Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

OSLAVUJTE SPOLU SO SPOLOČNOSŤOU SOREA

Hotelová sieť, ktorá prináša tie najkrajšie zážitky zo Slovenska

Uvažujete, kam na jarné, letné prázdniny alebo len víkendový relax? Neriskuje a vyskúšajte overené miesta a hotely, kde ročne relaxuje viac ako 100 000 Slovákov a zahraničných hostí!

„Keď sa ma Matúš spýtal, kam pôjdeme tento rok na letnú dovolenku, nemyslel tým žiadne Taliansko, Grécko, Chorvátsko či Maledivy. Máme totiž rodinnú tradíciu, že ak je to čo len trochu možné, radi  obdivujeme krásy Slovenska. Keďže nechceme riskovať a zažívať nepríjemné prekvapenia pri ubytovaní, ktoré mnohým ničia oddych, vyberáme si vždy hotel z už overenej siete hotelov SOREA. Je úžasné, že jedna slovenská spoločnosť ponúka oddych v rôznych častiach Slovenska, v lone prírody, ale aj v hlavnom meste. A ešte lepšie je, že svoje hotely prispôsobuje na potreby rôznych vekových kategórií. Minulý rok sme zobrali so sebou aj babičku, ktorá sa tešila z masáží a ozdravných kúr, kým my sme si užívali bazény či túry. Tentokrát sa vyberieme do Nízkych Tatier – čarovnej Demänovskej doliny a s manželom sa chystáme na Valentínsky relaxačný pobyt vo dvojici, ktorý si nikdy nenecháme ujsť,“ opisuje rozhodnutie rodiny Kristína, mamička 3 detí, ktoré majú večne priveľa energie.

12-ročnému Matúšovi sa veľmi páči rodinný plán navštíviť postupne každú jednu lokalitu, ktorú má táto sieť v ponuke, pretože, každá je očarujúca. Kristínka s manželom si radi užívajú termálnu vodu, wellness,či saunový svet, zíde sa aj rehabilitácia, pretože po štyridsiatke a pri sedavom zamestnaní vás začne bolieť „celý človek“. Otec Milan sa navyše teší z horskej turistiky, dávneho koníčka, na ktorý vždy nahovorí aj deti. Už im chýba „odškrtnúť“ len niekoľko miest, ale Kristína vraví, že určite sa do viacerých hotelov SOREA ešte vrátia. 

Ďalšie dôvody, prečo navštíviť hotely zo spoločnosti SOREA

Spoločnosť SOREA prevádzkuje 11 hotelov v najkrajších kútoch Slovenska. Pravidelne rekonštruuje hotelové zariadenia, dopĺňa moderné technológie a služby na mieru zákazníkov rôznych vekových skupín. Všetky hotely SOREA sú umiestnené tak, aby priblížili krásy našich hôr, liečivé účinky minerálnych prameňov i históriu slovenských miest.

Hotely sa nachádzajú v najatraktívnejších lokalitách Slovenska, a to:

• vo Vysokých Tatrách na známom Štrbskom Plese, v Tatranskej Lomnici priamo pod Lomnickým štítom i v tichej lokalite Tatranských Matliarov s výhľadom na panorámu tatranských štítov a Belianskych Tatier,
• v Nízkych Tatrách v preslávenej Demänovskej doline a v TOP lyžiarskom stredisku JASNÁ, ale i v malebnej doline Liptovského Jána s termálnou vodou,
• v Ľubovnianskych kúpeľoch, v údolí minerálnych prameňov,
• v historickej Bratislave.

Doplňte rodinnú dovolenku o detox, antistres či rehabilitáciou

Ak si vyberiete hotel spoločnosti SOREA, pobyt môžete obohatiť aj o iné „funkcie“ ako je samotný relax. Napríklad rehabilitáciu, detox, zbavenie sa stresu, či ozdravnú kúru s využitím liečebných procedúr. Vyberiete si z fakultatívnych výletov do blízkeho okolia,lyžiarskych kurzov, programu pre deti, ale aj seniorov. 

Hotely SOREA sú tiež obľúbeným miestom na usporiadanie aj veľkých kongresových podujatí,konferencií, seminárov, školení, športových sústredení, či firemných akcií a teambuildingov.
Okrem krásnej prírody a špičkových wellness centier na vás čaká ponuka detských kútikov a vybavenia v hoteloch, ktoré sa pýšia Certifikátom „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“ v rámci projektu „Vstúpte s dieťaťom“.

30 rokov sme tu s vami s najkrajšími zážitkami!

Rok 2023 je pre hotelovú spoločnosť SOREA jubilejným rokom. Buduje na vlastných tradíciách a skúsenostiach. Už 30 rokov prináša zaujímavé ponuky a zážitky z dovolenky na Slovensku. Pri tejto príležitosti, ako vďaku za vernosť klientov SOREA, organizuje rôzne súťaže a ešte viac zábavy. Jednoducho, najvyšší čas vybrať si z ponuky 11 hotelov a vychutnať si skvelú dovolenku „doma“ na Slovensku.

Ocenenia, ktoré sú dôkazom kvality

Spoločnosť SOREA za svoje 30-ročné obdobie fungovania získala mnohé ocenenia v rámci hodnotení ubytovacích portálov, napríklad BOOKING.com a podobne.

Najcennejšími za posledné obdobie však sú:

– 3.miesto v sekcii Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo v prestížnej ankete NAJZAMESTNÁVATEĽ 2020

– prestížne ocenenia Slovak Business Superbrands 2017, 2018, 2019 a 2022 a certifikát Dôveryhodná firma GOLD 2020 a Dôveryhodná firma 2021,2022.

 

SOREA – Váš Partner pre oddych!