Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

DOŽIČTE SI FAREBNÚ JESEŇ V HOTELOCH SOREA

Jeseň určite nemusí byť nostalgická, zahmlená či pochmúrna.

Naopak, môže byť aktívna, farebná, prívetivá a plná nových zážitkov – práve taká je pre vás pripravená v hotelovej sieti SOREA  na  atraktívnych miestach Slovenska. Z pestrofarebnej  symfónie jesene si v septembrovom až decembrovom termíne určite vyberie každý. Navyše, ak sa v programoch myslí aj na deti a seniorov, lákadlom môžu byť aj špeciálne pripravené čarovné halloweenske pobyty.

   

Vysoké Tatry plné pohody, oddychu aj kúziel to je jeseň v hoteloch SOREA

Vo Vysokých Tatrách  očakáva jesenných hostí viacero SOREA hotelov. Priamo na Štrbskom Plese je to Hotel *** SOREA TRIGAN, kde určite zabudnete na stres a každodenné starosti. Vychádzky či turistika  v našich veľhorách sú zážitkom, ktorý môžete znásobiť v hotelovom wellness centre WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU.  V rámci jesenných relaxačných a špeciálnych seniorských pobytov sú pripravené aj skvelé bonusy:    

• 30 % zľava na vstup do zábavného parku TRICKLANDIA v Starom Smokovci;

• 50 % zľava na vstup do expozície miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINI SLOVENSKO v Liptovskom Jáne;

• zvýhodnená cena vstupného na prehliadku farmy vo VÝCHODNEJ;

• 10 % zľava na prehliadku expozície liehovarníctva NESTVILLE s návštevou čokolatérie a mnoho ďalších zliav podľa aktuálnej ponuky.

V Tatranskej Lomnici očakáva hostí Hotel *** SOREA URÁN so špeciálnym wellness pobytom a zľavami, ktoré sú v októbri až decembri ešte výraznejšie,  ústretová je až 100 % zľava pre dieťa do 7 rokov. Nemenej lákavý je druhý ročník Halloweenskej školy kúziel pripravený v čase jesenných prázdnin (30. 10. až 3. 11.) v Hoteli *** SOREA TITRIS. Deti aj rodičov čaká v Tatranskej Lomnici kopec zábavy a množstvo atraktívnych zliav.

  Dušičkové jesenné prázdniny lákajú do Hotela***/** SOREA HUTNÍK I./II. v Tatranských Matliaroch. Pre deti sú pripravené kostričkové tvorivé dielne, vyrezávanie tekvicových hláv, Mikiho halloweenska párty, nočná schovávačka a ďalšie animačné programy, kde sa deti, a možno aj rodičia do sýtosti zabavia. Samozrejmosťou sú ďalšie a voľné  vstupy do hotelového bazéna, telocvične a podobne.

Nízke Tatry lákajú na turistiku i relax

Jeseň je pôvabná aj v nízkotatranských hoteloch SOREA. V Jasnej pod Chopkom v Hoteli *** SOREA SNP je už všetko pripravené na otvorenie nového WELLNESS EUPHORIA, vrátane priaznivých pobytových cien, špeciálne upravených na jesenné mesiace. 

Podobne vytvorili špeciálnu relaxačnú ponuku v Liptovskom Jáne v Hoteli *** SOREA MÁJ, kde sú okrem iných lákadiel  v cene pobytu aj relaxačná masáž a zábal podľa vlastného výberu.

Osobitná cenová  ponuka je pripravená na „čas dušičiek“ (30. 10. až 3. 11.) s možnosťou výhodného predĺženia pobytu. V tomto hoteli je v ponuke množstvo regionálnych zliav na návštevu turistických cieľov a kultúrnych pamiatok (Stanišovská jaskyňa, farma vo Východnej, Galéria P. M. Bohúňa a iné).

Atraktívny pobyt s podobnými zľavami možno prežiť aj v Hoteli SOREA ĎUMBIER,  v rámci ktorého dostávajú hostia príležitosť vďaka bonusovým zľavám navštíviť bazény a wellness zariadenia v ostatných hoteloch SOREA vo Vysokých a Nízkych Tatrách.


 

Magický Spiš ponúka nielen pokoj a zdravie, ale aj skvelý halloweensky pobyt pre deti!

Príroda Spiša ponúka v jesenných mesiacoch nerušený pokoj a plné priehrštia zdravia. Na  tieto prednosti s mottom „Príroda je naším liekom“ stavili aj v Hoteli ** SOREA ĽUBOVŇA v Ľubovnianskych kúpeľoch, kde hostí čaká napríklad fytoterapia v podobe bylinných čajov, prírodné minerálne vody MISS + a Ľubovnianka vyvierajúce neďaleko hotela, ako aj každý piatok pravidelná ochutnávka spišských špecialít a podobne. Urobte radosť svojim deťom a vezmite ich na halloweensky pobyt cez jesenné prázdniny. Nielenže môžete využiť až 100 % zľavu z ubytovania až pre dve deti do 15 rokov, no umožníte im vyšantiť sa napríklad pri strašidelnom nočnom kúpaní pri sviečkach, diskotéke a ďalších vtipných animačných programoch (30. 10 až 4. 11.). V cene je aj jeden morský kúpeľ a pre dospelých jedna fľaša dobrého vínka.

Príjemné jesenné pobyty ponúkajú aj ďalšie hotelové zariadenia siete SOREA. Stačí len kliknúť na www.sorea.sk s podrobnými informáciami, vyberiete si ten pravý pobyt pre celú vašu rodinu a strávite jeseň v hoteloch SOREA.