Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

SOREA dotácia pre dôchodcov ( aj pracujúcich ) a ZŤP občanov

Wellnesss, termál, relax na Slovensku

Prichádza letná sezóna a s ňou aj bohatá ponuka produktových balíčkov a relaxačných procedúr pre seniorov v hoteloch SOREA. Vycestujte za slovenskými prírodnými krásami, čistým vzduchom, turistikou, zážitkami, a oddýchnite si v horských a kúpeľných strediskách vo Vysokých a Nízkych Tatrách, na Spiši  alebo v Bratislave.

Skvelé ubytovanie a možnosti v Tatranskej Lomnici

Pri pobyte vo Vysokých Tatrách vás určite zlákajú značkované turistické alebo náučné chodníky, plesá, vodopády, expozícia tatranskej prírody v Botanickej záhrade, symbolický cintorín, či niektorý z drevených kostolíkov. Strategickým východiskovým miestom pre výlety (napríklad lanovkou na Lomnický štít) je hotel SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici, ktorý po náročnej turistike ponúka zahriatie v hotelovom wellness centre URANIA s nerezovými bazénmi, vodnými chrličmi, hydromasážnymi tryskami, saunami, masážami a najmodernejšou technológiou čistenia vody. V neďalekej blízkosti centra Tatranskej Lomnice na vás čaká SENIOR PLUS  pobyt v hoteli SOREA TITRIS s možnosťou zapožičania trekingových palíc na recepcii hotela.

Večerná symfónia s výhľadom na tatranské štíty, aj liečba dýchacích ochorení…

Rodinnú alebo víkendovú pohodu môžete zažiť len v hoteli SOREA TRIGAN na Novom Štrbskom plese. Pre dospelých aj deti je k dispozícii centrum WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s bazénmi, masážami, saunami, farebnou večernou symfóniou a výhľadom na jedinečné tatranské štíty. V ponuke nájdete SENIOR RELAX pobyt s neobmedzeným vstupom do wellness centra.

Centrum relaxu, zábavy a súčasne liečby dýchacích ochorení môžu turisti nájsť pod Lomnickým štítom v Tatranských Matliaroch s cenovo výhodným ubytovaním v hoteli SOREA HUTNÍK. Počas pobytu môžu seniori vyskúšať doplnkové hotelové služby, ako je  bazén, morský aerosólový kúpeľ, zájsť na masáž alebo zábal, prehriať telo v saune a zakončiť večer v hotelovom BOWLING centre, kde môžu využiť 40% zľavu na hru. Pre milovníkov pohybu je v ponuke posilňovňa, telocvičňa, stolnotenisové miestnosti, biliardové stoly, volejbalové ihrisko a minigolf s 18 dráhami. Pre deti je pripravený rozprávkový detský kútik.

Severný Spiš ponúka minerálne pramene, hrad, aj skanzen

Región severného Spiša a Pienin je bohatý na veľké množstvo minerálnych prameňov, ktoré majú priaznivé účinky na ľudský organizmus a liečenie viacerých chorôb. Celkovo je v tomto regióne evidovaných viac ako 80 minerálnych prameňov. V blízkosti jedného z nich sa nachádza aj hotel SOREA ĽUBOVŇA, ktorý sa podieľal na revitalizácii okolia prameňov a vybudovaní novej atraktívnej Cesty minerálnych prameňov, spájajúcej viacero minerálnych prameňov turistickou trasou v celom regióne. V krásnej prírode Pienin si na svoje prídu hubári aj rybári. Športovo zdatných potešia aj vhodné cykloturistické terény alebo požičovňa športových potrieb a nordic walking palíc priamo v hoteli. SENIOR VITAL SPIŠ je  pobyt s darčekom na uvítanie a voľným vstupom do hotelového bazéna, perličky alebo fitnescentra. Oddýchnuť si môžete v saune, pri fytoterapii, masáži či rôznych druhoch zábalov. Navštívte Ľubovniansky hrad alebo skanzen a využite množstvo atraktivít, ktoré ponúka tento kraj.

 

Pohodlné ubytovanie v Demänovskej doline a skvelé možnosti na turistiku

V srdci Demänovskej doliny, v tichej oáze nádhernej prírody Nízkych Tatier, sa nachádza hotel SOREA SNP, ktorý hosťom ponúka ubytovanie v pohodlne zariadených izbách, slnečnú hotelovú reštauráciu s priamym výhľadom na svahy Chopku alebo oddych v saune či pri dobrej masáži. Prostredie je vhodné na  letnú turistiku, treking a tiež nordic walking. K atraktivitám tejto oblasti patrí predovšetkým Demänovský kras s Demänovskou ľadovou jaskyňou a Demänovskou jaskyňou Slobody, ale aj Vrbické pleso.

Aj ponuka z Liptova je bohatá!

Kvetový úlet, slnečný balík, banánový či škoricový program, to je tohtoročná letná ponuka hotela SOREA MÁJ . Spolu s termálnym bazénom a príjemným prostredím pôsobia pozitívne na každého návštevníka Liptovského Jána. V letných mesiacoch je k dispozícii aj termálne kúpalisko TERMAL raj s prírodným termálnym prameňom s teplotou vody 28 – 29 °C. Všetky vekové kategórie si prídu na svoje v hotelovom Jumping centre pri aeróbnych cvičeniach na profitrampolínkach. Navštívte dedinku Vlkolínec, zapísanú do zoznamu UNESCO, folklórny festival v obci Východná alebo drevený artikulárny kostol v obci Svätý Kríž.  Na Liptove sú obľúbené aj rekreačné pobyty pre nenáročných klientov v hoteli SOREA ĎUMBIER, ktorý je situovaný v Jánskej doline, jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier. Okolie ponúka v letnej sezóne návštevníkom množstvo cyklistických a turistických trás rôznych náročností, športové a kultúrne podujatia alebo historické pamiatky. Hotel ponúka mnoho fakultatívnych výletov do blízkeho aj širokého okolia. Navštíviť môžete Minislovensko – areál miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok, Stanišovskú jaskyňu alebo Liptovskú galériu so zvýhodneným vstupom pre hotelových hostí.

Historické a Klasik víkendy v Bratislave

Bratislava – hlavné mesto, historické a kultúrne centrum Slovenska, ukrýva  priamo na hradnom vŕšku hotel SOREA REGIA s výhľadom na Bratislavu a rieku Dunaj, Hostia sa môžu tešiť na Historický víkend Regia, ktorý okrem iného ponúka aj hradný okruh historickým vláčikom. V ponuke je aj Klasik víkend a ubytovanie v izbách typu STANDARD s polpenziou a možnosťou predĺženia pobytu. Určite netreba zdôrazňovať, že Bratislava pre svojich návštevníkov ponúka bohatú ponuku kultúrnych a spoločenských podujatí, ako aj množstvo múzeí, galérii či divadiel.