Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

JESENNÉ NOVINKY HOTELOVEJ SIETE SOREA

Jeseň nemusí byť len zahmlená a nostalgická.

Naopak, nastal čas venovať sa sebe a dožičiť si chvíle plné  príjemných zážitkov. A keďže zariadenia SOREA sú vždy o krok vpredu a majú pre svojich klientov zakaždým niečo nové a atraktívne, stačí zavítať na www.sorea.sk  a vybrať si pobyt šitý na mieru. My máme pre vás dva horúce tipy a novinky zo siete SOREA: nové  WELLNESS  EUPHORIA v Hoteli *** SOREA SNP v Demänovskej doline a ajurvédske masáže v bratislavskom Hoteli **** SOREA REGIA.


   

Nechajte sa rozmaznávať

Práve to po lete potrebujete: dodať sily pred náročnou zimou. Ako na to? Vynikajúci recept majú v novučičkom rezorte WELLNESS  EUPHORIA. Jeho personál vás očakáva v lone Nízkych Tatier, v Demänovskej doline v Hoteli *** SOREA SNP. Novovybudovaný vodný svet ponúka služby na nadštandardnej úrovni. Súčasťou PANORAMA  POOLS (bazénov) je relaxačný bazén s hydromasážnymi dýzami, vodnými chrličmi a perličkovou sedacou masážou. Atmosféru umocňujú podhladinové svietidlá. Odpočinúť si možno v odychovom  bazéne  Whirlpool s vodopádom, hydromasážnymi dýzami, dnovou vzduchovou perličkou a s perličkovou masážou. Nechýba ani  ochladzovací bazénik po pobyte v saunách,  Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu).

Šantenie pre deti, aj saunový svet.

Hostitelia nezabudli ani na deti: v rodinnom wellness (FAMILY WELLNESS) sa možno vyšantiť v detskom bazéne s vodným ježkom či fontánkami, ako aj  odpočinúť si v detskom oddychovom bazéne s vodným delom či šmykľavkami. Každý,  kto uprednostňuje saunu, má vo WELLNESS EUPHORIA veľa možností: detskú saunu do 60°, parnú saunu AROMA pre 8 osôb, infrasaunu carbo pre 2 osoby, suchú saunu do 60° pre 8 osôb a suchú saunu do  90° pre 12 osôb. No a keď sme v úvode sľúbili rozmaznávanie, to azda najväčšmi zodpovedá masážam. Všetky predstavy vie splniť hydromasážna vaňa.  

Hotel *** SOREA SNP nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline, priamo pri zjazdovke Biela púť. Zavítajte do nádherných zákutí Národného parku Nízke Tatry, navštívte svetoznáme jaskyne,  užite si  turistiku v každom ročnom období, nadýchajte sa čerstvého vzduchu – a to všetko vám umocnia skvelé služby Hotela *** SOREA SNP.                    

Malý raj na Zemi

Kongres a biznis Hotel **** SOREA REGIA ponúka svoje služby v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Kto chce zažiť jeseň v meste plnom rôznych atrakcií, je na správnej adrese. Ponúka sa návšteva blízkeho Hradného vrchu s nádychom histórie i každodennej parlamentnej súčasnosti, neďaleko je dunajské nábrežie  s novou výstavbou európskych parametrov, ako aj priestor na príjemné a tiché prechádzky v objatí európskeho veľtoku. To všetko umocnené rôznymi kultúrnymi podujatiami, ktorých jeseň ponúka plné priehrštia.

  

Neodolateľné

No hlavným lákadlom  tohtoročnej jesene v Hoteli **** SOREA REGIA je od septembra ajurvédske masážne centrum AYUR GANESH charakteristické  celkovou očistou tela a upokojením mysle. Masáže poskytujú originálni ajurvédski terapeuti, pochádzajúci z indického štátu Kerala, kolísky ajurvédy. Manon, Reji a Shibu sa skvelo postarajú o klientov a poskytnú im veľmi účinnú terapeutickú masáž, ktorej cieľom je navodiť v tele rovnováhu. Procedúry ajurvédy podporujú lymfatický systém a napomáhajú detoxikácii organizmu, relaxačné masáže umocnené prírodnými olejčekmi bez akýchkoľvek chemických prísad  dobíjajú organizmus stratenou energiou.

Novinkou v ponuke je párová masáž, stabilnými sú detoxikačná celotelová masáž s prírodným kokosovým olejčekom, ako aj omladzujúca masáž tváre s protivráskovým účinkom. Tieto a ďalšie zázraky ajurvédskych masáží sú pre klientov k dispozícii denne od 9. do 21. hodiny, vrátane víkendu.

Tak čo poviete, však by bolo príjemné relaxovať v niektorom z týchto zariadení? Stačí si vybrať…