Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

REKREÁCIA s príspevkom od zamestnávateľa v hoteloch SOREA!

Dovolenka od Bratislavy, cez Nízke a Vysoké Tatry až po Spiš!

Aj vy sa tešíte z krásnych jarných dní? A radi by ste si ich užili čo najkrajšie a najzaujímavejšie? V tom prípade máme pre vás celú kopu skvelých tipov, vďaka ktorým môžete prežiť nezabudnuteľné dni jarného relaxu na Slovensku. Samozrejme, v zariadeniach hotelovej siete SOREA, kde nájdete osvedčenú tradíciu i kvalitu.

Benefit na rekreáciu, ktorý treba využiť

Ale ešte predtým, než si povieme viac o zaujímavých aktuálnych pobytoch, nesmieme zabudnúť na „Bezpoukazovú“ formu benefitu na rekreáciu, ktorá predstavuje faktúru vystavenú hotelom SOREA na meno beneficienta.
Podstata bezpoukazovej formy nie je materiálna, ale spočíva v spotrebe služby: Oprávnenosť výdavkov beneficienta sa preto nepodmieňuje vlastníctvom fyzického nosiča, ale predložením účtovného dokladu (faktúry) vystaveného poskytovateľom spotrebovanej služby. Aby sa zamedzilo zneužívaniu benefitu, musí predložený účtovný doklad obsahovať „označenie“ (meno a priezvisko) beneficienta. 
Žiadosť o vystavenie dokladu na uplatnenie príspevku od zamestnávateľa nahláste hneď pri rezervácii. Stačí si už len vybrať ten správny hotel pre seba a svojich blízkych a naplánovať i užiť si tú najkrajšiu dovolenku. Je najvyšší čas!

Jarné pobyty, plné energie

Ak patríte skôr k tým, ktorí chcú oddychovať po svojom a nepotrebujete žiaden program, naplánujte si jarný ENERGY pobyt vo Wellness & Kongres Hotel *** SOREA TRIGAN, v krásnom prostredí Štrbského plesa, vo Vysokých Tatrách. Čaká vás skutočný oddych s relaxačnou masážou, zábalom, aj morským kúpeľom, s kozmetickým balíčkom pre každú dospelú osobu  a s darčekom pre dieťa. Novú energiu môžete načerpať v troch termínoch: 23. 4. – 4. 5. 2019, 4. 5. – 25. 5. 2019 a 25. 5. – 2. 6. 2019. Súčasťou tohto pobytu sú aj početné zľavy na vstupné pri rôznych voľnočasových aktivitách.

Myslíte už na leto?

Ak si aj leto chcete užiť plnými dúškami a byť v pohode, skúste si už teraz, v pohodičke, naplánovať letný wellness pobyt v Šport & Relax Centrum Hoteli SOREA URÁN*** v Tatranskej Lomnici. Dni plné oddychu a skutočného relaxu si môžete vychutnávať od konca júna až do konca augusta, a to na pobytoch na 3, 4, 5, 6 a 7 nocí – podľa vlastného výberu. V cene je aj vstup do nového hotelového Wellness URANIA.

Láka vás jarný víkendový relax vo dvojici?

Aj keď nemáte veľa času, mali by ste myslieť na regeneráciu svojich síl. A čo tak dopriať si aspoň krátky víkendový relax vo dvojici? Skutočná pohoda aj s aperitívom zdarma vás čaká vo Wellness & Kongres Hoteli SOREA TITRIS*** v Tatranskej Lomnici. Takéto pobyty si môžete vychutnať od apríla až do júna tohto roku, a to aj s fľašou dobrého kvalitného vínka, ktoré pri tomto pobyte dostanete ako bonus. Súčasťou tohto pobytu sú aj rôzne zaujímavé zľavy, ktoré môžete využiť vo voľnom čase.

Oddýchnite si v hoteli Ďumbier

Príďte si oddýchnuť do jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry. Pobyt na 2, 3, 4, 5 a 6 nocí si môžete zarezervovať až do konca júna v hoteli Ďumbier v Liptovskom Jáne. Aj tento pobyt ponúka mnohé bonusy, ktoré sú v cene.

Spoznávajte Vysoké Tatry a oddychujte…

V Tatrách je stále čo obdivovať – tam sú od jari až do jesene bohaté zážitky zaručené, a to rovnako pre malých, ako aj veľkých návštevníkov. Ak sa ubytujete v hoteli SOREA HUTNÍK I., II., ***/** v Tatranských Matliaroch, spoznáte Tatry tak, ako ste ich ešte nepoznali. Výber turistických trás ponúkajúcich nevšedné zážitky je bohatý a počas školských letných prázdnin sa o zábavu detí starajú aj animátori.

Liečivý dotyk pre telo aj dušu

V prípade, že si potrebujete skutočne oddýchnuť a viac než čokoľvek iné potrebujete pokojný relax bez zbytočného ruchu, pre vás je ako stvorený pobyt v hoteli SOREA MÁJ *** v Liptovskom Jáne. Vyberte si z ponúkaných termínov od mája až do konca augusta a nechajte sa rozmaznávať. Tak čo by ste povedali napríklad na klasickú masáž, reflexnú masáž chrbta či chodidiel, voskový, bahenný či rašelinový zábal?

Dopraj si relax v HOTELI SOREA MÁJ!

Nielen v máji, ale aj počas celého leta, nezávisle od počasia, si môžete dopriať perfektný relax v HOTELI SOREA MÁJ *** v Liptovskom Jáne. Ak vás láka vyskúšať na vlastnej koži, aké dobrodenie je masáž či zábal s gaštanovým a konopným olejom, neváhajte ani minútu a zarezervujte si vhodný termín. Príjemnou samozrejmosťou sú krásne výlety do prírody a množstvo podujatí, ktorých sa môžete zúčastniť, ak by ste už nechceli toľko relaxovať…
 

Ďalšie inšpirácie na relax

Ak máte pocit, že dobrej inšpirácie na relax ešte stále nemáte dosť, môžete si vybrať aj niečo zo širokej ponuky relaxačných pobytov v Hoteli ** SOREA ĽUBOVŇA v doline minerálnych prameňov na Spiši, ktoré zaručene pamätajú na všetky vekové kategórie rekreantov…

Korunovačné slávnosti a historický víkend Regia

Každý rok sa v centre Bratislavy koná zaujímavý program: Korunovácia iného panovníka alebo jeho manželky v takom poradí, ako nasledovali.   
Výnimkou je Mária Terézia, ktorej korunovácia sa pripomína každých päť rokov, pretože jej obdobie vlády bolo zlatým obdobím Bratislavy. V tomto roku sa môžete zúčastniť korunovácie Márie Ludoviky, manželky cisára Františka I., ktorá sa konala 7.9.1808. Ak si rezervujete tento pobyt v hoteli SOREA REGIA **** , ktorý je aktuálny 21. 6. – 23. 6. 2019, máte šancu prežiť skutočnú prechádzku históriou, výlet historickým vláčikom po hradnom okruhu Bratislavy, ale za príplatok aj návštevu divadla, či pešiu prehliadku po Bratislave so sprievodcom a jeho zaujímavým rozprávaním.

Za krásnymi zážitkami na bicykli…

Ak ste to ešte neskúsili, je práve najvyšší čas vyskúšať, ako chutí 2-dňový pobyt spojený s výletom na bicykli  na cyklotrase Bratislava – Braunsberg. Výlet do Hainburgu je naozaj čarovný a počas pekných jarných dní prinesie príjemný zážitok pre telo aj dušu. Celkový oddych a komfort umocní ubytovanie v Bratislave,  v Hoteli **** SOREA REGIA, so všetkým pohodlím, aké ponúka.

Ako vidno, ponuka je očividne pestrá – stačí si len pohodlne sadnúť a vybrať si pre seba a svoj relax z ponuky SOREA naozaj to najlepšie.

SOREA – Váš partner pre oddych! 
SOREA – dovolenka na Slovensku!