Týmto chcem vyjadriť veľkú pochvalu vedúcej recepcie za príjemné privítanie a podávanie informácií pri nástupe – urobilo to na nás kladný dojem na celý pobyt a príjemný celkový dojem na celý hotel Máj! Taktiež chceme poďakovať čašníkom v reštaurácii za ochotu a obsluhu s úsmevom na tvári! 
Anna Saboová, Ján Homola
24.12.2016

Ďakujeme krásne za príjemný víkend, ktorý sme strávili vo Vašom hoteli po niekoľkých rokoch opäť. Ceníme si milý a veľmi ústretový personál od bazénu, cez recepciu až po jedáleň a bar. Tešíme sa nabudúce.
Iveta a Milan
04.12.2016

Boli sme tu už piaty krát a vrátime sa opäť. Je tu super, skvelý personál, milí ľudia, ktorí vytvárajú super atmosféru. V lete sa nám tu páči trochu viac, hlavne kvôli animáciám, ktoré s chuťou využíva náš Maťko.  Je aj veľmi náročný na stravu, ale u Vás sa mu vždy podarí riadne napráskať a Váš bazén a hlavne voda v ňom sú bombastické.
Natália, Vlado a Martinko z Nitry
27.11.2017

U Vás sme prvýkrát, porovnávame s inými strediskami, ktoré navštevujeme v rôznych miestach na Slovensku aj mimo neho. Vyšli ste ako č. 1. Ďakujeme celému personálu, radi sa vrátime.
Mária Cesnaková a Pošingerová Oľga
22.10.2016

Poprvé za 25 let co do hotelu Máj jezdíme bylo letos začátkem septembra otevřené letní termální koupaliště.Nemělo to chybu - byli jsme tam se ženou vylepení celé dny.Výborná strava a ochotný personál nám vytvořil lepší dovolenou než jsme absolvovali začátkem léta u moře v Bulharsku.Proto se do hotelu Máj už roky vracíme v kteroukoliv roční dobu. 
Leopold Křivánek
28.9.2016

Veľmi pekne ďakujeme za príjemný pobyt v prekrásnom prostredí Jánskej doliny.
Bea, Danica, Žofka a Katka
18.09.2016

Celý rok sa tešíme na pobyt vo Vašom zariadení- Mám spomienky z mnohých destinácií, ale u Vás je najlepšie. Všetko na 100 %, celý personál. Ostanú nám krásne spomienky a za rok sa znovu vrátime. Ďakujeme srdečne. 
Závodská a Megová z Bratislavy
16.09.2016

Váš hotel sme navštívili prvýkrát a napriek tomu, že manžel ochorel, sme veľmi spokojní a veríme. Zvlášť oceňujeme ochotu a perfektný prístup celého personálu, ktorí nám ochotne pomohol, zvlášť p. riaditeľovi, dievčatám na recepcii, ale aj všetkým ostatným veľmi ďakujeme. So všetkými službami sme veľmi spokojní a dúfame, že sa tu ešte vrátime. Ďakujeme.
Manželia Júlia a Jozef Kejstovci
13.9.2016

Každoročne navštevujeme Váš hotel na pobyt sa tešíme dlho dopredu, pretože na 100 % spĺňate naše predstavy o ideálnej dovolenke. Je tu príjemne, pohodlne a útulne. Skvelý personál počnúc kuchyňou (vždy perfektnou), cez chyžné, až po milé recepčné. Majú na tom zásluhu a my im zo srdca ďakujeme.
Manželia Kopinovci a Ondrejkovci
11.09.2016

Ďakujeme za krásny pobyt u Vás, boli sme veľmi spokojní. Strava, ubytovanie, personál. Určite sa sem ešte vrátime. 
Manželia Šramovci zo Žarnovice
10.09.2016

Boli sme tu na predĺženom víkende, počasie bolo krásne, slnečné. Hotel je v prekrásnom horskom prostredí. Navštívili sme malú Stanišovskú jaskyňu – nezabudnuteľný zážitok, vyliezli sme na rozhľadňu a ochutnali sme po malej túre medokýš- Užili sme si bublinky v kadi, zrelaxovali sme pri vynikajúcich masážach a zábaloch. Všetko odporúčame. 
Lýdia a Naďa
29.08.2016

Moc rádi bychom se sem vrátili, je to tu skvělé.
Profesor a docentka Karlovy university Ľudmila a Ivan Hlaváčkovi
28.08.2016

Strávili sme tu úžasný slnečný týždeň. Okrem toho, že Máj je pre nás stále jednička, tentoraz nám vyšlo i počasie. Super ubytovanie, super strava, super personál!!! Dovidenia najneskôr na Veľkú noc.
Rod. Poliaková
26.08.2016

Vo Vašom zariadení sme boli prvýkrát spolu s manželom a dcérou s jej priateľom z CZ. Zaujímavé na tom je, že tento pobyt našla a vybrala dcéra, ktorá pracuje a žije v Prahe. S kvalitou Vašich služieb sme boli nadmieru spokojní, preto sa sem radi znovu vrátime. 
Rod. Miškufová
15.-19.08.2016

Sme opakovanými návštevníkmi Vášho hotela a nedá nám, aby sme sa nepripojili k množstvu Vašich spokojných klientov. Vysoko hodnotíme ako zariadenie, tak i služby hotela, akcie najmä pre deti, ktoré sú najvďačnejšími konzumentmi akejkoľvek zábavy. Vaša kuchyňa je proste božská. Nemáme čo vyčítať, iba ak vymenúvať všetky klady, ktoré Váš hotel robia jedinečným. Prajeme Vám, aby hotel rozkvital a tak bol zárukou spokojnosti všetkých Vašich klientov. Ďakujeme. 
Spokojní manželia Polákovci
18.8.2016

Dňa 13.08.2016 sme tu strávili prekrásnu dovolenku, boli sme spokojní s obsluhou, so stravou a ubytovaním. Ďakujeme. 
Manželia Hargašoví zo Starej Turej
13.8.2016


Veľmi se nám líbilo, už jsme se k Vám vrátili čtyřikrát a doufáme, že ne naposledy.

Ludmila Nalepová
04.07.2016

Bolo tu výborne, chodievali sme iba do bazéna, no prvý krát sme aj spali. Čistučko na izbe, strava výborná, bazén aj masáže a príjemná recepčná. Prídeme určite viac krát viac krát aj odporučíme.

Fúčelovci

Pekný dník všem Vám z hotelu. Byli jsme naprosto spokojeni – příjemní pokoje, vynikajúci jídlo, včetne super servisu. Přijemný persnál – no prostě bezchybný pobyt. Také dík někomu, kdo zařídil krásní počasí J . Rádi se vrátime.

Telímovi
25.06.2016

 

Ďakujeme celému personálu za veľmi príjemný pobyt vo vašom zariadeni. Týka sa to všetkých pracovníkov od recepcie, upratovanie, pracovníkov v kuchyni, obsluhe a aj pracovníkov pri termálnom bazéne. Veľká spokojnosť so stravou. Ďakujeme a dovidenia.

Moravská a Jurkaninová
 26.06.2016

Hotel v nádhernej prírode s turistikou vhodnou aj pre dôchodcov. Nádhernej prírode zodpovedali aj hotelové služby: bazén, ubytovanie, strava, občerstvenie. Prajeme Vám, aby ste v tom vydržali.

Rodina Kalmanciová
28.05.2016

 

Ďakujeme veľmi pekne za príjemný pobyt. V tomto nádhernou prostredí sme boli prvýkrát, mrzí nás, že tak neskoro, lebo bývame neďaleko za „kopcom“ v Brezne. Určite sa sem radi vrátime. Srdečná vďaka za všetko.

Mária Mikušová
28.05.2016


Dobrý deň pani Pirožeková,  

Vám a Vašim kolegom ďakujeme za ochotu a ústretovosť počas nášho pobytu, hostia boli tiež veľmi spokojní.  Verím, že váš hotel ešte navštívime. 

S priateľským pozdravom 
Zuzana Holdošová 
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO-NOVA)  
27.5.2016


Pekný deň. S manželom sme boli u Vás na týždňovom pobyte. Chceme sa Vám toutou cestou poďakovať za veľmi príjemný pobyt. Povedala by som, že konečne po rokoch sme si našli svoje miesto. Ubytovanie veľmi dobré a čisté, výhľad na okolitú prírodu – nádhera. Strava – nadmieru spokojnosť  - veľmi rôznorodá, veľký výber. Prístup do bazénu s tak dobrou vodou nám ešte pridalo na spokojnosti. Príroda lahodiaca očiam aj duši. Proste pokoj, dobrý vzduch, krásne vychádzky do okolia, veľa možnosti oddychu. Príjemný personál tomu je čerešnička na torte. Správne miesto na oddych. Ďakujeme za príjemné dni u Vás. Určite sa k Vám vrátime.

Ftáčnikovi z Malaciek
06.05.2016

Ďakujeme veľmi pekne za príjemný pobyt. Boli sme prvý krát a radi sa vrátime. Veľmi milí personál nám taktiež spríjemnil pobyt a obzvlášť by som vyzdvihol barmana Erika. Prajeme veľa milých hostí.      

rod. Turzová
22.03.2016        
                                                                                                             

Zo všetkým spokojný čistota, strava, masáže, bazén všetko v poriadku. Páčilo sa nám a to sme boli s dvojmesacnym babom

Andrej Šottník
20.1.2016


Všetko v poriadku, radi sa vratime. 

Marcela Šottníkova
20.1.2016


Všestraná spokojnost 
Anna Vidová  
5.9.2015    

Všetko bolo v poriadku,úžasná pohoda a oddych. Úplná spokojnosť.
19.8.2015    

Dobrá strava a ubytovanie , výborný personal hotelov , výborné kupanie na krytom bazene v Maji

G.Šoltés
2.11.2014   

Do hotelu Máj jezdíme už skoro 20 let a je to pro nás supr dovolená. Horský čistý vzduch,krásná příroda,ticho,termální voda, perfektní strava a vždy ochotný personál. My už prakticky jezdíme na dovolenou jen na Slovensko do hotelů společnosti Sorea a jsme vždy spokojeni

Leopold Křivánek
31.8.2014Touto cestou vyjadrujeme podakovanie za kazdorocnu vybornu dovolenku v prekrasnom a prijemnom prostredi Liptova,v zariadeni Hotel SOREA Maj, celemu kolektivu pracovnikov pod prikladnym vedenim Mgr.Silvie  C I Z I K O V E J.
Nasu pochvalu zvlast si zasluzia:
Ivana  HOFLICHOVA-pracovnicka recepcie,za vysoko profesionalny,mily a ochotny pristup k zakaznikom-hostom
Martin KRCULA - kuchar a cely kolektiv kuchyne,za chutny,zdravy a pestry vyber stravy
Ruzenka DROZDIAKOVA - casnicka,veduca prvej smeny,za mily a ochotny pristup k hostom v jedalni
Iveta SINDLIAROVA - chyzna,za ochotu a dosledne udrziavanie popriadku a cistoty
Vasi kazdorocni velmi spokojni hostia
Ing.A.Fabian a manzelka Zlata 
13.8.2014
                                                      
                                                                                             


Dobrý deň pani riaditeľka,
minulý týždeň sme s manželmi Hrušeckými strávili vo vašom zariadení niekoľko pekných dní. S pobytom, ochotou personálu, čistotou, stravou, službami maséra a bazéna skrátka so všetkým sme boli veľmi spokojní. Určite to nie je náhoda, nakoľko my (Sitárovci) sme boli v minulom roku týždeň vo vašom zariadení a tak isto sme boli veľmi spokojní. Nakoniec kvalita sa prejaví vtedy ak sa vráti zákazník a nie tovar. Ešte raz Vám a vášmu personálu veľmi pekne ďakujeme a predpokladám, ak nám to vyjde, tak sa ešte raz v lete vrátime. Radi by sme tento kraj ukázali našim vnučkám..

S pozdravom manželia
Sitarovi a Hrušecky


Dobrý deň,
včera sme sa vrátili z víkendového pobytu, ktorý sme si ešte o 1 deň predĺžili,tak veľmi sa nám páčilo. Hotel pekný, ubytovanie-izba bola skvelá, priestranná, čistá, s dobrým výhľadom na prírodnú scenériu. Strava bola výborná, chutilo aj našim deťom:-) Personál hotela bol veľmi milí, všetci boli zlatí, ústretoví:-) Vykúpali sme sa dosýta v hotelových bazénoch,voda krásna priezračná. V hoteli sa naše deti vyšantili aj v peknom detskom kútiku. No my sme boli strašne spokojní a určite sa k vám ešte plánujeme niekedy opäť vrátiť!! Z 10 bodov by som hneď pridala 10!! Maximálna spokojnosť!!

S pozdravom,
Zuzana P.


Dobrý deň,
chceme sa vám s manželkou poďakovať za perfektný pobyt v hoteli Sorea Máj v Liptovskom Jáne, ktorý som vyhral v rádiu Viva. Nato, že sme tam boli iba 2 noci, odnášame si odtiaľ pekné spomienky a určite sa tam raz vrátime. Veľké poďakovanie patrí aj celému personálu hotela, ale najviac zamestnancom na recepcii, lebo s takou ochotou sa málokde stretnem. Ďakujeme ešte raz.

S pozdravom,
Silny Jozef


Byli jsme tam s celou rodinou, moc se nám pobyt líbil. Personál, ubytovaní, animace pro děti, jídlo vše na jedničku. Jen co bych malinko vytkla, je slabé připojení internetu na pokoji, přihlášení bylo možné u recepce a koutku.

Andrea Jankůjová


Spokojnosť 99% . Strava výborná, personál ochotný, slušný. Izba pekne vybavená, čistá. Bazén dokonalý, využitie bazéna aj pre deti. Dobrá prístupová cesta k hotelu + parkovanie. Treba spomaliť čas,pretože pobyt nám veľmi rýchlo utiekol. Vrátime sa v lete 2014 !

Branislav Bednárik


Dobrý den!!!
Rád bych opět poděkoval všem zaměstnancům hotelu Máj za krásných 10 dnů parádní dovolené, které jsem u vás v minulých dnech absolvoval. Bylo to lepší než u moře. PARÁDA, SUPER. DÍKY!!!

Leopold Křivánek
Brno


Dobry den,
konecne jsem se zastavil v silenem tempu a nasel si chvilku k napsani par radku na adresu Vasi a Vasi firmy - hotelu Maj.
Vim, ze dostavate spousty podobnych dopisu, to ale nevadi a napisi jen par radku. Po nekolika letech jsme zvolili Vas hotel misto more , plazi atd, a bylo to jedno z nejlepsich rozhodnuti, ktere jsme pri volbe dovolene udelali. Vsechno bylo velmi prijemne, pocinaje personalem, hotelem, jidlem nikde nelze dat jinou znamku nez jednicku. O okoli a prirode ani nemluve. Pokud to pujde budeme se k Vam vracet, protoze jste dali pro vsechny latku dost vysoko.
Jsme take z hor, proto je nam u Vas dobre.

Dekujeme
Ales Matras
Liberec


Vážená pani Smilnická,
dovoľujem si za všetkých organizátorov, i za účastníkov 11. Medzinárodnej konferencie FSTA 2012 srdečne poďakovať za vysokú úroveň a profesionalitu služieb hotela SOREA MÁJ, ktoré prispeli k spokojnosti nás i našich kolegov a k vysokému pozitívnemu hodnoteniu konferencie ako celku.

Pekný a úspešny deň želám
RNDr. Eva Drobná, PhD
katedra informatiky


Dobrý deň,
chcela by som sa poďakovať v mene mojej rodine za krásny pobyt u vás!
Prežili sme u vás fantastické 4 dni plné zážitkov! V prvom rade by som chcela pozdraviť špičkových kuchárov a aj milý personál. Pestrý halloweenský program sa nám veľmi páčil. K službám hotelu ešte by som dodala: pekný veľký detský kútik, super bazén, večere podávané formou švédskych stolov /super!!!!/ ,fantastický výber jedál aj na raňajky.
V hoteli je pokojná atmosféra, veľmi sme si oddychli. Okolie tiež krásne. Vrele odporúčam hotel Máj!!

s pozdravom
Mgr. Andrea Mikula s rodinou
2.11.2011, Galanta


Poďakovanie
Účastníci dvoj-týždenného pobytu vo vašom hoteli Máj v prekrásnej prírode, blahodárnemu účinku minerálneho prameňa (v bazéne a vo vonkajšom kúpalisku) chceme týmto vysloviť vďačnosť celému personálu, ktorého pričinením sme si mohli tento náš pobyt užívať. Zvlášť chceme vysloviť poďakovanie za profesionálny a príjemný prístup pracovníkov recepcie, pani Zdenke z Bistra za jej zvlášť milý a ochotný prístup k hosťom Bistra, celému personálu chyžných, ktoré udržujú izby hostí a celého areálu hotela v čistote a tiež naše poďakovanie patrí obsluhe hostí v jedálni.
Bude naším potešením absolvovať pobyt vo vašom zariadení aj v budúcnosti.

Ing A. Fabian s manželkou Zlatkou
12.8.2011


Dobrý deň,
Ja som bol účastník OĽP, ktorá sa konala po minulé dni a chcel by som pochváliť celkovo celý personál, ktorý bol neuveriteľne priateľský, milý, jednoducho pefektný. Obzvlášt by som chcel pochváliť vášho pána čašníka, bohužiaľ neviem ako sa volá, je to starší pán, tošku pri tele s fúzmi pod nosom. Prosím odovzdajte mu moju poklonu, je to taký čašník, ako si ho predstavujem - ideálny čašník. Je úctivý a milý. Asi ešte nikdy som nevidel takého vynikajúceho čašníka, ako je on. Už pri príchode som videl, že cez okno pozerá na náš autobus a pocítil som ešte pred práchodom do hotelu pocit, že sme očakávaní. Ďalej by som chcel pochváliť celkovo úroveň vami poskytovaných služieb, ako kvalita izieb, jedla, celkovo hotela, výhľadu. A to som nevyskúšal biliard, kúpalisko a podobne. Osobne nechápem prečo nemáte 4 hviezdičky.

S pozdravom,
Mareček Lukaš
28.3.2011


Hello Hotel Sorea Maj!!! Dobrý deň!
Thank you so much for our very good holiday from 27.02 to 10.03. You hotel is very good: swimming pool, fitness center, restaurant with half board. Yet we liked the elevators without doors, it's original. Sorea Maj comfort and beautiful (everywhere candles, flowers). Thanks to All Team Sorea Maj. Expecially thanks to Renata (she speaks in Russian very well and she helps us very often). We had a very good relax in small, but interesting country Slovakia - Liptovsky Miculas, Liptovsky Jan, Zahradky, Jasna, Ruzomberok, Oravsky podzamok, Kosice.

Best regards
Alexey and Maria from Moscow, Russia
16. 3. 2011