Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Spojiť kongres s relaxom je jednoduché!

Ak hľadáte vhodné priestory na organizáciu kongresu, školenia a nechcete mať s jeho zabezpečením žiadne starosti, vhodnou voľbou sú hotely siete SOREA. Zvoľte si u nás kongres, seminár či firemnú, spoločenskú akciu a my vďaka našej širokej ponuke hotelov vyhovieme všetkým vašim prianiam.

Využite možnosti hotelov siete SOREA s organizáciou kongresu na kľúč!

Ak hľadáte vhodné priestory na organizáciu kongresu, školenia a nechcete mať s jeho zabezpečením žiadne starosti, vhodnou voľbou sú hotely siete SOREA. Nachádzajú sa v najlukratívnejších a najkrajších lokalitách Slovenska – od Vysokých a Nízkych Tatier až po Bratislavu. SOREA aktuálne prevádzkuje jedenásť hotelov rôzneho charakteru – či už je to kongres a biznis hotel v hlavnom meste SR alebo wellness hotely s ponukou wellness a rekondično – rehabilitačných procedúr. Okrem atraktívneho prostredia a širokej palety služieb ponúka SOREA hotelové zariadenia vhodné na usporiadanie odborných i záujmových stretnutí charakteru seminárov, školení, kurzov, kongresov a konferencií na vysokej profesionálnej úrovni. Hotely disponujú konferenčnými priestormi a sú vybavené kvalitným zariadením potrebným na zabezpečenie úspešnej firemnej akcie.

Bratislava patrí medzi moderné, mladé a pulzujúce mestá Európy pri rieke Dunaj, kde sa na nábreží  stretávajú priatelia, obchodní zástupcovia a všetci, ktorí si chcú príjemne oddýchnuť a zažiť iný rozmer mesta a zároveň sa pokochať krásnym výhľadom na dominantu mesta Bratislavský hrad. 

Bratislavský kongres a biznis Hotel SOREA REGIA je ľahko dostupný k významným kultúrnym a unikátnym historickým pamiatkam vďaka svojej polohe v blízkosti centra mesta  a ideálny na organizovanie kongresov, konferencií, seminárov a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií. Kongresová sála s kapacitou do 200 miest je vybavená moderným technickým zabezpečením od ozvučenia, automatického zatemňovania až po tlmočnícke kabínky s možnosťou tlmočenia do piatich svetových jazykov a klimatizáciou. Pre menšie akcie sú k dispozícii dva salóniky s kapacitou do 40 miest a typicky slovenský salónik HUBERT s vonkajšou letnou terasou.

Hotelová reštaurácia s kapacitou 200 miest ponúka modernú gastronómiu, pestrú ponuku `a la carte, jedlá regionálnej kuchyne, širokú ponuku lahodných vín a nápojov, možnosť vychutnať si certifikovanú značku kávy FILICORI ZECCHINI. Priestory hotela sú teda vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných akcií. Svoju prevažne kongresovú a firemnú ponuku hotel rozšíril o ajurvédske masážne centrum AYUR GANESH charakteristické  celkovou očistou tela a upokojením mysle. Masáže poskytujú originálni ajurvédski terapeuti, pochádzajúci z indického štátu Kerala, kolísky ajurvédy. Parkovisko je monitorované kamerovým systémom. 

V krásnom prostredí Národného parku Nízke Tatry pri vstupe do Jánskej doliny v obci Liptovský Ján sa nachádza Hotel SOREA MÁJ. Kongresová sála s kapacitou do 200 miest kino sedenie a 140 miest školské sedenie, salónik C a salónik de Luxe sú vybavené základnou prezentačnou technikou a ozvučením. V blízkosti kongresovej sály sa nachádza aperitív bar spolu s kaviarňou – možnosť prepojenia, priestory sú rozdelené pohyblivou stenou. V prípade záujmu o spojenie kongresových akcií s výstavou hotel zabezpečí vhodnú úpravu hotelových priestorov (recepcia, foyer). Pridanou hodnotou hotela je krytý termálny bazén so širokou a rozmanitou ponukou klasických a relaxačných masáží, zábalov, terapií, liečebno - rehabilitačných programov a procedúr. Zaujímavosťou je aj hotelové letné termálne kúpalisko TERMAL raj v lone nádhernej prírody Liptovského Jána.

V obľúbenom prostredí Demänovskej doliny je situovaný Hotel SOREA SNP. Vďaka komornej atmosfére interiéru hotela je ideálny pre organizovanie školení a firemných akcií menšieho rozsahu. Od konferenčnej miestnosti s kapacitou do 120 osôb je pohyblivou stenou oddelená priestranná hotelová kaviareň. Tu je možné pripraviť občerstvenie pre účastníkov školení a seminárov. Pre menšie stretnutia do 20 osôb poslúži hotelový salónik. Základné technické vybavenie a služby dopĺňa moderné centrum WELLNESS EUPHORIA s panoramatickým výhľadom na zjazdovku Biela púť a vrcholy Nízkych Tatier. Bazénový a saunový svet svojim vybavením poteší každého návštevníka. Relaxačný bazén s perličkami, s vodopádom, 4 rôzne druhy sáun,  Kneippov šliapací kúpeľ, jaskynka na ochladenie, hydromasáž a liečivé masáže a zábaly odbúrajú stres a napätie svalov. Parkovisko priamo pred hotelom je zabezpečené kamerovým a rampovým systémom. 

Vyhľadávanou lokalitou sú samozrejme aj Vysoké Tatry. Pri Novom Štrbskom plese na území Tatranského národného parku sa nachádza náš Hotel SOREA TRIGAN. Jeho prednosťou sú kongresové priestory s výhľadom na tatranské štíty. Kongresová sála pre 200 osôb, malá kongresová miestnosť pre 80 osôb a salónik sú vybavené prezentačnou technikou, základným ozvučením, zatemnením, klimatizáciou, wifi pripojením. Sedenie v školiacich miestnostiach hotel prispôsobí požiadavkám klienta. K hotelovým službám patrí WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s nerezovými bazénmi, perličkovou masážou a vodnými tryskami, fínska sauna, parné sauny, ochladzovací bazén, oddychová miestnosť, rôzne druhy masáží a relaxačných zábalov, fitnescentrum. Nezabudnuteľné pohľady na vrcholy Tatier vám poskytne jazda panoramatickým výťahom. Môžete tu tak spojiť príjemné s užitočným – pracovné povinnosti počas kongresu a relax vo wellness, to všetko v krásnom prostredí.

V centre Tatranskej Lomnice v blízkosti kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso ponúka svoje priestory na spoločenské akcie, semináre a školenia menšieho charakteru Hotel SOREA URÁN. Rokovacia miestnosť do 80 osôb / kino sedenie / je doplnená základným technickým vybavením.
Oživením hotela je moderné Wellness URANIA - centrum s nerezovými bazénmi a najmodernejšou technológiou čistenia vody. Bohatú ponuku vodných atrakcií dopĺňa hojdací záliv, vodné chrliče, hydromasážne trysky, vodná perlička, ale aj fínska sauna, parná sauna a rôzne masáže.

 

Pri vstupe do botanickej záhrady TANAPU je situovaný Hotel SOREA TITRIS  s kongresovou sálou so základným technickým vybavením (dataprojektor, ozvučenie, flipchart, plátno, mikrofón), ktorý poskytuje miesto na konanie kongresov a seminárov pre 200 osôb s Wi-Fi pripojením. Podľa charakteru jednotlivých akcií usporiada hotel stoly a sedenie v rôznych štýloch. Jedinečný pohľad na Lomnický štít vytvára podujatiam výnimočnú atmosféru. Veľkým lákadlom pre klientov je hotelové AQUA RELAX centrum s bazénom s protiprúdovým plávaním, vodnými masážnymi atrakciami v rekreačnom bazéne i s 36-metrovým toboganom, zrýchľovacím kanálom, vodným hríbom a tryskami, perličkou, troma saunami a relaxačnými masážami. Priestor okolo hotela je vhodný aj na vonkajší teambuilding.

Dokonalé miesto aktívneho oddychu a regenerácie predstavuje Hotelový komplex SOREA HUTNÍK v tichom a zelenom prostredí Tatranských Matliarov. Je ideálny pre organizovanie konferencií ale i športových teambuildingových akcií. V hotelovej ponuke sú dve spoločenské miestnosti s kapacitou do 180 osôb, tri školiace miestnosti od 24 do 50 osôb a dva salóniky pre max. 35 osôb. Rokovacie priestory disponujú základným technickým vybavením. Pre aktívne využitie voľného času je klientom k dispozícii hotelový bazén s letnou terasou, infrasauna, dvojdráhové automatické BOWLING centrum, telocvičňa, volejbalové ihrisko, stolnotenisové miestnosti a relaxačné služby masérov, morský kúpeľ.

V regióne s množstvom minerálnych prameňov, v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov leží Hotel SOREA ĽUBOVŇA. Vďaka ideálnej lokalizácii v horskom prostredí a komplexnosti poskytovaných služieb patrí k vyhľadávaným miestam pre organizovanie kongresov, konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií. Spoločenské a rokovacie priestory hotela (kongresová a spoločenská miestnosť s kapacitou do 240 ľudí / kino sedenie / a 5 salónikov s možnosťou sedenia do 50 osôb)  sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv. Široký výber hotelových doplnkových služieb ( bazén, perličkový kúpeľ s chromoterapiou, infrasauna, masáže, zábalové terapie, morský aerosólový kúpeľ, petang, viacúčelový športový areál, futbalové ihrisko, ohnisko so sedením ) poskytuje ideálne podmienky pre organizovanie športových podujatí, firemných športových dní a rôznych stretnutí spojených so športom a relaxáciou.

Zvoľte si u nás kongres, seminár či firemnú, spoločenskú akciu a my vďaka našej širokej ponuke hotelov vyhovieme všetkým vašim prianiam.

Bližšie informácie o kongresovej ponuke hotelov SOREA  nájdete na www.sorea.sk, kongresové služby.