Radi zodpovieme všetky vaše otázky +421 2 5542 2332 · obchod@sorea.sk
späť

Užite si letné dni plné oddychu a krásy prírodných klenotov Slovenska

Leto je už za rohom a tak ako v uplynulých rokoch, aj tento rok má pre vás hotelová spoločnosť SOREA prichystanú bohatú ponuku produktových balíčkov, relaxačných procedúr a bonusových zliav na športové, zábavné či oddychové aktivity. Letnú dovolenku si môžete vychutnať vo Vysokých a Nízkych Tatrách ktoré po stáročia vzbudzujú rešpekt u každého svojho návštevníka, na Spiši prezývanom aj Klenotnica Slovenska, či v našom hlavnom meste, v Bratislave. 

Aktívny oddych a wellness pod Lomnickým štítom

Tatranská Lomnica je známa ako športové a kultúrne centrum Vysokých Tatier a práve v tejto oblasti môžete nájsť Hotel SOREA URÁN, ktorý dokáže uspokojiť dovolenkové požiadavky rôznorodých návštevníkov. V blízkosti sa nachádza Múzeum TANAP-u, Múzeum zimných športov, taktiež horská dráha Tatrabob, či minigolf. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku. Hotel je ideálnym východiskovým bodom na rôzne prechádzky, túry a nezabudnuteľné výlety. Jeden z najzaujímavejších je výlet visutou lanovkou na Lomnický štít, kde získate zážitok pri pozorovaní Vysokých Tatier z vtáčej perspektívy. Na svoje si však prídu aj milovníci relaxu v hotelovom Wellness centre URANIA s nerezovými bazénmi a množstvom vodných atrakcií s najmodernejšou technológiou čistenia vody. Wellness centrum ponúka taktiež fínsku či parnú saunu a rôzne druhy masáží a zábalov.

Expozícia tatranskej prírody priamo pred hotelom

V podobnom duchu sa nesie aj pobyt v hoteli SOREA TITRIS, ktorý je rovnako situovaný v blízkosti centra Tatranskej Lomnice. Priamo pred hotelom sa nachádza Botanická záhrada s expozíciou tatranskej prírody, ktorá prináša možnosť pozorovať 330 druhov tatranských rastlín a stromov, osídľujúcich rôzne biotopy. Dokonalý relax po výlete vám ponúkne vodný a saunový svet – AQUA Relax centrum, s 36- metrovým toboganom s vodným prúdom, rekreačným bazénom s protiprúdom, rôznymi vodnými atrakciami a novým masážnym sedením – 6 miestnym so sedacou vírivou perličkou. V ponuke je aj viacero druhov sáun, masáží a zábalov. 

Wellness pobyt a zábava pre najmenších

Na Štrbskom Plese, ktoré je významným turisticko – športovým centrom a najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier, si môžete vychutnať rodinnú či víkendovú pohodu v hoteli SOREA TRIGAN. Nejedného návštevníka určite zaujmú vyznačené turistické chodníky na kratšie i dlhšie túry do okolitých dolín s prekrásnymi plesami, na Podbanské, Kriváň, Popradské pleso, či Rysy. Pre dospelých aj deti je k dispozícií WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s bazénmi, masážami, saunami, farebnou večernou symfóniou a panoramatickým výhľadom na tatranské štíty. K neobmedzenému vstupu do wellness centra dostanete ako bonus kozmetický balíček pre dospelú osobu a darček pre deti. Hotel pre detských návštevníkov ponúka širokú škálu vybavenia a je ocenený Certifikátom „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“

Bohatý program pre rodiny s deťmi

V peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, sa nachádza centrum relaxu a zábavy, hotel SOREA HUTNÍK, ktorý má tie najlepšie predpoklady splniť predstavy o aktívnej letnej dovolenke. Hotel sa nachádza blízko národnej prírodnej rezervácie Pramenište a je ideálnym východiskovým bodom na túry do východnej časti Vysokých Tatier. Svojim návštevníkom ponúka najširšiu škálu hotelových služieb, od novo zrekonštruovaného bazéna cez minigolf, automatické dvojdráhové BOWLING centrum so zľavou 20 % pre hotelových hostí, až po posilňovňu či telocvičňu. Hostia si môžu dopriať aj relax v podobe sauny, masáží či morského kúpeľa. Rodiny s deťmi určite poteší aj možnosť večernej opekačky na ktorú im poslúži perfektne pripravené ohnisko so sedením. 

Cesta minerálnych prameňov

Spiš, právom nazývaný „Klenotnica Slovenska“ patrí medzi turisticky najatraktívnejšie miesta nielen na Slovensku, ale aj v celej strednej a východnej Európe. Nájdete tu unikátne historické pamiatky a prírodné zákutia svetového významu. Práve do tohto prostredia je zasadený Hotel SOREA ĽUBOVŇA. Okolie hotela je ako stvorené na pešiu turistiku. Návštevníkov bez pochyby zaujme Cesta minerálnych prameňov, ktorá spája 80 evidovaných minerálnych prameňov v spišskom regióne. V blízkosti hotela nájdete aj prameň minerálnej vody Ľubovnianka a MISS+ pre ženy. Športovo zdatných určite potešia aj vhodné cykloturistické terény alebo požičovňa športových potrieb a nordic walking palíc priamo v hoteli. Okrem športového a turistického vyžitia hotel ponúka množstvo doplnkových služieb, ako sú napríklad krytý bazén, sauna, infrasauna, vírivá perlička s chromoterapiou, masáže, zábaly či inhalačné morské kúpele. Kombinácia športovo-relaxačných služieb hotela a nádherného okolia vytvárajú dokonalé podmienky pre letný oddych. 

Letná dovolenka na Liptove

V najkrajšej a najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier, v Demänovskej doline, je situovaný Hotel SOREA SNP. Toto prostredie ponúka hosťom množstvo atrakcií, ako napríklad turistiku, cykloturistiku, návštevu Demänovského krasu (Demänovská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa slobody) a iné. Medzi návštevníkmi sú najobľúbenejšie cyklotrasy okolo Liptovskej Mary, cez Čiernovážsku dolinu a na Demänovskú dolinu. Zaujímavý je aj najväčší bike park na Slovensku, ktorý sa nachádza v stredisku Jasná – BIKE WORLD JASNÁ.
Čaro krásnej farebnej jesene už budú hoteloví hostia obdivovať prostredníctvom panoramatického výhľadu  z novučičkého wellness centra v hoteli SOREA SNP. Jeho meno a atrakcie vám prezradíme neskôr.

Relax a ozdravné účinky termálnej vody

TERMÁL, WELLNESS a RELAX, to všetko si môžete dopriať v hoteli SOREA MÁJ, umiestnenom v krásnom prostredí Liptovského Jána. Máte tu na výber z bohatej ponuky relaxačných programov, ako napríklad program Letný MÁJ, Liečivý dotyk, Dopraj si relax či Voňavý sen. Termálne bazény, či morský kúpeľ, to je zaručená voľba pre oddych, ale aj priaznivé účinky pri rôznych zdravotných ťažkostiach, ako sú napríklad problémy s dýchaním, alergie, či kožné ochorenia. K dispozícií je aj vonkajšie termálne kúpalisko TERMAL raj s prírodným termálnym prameňom. Všetky vekové kategórie si prídu na svoje v hotelovom JUMPING centre pri aeróbnych cvičeniach na profitrampolínkach. So svojimi ratolesťami sa môžete zabaviť aj pri rodinnej hre v prírode – LIPTOVIEDKY. Spoznávanie Liptova prostredníctvom zábavného putovania po rozprávkových miestach je na konci odmenené darčekom pre každú rodinu. 

Dovolenka pre nenáročných

V jednej z najkrajších dolín Nízkych Tatier, v Jánskej doline, sa nachádza Hotel SOREA ĎUMBIER, ktorý ponúka obľúbené rekreačné pobyty aj pre nenáročných klientov. Návštevníci majú možnosť vyskúšať množstvo cyklistických a turistických trás rôznych náročností, užiť si športové a kultúrne podujatia, či spoznávať historické pamiatky. Hotel organizuje fakultatívne výlety do blízkeho aj širokého okolia – Môj slovenský týždeň zážitkov. Hostia majú v rámci tohto programu možnosť navštíviť Aqua parky, jaskyne, múzeá, staré železnice, nákupné trhy v Poľsku, dedinku Vlkolínec, zapísanú do zoznamu svetového dedičstva UNESCO a ďalšie.

Rozhodne treba spomenúť aj jedinečnú expozíciu miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO, priamo pred hotelom za symbolické vstupné pre hotelových hostí 1 €.

Malé veľké mesto – Bratislava

V hlavnom meste, historickom a kultúrnom centre Slovenska, priamo na hradnom vŕšku, s výhľadom na Bratislavu a rieku Dunaj, sa vyníma Hotel SOREA REGIA. Okolie je pretkané historickými pamiatkami, ako je napríklad Katedrála Sv. Martina, Stará radnica, Primaciálny palác, Michalská brána, Grassalkovichov palác a veľa ďalších. Milovníkov umenia určite poteší množstvo múzeí, galérií či divadiel v blízkom okolí. Doprajte si dobré jedlo v reštaurácii UFO vo výške 95 metrov, s úžasným výhľadom na mesto a bratislavské korzo. Hoteloví hostia sa môžu tešiť na HISTORICKÝ VÍKEND REGIA, ktorý okrem iného ponúka aj hradný okruh historickým vláčikom. 

Letné pobyty v hoteloch SOREA

Pokiaľ hľadáte pre seba a svoju rodinu ideálnu dovolenku, vyberte si z ponuky rodinnej dovolenky, wellnes, relax a termál pobytov, víkendových pobytov, pobytov za poznaním, cyklo pobytov, ale aj seniorských pobytov. Ponuka je naozaj bohatá a na svoje si prídu nielen milovníci turistiky. Tí, ktorí budú leto tráviť v bratislavskom Hoteli****SOREA REGIA, môžu si vychutnať Kultúrne leto, Korunovačné slávnosti, či Shakesperarovské slávnosti. 
Milovníkov vody a kúpania zase určite poteší správa, že v hoteli SOREA HUTNÍK je otvorený nový bazén po rekonštrukcii – tak prečo ho nevyskúšať? 
Teplejšie dní lákajú za relaxom v čarovnej prírode. Ak sa rozhodnete pre Nízke Tatry, máte jedinečnú šancu zhlboka a do sýtosti nadýchať sa čerstvého vzduchu a pokochať sa prírodou, ktorá sa prebúdza. 
Alebo sú vašou srdcovou záležitosťou relaxačné pobyty? V tom prípade určite nájdete pre seba to pravé v hoteli SOREA Ľubovňa. Tak čo to bude? MINI RELAX SPIŠ? MAXI RELAX SPIŠ, alebo SENIOR VITAL SPIŠ? Vyberte si pre seba to najlepšie“ A ak by sa vám veľmi zapáčilo, môžete svoj pobyt ešte zopakovať – ponuka totiž platí až do vyčerpania, v termínoch až do konca roku 2019.

Ďalšie bonusy a Zľavy pre hotelových hostí SOREA

– pre držiteľov hotelového preukazu a hostí akéhokoľvek hotela SOREA
platí zľava 30 % na vstup do centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v Hoteli SOREA TRIGAN,
30 % zľava na vstup do AQUA Relax centra v Hoteli SOREA TITRIS,
30 % na vstup na letné termálne kúpalisko TERMAL raj v Hoteli SOREA MÁJ
a 30% na vstup do Wellness URANIA v Hoteli SOREA URÁN

– Galéria trick-artu a optických ilúzií TrickLandia – zľava 30 % pre hotelových hostí SOREA

– Množstvo hier a atrakcií pre deti v galerii Dobrá Hračka – zľava 30 % pre hotelových hostí SOREA

– Expozícia zameraná na výrobu, spracovanie a uskladňovanie slovenskej whisky, liehovín a čokolatéria Nestville Park – zľava 10 % pre hotelových hostí SOREA

– Prehliadka expozície miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO v Liptovskom Jáne s 50 % zľavou , hoteloví hostia SOREA ĎUMBIER len za symbolické 1,00 €

– Objavovanie čarovného podzemia so sprievodcami v Stanišovskej jaskyni – zľava 50 % pre hotelových hostí SOREA ĎUMBIER a MÁJ, klienti ostatných hotelov SOREA majú vstup so zľavou 33 %

– prehliadka hradu Ľubovňa a historického skanzenu – zľava 20% pre hotelových hostí SOREA

– 90-minútový splav na pltiach z Červeného kláštora do Lesnice na prístavisko – zľava až 28 % pre hotelových hostí SOREA – plte Hubcej

– Cyklovýlety vo Vysokých Tatrách s bicyklami na zapožičanie od TATRY TRAVELIA, privezenými priamo do hotela – zľava 15 % pre hotelových hostí SOREA

– Zvýhodnené vstupné na návštevu bio Farmy Východná, Liptovskej galérie Petra Michala Bohúňa, či Galérie Kolomana Sokola

SOREA – sieť hotelov na Slovensku, patrí do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Svedčí o tom aj ocenenie komisie expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands ktorá udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019.

Veríme, že si vyberiete zo skvelej letnej ponuky a zažijete nezabudnuteľnú dovolenku v hoteloch spoločnosti SOREA !